close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

פברואר הקר - תשקיף אסטרולוגי חודשי

חודש פברואר מתחיל עם ירח היפיפה באריה שזורח עלינו הערב!!!!! צאו להנות, רק אל תתפשרו על איך ועם מי...
 
חודש פברואר מתחיל עם ירח היפיפה באריה שזורח עלינו הערב!!!!! צאו להנות, רק אל תתפשרו על איך ועם מי:) 
זה זמן ליהנות בחברת האהובים עליכם ביותר, לצאת לטבע, לאכול, לשתות, לקחת חלק בעולם, לשים את הלב על השרוול ולחייך. 
אז כן, זה זמן מצוין לחגוג וליהנות, אבל יש לשים לב ביומיים האלו לא לעבור את הגבולות שלכם בצורה שאחר כך תותיר אתכם מזמרים את שירו של אביב גפן "אמש התבזיתי בפעם האחרונה" בלי שאתם זוכרים מה קרה אחרי הדרינק החמישי שלכם...

לכל זה מוסיף גם כוכב צדק, מלך כוכבי הלכת במערכת השמש שלנו והשומר הגדול של כדור הארץ (בגלל גודלו העצום, מתפקד צדק כמגנט לכל האסטרואידים שמתפוצצים עליו ועל ירחיו במקום על כדור הארץ...) 

אז צדק, המגן הגדול שלנו נעמד במולות לשמש (עד ה- 13 לפברואר) וגורם לרצות להעיף את המטלות והסידורים ופשוט ליהנות מהחיים, מחברים, ולשים את הרגליים למעלה או מקסימום ליצור משהו אמנותי. יש כאן קצת רצון לפרוק כל עול ועלינו להיות זהירים לא להיות חסרי טאקט, לא לתת לכל מה שעולה לנו בראש לצאת לנו מהפה ולשמור על כבודם של העובדים איתנו והממונים עלינו, כמו גם חברינו ומשפחותינו. למרות שבא לנו להתחדש ולשנות חשוב לא לזרוק את סדר היום שלנו מהחלון, וגם אם אנחנו נהנים - לא להשתין מהמקפצה:) תחשבו איך לבטא את עצמכם בצורה חיובית ובונה, ואל תשמרו הכל בבטן.

כל זה מקבל חיזוק מכוכב פלוטו, מלך השאול, היושב במזל גדי חמור הסבר בהיבט מרובע לציר הדרקונים במזלות טלה-מאזניים, ובזוית מרובעת לאורנוס על זנב הדרקון בטלה. זהו בעצם המשכו של תהליך שדורש מאיתנו להתקדם ולשנות דפוסים בעייתיים אצלינו בעזרת המוח הגבוה שלנו, ומצד שני מוריד אותנו למעמקי הבטן שלנו ומכריח אותנו להכיר טוב יותר את החיה בתוכינו. לאורך התקופה כולה אנו בוחנים כל העת איך נכון לנו להתנהל מול האחר במערכות היחסים שלנו. לפעמים זה עושה לנו חשק להיות אותנטיים לעצמינו, עצמאיים והרבה פחות סובלניים להקרבה בתוך מערכות יחסים, אבל זו אינה התשובה. למי שבמערכת יחסים זוגית: יש כאן דרישה להתיישר לפי אמת עמוקה שאנו לא תמיד אוהבים לשמוע. דווקא כניעה לרומנטיות, לרוחניות ולאהבה תביא שלוות נפש ולידה מחודשת של הקשר והתרוממות רגשית ונפשית אצליכם. החופש האמיתי נמצא בתוך החוקים ולא בשבירה שלהם. זה הזמן להבין שהבחירה אם להיות נסיכים ונסיכות אמיתיים ולהוציא מתוככם את הטוב ביותר, או, להישאר סתם צפרדעים - היא בידיים שלכם.

החל מהעשירי לפברואר, יתחילו כמה ימים רגישים וחשובים... בימים אלו, הירח בעקרב נע בהיבטים משולשים למקבץ הכוכבים נפטון, כירון, וונוס (נוגה) ומרס (מאדים). זהו זמן בו אתם יכולים לקבל תובנות עמוקות לגבי הכאבים והפצעים שלכם במערכות יחסים, ביחסים בין המינים, ובעשייה היום יומית שלכם בכלל. כדאי להיות מודעים לכך שאנו רגישים, להימנע מהתפרצויות ולנסות לתקשר את הדברים בעדינות ובצורה שלא תייצר משברים עם הסביבה. ב-13 לפברואר כבר נצטרך לעמוד מאחורי המילים, לקחת אחריות על הרגשות שלנו ולפעול על פיהן בשטח, עם היצמדו של הירח לשבתאי. אלו ימים שיכולים להוביל לשינוי לטוב או לרע במערכות יחסים (לא רק רומנטיות) ולכן – שימו לב.

כוכב חמה (מרקורי) יסיים סוף סוף את נסיגתו ב 12 לפברואר. החל מיום יומיים לאחר מכן אנו כבר נרגיש איך החיים מתחילים לזרום מהר יותר. אלו ימים נהדרים להתחיל פרויקט חדש (במיוחד בתחום התקשורת או המילה הכתובה) אולי אפילו לכתוב אגדה משלכם או תסריט לסרט... ובכלל להוציא מהראש היצירתי והמיוחד שלכם רעיונות אל תוך נהר החיים. אלו גם כמו שאמרתי למעלה, כמה ימים טובים להנאה מחיים חברתיים וחברים.

זכרו, שלאורך כל התקופה הזו, השימוש בכוח, או ניסיון "לכופף" את המציאות למה שהיינו רוצים שתהיה, יצרו תוצאה הפוכה ורק יביאו להכרה כואבת יותר, בחוסר היכולת שלנו לשנות את המציאות והצורך הבוער לשנות את עצמנו. ימים שיכולים להבליט את זה הם 20 וה-21 לפברואר, וה-28 וה-1 למרץ. הדרישה ממכם היא בהשלמה עם הקיים, הודיה עליו והשתתפות פעילה בגידולו למשהו אפילו נפלא יותר עבורכם ועבור אהוביכם. וזכרו תמיד: "המון אגדות, המון אנשים, היו כאן לפניכם...אבל זה, זה הזמן שלכם" (יוסיין בולט, האיש המהיר בעולם, באומרו כך על עצמו, עם שינוי קליל שלי של מילותיו). 

בהצלחה!

בועז פיילר, 37, הוא אסטרולוג התפתחותי. הוא לומד אסטרולוגיה מאז שנת 1999 אצל מוריס פרננדז, וכיום מכהן כנציג הישראלי של הארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית. בועז ישמח לשמוע ממכם ולקבל אתכם לייעוצים אישיים, לתהליך של ליווי התפתחותי ורוחני ולפתיחת מפה אסטרולוגית אישית לשנה הקרובה. הוא גם מאוד ישמח שתלייקו את הדף המקצועי שלו בפייסבוק ובאינטרנט ובכלל, שתהיו בקשר:) boazfyler@gmail.com