close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

צבע הכסף

מהו סוד העושר הנכסף? האנרגיה של הכסף בעצם עוזרת לנו לדעת האם אנחנו נמצאים במסלולנו וכשאנחנו נאמנים למסלול ההתפתחות, נחווה רווחה ותגמול שיאפשר לנו להיות רגועים. הבעיה מתחילה כשאנחנו רעבים לעוד
 
בתחילת נישואי לא הבנתי את בעלי, הוא אפילו הרגיז אותי כשהקפיד לקנות מכוניות צנועות ולעבוד לפי תקציב. הייתי שואלת את עצמי למה שלא ניקח עוד הלוואה ונגיע להישג חומרי מאתגר ומפנק יותר? לעומת זאת הייתי עדה לשכן שקנה ורכש ופיזר כספים וחי בלארג'יות מעוררת פליאה וכן, באיזשהו שלב הסתבך. אז למה? האם יש חוקיות לכל זה? האם מדיטציה של שפע או ארנק אדום יכולים לעזור לנו למגנט כסף יותר טוב? או אולי לוטו? משהו?
 
האסטרולוגיה העתיקה מספרת לנו את סיפור 'חוק הקרמה'. ואילו תודעת העל מחדדת את סיפור ירידה לחיים על פני האדמה. לכל אחד מאיתנו חתימה לכמות אנרגיה המותאמת לחיים שלמים וכן זהו חישוב מדויק הבנוי כמו תקציב והינו מדוד ומתוזמן טרם הגעתנו לכאן. התשובה לעושר שלנו טמונה בלא אחר מאשר הרזומה הגלגולי.
 
זה אולי נראה לנו שאם ישחק לנו המזל ונמלא טופס של טוטו או לוטו, נוכל ליהנות משפע וכל טוב, או אולי אם נדע את חוקי הבריאה ונהיה אופטימיים דיו, נצליח להשביח את חשבון הבנק שלנו ולהיות מאושרים. אז זהו שלא, הסיבתיות הראשונה לחוסר ההבנה היא העובדה שאנחנו אותנטיים לתסריט ולא זוכרים את מה שקדם לחיים על פני האדמה, תודעת העל באה לספר לנו את חוקיות הבריאה.
 
טרם הגעתנו לגלגול הזה, אנחנו יושבים בישיבת הנהלה עליונה שקובעת את התקציב האנרגטי לגלגול הזה שנמדדת בקפידה בהתאם לצרכים של ההתפתחות ואף אחד שם למעלה בשמים לא מפזר לנו אנרגיה מיותרת או מוגזמת. כסף הינו אמצעי למחייה בחיים העל הארציים והוא מחושב היטב כדי להספיק עד יומנו האחרון, לבנות לנו חיי רווחה ולא חיים של עושר ועונג מופרז.
 
כסף הוא הכוח שמניע את הפעילות בעולם הזה, התמורה של הכסף היא ערכית והיא מומרת בהתאם לצרכים הפיזיים. אולם לכל אדם יש תקציב אנרגטי שמיועד גם לכסף וגם להתפתחות מנטלית שצריכה להיות מאוזנת. ההבדל בין שני הפרמטרים הוא שהתפתחות מנטלית מקדמת אותנו ומלווה אותנו לאורך הגלגולים, זהו ידע שמתווסף לספרייה האישית.
 
ואילו כסף או חומר נשאר רק פה בעולם הזה, שבו אנו חיים וכשאנו מתים אנו נפרדים מסך כל הרכוש והחפצים. אז נכון שיש מסביבנו כאלה עשירים כקורח, יש סיכוי שהם מיומנים בלהרוויח כסף (מיומנות אדמתית) ואילו ההתפתחות שלהם דועכת. מה שכן, בתקופה זו של תפר בין העידנים הפיתוח הבריאתי מתמקד ביסודות האש והאוויר כמו סטארט אפ, טכנולוגיה ואם הצלחנו ליצור הון זה רק כי הצלחנו לקדם את האנושות כולה.
 
צבע הכסף

מה שלא רבים מאיתנו יודעים זה שהכסף צבוע בצבעו של האדם, על כן גם אם אנחנו מעבירים כסף והוא איננו שייך לנו, סביר להניח שנאבד אותו או שיוחזר במוקדם או במאוחר לבעליו. דוגמה מצוינת לכך היא צווי ירושה, תודעת העל ממליצה להעביר את הכסף על ידי הלוואה ולא כמתנה. כיוון שהכסף שצבוע בצבעו של האדם יכול לחזור אליו בזמן שהוא יורד לעולם הזה בפעם הבאה ואילו האדם שירש את הכסף שאיננו צבוע בצבע שלו, עלול להיפגע בהתפתחותו כיוון שהוא יפגום בשאפתנות ובאמביציה ואולי יוותר על מאמץ אישי.
 
ההתפתחות שלנו בנויה בצורת ספירלית שמובילה את האדם למחקר או היעוד שאותו הוא בא לבצע, כאשר האדם נמצא במסלולו הוא מתוגמל על ידי אנרגיית הכסף. אם אדם יירד לחקור את נושא האוכל אז האנרגיה הכספית תטפח כשהוא יתעסק ביעודו. אם אדם יירד לחקור את תחום האסטרונומיה הוא יתוגמל היטב כאשר הוא יתעסק בתחומו.
 
ואילו אם אדם ינסה לסטות מיעודו וינסה את מזלו בתחום שאיננו מיועד לו, כי הדשא של השכן אולי ירוק יותר, האנרגיה של הכסף לא תתגמל אותו והוא יחווה קשיים כספיים והפסדים. האנרגיה של הכסף בעצם עוזרת לנו לדעת האם אנחנו נמצאים במסלולנו וכשאנחנו נאמנים למסלול ההתפתחות, נחווה רווחה ותגמול שיאפשר לנו להיות רגועים. הבעיה מתחילה כשאנחנו רעבים לעוד, העיניים מסתנוורות, מתקשים לעצור את עצמינו בהנאות, לא יודעים שובע בפזרנות, או אז האנרגיה מתבזבזת, אנו חווים הפסדים, תסכול, לחץ מדיר שינה ואף פגיעה בתחום הבריאותי.

איך אפשר לבדוק במפה - מה מידת העושר שצפונה לי? 
 
באסטרולוגיה העתיקה קיימת נקודת מזל במפה (fortuna, part of fortune) שהינה נקודה אזוטרית שנועדה לגלות את הפוטנציאל של העושר הגשמי. את נקודת העושר הנכסף אנחנו מודדים בהורוסקופ לפי המרחק שיש בין השמש לירח, גם במפות יום וגם במפות לילה. המזל האסטרולוגי שבו ממוקמת נקודה זו מסמל אילו יכולות וכישרונות קיימים והאופן שאנו מביאים את המקסימום תפוקה, היא הדרך שבה ניישם את המיטב מהמזל הגלום. למשל, מיקום נקודת המזל במזל תאומים יכול להצביע על יכולות אינטלקטואליות, כתיבה, תקשורת הקיימות בתכונותיו של האדם והשימוש בהן יוכל להוביל הצלחה ושגשוג כלכלי. מה שמחזק את הטענה שהעושר שלנו גלום בתוך היעוד וכל זמן שלא נהיה במסלול היעוד שלנו נחווה קשיים ביצירת אנרגיית הכסף וזרימת השפע לחיינו.
 
האנושות מתפתחת ונתרמת בהתאם לצרכיהם האישיים, אם אדם זוכה בסכום מסוים של כסף בהימור או בקבלת כסף מהמדינה או בכל דרך שאיננה התקבלה מאדם אחר, זהו כנראה סכום של כסף שהאדם צבר בגלגול קודם בפיתוח המחקר האישי שלו וכמו שציינו לפני הכסף צבוע בצבעו של האדם ומתמגנת אליו חזרה, כדי לתרום לו במחקרו או בפיתוחו בגלגול הזה. במילים אחרות שום דבר איננו מקרי, ליהפך הבריאה חכמה ומתגמלת אותך כשאתה עושה את עבודתך נאמנה.
 
הבריאה בשלב זה של העידן הגיעה לשלב רוויה, העולם מלא בשפע וכל טוב וב-2012 הבריאה עברה לשלב הצמצום, כסף אמור לייצג ערך מסוים של שירות או מסחר שתואם את ערכו ולא מופקע. כאשר המערכת הכלכלית במדינה מנפחת את הערך של הכסף, כמו ריביות, עליות מחירים שאינן מוצדקות, נוצרת בועה שאין לה כיסוי ערכי שווה ודינה להתפוצץ. הבנקים ושוקי ההון יאבדו מכוחם ולאט לאט סחר החליפין יהפוך להיות שווה ומדויק.

אנו עדים לתחילת מהפכה כלכלית, להורדת מחירים משמעותית מסביבנו כמו קפה ב-5 שקלים וג'ינסים ב-20 שקלים, ירידה בריביות, בממשלה, במחירי הדירות. כל התהליך הזה מסיים את העידן הישן שחקר את יסודות האדמה (חומר) ויצר בועה שנוצרה סביב היוקרה והתיווך שאיננו תואם את התדר של המוצר עצמו.
 
אנו כבני אדם עוברים לשלב בו אנו צריכים להיות אחראים ומודעים לכל סכום של כסף אשר יוצא מכיסנו, למדוד את הערך ולהיות קפדניים, אחרת בשלב מסוים של החיים לא יישאר לנו תקציב. נתינה מוגזמת, פזרנות, אספנות, אין לה מקום עוד בעולמנו נהפכהו הדיוק הוא הערך העליון של חיי שפע. והחשיבות העיקרית שכדאי שנשים עליה דגש, היא הלמידה וההשכלה, שהרי אל לנו לוותר על המשקל האנרגטי שמקדם אותנו לא רק בחיים הנוכחיים. בסופו של דבר ג'ינס נוסף, תכשיט יקר, דירת יוקרה, או חופשה חלומית באיים הקריביים רק הופכים אותנו לעבדים של הכסף והחומר ואילו הידע שאנו צוברים נשאר אתנו לעולמים.

הכתבה נכתבה בהשראת מידעי  - תודעת העל.