close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

שנת 2016 מה צפוי לנו?

מה צפוי לנו בשנת 2016, הנה לכם סקירה שנתית על פי הפלנטות והשחקנים המרכזיים של השנה הנוכחית
 

סקירה אסטרולוגית שנתית לשנת 2016

שנת 2016 זוהי שנה שמתחילה בירידה לצורך עלייה, או כמו שאני אוהבת לתאר אותה: עליה תלולה. 

האופטימיות הכללית נפגמת נוכח אגרסיביות שבתאית, כמו אב קשוח שמנסה לחנך את בניו בכל מחיר והילדים איך לומר זאת מתפרעים. המחשבות יותר קיומיות, הפרנסה והכסף מתכווצים והמגמה הכללית היא צמצום והבנה שאי אפשר לתעל את כל האנרגיה שלנו למשאבים ולנכסים ולהזניח את ההתפתחות האישית. בדומה ל-2015 שהתאפיינה במספר תאריכים קריטיים וקו פרשת מים אחד, שנת 2016 סובלת מאותם התסמינים. ב-2016 סוף הקיץ זו הנקודה בה הסכין נופלת על העוגה. אזור טעון אחר הוא המעבר מחורף לאביב. התקופה היותר טובה תתחיל אחרי הקיץ, בתקופת הסתיו אם כניסתו של יופיטר למזל מאזניים. 


אז ראשית כדאי לשמור על אופטימיות, הנה לכם סקירה לפי הפלנטות וההשפעות:


השחקנים המרכזיים בשנה האסטרולוגית הקרובה:
  
מארס
 

מרס יכנס למזל עקרב עם תחילת השנה, לשהות ארוכה במיוחד עד חודש אוגוסט. הסיבה לכך היא נסיגת מארס במזל עקרב שתתחיל ב-17.4 ותמשיך אל תוך טריטוריית הקשת עד לרבעון השלישי של 2016 עד ה-29.6. האנרגיות המשולבות של העקרב והקשת הם שילוב דליק שיכול להיות אחראי על חשיפת סקנדלים, המשך אלימות, פקיעת סבלנות לאומית ולא מעט שינויי כיוון ברמה האישית. בעולם מודרני המקדש את האינדיבידואליות יותר מטעות אחת נעשתה על מזבח החיפוש העצמי, כשהמטרה היא סיפורי הצלחה והתפתחות נכונה.
המזלות שמושפעים בעיקר מכוכב מרס: טלה ועקרב

יופיטר 

יופיטר מבלה שלושת רבעי שנה במזל בתולה בו הכוכב נחשב לחלש אך הוא חש הקלה בתחילת ספטמבר עם כניסתו למזל מאזניים. בעצם מחכים לנו תשעה חודשים של מאבק עממי ברמה חברתית ופוליטית והתמודדות עם נושאים של בריאות. הבתולה בין השאר מסמלת את עקרון אי השוויון ויופיטר בתור "רוטשילד של גלגל המזלות" מתקשה להפגין את נדיבותו ממיקום זה. קחו את שילוב האנרגיות וקבלו את האקלים החברתי שלנו בו כל אדם אחראי לגורלו שלו בלבד.
כניסת יופיטר למאזניים לקראת סוף השנה משנה את תמונת המצב האסטרולוגית לטובה. מאזניים המסמל את מעמד הביניים, כמו גם אנשי עסקים ומשפטנים, הוא קרן אור באקלים האסטרולוגי הקודר של ימינו. המחאה החברתית לא תצליח להשפיע עד שיחול שינוי פנימי בגוף החברה שאנו חיים בה וכניסת יופיטר למאזניים מוסיפה רגל מוסדית לשולחן המחאה החברתית בעל שלוש הרגליים.
המזלות שמושפעים בעיקר מכוכב יופיטר: קשת ודגים

שבתאי 

נמצא במנטליות של "תחילת מסלול" במזל קשת בו הוא יבלה גם את 2017. מיקומו במזל משתנה והיבטים שהוא יוצר עם יופיטר ונפטון מציבים רבים מאתנו במיקום רגיש. ברמה הקריירה, תקוות וחלומות שאינם מגובי מציאות יתנפצו על חופי העולם המציאותי שהרי קשת הוא המלך של האופטימיות והחזון, תפקידו של שבתאי הוא להגביל, לבחון ולהתעקש בעוד מיקומו במזל החופש האישי והאמונה מערימים קשיים על התוכניות שלנו, הופכים אותנו לעתים לפסימיים. זה לא אומר שצריך להרים ידיים אלא לעבוד קשה כפליים ולדעת להתחבר לתהליכים ארוכי טווח כדי להשיג את מבוקשנו. יש לכם עד הסתיו להכין את הקרקע והזורעים בדמעה ברינה תקצרו אותם.    
המזלות שמושפעים מכוכב שבתאי: גדי ודלי


מרקורי 

מרקורי מבצע את הנסיגות שלו במזלות האדמה השנה (שור, בתולה, גדי) שזה חדשות טובות עבור מזלות האוויר (תאומים, מאזניים, דלי) והאש (טלה, אריה, קשת) וחדשות פחות טובות עבור מזלות האדמה והמים (סרטן, עקרב, דגים).

5 לינואר 2016 במזל דלי וגדי  עד ה- 25 לינואר 2016

28 באפריל 2016 במזל שור עד ה-22 למאי 2016

28 לאוגוסט במזל בתולה עד ה-22 לספטמבר 2016


חייהם של מזלות האוויר והאש השנה פחות מופרעים מתקלות ובלת"מים פרי הנסיגות.

ולעומת זאת מזלות האדמה והמים נאלצים להתמודד עם מגמת השינוי של העידן החדש לכיוון האש והאויר. שינויים שמלמדים אותם להיות יותר ספונטניים, לשדרג את מכשירי חשמל ואלקטרוניקה הישנים שמסרבים לשתף פעולה.
מבחינת תזמון מרקורי נסוג בגדי במרבית חודש ינואר, בשור במרבית חודש מאי, ובבתולה במרבית ספטמבר. לגבי המזלות ההפוכים סרטנים, עקרבים, ודגים מושפעים מהנסיגות בחודשים אלו בהתאמה.
המזלות שמושפעים מכוכב מרקורי: תאומים ובתולה

ונוס 

חדשות טובות למזלות מאזניים ושור ולאנשים העוסקים במקצועות הבידור, האומנות והיופי. אין בכוונותיה של ונוס לצאת לנסיגה השנה ולכן נחסכים מכם התלבטויות קיומיות ומפחי נפש.
אולי תרצו  גם לדעת שונוס מתפקדת בתור כוכב בוקר המקושרת למאזניים (עולה לפני החמה) עד ליוני 2016. בתור כוכב בוקר, ונוס נחשבת לאלת מלחמה, ז"א בעלת רצון משלה ואג'נדה.

ביולי עד דצמבר ונוס חוזרת לתפקד בתור כוכב ערב המקושרת לשור (שוקעת לאחר החמה) ומכאן תפקידיה המסורתיים בתור אם מסורה ורעייה אוהבת. מה הם ההשלכות?
ובכן, ונוס מתקשרת לאהבה וכספים - שני תחומים בהם קל יהיה לקדם עניינים, לדחוף, ולקחת יוזמה במחצית הראשונה של השנה. במחצית השנייה מומלצת גישה שמרנית שתוכל להגן על המזומנים שלכם ועל הזוגיות ניתן לאמץ את האמרה "טובה ציפור ביד משתיים על העץ"
המזלות שמקושרים לכוכב ונוס:  שור ומאזניים


דרקוני הירח 

או נקודות הליקויים בשמיים עוברות השנה בציר בתולה-דגים, דבר ששם דגש על עבודה מדוקדקת מגוּבַּה בחזון יצירתי. פרשנות מסורתית של מיקומים אלו דוחקת בנו להפחית בהרגלים בזבזניים, מזון קלורי ומסיבות מבוקר ועד ערב ולאמץ גישה פשוטה, ביקורתית ומחוברת לקרקע.

9.3 ליקוי חמה מלא ב-18 מעלות דגים - לא נראה מישראל

23.3 ליקוי לבנה חלקי ב-3 מעלות מאזניים - לא נראה מישראל

1.9 ליקוי חמה מסוג ANNULAR (כזה שרואים את ההילה של הליקוי) ב-9 מעלות בתולה - לא נראה מישרא

16.9 ליקוי לבנה חלקי -24 מעלות דגים - נראה מישראל


המזל שמקושר לירח: מזל סרטן


השמש היא הכוכב האמתי היחיד במערכת השמש וכמו כל שנה היא תעבור בקצב קבוע של כשלושים יום למזל. השמש היא האור הפנימי שמלווה אותנו, בסופו של דבר אם האדם מרגיש מואר הוא מקרין את האור החוצה והבמה שלו מוארת. כל מה שקורה מסביבנו זו אשליה, והכוח האמתי מתחיל מהחיבור ל'אמת' הפנימית ולאמונה בעצמנו, ללא שום תלות חיצונית. 

המזל שמקושר לשמש: מזל אריה 


שתהיה לכולנו שנה אזרחית טובה, שנה של בשורות טובות. 


מוזמנים להקשיב להקלטה של התחזית השנתית בוובינר לחצו כאן