close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

תחזית מצב הכוכבים לחודש מרץ 2017

תחילתה של שנה אסטרולוגית מצוינת ביום השוויון האביבי - 21.3 - מה שאומר שגלגל המזלות מתחיל את מסעו מחדש ובדרך כלל עם יוזמות חדשות ופעילויות מקדמות - מה צפוי לנו?
 

אם היינו מדמים את חודש זה מטפורית היינו מבקשים לדמיין שאתם ברחם אמכם, רגע לפני הלידה (28.3) לפני שבוקעים לאוויר העולם, בליווי של צירים חזקים. מתוך הכאב החיובי הזה, ישנה הזדמנות לברוא מחדש, להפיח חיים, לזמן, לשכלל, לחדש, לשנות ובתנאי שאתם מאמינים שזה אפשרי.


רוצים לתכנן ולזמן במדויק את השנה שלכם? כנסו


ב-21 במרס יום השוויון האביבי, 

השמש תעבור למזל טלה ותיילד אותנו מחדש, שנה אסטרולוגית חדשה עם פריחה ושמחה.

לפני הפריצה הגדולה של הטלה, אנו חווים מזג האוויר אנרגטי מלא ברגש ורצון להתקרב, להתמזג ולהתאהב. קיימת אנרגיה של

ריכוזיות גבוהה של כוכבים במזל דגים, אנו יכולים לשגות באשליות, לדמיין, להזות, לגלות גילויים, לתפוס על שקרים, להתאכזב וגם להאמין לאחרים ולא על סמך עובדות.


כוכב מרס שנמצא באזור טלה ומנסה להוביל את כל הצוות מאחוריו בדגים, מתקשה להניע קבוצה כה רבה כלפי רעיון חדש. ממש כמו עגל הזהב, כאשר משה המנהיג עלה לפגוש את אלוהים. לעם שלו לא הייתה סבלנות, גם לא מטרה וכיוון. כך גם אנחנו בתקופה זו של זמן, ישנה ריכוזיות של אנרגיה תוהה, מחפשת תשובות, מחפשת חיזוקים, מחפשת מקור חכם ומוביל. המנהיג מנסה להוביל למקום חדש והקבוצה מתעקשת להישאר במקום הישן (נוכל לראות את זה מצוין בהנהגתו של דונלד טראמפ) ולא שאני אומרת שזה טוב או רע, זאת עובדה.

 

החודש מעברי כוכבים:


ב-10 כוכב מרס יעבור למזל שור. גזרת שור היא גזרה של הוצאה לפועל, של ביטוי ברמת החומר והמשאבים.


מרקורי יעבור לטלה ב-14 – מרקורי בגזרה זו מבטא שיחות על יוזמות חדשות ופעילות חדשה.


מרקורי ייצמד לוונוס ב-18 למרס – זמן טוב להגיע לפשרות, משא ומתן והרמוניה בין הצדדים.


ב-12 במרס נחווה שיא של ירח מלא בבתולה מול השמש בדגים – הדגים מבטא אל ההמונים, מול הבדיקה הדקדקנית של הבתולה.

זהו ביטוי של תוצאות של מבדקים, מבחנים, משפטים וכדומה. נוכל לשמוע על גילוי של תרופה למחלה חשוכת מרפא, כמו סרטן.


ב- 28 מולד ירח בטלה – זוהי הבשורה החדשה להתחלה חדשה וחגיגית עם בו האביב.


החודש ונוס נכנסת לנסיגה – 


כשוונוס עוברת את תהליך הנסיגה, מומלץ בתקופה זו להתכוונן מחדש מול הצרכים שלנו. זו תקופה בה נוכל להגיע לתוצאות, הן בתחום הזוגי והן בתחום הפיננסי. נסיגת ונוס תתרחש בין – 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים.

 

4.3 ונוס נכנסת לרטרו - אנו עוברים תהליך של פילטר מבחינת הצרכים, או הקשרים. בימים שהקצב של ונוס איטי והרגישות גבוהה - התחברו לצורך האמיתי שלכם, תתמקדו בו ותקנו את הגישה שלכם.


25.3 ונוס מתחילה שנה חדשה (נולדת מחדש) - יש לנו יכולת אדירה לזמן לחיינו את הצורך או החיבור האמיתי (הגשמת משאלות). למגנט את האנשים הנכונים במודל הנכון לנו. אפשר להוסיף - מדיטציה, זמן איכות עם עצמנו והתכוונות מחדש.


3.4 ונוס חוזרת לדגים - המגנט עובד שוב, אנו יורדים לפרטים הקטנים, מול המרקחה הגדולה, ובודקים, על מה אפשר לוותר ומה אנו ממש צריכים/זקוקים - כדי להמשיך לפרויקט שייצא לפועל.


חודש טוב ושנה אסטרולוגית טובה. 

רוצים לתכנן ולזמן במדוייק את השנה שלכם? כנסו