close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

תחזית אסטרולוגית שנתית תשע ו

כשאנחנו ניגשים לתכנן את השנה החדשה - 'כדאי להתכונן בהתאם' כי ראוי שהשנה הזו תהיה מושלמת, ממש כמו ה'בתולה' הענוגה. שנת תשע"ו הינה שנה בתולית, קפדנית ודקדקנית... מוזמנים לפרספקטיבה שנתית
 

תחזית אסטרולוגית שנתית, לשנה העברית – תשע"ו 


מוזמנים לגלול למטה למזל שלכם

השנה העברית החדשה (ה-5776 במספר) שנכנסת ביום ראשון, ה-13 לספטמבר, היא התחלה חדשה וחגיגית, לתקופת של חגים ותקווה חדשה באוויר. 


על פי תודעת העל הבריאה ה-12 שהיא הבריאה הנוכחית, הגיעה לשלב של צמצום. בראשית הבריאה המקום שאנו חיים בו היה מוקף חול וחול, מאז עמלנו ועבדנו קשה, בנינו בניינים, חרשנו אדמות ועברו חלפו להם אלפי שנים של התפתחות עד שהגענו לזמן הנוכחי. 

יש לנו הכל, ממש 'פרוספריטי', יש צפיפות אוכלוסין וממון ורכוש ויש גם לעתים רדיפה חסרת איזון אחרי ההישגיות החומרית. ובזמן הנוכחי הבריאה הגיעה לשלב הצמצום, אין ברירה, כולנו מדושנים היטב והגיע הזמן שנבין שהחפצים, הקניות, היופי, הכסף והעושר, אינם נצחיים ואף אחד לא לוקח את הנדוניה לעולם הבא.


האירועים השמימיים של שנת תשע"ו מכוונים אותנו לאיזון בין רמת החומר לבין רמת הרוח, הנטייה לפשטות, לבייסיק, לאותנטיות, לוויתור על החלקים הטפלים והבנה שההתפתחות התודעתית (המיינד) היא זו שנשארת גם אחרי שאנו הולכים מכאן.

אם נעבור ל'זום אאוט' ונצא רגע מהסצנות היומיומיות, נבין שהרעיון השלם, של מסע הנשמות ביקום, הופך אותנו לנצחיים, לאינסופיים וגם האובדן מקבל פרופורציות חדשות.


השנה - המחזור של הכוכבים השנתי לוקח אותנו למסע של פרפקט אפקט, כשהמטרה איננה 'ביקורת עצמית' בצורה של 'רצח אופי' אלא ליהפך - המטרה היא להבליט החוצה את ה'מיוחדות האישית' לעשות את זה בדרכי, לא להיתקע ב'הבל היופי' אלא בחוכמת ה'יצירה' האלוהית שבראה אותנו מיוחדים. 

כל אחד מאתנו הוא: 'אחד יחיד ומיוחד' וכדאי שהוא יבליט את שלו אל מול העולם.


We Are Eternity


 

מה מתרחש בשמים בשנת תשע"ו ?  
יופיטר כוכב השפע, שמסמל את המצפן וכיוון ההתפתחות, עבר למזל חדש, בתולה (באוגוסט 2015) והכניס אותנו למוד חדש של מימוש ברמת החומר, ההישגיות, הביצועים והחדשנות משתכללים. כמו הפקה של מגזין של העידן החדש.

תפקיד יופיטר בבתולה הוא לגזור, לחתוך ולהביא לידי תשומת לב את הנושאים הכי חשובים, דחופים ומעניינים, בלי כל הקישוטים. ממש כמו עורך, יופיטר בבתולה עובד עם סט קריטריונים ואמות מידה מוקפדים, עם עמידה בלוחות זמנים, החלטות קרות, הוא יורד לפרטים הכי קטנים ומחליט, מה להשליך ל'דואר זבל' ומה לפרסם או להעביר לדפוס.
השורה התחתונה אנחנו צריכים ללמוד להתייעל השנה, לדייק בפרטים, לדעת באילו מקומות להצטמצם ובאילו מהם ללחוץ על הגז ולהזניק לשלב הבא.

בעוד יופיטר מאפשר לנו לפרוש כנפיים ולהתרומם לגבהים חדשים, כוכב שבתאי (לורד אוף דה קארמה) מסמן את התחומים בהם כדאי לנו להטיל עוגן, לסמן את הפוטנציאלים שנשארים קבועים וכדאי לנו להקפיד עליהם ולהגדיר אותם.  

 
שני הכוכבים, יופיטר וגם שבתאי, מסמלים את המורים הרוחניים, יופיטר וגם שבתאי מסונכרן באופן מפתיע עם תאריך כניסת השנה העברית. שבאתי, נכנס למזל חדש (מזל קשת, אמונה) שלושה ימים אחרי ערב ראש השנה. ויישאר באותו מזל למשך שנתיים וחצי, תקופה של שיעורים, הבנות חדשות והתפקחות סביב הבסיס היציב שלנו, שכדאי לנו – לא לאבד אותו.

אם להיות יותר ספציפיים, כניסת הכוכב המגביל (שבתאי) למזל החופש והמרחבים (קשת) היא הקריאה לעשות באופן יותר ממושמע, מקצועי, ונכון את הדברים שעשינו עד עכשיו כתחביב או כישרון.
בדומה למעבר יופיטר לבתולה מעבר שבתאי, קשור למגבלות וצמצום, אם כי במקרה הזה אתם מנסים לרכז רעיונות מורכבים, אינטואיציה וניסיון חיים למתכון מדהים, שיטה מנצחת או כמה טריקים יעילים – במילים אחרות להתחבר למג'יק שלנו בלי כל הבולשיט מסביב.

האינדיקטור השנתי שכדאי שימקד אותנו הוא ראש הדרקון ונקודות הליקויים והייעודים, שעוברות כל שנה וחצי ממזל למזל. והשנה -חודשיים בדיוק אחרי ראש השנה הדרקונים עוברים מציר מאזניים-טלה לציר בתולה-דגים. הנה חתימה אסטרולוגית כפולה ומשולשת,  דגש על ה'בתולה' שבאה לשרת את המטרה והרעיון.


מה זה אומר?
ברמת האישית-משפחתית (כמו ברמה החברתית-מדינית) המעבר אומר לנו שיפה שאנחנו מסתמכים על ניסיון או תקדימים מהעבר אבל 'העולם משתנה מהר חביבי'. אנחנו צריכים להתעדכן עם רוח הזמנים ולא לסמוך על חבלי הצלה ומנטרות נוסח 'זה יסתדר בסוף' או 'קטן עלי'.
במיוחד השנה, לימוד השטח ודאגה לפרטים הקטנים יקבעו את הטון ויבְררו מי בראש ומי בעורף.

ראש דרקון בבתולה מדייק אותנו ומנקה את השטח מכל המיותר, קפדנות ודייקנות היא צו השעה.

לקראת סיום נדבר על הבריון של גלגל המזלות, מארס הלוחם - כוכב הלכת שדרך פעולתו היא מלחמתיות, השנה מתעייף מהסיבוב סביב השמש ומחליט לעשות הפסקה במזלות עקרב וקשת.
נסיגת מארס במזלות אלו ושהות כללית של תשעה חודשים בגבולותיהם (מינואר ועד ראש השנה הבא [!]) מדרבנת הן את העקרבים והן את הקשתים לפעולה.
הדגש עבור כולם, הוא לא לעשות דברים בחצי לב, או חצי קלאץ'', אלא לתכנן את הרעיון ולבזבז פחות זמן על התאמות ופינישים, רק בשלב מאוחר יותר. ללא ספק מרס באדיבותו אומר לנו: 'זה בסדר שאתם דייקנים' אבל בבקשה אל תכנסו ללופ של הססנות, כי שום דבר לא יצא לפועל כשאתם לא החלטיים. אז יהיו פרויקטים בהם ניקח רברס ואולי נחנה בצורה עקומה אבל ברמה של התהליך, הנסיגה הזאת מחשלת אותנו והופכת אותנו לברי סמכא, לביצועיסטים שמוציאם לפועל ולא רק קידוש הרעיון או התאוריה.  

ולסיום: כמה דגשים אסטרולוגים לשנה שבפתח  
* המזלות המשתנים (תאומים, קשת, בתולה ודגים) נמצאים במרכז מבחינה אנרגטית. הלחץ מסביב דוחף אותנו להצטיין ובסופו של דבר, אל תופתעו לשמוע שהמזלות האלו בעמדות מפתח, השפעה וכוח השנה.

* קולות של שינוי, מהפכה ורפורמה חוזרים לאוויר בחורף הקרוב. סקוור אוראנוס פלוטו חוזר לסיבוב אחרון ואנו מקווים שהפעם השינוי יגיע לא רק במילים אלא גם במעשים.

* מזלות האדמה קוצרים את פירות העמל באביב 2016 (למזלות האדמה דברים בד"כ לא באים בקלות ומכאן 'עמל'). שוורים, בתולות וגדיים נהנים מתקופה טובה בחודשים אפריל-מאי, בחסות 'משולש אדמה גדול' והרמוני במזלות אלו.


שנה טובה - כוונו עצמכם לירח, גם אם תחטיאו, תנחתו בין כוכבים :)


להלן התחזית לכל המזלות:


מזל טלה, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו


טלאים יקרים,

במידה מסוימת השנה העברית הקרובה היא מיקס של חדש וישן עבורכם. אתם ממשיכים עם דברים שאתם רגל אחת בתוכם ובו זמנית אתם לוקחים על עצמכם מחויבויות חדשות. הקושי האמיתי הוא לאזן בין השניים ולדעת להפחית ולהוסיף במינון הנכון.

מבחינת אתגרים קיים אתגר כפול השנה.
ברמה המעשית אתם צריכים לשמן את גלגלי השיניים שמניעים את החיים. עניינים כמו שכר דירה, חשבונות, תקלות בעבודה, דאגה לבריאות, ושמירה על שפיות נכנסים לקטגוריה.
ברמה הרעיונית-אינטלקטואלית אתם מחפשים לעלות את הרף ולדחוף את עצמכם להישגים בתחומי מדע, תרבות ורוח. למרות הצרות היומיומיות עליהם דיברנו חשוב שלא תוותרו על החלומות ו"תירשמו לתחרות", אפילו אם רק בשביל הספורט.
* אנחנו בטוחים שזה יצא מבולגן (ואפילו כאוטי), אבל משהו טוב כן יצא מזה

חבריכם הטובים השוורים והמאזניים התמודדו עם נסיגת ונוס בשנה שעברה ואתם צריכים להתמודד עם נסיגת מארס השנה - נסיגת הכוכב האישי שלכם.
מארס מתעכב בבית הפיננסים המשותפים, הנתינה ואי היציבות בחודשי החורף ובחלק מחודשי האביב. המסר הוא שאתם צריכים לתת בלי לקוות לתמורה (מיידית) ולמצוא בעצמכם את הכוח להאמין שתקבלו את הגמול הצודק בחלוף הזמן.
עליות, ירידות ושינויים במצב הרוח הם ממאפייני התקופה אבל תוכלו לראות שבבוא ראש השנה הבא כל ההשקעה הזאת לא תהייה לחינם.  

אהבה וזוגיות תקופת ימי ההולדת שלכם בחודשים מרץ אפריל תופסת אתכם במצב רוח טוב  ועם פרפרים בבטן לקראת הבאות. אתם נהנים מאהבות חדשות ולבלוב בקשרים קיימים בתקופה זו.

בריאות לא מדובר על השנה הכי קלה מבחינה בריאותית. בעיות בריאות שונות שחוזרות במהלך השנה בעיקר גורמות לכם לייחל שראש השנה הבא יגיע ואיתו החלופה האנרגטית, מה שחשוב עבורכם זה לא להגיע לקצה גבול היכולת.

  


מזל שור, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו

שוורים יקרים,

המזל שלכם נכלל בקבוצת המזלות היציבים. החל מראש השנה הקרוב ולמשך השנה העברית הבאה אתם נמצאים בשנה שהדגש הוא על  תחזוקה, ביסוס מעמדכם והגברת נוכחות בשטח. בשנתיים הקודמות מצאתם את דרככם לשווקים חדשים, מקומות חדשים ואל ליבם של אנשים. בשנתיים הבאות אתם ממשיכים לכתוב את עלילת המחזה, כאילו דבר לא השתנה. אתם רעבים, יש לכם טעם של עוד בפה ואתם לא תנוחו עד שלא תגלו כמה רחוק תוכלו להגיע.    

הפן האישי אתם מתרכזים במיצוי ומימוש עצמי. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכמה וכמה בחינות. רבים מכם רוצים להתחתן, להוליד ילדים ולהעניק מהמתנות שלהם לדור הבא. חלקכם רוצים לעצור וליהנות מהעושר או למצוא את הכיוון בספורט או משחקים ברמה מקצועית.
* בו זמנית חשוב יהיה להיזהר מהאדרה עצמית וזלזול בכישרונותיהם של אחרים, עושר חומרי ללא ספק עוזר בחיים, אך הוא לא התרופה לכל תחלואות האנושות.

אהבה ומיניות
הם שני נושאים שהייתם רוצים לעשות בהם דוקטורט עד הסתיו הבא. שבתאי בבית האינטימיות והקרבה לאחרים לא משאיר מקום לסודות ואתם צריכים לנקוט באמצעים המתאימים כדי להגיע לדרגת קרבה שכזאת עם האנשים שאתם חפצים באהבתם.  

עסקים וכספים על רקע הצלחתכם בשנים האחרונות אתם פונים לכיוונים פחות צפויים וכמעט מהמרים עם הכסף והכישרונות שלכם. זה מציע לכם הזדמנות להתפתח בלי לקפוא על השמרים, וזה יכול לשכלל את ארגז הכלים שלכם אם תעשו זאת בצורה נכונה.


בריאות ספטמבר 15 ומרץ 16 קיימת רגישות גדולה מהרגיל ועולים הסיכויים לתפוס וירוס או להיפגע בדרך אחרת אז שימו לב שוורים.

 

 

מזל תאומים, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו

תאומים יקרים,

אתם שייכים לקבוצה הקטנה של מזלות שנהנים ומתרוממים מהאנרגיה השנתית, ואתם לא צריכים יותר מחודש כדי להיכנס לעניינים או להרגיש בעננים.

השינויים הגדולים בשנת תשע"ו עבורכם הם שינויים משפחתיים-רגשיים ושינויים זוגיים - של דפוסי התקשרות.

בית ומשפחה יופיטר ונקודת הצפון שניהם מבלים את השנה החדשה בנאדיר המפה שלכם (בנק' הכי נמוכה) שזה סימן לפתיחות רגשית, למעורבות רחבה יותר בחיי המשפחה ואולי גם למעבר לדירה גדולה יותר.
נסיגת יופיטר מינואר ועד מאי השנה היא תקופה של אי התקדמות בהקשרים אלו אבל עם חלוף האביב הרצון שלכם בחיים יותר טובים עבור המשפחה מסתנכרן עם ההתקדמות בשטח.


אהבה וזוגיות זה סימן קריאה חשוב אחר השנה! שבתאי בבית מערכות היחסים, החל מכמה ימים לאחר ראש השנה, מביא את כבלי המחויבות לקשרים שלכם. לא לדאוג תאומים, אולי אפילו תלמדו ליהנות מזה :)
כל החופש שאתם צריכים נמצא בתפיסת העולם שלכם בסופו של דבר.

פרשנות חלופית למעבר אפשר למצוא בפתיחת עסק עם חבר שותף או בצמצום זמן הביחד לזוגות מחויבים ממילא. אתם שמחים שהחצאים השניים שלכם עסוקים וחיים חיים מלאים, אפילו אם זה בא על חשבון זמן איכות ביחד.

עסקים ופיננסים נסיגת מארס החל מחורף 16 נופלת לכם בבית הביורוקרטיה והפרטים הקטנים. לא משנה באיזה שלב אתם בבניית הקריירה אתם נתקלים בחומות הניירת וספרי החוקים בחורף הקרוב. מארס חוזר למיקום זה גם בחלק מחודשי האביב אז היכונו להתמודד עם 'הטפסיאדה' בזמנים אלו.

תזונה ובריאות חודשי הטפס יאדה הם גם חודשי הנפילות הבריאותיות, אפילו אם זה להגיע הביתה עייפים ולהיתקע עם שקית צ'יפס על הספה מול הטלוויזיה. חפשו קונטרה להשפעה בצורת אנשים שיעודדו אתכם להישאר פעילים.     מזל סרטן, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו  

סרטנים יקרים,

שנת תשע"ו, ה-5776 במספר, על פי לוח השנה העברי היא שנת מעבר עבורכם.
שניים משלושת האינדיקטורים השנתיים נמצאים אצלכם בבית התקשורת, הנסיעות, בני המשפחה והלימודים. זה אומר שהחיים שלכם נמצאים בתנועה, שאתם פוגשים אנשים, נחשפים לדברים שלא ידעתם עליהם דבר ומפטפטים הרבה יותר.

למעט לחצים להתקדם ולהצליח בתקופת החורף (לחצים שמורגשת השפעתם), השנה החדשה לא מבטיחה גדולות ונצורות ברמה האישית. מהרבה בחינות זה דווקא דבר טוב כי פחות שטיחים מוצאים לכם מתחת לרגליים, אבל אם חיפשתם איזו רעידת אדמה שתהפוך את חייכם ליותר מעניינים תצטרכו לחכות שנה-שתיים לפני שזה יקרה.

אז יש לכם יציבות בשנה הקרובה, אבל רגע, זה הכל?
אז זהו שלא.
יהיה לכם מעניין לדעת שלימודים והכשרה הם שני תֶמוֹת סופר חשובות עבורכם בשנה הקרובה. אתם עושים בחירה ייחודית לוותר על שלב הלימוד ולעבור מייד לשלב הניסיון, לימוד תוך כדי ניסיון זו המטרה שלכם בעצם.
רבים מכם יעדיפו לדלג על, או לדחות את השלב האקדמי ולמצוא דרכים יותר מהירות ופחות תיאורטיות לתעודה ולתחילת העיסוק המעשי.

בכל הנוגע לאהבה וזוגיות לא חסרה תשוקה בהורוסקופ שלכם, החורף מביא איתו פרשיית אהבים לכל המעוניין אבל תיתכן בעיית רקע והבדלים בין אישיים שקשה לגשר עליהם.

בתחום הכספים לא נגיד שמדובר בשנת תותים ושמנת אבל אתם מוצאים איך להסתדר. בעזרתם של אחרים או עם קצת לשחק מלוכלך אפשר יהיה להשיג את המנעמים שאתם רגילים אליהם.

 

מבחינה בריאותית נסיגת שבתאי בבית הבריאות בזמן האביב היא מתכון לחשבונות רפואיים גדולים מהרגיל.


 

מזל אריה, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו


אריות יקרים,

אתם מתחילים את השנה העברית כשיופיטר כבר לא נמצא במזל שלכם, הוא בדיוק עבר לטריטוריה של הבתולות ואצלכם מתפנה חלל חשוב.
במה תמלאו את החלל הזה בשנת תשע"ו אריות? 
חוץ מאהבה (שזה בד"כ לא חסר במקרה שלכם) את החלל אתם יכולים למלא עם שאפתנות ועבודה קשה.
 
אם בשנה שעברה נפתחתם לאפשרויות ולכיוונים בהם תרצו להתפתח, טעמתם מתחושת הניצחון (אפילו אם בקטנה) והוכחתם לעצמכם שאתם מסוגלים גם לסבלנות וסובלנות, השנה באמת תוכלו להשיג דברים גדולים.

מבחינה אסטרולוגית קיים פוקוס (אולי אפילו לחץ) על בית ביסוס האגו במפה שלכם. כבר אינכם מסתפקים במחמאות ואינכם מרוצים מפוטנציאל גלום ומכוונות טובות אלא מבקשים אתם לראות תוצאות בשטח. זה כמובן דורש השקעה ועקביות אך אין זה מרתיע אתכם, אתם שם כדי לכבוש.  

התחום הביתי-משפחתי שזה נושא מציק במיוחד במקרה שלכם, חוזר להופעה אחרונה ומשפיעה בחורף 16. עצירת מארס לפני נסיגה במזל עקרב ובחלק הנמוך במפה מאלצת אתכם להעביר את רוב החורף בסביבה הביתית (טוב לפחות זה חורף, אתם לא מפספסים הרבה).

אהבה וזוגיות זו נקודת המשען שלכם השנה. כל פעם שקורה דבר שהוא לא לרוחכם אתם יודעים למי לפנות. אפילו אם זה לא במטרה למצוא פתרון מעשי זה עוזר מעצם השיתוף.

עבודה ועסקים נכון לתשע"ו הצד הפיננסי הוא שקובע. אם תצליחו להגיע למושב המשכורות הגבוהות תוכלו להכפיל ולשלש את האפשרויות שלכם. עכשיו השאלה היא: איך בדיוק עושים את זה?
מזל בתולה, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו  

בתולות יקרות,

השנה העברית החדשה היא שנה מאוד אישית ומיוחדת עבורכם, כזאת שלא תבלע בין דפי ההיסטוריה הפרטית. שניים עשר החודשים בין הסתיו הזה להבא בלי ספק יגיעו לאלבום התמונות המשפחתי ולספרי הזיכרונות.

השינויים הכי גדולים הם ברמה האישית-משפחתית. יופיטר במזל בתולה הופך את השנה הזו ל"שנה על סטרואידים" עבורכם. זה הזמן להתחזק מבחינה פיזית, מנטאלית, ללמוד, להתפתח והכי חשוב להתחזק באמונה והביטחון העצמי.

החל מתחילת 2016 יש סיכוי טוב שאתם מחפשים לעבור (או לקנות) דירה, אתם מזגזגים בין רעיונות ואפשרויות וגומרים בדעתכם רק כשאתם מוצאים את הרכוש הנחשק. יותר החלטיות לא תזיק בתחום זה.  

שימו לב: מרץ 2016 הוא חודש של מעקף בסיבוב, הרבה שינויים בחייכם בתקופה זו


מבחינה בריאותית אתם צריכים לשמור על הכוחות שלכם השנה. לחץ, ריבוי משימות וחוסר רצון לוותר על ההנאות הקטנות מכרסמים7 בשעות השינה שלכם ומצטברים לעיגולים שחורים מסביב לעיניים.

בתחום הרומנטי אצל חלק מכם השינוי הגדול הוא ברצון להשתקע, להקים משפחה, אולי לאמץ כלב - זה הכיוון. הרבה מזה קשור לכך שנמאס לכם מהתנסויות סתמיות וחיפושים, יציבות זה הדבר אותו אתם מחפשים.

מבחינה עסקית הגיע הזמן לשדרג את הסטאטוס שלכם, בתולות. הכוכבים הדוריים (שבתאי ויופיטר) במזלות המשתנים (אליהם גם אתם שייכים) מפעילים עליכם לחץ למצות את מלוא הפוטנציאל האישי. מן הסתם, זה לא מגיע בלי עבודה קשה.  

 

 

מזל מאזניים, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו
 
מאזניים יקרים,

אתם מתחילים את לוח השנה העברי, שנת תשע"ו, עם נסיגת מרקורי במזל שלכם. חוץ מגורם הפזרנות שבד"כ יש אותו עם נסיגות מרקורי זה זמן טוב לתת מבט נוקב במראה, במיוחד על פועלכם בשנה האחרונה.
מעבר לכך זה הוא זמן טוב לתספורת חדשה, שדרוג מלתחה, החלפת תמונת פייסבוק או שינוי קוסמטי מסוג אחר.

במבט על עונות השנה
הסתיו זה הזמן שלכם להתחדש ולהכניס אנרגיה תוצרת חוץ לפעילויות שלכם. עונת ימי ההולדת נמצאת בפתח ויש לכם מספר דברים שאתם צריכים לארגן.
החורף אתם נעים על ציר קריירה-בית, עם תקופה עמוסה במיוחד במקום העבודה ושעות מנוחה ארוכות בבית.
האביב הפריחה מתרכזת אצל החברים והאנשים שהשקעתם בהם, בעוד שאתם לא  מרגישים את הדיוק, או הסיפוק, אולי תנסו להסתכל על חצי הכוס המלאה?!.
הקיץ תקופה שהפיננסים שלכם בנסיקה, עבדתם קשה כל השנה ועכשיו זה הזמן שלכם להרוויח ולגבות ריבית.

וגולת הכותרת המימוש עצמי בשנה הקרובה?
יופיטר הוא הסָמַן שלנו למימוש עצמי והוא נמצא במזל בתולה עד ראש השנה הבא. מזל בתולה מתקשר לחייכם הפרטיים, לאמות מידה אישיות (שחשוב לכם לעמוד בהם) ולפינה השקטה שלכם - לספייס האישי. המימוש הוא קודם כל מקצועי, אך זכרו, לא משנה כמה תהיו עסוקים השנה או בכמה גזרות תצטרכו להיות פעילים שמרו לפחות שעה ביום לעצמכם, בשביל ה'אני' שלכם.

עסקים שבתאי נמצא בבית הנסיעות והתקשורת כל השנה וזה מרגיש כאילו מקום העבודה שלכם מתנייד בחלק מהזמן. לפחות יוצא לכם לטייל, לפגוש אנשים חדשים ולפזר את היוקרה והאבקנים שלכם גם מחוץ למסגרת שאליה אתם מורגלים.

אהבה וזוגיות נמצאים באוויר בחודשי אביב 16. ריבוי באירועים חברתיים, מסיבות וסתם סיבות לצאת תורמים לוייב החיובי ולרומנטיקה שלכם.

בריאות חודשי הליקויים בספטמבר 15 ומרץ 16, האלרגיות ורגישויות אחרות יכולות להחליש את המערכת החיסונית, זכרו תמיד ליצור גבולות ברורים סביבכם.  
 

 

מזל עקרב, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו  


עקרבים יקרים,

זוהי שנה של פעילות, ביצוע וכיבוש מטרות. הדבר הגדול שקורה לבני המזל שלכם בשנה העברית החדשה הוא דווקא נסיגת הכוכב האישי מארס בגבולות המזל שלכם ובמזל הבא בתור (קשת) החל מחורף 16.

הנסיגה מסמלת מאמץ ארוך טווח בתחומים של עבודה, לימודים, חיי משפחה או זוגיות (הדברים הגדולים בחיים). בהקשרים אלו האמונה בעצמכם היא הדבר הכי חשוב וכמובן העקביות.

פרשנות אלטרנטיבית הנסיגה יכולה לסמן 'חזרה הביתה' במובן המטאפורי של המילה. אתם מעוניינים לחזור למַינְד-סֶט שהיה לכם עד לפני כמה שנים - יותר צעיר, פשוט ולא מתוסבך.

חלק מתקופת הנסיגה מארס יכנס וישהה במזל קשת, שהוא המזל הבא בתור אחריכם. מיקום זה במפה האישית מסמל יציבות רגשית, ביטחון עצמי וכלכלי, יכולת ליהנות מהשפע ומפירות העבודה שנתתם עד הלום. אנחנו בטוחים שאתם בדרך לאותו המקום, אבל אם זה עדיין לא ברור אז שיהיה ברור כשמש שזו היא 'המטרה' לשנה הקרובה. 


אהבה וזוגיות בניגוד לשנה העברית האחרונה שנגמרה בדרמה ביחסים השנה אתם נהנים משקט חיובי בגזרה הזאת.  רווקים ורווקות אם זה לא זורם ובא בקלות, עדיף שזה לא יבוא בכלל.

עבודה ועסקים הפרויקטים הכי מוצלחים שלכם השנה הם יוזמות שיש בהם שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית ומעוף. אל תגבילו את עצמכם לדברים שתמיד עשיתם והטו אוזן לדיבורים וחדשנות על מנת להתקדם משם.

בריאות שבתאי בבית הגוף הפיזי לאורך השנה מזהיר מפני מאמץ יתר ואיבוד משקל. אל תשכחו ליהנות על הדרך ולפנק את עצמכם פה ושם, לא משנה באיזה סיבוכים ועיכובים תתקלו.  

מזל קשת, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו


קשתים יקרים,

יותר משאר המזלות, השנה הקרובה מעניקה לכם כוח, מה תעשו עם הכוח הזה? זו כבר שאלה אחרת, אבל ללא צל של ספק הכדור נמצא במגרש שלכם.

מבחינה אסטרולוגית מה שקורה זה שיופיטר עובר לאזור הכי גבוה במפה האישית. יש לכם יכולת להגיע לקהלים גדולים יותר השנה, וביתר בקלות. מעבר לעניין הפרסום המערכת האנרגטית יוצרת אפקט 'ידי זהב' בתחום העיסוק שלכם, אבל מה שחשוב זה שתעשו ותעשו ותעשו – אחד מאלה כבר יהפוך לויראלי וישתלם במימד הפיננסי.

עבודה וקריירה הפִיק הגדול בתחום המקצועי מגיע בסוף החורף - תחילת האביב. מארס מצטרף לכוכב העבודה שבתאי במזל שלכם, צירוף שמדליק את מנוע הבעירה הפנימי. כשאתם משלבים תשוקה לדבר עם עבודה קשה ותפוקה אתם יכולים לקחת את פועלכם מאוד רחוק.
* יותר מזה, מארס מתחיל נסיגה במזל שלכם באפריל 2016, יש לכם עד ראש השנה הבא כדי להזרים משאבים אל העסק המתפתח או לעיסוק החדש שתופס את כל זמנכם

אהבה וזוגיות אסטרולוגיה היא מדע מחזורי אם טרם שמתם לב, סוף האביב - תחילת הקיץ זה הזמן בו אתם מתאהבים בדרך כלל. גם השנה אין יוצאי דופן לכלל, למעט ספטמבר 15 אולי בו כבר יש לכם משהו טוב בין הידיים.

כספים ופיננסים נסיגת מארס ותנועות הלוך ושוב החל מחורף 16 מושיבים אתכם על הגדר מבחינה מוניטארית. עד שלא יהיה לכם ביטחון שלם בפרויקט החדש לא תוכלו להשקיע בו כמו שצריך. זה הופך לעניין פסיכולוגי בעצם, כמה ביצים תוכלו לשים בסל הזה וכמה להשאיר לעצמכם?

אישיות ובריאות עם שבתאי במזל שלכם לאורך השנה (וגם בשנה הבאה) תצטרכו להיזהר מלהפוך למכורים לעבודה ראשית כל. החדשות הטובות הם שקשה להשמין תחת השפעה זו, אבל כן כדאי להיזהר מלאבד חיוניות ולהפוך לעייפים ולציניים. 


   

מזל גדי, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו

גדיים יקרים,

בשנת תשע"ו ע"פ לוח השנה העברי אתם יכולים לנשום. לא רק בתיאוריה, זו גם המטרה שלכם בעצם. נשימה (אויר) מסמלת גם מחשבה ותכנון, זה הזמן לחשוב חכם, להוריד מעומס המחויבויות, מהיקף האחריות והרגשת הכבדות הכללית. אם בשלושת השנים האחרונות הייתם עסוקים בלקבע את מקומכם בפסגה אז השנה אתם מסתקרנים לדעת מה תמצאו כשתרדו מההר.

מזווית ראייה אחרת מה שאתם רוצים בעצם זה 'להתחיל מחדש'.
חלק מכם כבר קנו לעצמם שם ומוניטין בתחום מסוים ומחפשים להתפתח ולהצליח באחר. חלק נוסף כבר לא מסופק מעליית המספרים בתלוש המשכורת ומבקש לעצמו עבודה בעלת תוכן ומשמעות. חלק אחרון כבר קנה לעצמו ביטחון כלכלי ומבקש להתרחב בסוגי העיסוקים ולהשקיע יותר זמן בתחומי עניין ופרויקטים אישיים.

* ריבוי אירועים אסטרולוגיים בחודש מרץ מסמנים חודש זה כנקודת המפנה של השנה. אתם מבקשים לקחת את הדברים יותר עמוק, יותר ברצינות, ודוחפים את העשייה שלכם צעד אחד קדימה החל מאביב 2016.


אהבה וזוגיות הדבר לו אתם הכי זקוקים מבני הזוג שלכם בשנה הקרובה זה סבלנות, יכולת הבנה ומתן חופש אישי. ניתן להגדיר את מה שעובר עליכם כ'חיפוש עצמי' ולכן זה רק טבעי שסימני שאלה יהיו המוטיב הבולט לשנת תשע"ו - מצד עצמכם ומצד בני הזוג שלכם.  

כספים ופיננסי איזה שהיא קפיאה על השמרים בהקשרים של הכנסות היא בלתי נמנעת, אבל מדובר פה על שלב חולף ברמת הטווח הארוך.

בריאות יותר משתצטרכו רופא משפחה, תצטרכו פסיכולוג השנה (או יועץ). אם אתם מוצאים תחליף לפסיכולוג בדמות של רב, מאמן אישי או סתם חבר קרוב עם הרבה זמן על הידיים - זה מבורך.  

 

 

 

 

מזל דלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו

דליים יקרים,

אתם נמצאים רגע לפני תקופה טובה בחייכם. ההתחלה מסמלת, תקופות של לחץ ומרדף אחר הישגים שכמעט מושגים והמטרה שלכם עכשיו היא להשתמש בכלים שרכשתם על מנת למצוא פרנסה ראויה או לשפר את איכות החיים.

כמה ימים אחר ערב ראש השנה (שלכבודו נכתב הורוסקופ זה) הכוכב שלכם שבתאי עובר למזל קשת ולבית הקבוצות, השאיפות והגמול מקריירה. לאמיתו של דבר אתם נכנסים בשעריו של מועדון סגור ואקסקלוסיבי, אפילו שחלקכם לא מודעים לעניין בשלב זה.
זה נרכש בעמל ויזע, לא? אז למה לא ליהנות מהעניין?

* כמו למזלות אחרים בשנה העברית החדשה, החודש המכריע והאָס בחבילת הקלפים הוא חודש מרץ. במקרה שלכם ניתן ליצור גשר של חשיבות לאירועי יום ההולדת בפברואר.

בתחום הזוגיות העניין קצת יותר מסובך מהקריירה. נראה שיש קארמה בלתי פתורה לרבים מבני המזל שלכם ואחת הסיבות שהשנה הזאת מתחוללת היא כדי להתיר את הקשרים.
הקשיים הם רבים ושונים אבל הטיפ שלנו הוא פשוט: לכו עם הלב ואל תסתבכו עם מחשבות מוגזמות של 'כדאי', 'רצוי' ו'צריך' ריבוי חשיבה אצלכם מובילה למלכוד.

עסקים ופיננסי אז מעבר לאמירות יפות ופסיכולוגיות חכמות, ניתן לראות שפריחה מקצועית לא מגיעה יותר מוקדם מינואר 2016. עד אז אתם מפלסים את הדרך (בשלג ובערפל חלק מהזמן).
אותו מועדון סגור אותו הזכרנו כבר, תוכלו להבין על מה אנחנו מדברים עם בוא האביב, כשמארס יכנס למזל קשת ולבית הקבוצות והגמול מקריירה.

גוף ובריאות נובמבר 15 ומרץ 16 הם הזמנים הקריטיים לשים לב לבריאות ולחוסנו של הגוף (בעיקר אם בדרך כלל אתם שמים לב). יש לנו הרגשה שהשנה זה בעיקר קשור לנסיעות ארוכות וחופשות שיצאו פחות מוצלח מהמתוכנן - אז להצטייד באופן מתאים.


 

מזל דגים, תחזית אסטרולוגית שנתית לתשע"ו
 
דגים יקרים,

אתם עושים את אותם הדברים אבל מנסים להכניס אליהם רוח צעירה, הרגשה טובה וחיוך. דרקוני הירח עוברים למזל שלכם (ולמזל בתולה) בחודש נובמבר, ואתם מתחדשים ביחסכם לאנשים ולמצבים.

לוח השנה העברי, המתחיל מראש השנה בסתיו ונגמר בסוף הקיץ הבא, שם דגש חזק על יחסכם לאחר. ב'אחר' אנחנו מתכוונים לבני זוג, שותפים עסקיים, חברים קרובים ואנשים חשובים שנותנים לכם עצה וקונטרה.

יופיטר וראש הדרקון מבלים את השנה הקרובה בבית האחרים החשובים, ולחייכם מגיעות מערכות יחסים חדשות בעוד חלק מהישנות מתפוגגות אל דפי ההיסטוריה.
"אמור לי מי החברים שלך ואגיד לך מי אתה" אומר המשפט המפורסם, ובאותה מידה אתם מחפשים לשנות ולהוסיף נדבכים לאופייכם. כמובן שאין דרך טובה יותר לעשות זאת מבעזרת הכרויות עם אנשים חדשים.       

בתחום הקריירה אין חדש כל עוד 2015 נמצאת איתנו. עם בוא 2016 רוח היזמות נחה עליכם ויש לכם תוכניות גדולות אותם תוכלו להתחיל ליישם החל מתקופת האביב בה מארס מתחיל נסיגה ברום המפה שלכם. את שארית השנה תשקיעו בבניית יסודות ואל תתפתו להישגים מהירים בשום ואופן.

כספים ופיננסים המשאבים שאתם מזרימים לפרויקט החדש (עליו כרגע דיברנו) מכאיבים לכם במישור הפיננסי, אך ידעתם שזה שלב שתצטרכו לעבור. הלוואה שאולי תיקחו במרץ 16 מאפשרת לכם להוציא מהכוח אל הפועל, אך מטבעם של הלוואות יהיה עליכם להתנהל בזהירות בכל הקשור לכך. 

בריאות בגדול הכל מתפקד כמו שצריך, אבל שימו לב למצב הרוח ולתחזוקה של הגוף בפברואר ובאוגוסט 16.