close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית שנתית

תחזית שנתית

מזל טלה, תחזית שנתית 2018 

טלאים יקרים,

מיקומי הכוכבים נושאים עמם מסר ברור. בשנת 2018 תצטרכו לעשות שינויים דרסטיים, והדבר הראשון שתצטרכו לשנותו הוא משהו שנוגע לקריירה שלכם או לעבודה. הגורם שמתקשר לקריירה הוא שבתאי שנכנס למזל גדי בסוף שנת 2017, בעוד הגורם שמתקשר למהפך אישי הוא יופיטר בעקרב. יופיטר יישאר במיקום זה עד נובמבר 2018, ומשם העניינים אמורים להסתדר ביתר קלות.

לכוכב האישי, מרס, קורה משהו חשוב השנה ואנו מדברים על נסיגה אליה הוא יוצא ב-27.6 במזל דלי. מרס נכנס לדלי באמצע חודש מאי ויוצא ממנו באמצע נובמבר, בדרך הוא קופץ חזרה למזל גדי ובסך הכל הוא מבלה תקופה של שבעה חודשיים בשני מזלות בלבד. מה קורה לכם בפרק זמן זה?

כיוון שכל זה קורה בבתים של קריירה ועבודה במפות שלכם לא נופתע לשמוע על שבועות רבים בהם אתם "בונים את עצמכם", מפלסים דרך בנתיב מקצועי חדש, יוצרים קשרים והכרויות שישרתו אתכם בהמשך, ומתעלים את האנרגיות לשיתופי פעולה שאמורים להניב צ'ק שמן.

בדומה למרס שיוצא לנסיגה חשובה השנה, ונוס צועדת באותו הנתיב. בעוד במרס אפשר להשתמש כתכנית מתאר למה שעובר עליכם ב-2018 באופן כללי, בונוס ניתן להשתמש כתוואי לדברים שקורים במערכות היחסים שלכם.

הזמן הרלוונטי מבחינה זו הוא ה-7.8 בו ונוס נכנסת למזל מאזניים, הוא המזל היורד שלכם. כיוון שוונוס מתחילה נסיגה חודשיים לאחר תאריך זה חזרתה למאזניים מובטחת. באופן כללי ונוס מבלה חמישה חודשים במזלות מאזניים ועקרב. במהלך חודשים אלו מערכת היחסים שלכם או תחום הזוגיות מרגיש כמשהו פחות טבעי. אתם מוצאים את עצמכם חושבים ומתעמקים ברגשות שלכם, מטילים ספק באהבה, מתחרטים ומתנדנדים. כניסת ונוס למזל קשת בתחילת דצמבר מנקה את האוויר מתהיות ונותנת הזדמנות לבקש סליחה על טעויות. 

אם נחזור רגע לנושאי עבודה וקריירה, צריך לומר מספר מילים על ענייני כספים השנה. אוראנוס עובר בתאריך ה-15.5 לשור ולבית הפיננסים במפות שלכם. יחד עם זאת חשוב לציין שבמעבר זה הוא יוצא מהמזל שלכם, בו הוא שהה במשך שבע השנים האחרונות.

אם חצי העשור האחרון של חייכם הושקע בהתפתחות אישית ויכולתם להרשות לעצמכם לשים דאגות כלכליות בצד, החל מחודש מאי זה כבר לא יהיה המצב. אולי זה קשור לכך שאתם כבר לא חיים רק בשביל עצמכם, אולי אתם מציבים לעצמכם מטרת חיים חדשה, ואולי זה פשוט עניין של שינוי בסדר העדיפויות - אתם רוצים שיהיו ברשותכם יותר אפשרויות ובשביל זה אתם זקוקים לכסף.

* אוראנוס חוזר זמנית למזל שלכם החל מחודש נובמבר, אתם לוקחים הפסקה מהמרוץ אחר הכסף החל מחודש זה ועד מרץ 2019.    

בהקשר לענייני בריאות אנו נותנים מבט בכוכב מרקורי המתקשר לתחום זה בחייכם. כיוון שמרקורי מבלה את נסיגותיו השנה במזלות האש (אליהם גם אתם משתייכים), אנו יכולים להבין שכשאתם לא בבריאות טובה זה קשור במידה כזאת או אחרת למצבכם הנפשי ומצב הרוח. מסיבה זו חשוב לא להכחיש רצונות, לא להדחיק צרכים, להוציא החוצה ולאוורר תלונות ומענות. כמו גם הרבה לעסוק בספורט, לבלות בטבע ולהפעיל את הגוף - נפש בריאה בגוף בריא.

את שנת 2018 אתם מסיימים כאשר הכוכב שלכם, מרס, נמצא במזל דגים המייצג מנוחה ושינה. יותר מכל כנראה תצטרכו את זה, שנת 2018 עתידה להיות אחת העסוקות בחייכם.

את 2019 אתם מתחילים עם מרס במזל שלכם, שזה תמיד סימן טוב, העבודה הקשה הייתה שווה את זה.. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל שור, תחזית שנתית 2018 

שוורים יקרים,

אזורי המפה המופעלים אצלכם בשנה הקרובה קשורים כולם לאישיות והתפתחות אישית, פחות למשפחה וקריירה. יופיטר ושבתאי התבססו בבתים של יחסים ולימודים כמה חודשים לפני תחילתה של 2018 ואוראנוס עומד להיכנס למזל שלכם החל ממאי השנה. 

שבתאי ימצא בבית הלימודים שלכם בשנתיים הקרובות, בשנתיים אלו אולי תבקשו לרכוש לעצמכם השכלה נוספת או אולי תלמדו למען ההעשרה עצמית.

יופיטר מבקר בבית מערכות היחסים הראשי במפות שלכם לאחר ששבתאי שהה בבתי היחסים במשך חמש השנים האחרונות. באופן מטאפורי, גמרתם לאכול את הברוקולי באהבה וזוגיות - מחכים לכם כמה חודשים של מתוק (עד נובמבר).  

כניסת אוראנוס למזל האישי ב-15.5 מתחילה תקופה של שבע שניים בחייכם השפעת הכוכב מזוהה עם מהפכים, קפיצות קוואנטיות, ושינויים דרסטיים במישור המחשבתי. על פי היגיון זה החל מחודשי האביב אתם מתחילים לעלות בדעתכם מגוון נושאים בהם הנכם פחות מרוצים. והפתרונות? אלו יתחילו להופיע בטווח של שנה מכניסתו המקורית של אוראנוס לשור.   

הפלנטה שלכם ונוס עולה מבעד לאופק לאחר החמה, במהלך הרוב הגדול של השנה הקרובה, ושוקעת אחריה. רק החל מחודש נובמבר זה משתנה. זה מראה שעד לסתיו 2018, באיזה שהוא מקום, יותר נוח לכם לעקוב מאשר להוביל. או שאינכם מספיק בטוחים בעצמכם או שאתם שמים את מבטחכם באדם או קבוצה, ומונעים בכך התלבטויות מתסכלות. 

עוד בנושא ונוס, צריך להדגיש את העובדה שהיא מבלה בשני מזלות בלבד במחצית השנייה של 2018. החל מתחילת חודש אוגוסט היא נכנסת למזל מאזניים ולאזור הנתינה והשירות במפות שלכם, בספטמבר היא ממשיכה לעקרב, הוא המזל היורד שלכם המתקשר למערכות יחסים. בטוטאל ונוס מבלה את שארית השנה במיקומים אלו ואתם מתמודדים עם מחויבויות מתנגשות למקום העבודה ולקשר הזוגי, שניהם דורשות מזמנכם. יתכן ותמצאו את עצמכם מעורבים בפרויקט קהילתי כלשהו או במחויבות משפחתית שתיקח מזמנכם, תצטרכו לפרוס את הנאמנויות שלכם לחלקים ולהשקיע כמה שיותר בכל אחת בתורה.

* ברמה הטכנית זה קורה בגלל נסיגה שונוס יוצאת אליה ב-5.10, בהיותה במזל עקרב

קריירה מרס הוא כוכב נוסף שימצא בנסיגה השנה. נסיגתו בבית חייכם המקצועיים בחודשים יוני-יולי וחזרתו לאותו המיקום בחודשים ספטמבר-אוקטובר, מציגה את האפשרות שבחודשים אלו המשרד יהפוך לביתכם החדש (סוג של).

השבוע הראשון של נובמבר הוא זמן מכריע בהשפעות כוכביות על בני המזל שלכם. בשבוע זה יופיטר יעבור לבית ההשקעות הכספיות בעוד אתם תמצאו את עצמכם מוציאים במטרה להכניס סכום גדול יותר בהמשך, או אולי עֶרֵך אותו יהיה קשה למדוד בצורה מוניטרית.

* שבוע זה הוא גם הזמן בו נקודת הצפון של הירח יוצאת מבית המשפחה במפות שלכם, מה שפותח את הקרמה להזדמנויות טריות בתחומים של מגורים, ילדים ועתיד טוב יותר לאנשים הכי קרובים 


תחזית שנתית

מזל תאומים, תחזית שנתית 2018 

תאומים יקרים,

את ההורוסקופ השנתי שלכם אנו מחלקים לארבעה חלקים או ארבעה רבעי שנה, אך לפני זה כמה מילים כלליות על הלך הרוח ב-2018.

אתם מתחילים את השנה הקרובה עם יופיטר בבית אורחות החיים שלכם, הסדר והניקיון. שבתאי נמצא בבית הנתינה, השותפות והתלות.

המיקום הראשון הופך את שנת 2018 לזמן בו אתם נהנים לארגן את חייכם ואולי גם את חייהם של המשפחה שלכם, שימו לעצמכם גבולות אם אתם רואים שזה מתחיל לגבול בשתלטנות.

המיקום השני הופך את 2018 וגם את 2019 לשנים בהן השעורים היותר גדולים שלכם הן שעורים רגשיים. בעוד הגישה הבלתי מתחייבת וההתייחסות הקלילה משרתת אתכם היטב בדרך כלל, החיים מבקשים שתתייחסו למערכות יחסים ברצינות וכבוד מתאימים.    

עוד ברמת התמונה הגדולה, יחסית מעט כוכבים מבקרים במזלות המשתנים עמם אתם נמנים. המזלות היוזמים והיציבים מכילים את רוב האקשן וזה משרת אתכם אם אתם מעוניינים להימנע מאור הזרקורים ולא משרת אם אתם מחפשים להתבלט ולהתפרסם.

עוד באותו הקשר, מרקורי המסמל אתכם מבין גרמי השמיים, עושה את הנסיגות שלו השנה במזלות האש ובבתים החברתיים במפות שלכם. זה מחזק בדעתנו את ההבנה שבשנה הקרובה מירב תשומת הלב תוקדש לאסופת האנשים המקיפה אתכם ביומיום - ממשפחה לעבודה, מחברים ועד בני זוג.

נסיגת מרקורי ראשונה במזל טלה בתאריכים 23.3-15.4

נסיגה שנייה של מרקורי במזל אריה בתאריכים 26.7-19.8

נסיגה אחרונה של מרקורי במזל קשת בתאריכים 17.11-6.12

ועכשיו לתחזית השנתית עצמה

ברבע הראשון של 2018 יחסית מעט קורה ברמה האסטרולוגית ואתם סוחבים אתכם מומנטום מסוף שנת 2017. ליקויים המתקיימים בסוף ינואר וגם באמצע פברואר שמים את המשקל על תחומים של השכלה, נסיעות, וחופש אישי. אל תתפשרו בזמן זה ואל תתנו לאחרים להכתיב לכם תנאים.

ברבע השני של 2018 האירוע האסטרולוגי המשמעותי הוא כניסת אוראנוס לבית עולמכם הפנימי בתאריך ה-15.5. מעבר זה יכול לסמל את תחילתו של שינוי בכם - אתם עוברים מהחילוני לדתי, מהשטחי לרוחני, מהשכלי לרגשי. זה יכול להתקיים בווריאציות שונות ובעוצמות גדולות וקטנות.

ברבע השלישי של השנה יתכן ותתגוררו בחו"ל איפשהו בין התאריכים יוני עד אוקטובר, באופן רציף או עם חזרות מפעם לפעם, לבד או במסגרת יותר גדולה. ליקוי חמה מלא המתקיים בתאריך ה-27.7 מתמקם בבית הנסיעות הארוכות, הארצות הרחוקות, והתרבויות הזרות.

* נוסף לכל, מרס נמצא בנסיגה באותו אזור במפה שלכם בחודשים אותם ציינו למעלה

ברבע האחרון של השנה הרבה מעברים והיבטים נדחסים בפרק זמן קצר, נובמבר בעיקר הוא מוקד של פעילות אסטרולוגית. הדברים הגדולים שקורים הם נסיגת ונוס באזורים של הנאה וגמילה במפות שלכם. מעבר יופיטר לבית הזוגיות כאשר מדובר על חדשות מעולות לרווקים ושאיפות ליותר עצמאות במסגרת קשר קיימים למחויבים. צריך גם לציין את מעבר נקודת הצפון של הירח לבית הכספים במפות שלכם, העבודה מתחילה לשאת פירות לעצמאים ושכירים מבקשים שמשהו דרמטי יקרה במקום העבודה. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל סרטן, תחזית שנתית 2018 

סרטנים יקרים,

אתם מתחילים את שנת 2018 עם הכוכבים הדוֹריים יופיטר ושבתאי באזורי מפה המסמלים הנאות מיחסים וקשרים. יתכן ומדובר בקשר שלכם עם בן זוג, בקשר שלכם עם ילד, אולי גם עם חבר או הורה, אולי אפילו נכד. זה המרכז שלכם בשנה הקרובה, וזה נעשה ממקום של אהבה ורצון לתת.

הבחנה כללית נוספת על שנת 18 היא ליקויים מרובים בבתי פיננסים במפות שלכם, שהם גם אזורים של קבלה ונתינה, של ערכים וביטחון עצמי. הליקויים מתרחשים בחודשים ינואר-פברואר, כמו גם יולי-אוגוסט והדינמיקה היא כזאת של 'לקבל בשביל לתת' ו-'לתת בשביל לקבל'. המרווחים בין ליקוי למשנהו הם לא גדולים ומכאן שלא כדאי להיצמד לחפצים, רכוש, נכסים ואחזקות אחרות בעלות ערך.

ועכשיו לשנתית בחלוקה לשלושה חלקים

ינואר עד אפריל השליש הראשון של 2018 מתחיל עם היבט בין הכוכבים יופיטר לפלוטו ונגמר באותו ההיבט. השפעת ההיבט שולחת בכיוונכם מסר חשוב, מצאו את השילובים האפשריים בין אנשים שונים בחייכם, כולל כאלו שפחות מסתדרים אחד עם השני אך חשובים לכם כל אחד בדרכו. אמצע מרץ זה החודש בו מרס יכנס למזל גדי, הוא המזל היורד שלכם. התשוקה מתדפקת על דלתכם באותו זמן ותאריך התפוגה הוא חודשיים (עם גיחה אחת נוספת באוגוסט).

מאי עד אוגוסט מספר תנועות אסטרולוגיות עתידות לעצב לכם את רוח הזמן.

אוראנוס עוזב את טלה ובית הקריירה, הוא נכנס לשור ולבית החברים והקבוצות במקום. מדובר על מעבר של שבע שנים (!) ואתם נמצאים בתחילתה של מעורבות עמוקה עם קבוצת לימוד, חוג שכונתי, מפלגה או סיעה, ארגון אידיאולוגי או רוחני כלשהו. תאריך המעבר מתוארך ל-15.5.  

יהיה לכם מעניין לשמוע שבתאריך ה-13.7 מתקיים ליקוי חמה במזל שלכם, זה הזמן להכין רשימת החלטות לשנה הבאה בחייכם. מדובר על זמן טעון רגשית וקוסמית, כזה ששווה לנצלו.

אם בשליש הראשון של השנה ההיבט הדומיננטי היה היבט של יופיטר-פלוטו, ההיבט הדומיננטי בשליש השני של השנה הוא היבט יופיטר-נפטון המפציע בחודשים מאי ואוגוסט. ההיבט מגיע בדיוק בזמן בו רמת המחויבות בחייכם יורדת, וכמות הזמן ההולכת על נופש והתפתחות אישית גדלה, אין לנו ספק שתיהנו מכל רגע.

ספטמבר עד דצמבר המעברים הדומיננטיים הם מעבר ונוס לנסיגה ב-5.10 ומעבר נקודת הצפון של הירח למזל שלכם ב-6.11.

לגבי המעבר הראשון, נסיגת ונוס תתרחש בבתי משפחה וילדים במפות שלכם, ואין בכלל ספק שאם יש לכם ילדים שנת הלימודים הבאה תרגיש חשובה לאין שיעור והמעורבות שלכם תהייה נחוצה בתחום הלימודי או אולי בחברתי.

המעבר השני, מראה על שינוי אווירה המתרחשת בסמוך למעבר אל 2019. נקודת הצפון מסמלת את הצד השאפתני באדם, כמו גם את הרצון להתגבר על פחדים, ובצד השלילי חמדנות. עושה רושם שלמרות ששנת 2018 הייתה עבורכם מהנה לאין ערוך היא תשאיר בכם תחושה קצת ריקה, כי הרבה מטרות לא יצליחו להיות מקודמות, וכאן ייסגר המסך על עוד פרק בחייכם. בפרק הבא, הישגיות וחתירה אחר מטרות.   

תחזית שנתית

מזל אריה, תחזית שנתית 2018 

אריות יקרים,

אתם מתחילים את שנת 2018 עם שבתאי במזל חדש. הימצאותו במזל גדי בשנתיים הקרובות מגיעה עם מטען בריאותי משמעותי, כמו גם מסר להיפטר מהדברים שאינכם זקוקים להם בעולם החומרי. שבתאי יבלה במזל גדי עד חודש מרץ 2020 ואתם צריכים לחשוב במונחים של 'להפחית' במקום בכאלו של 'להוסיף'.

בכל הנוגע לכוכב השמח, יופיטר, אתם מתחילים את 2018 כאשר הוא נמצא בנאדיר המפה שלכם (בחלק הכי נמוך). זה מראה שהאושר שלכם מגיע ממקורות שאינם גלויים לכולם. ראשית כל זה מגיע מהמשפחה ומחיי הבית, שם אתם משקיעים מזמנכם וזה לא מתבזבז לחינם. יותר חשוב, זה מגיע ממקור רגשי-פנימי, אתם אוהבים את עצמכם ומסוגלים לשדר את התחושה הטובה לשאר העולם.

את 2018 אנו פורסים עבורכם לארבעה חלקים

רבע ראשון על רקע הקור והגשמים, את הרבע הראשון של 2018 אתם מבלים בניסיון למצוא איזון בין כמות הזמן שאתם נותנים לאחרים בחייכם (בעיקר בני הזוג) וכמות הזמן שאתם מנצלים על מנת לרדוף אחר הצלחה במישור האישי. ראוי לציין פה את ליקוי הלבנה המתרחש ב-31.1, ואת ליקוי החמה המתרחש ב-15.2. תחת השפעת הליקוי הראשון הפוקוס הוא על הפעילויות שלכם, ותחת השפעת השני אותו פוקוס נסב למה שקורה בחייהם של האנשים אותם אתם אוהבים.

רבע שני האירועים הדרמטיים של חודשי האביב מורכבים ממעבר הכוכב אוראנוס לבית הקריירה שלכם ב-15.5, ומכניסת מרס למזל דלי בחודש מאי ונסיגתו במזל זה.

לגבי אוראנוס, מדובר על מעבר המתרחש פעם בשבע שנים (!) והכניסה לבית חייכם המקצועיים מכל המקומות מעידה על שינוי איטי ודרמטי העומד לחול בקרוב. יתכן וזה יתבטא ברצון שלכם לבחור קריירה אחרת, ויתכן בכך שתצטרכו לשנות מקום עבודה אך זה יהיה לטובה.

מרס נכנס למזל דלי ב-16.5 ומבלה במזל זה כמעט חצי שנה, בגלל נסיגה אותה הוא מתחיל חודש וחצי לאחר הכניסה למזל. השהות הארוכה במזל דלי מקשרת בין תחום הזוגיות לתחום המגורים בחייכם והיא עושה זאת בדרכים בלתי צפויות. יתכן ותיקלעו למצב בו תצטרכו לגור רחוק מבני זוגכם למשך תקופה מסוימת, ואם אתם בתקופת חיים אחרת ובקשר פחות מחייב יתכן שתיכנסו ותצאו מקשרים ומעברי הדירה יהיו בהתאם (אולי אפילו מקשר עם אותו האדם).   

רבע שלישי בחודשים יולי-אוגוסט הכוכב מרקורי נסוג בגבולות המזל שלכם. תאריכי הנסיגה הם ה-27.7 עד לתאריך ה-19.8. בתקופה זו אתם שוברים את הראש על השלמה מקצועית, תכנית עסקית, הגשה למכרז, שעורי עזר, אפליקציה ללימוד שפות או בדרך אחרת הגורמת לכם להניע את גלגלי השיניים בראש.

רבע רביעי מגיע ארוז עם מלא אקשן, והאקשן מתחיל עם נסיגת ונוס בתאריך ה-5.10. אתן צריכות להסתמך על עצמכן בזמן זה בכל הנוגע לטיפול במשפחה אם אתן נשים, אם אתם גברים יהיה לכם יותר קל כי עזרה נשית תהייה בנמצא.

בתאריך ה-6.11 נקודת הצפון של הירח עוזבת את המזל שלכם ומדובר על שעור חשוב לאגו, אתם מבינים שאתם לא מרכז היקום ושזה בסדר.

מעבר יופיטר למזל קשת יומיים אחרי זה ב-8.11 מאפשרת לכם קצת להרגיש את 2019. בשנה זו יהיה לכם חשוב למצות את הפוטנציאל היצירתי או העסקי שלכם. ליצור או לבנות משהו שהוא רק שלכם, או כזה שאתם עומדים בראשו. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

 

תחזית שנתית

מזל בתולה, תחזית שנתית 2018 

בתולות יקרות,

כוכבי הלכת האיטיים, שמקנים את הטון ואת האנרגיה השנתית נמנעים מהמזלות המשתנים (אליהם גם אתם שייכים) ב-2018. רק בסוף השנה בנובמבר יופיטר עובר לאחד מהמזלות המשתנים, קשת, ועד לזמן זה אתם נהנים מאנונימיות יחסית. הפוקוס נמצא על בני מזלות אחרים ואתם מרגישים בנוח כי תמיד היו לכם יחסי אהבה-שנאה לאור הזרקורים.

הכוכב שלכם, מרקורי, נסוג השנה במזלות האש ובתי הרגש והפנימיות במפות שלכם. אחד הדברים שתרצו לעשות השנה זה לקחת הפסקות מהחיים מתקופה לתקופה. כיוון שלמצברים נטייה מוגברת להתרוקן ב-2018 תצטרכו למצוא דרכים לחדש את אותם מצברים. דרכים אפשריות לטעינת המצברים: חיפוש אחר שקט, התבודדות, טיולים ארוכים, חופשות לחו"ל, מדיטציה, ריטריטים רוחניים, עיסוק באומנות, להתנהל לקצב של עצמכם.

מבחינת תזמון מרקורי נסוג באזורים הרלוונטיים בחודשים אפריל, אוגוסט, ודצמבר.

הכוכבים הדוֹריים יופיטר ושבתאי מבלים את מרבית השנה באזורים המסמלים פעילות חברתית, פעלתנות אישית, התנהלות קלילה, והרבה מסיבות והזדמנויות לבילוי. ברמה היומיומית, מזמינים אתכם לצאת ולהצטרף, וברמה האישית אתם מתנסים בלהיות מאושרים.

ינואר עד אפריל ריכוזי כוכבים בבתי חברים וזוגיות במפות שלכם מדליקים את חיי החברה שלכם כמו עץ חג מולד. אתם משקיעים כמות בלתי מבוטלת של אנרגיה באנשים שמרכיבים את חייכם, עד רמה שזה מתחיל לבוא על חשבון תחומים אחרים (קריירה למשל). זה כנראה שווה את זה, גם שתצטרכו להשלים פערים בסוף האביב.

זוגיות רווקים שמעוניינים לשנות סטטוס מוזמנים לחפש את החצי השני שלהם במרווח זמן זה. נסיגת מרס בבתים של עבודה ואהבה במפות שלכם, פוטנציאלית מקשרת בין תחומים אלו.

* אם זה אכן המצב, מדובר על תהליך ארוך שיכול להימשך גם עד הסתיו

מאי עד אוגוסט אוראנוס נכנס לשור ולבית החוויות המיוחדות, הלימודים, והנסיעות במפות שלכם ב-15.5. זה הזמן שחיפשתם להירשם לקורס ארוך, להזמין את הכרטיס ההוא לחו"ל, או להירתם למלחמה על הצדק.  

ליקוי לבנה שיראה בשמי הארץ ב-27.7 יכול להתקשר לאיזה מצב רפואי שתיקלעו אליו באותו סופ"ש. אם זה אכן המצב אתם יכולים להירגע כי בתחילת השבוע שלאחר מכן זה משתפר ומהר.

ספטמבר עד דצמבר ונוס יוצאת לנסיגה בתחילת אוקטובר וזה קורה באזור מפה המתקשר לכסף ולארגון מחדש של חייכם. כיוון שיופיטר עובר לאזור של מגורים חודש אחרי זה אנו מהמרים שתבקשו להחליף לעצמכם מקום מגורים או לעשות בו שינוי דרמטי כלשהו (שיפוץ למשל, אבל לא רק) - שינוי שמערב השקעה כספית.

התפתחות מעניינת נוספת היא נקודת הצפון של הירח שעוברת מבית עולמכם הפנימי לבית החברים והקבוצות בחייכם. היקום מעביר את המסר שמאותו רגע בתחילת נובמבר הצורך להשקיע בעולמכם הרגשי יפחת. אתם נמצאים על סף מציאת קבוצה ומסגרת שתוכל למלא אחר הצורך שלכם בביטחון ושייכות.  


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל מאזניים, תחזית שנתית 2018 

מאזניים יקרים,

השנה הקרובה מתרכזת סביב מאפיינים של התבססות כלכלית, הגברת מקורות ההכנסה, וחיפוש אחר קורת גג מוצלחת מזאת שנמצאת מעל ראשכם.

מבחינה אסטרולוגית זה מתבטא בכך שהמיטיב הגדול יופיטר מבלה את מרבית השנה בבית הכספים שלכם, ושבתאי המייצג אתגרים מבלה את השנתיים וחצי הקרובות בבית השורשים ומקום המגורים.

הפלנטה האישית, ונוס, זורחת אחרי השמש ושוקעת אחריה במרבית השנה. חשוב לכם לקחת דוגמא מאנשים אותם אתם מעריצים ורק בשלב מאוחר יותר לעשות בדוגמתם.

שלב זה מגיע יחד עם נסיגת ונוס שמתחילה ב-5.10 השנה. הנסיגה מתרחשת בבית הביטחון העצמי והערכים כאשר במהלך הנסיגה ונוס תחזור למזל שלכם בנובמבר. נראה שבחודשים האחרונים של השנה אתם נאלצים להיכנס לנעליים גדולות, לגדול מהר, לקחת אחריות, והסיכונים מגיעים יחד עם הטריטוריה.

זוגיות פרשנות אלטרנטיבית לנסיגת ונוס היא שאתם נכנסים למערכת יחסים המאפשרת לכם לגלות את עצמכם מחדש. ככל הנראה מדובר במערכת יחסים רומנטית אך באותה מידה אתם יכולים לפגוש אדם ניטרלי שיאתגר אתכם לצמיחה אישית.

כוכב אחר שנמצא בנסיגה השנה הוא מרס. מועד הנסיגה הרשמי הוא ה-27.6, והנסיגה מתרחשת בדלי שהוא בית הילדים, המשחקים, היצירתיות, והכיף במפות שלכם. בסך הכל הנסיגה תימשך חודשיים, ובמהלך חודשיים אלו תצטרכו להשקיע כמות לא נורמלית של אנרגיות בילדים שנמצאים בחופש גדול (יותר מבדרך כלל).

* אם אתם ללא ילדים אז כנראה שאתם מבלים את חודשי הקיץ ב'סטטוס הוללות', מי כמוכם יודע שצריך לשים גבולות, ועדיין...

בחלק האחרון של 2018 אתם מושפעים מכמה תנועות אסטרולוגיות שמגיעות אחת אחרי השנייה, כמו מטר מטאורים. החל מחודש נובמבר יופיטר משנה כתובת, הוא עובר לקשת ולבית המהירות, הנסיעות הקצרות והתקשורת. בו זמנית נקודת הצפון של הירח עוברת לסרטן ולבית הקריירה במפות שלכם. בחלק זה של השנה אתם נדרשים להשקיע הרבה יותר במקום העבודה שלכם, זה דורש מכם להיות זמינים בנייד ולהשתמש באוטו יותר משהייתם רוצים.

בחודשים הראשונים של 2018 כוכבי הלכת מתאפיינים במיעוט של תנועות אסטרולוגיות הרות משמעות. הדברים הגדולים שקורים הם ליקויים של השמש והירח בבתים של השתלבות חברתית ומסגרות חברתיות במפות שלכם. ליקוי הלבנה ב-31.1 מציב אתכם בעמדת הנהגה באל כורחכם (לכו על זה), וליקוי החמה ב-15.2 מסמל רגעי חניכה אל תוך מסגרת חדשה או קבוצה סגורה.

בריאות חודש אפריל זה לא הזמן "להתעמר" בבני הזוג, אלו מתמודדים עם בעיות משלהם במהלך חודש זה.  


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל עקרב, תחזית שנתית 2018 

עקרבים יקרים,

הכוכב שלכם מרס מתחיל את השנה במזל שלכם, נעצר לנסיגה בנאדיר המפה (בחלק הכי נמוך), ומסיים את השנה במזל דגים ובחלק התחתון של הורוסקופ הלידה.

על נסיגת מרס נרחיב בשורות הבאות, אבל עצם העובדה שמרס מבלה את כל השנה בחלקים הנמוכים של המפה מדגימה את חשיבותם של חיי משפחה אצל בני המזל שלכם ב-2018.

מרס מבלה את חודש ינואר בגבולות המזל שלכם ואתם מתחילים את השנה עם כוחות עודפים. את רוב האנרגיות אתם משקיעים בקריירה, כפי שאפשר לראות מליקוי הלבנה המתרחש ברום המפה שלכם ב-31.1.

לגבי נסיגת מרס, בעקבות הנסיגה מרס מעביר שמונה מתוך שנים עשר החודשים של 2018 בשני מזלות בלבד. מרס נכנס למזל גדי ולבית ענייני היומיום ב-17.3, מתחיל נסיגה בבית המשפחה ב-27.6, מסיים את אותה נסיגה ב-27.8 ויוצא באופן סופי מדלי (המזל השני) ב-16.11. שהות ממושכת זו בשני מזלות בלבד הופכת את השנה למלאה בעיסוקים, רשימות, נסיעות, טלפונים, סידורים ושאר דברים קטנים אך נחוצים שצריך לדאוג להם. בד בבד, הדאגה מספר אחת שלכם והשחקים הראשים בסיפור הם בני ביתכם. את כל המאמצים הללו אתם עושים עבור בני המשפחה, אלו זוכים להיות קרובים של אנשים דואגים ומסורים - קרובים שלכם.

עקרבים שלא נמצאים בשלב המשפחתי כעת עלולים להרגיש בתקופה זו שחייהם אינם ניחנים בקביעות, אולי אתם נדרשים לנסיעות מטעם מקום העבודה, אולי אין לכם כתובת קבועה, ובכל מקרה אתם מונעים על ידי התשוקות שלכם ולא מוכנים להתפשר אפילו לא במעט.

זוגיות לפני שנעבור לתחזית עצמה, אנו רוצים להגיד כמה מילים על ונוס שיוצאת לנסיגה במזל שלכם ב-5.10. ונוס תימצא במזל שלכם במהלך החודשים ספטמבר, אוקטובר ודצמבר. מדובר על חודשים בהם אתם שואלים שאלות לגבי עוצמת הרגש בקשר קיים. מדובר על זמן טוב לצאת מדפוסי שגרה שהשתרשו במערכת היחסים, חפשו איך לגרום לדינמיקה הבינאישית להרגיש פחות סטאטית.

ינואר עד אפריל יופיטר ימצא במזל שלכם עד נובמבר ואתם מרגישים בכך יותר מכל בחודשים הראשונים של השנה. הימצאות יופיטר במזל שלכם עושה טוב למצב הרוח, לרמת שביעות הרצון הכללית אך פחות עושה טוב לפִיגוּרַה. אין מה לעשות, כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם אתם מוצאים פחות סיבות להתאמץ. לסיכום, אזנו את עצמכם במקומות בהם אתם מתפתים ומתעצלים.

מאי עד אוגוסט המעבר הדרמטי הוא כניסת אוראנוס לבית האחרים החשובים במפות שלכם ב-15.5. אוראנוס יבלה שבע שנים במזל זה ומדובר על מעבר שישפיע באורח הדרגתי אך חשוב. המסר שאוראנוס מביא עמו הוא מסר של 'לעשות בנפרד'. תדעו לתת לבני הזוג שלכם ספייס, פחות לנסות להיות בשליטה בנוגע למתרחש איתם, ויותר לסמוך ולאפשר עצמאות בינאישית כדי ששניכם תוכלו לפרוח.

* שימו לב גם לליקוי הלבנה של ה-27.7, הליקוי השמש כירח מלא עוצמתי והוא מביא עמו חוויות של קבלה והשלמה עם סיטואציה לא אידיאלית - זה בעיקר קשור לחיי משפחה במקרה של בני המזל שלכם

ספטמבר עד דצמבר האזורים שמופעלים במפות שלכם הם אזורים של פיננסים ושל חוויות מיוחדות (חוויות של פעם בחיים אם תרצו). תצטרכו לארגן לפרטי פרטים ולבנות תקציב מסודר אבל אם תעשו זאת היטב מחכה לכם (ולאדם נוסף) חוויה חיובית ויוצאת דופן.


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל קשת, תחזית שנתית 2018 

קשתים יקרים,

התנועה האסטרולוגית שצריכה לעניין אתכם ב-2018 היא תנועת הכוכב האישי, יופיטר. יופיטר מתחיל את השנה במזל עקרב ובבית עולמכם הפנימי, עובדה זו מקנה תחושת חיפוש בחלק גדול מהשנה. אתם לא מסתפקים בלהיראות מצליחים, מבינים שכסף זה לא הכל, ומתנהלים למנגינה משל עצמכם.

בו זמנית שיופיטר נמצא בעקרב, שבתאי נמצא בגדי ובבית הערכים והביטחון העצמי שלכם. אתם שואפים לעבוד קשה השנה על מנת שתוכלו לנהל חיים ערכיים, גם אם פשוטים. אתם שואפים להישאר עמידים בפני לחץ חברתי והשפעות חיצוניות, מתוך ידיעה שהאמת נמצאת בפנים.

שתי נסיגות תורמות לאיך שהשנה שלכם תיראה. אנחנו מדברים על נסיגת מרס בחודשים יולי אוגוסט ונסיגת ונוס בחודש אוקטובר ומחצית מנובמבר.

הנסיגה הראשונה מתרחשת באזורי מפה המתקשרים לכספים ולתנועה של מידע. האתגר הוא לבצע החלטות נכונות בתקופה בה המידע שאתם מקבלים הוא בעל סתירות. זה יכול להיות קשור לענייני השקעות, עסקים, מעבר בין מקומות עבודה, והחלטות יומיומיות שיכולות להפוך את החיים ליותר קלים או קשים.

הנסיגה השנייה מתרחשת בבתים המסמלים את המרחק והקרבה לשאר העולם. נראה שברבע הרביעי של השנה אתם תשמחו להתרחק מהכל, רק כדי להבין (זמן לא רב לאחר מכן) שאתם בכלל רוצים לחזור.

לפי סדר כרונולוגי

עונת הליקויים מתחילה מוקדם השנה, והחודשים ינואר פברואר יכולים בקלות להיות מוקדשים אצלכם לענייני לימודים, השכלה, קורסים, והכשרות מסוגים שונים. ליקוי חמה ולבנה המתרחשים בסוף ינואר ואמצע פברואר שולחים אתכם בחזרה לספסל הלימודים.

אולי המעבר החשוב השנה הוא מעבר הכוכב אוראנוס למזל שור בתאריך ה-15.5. מעבר זה משפיע על אזורי מפה המתקשרים לסדר, משמעת עצמית ושיטתיות במקרה שלכם. אף חשוב מכך, מדובר על מעבר שידרשו שבעה שנים להשלמתו.

פרשנות הגיונית אחת היא תחילת עבודה במקום חדש, מקום בו תאלצו ללמוד לעבוד בצורה מסודרת, בין אם תרצו בכך ובין אם לא.

ליקוי המאורות החשוב השנה מתרחשת בתאריך ה-27.7. תחת קרני ליקוי לבנה זה כמות המחויבויות והלחץ בחייכם יכולה להפוך לבלתי אפשרית. סוף חודש יולי ותחילת אוגוסט זה הזמן להשתמש בזכות הוֶטוֹ הניתנת לכם או בדגל הלבן אותו תוכלו להכין מסדין.

תחילת נובמבר זה העיתוי למעברים חשובים נוספים המתרחשים בשמי הלילה. הגדול ביניהם הוא יופיטר שעובר למזל שלכם ומכניס אג'נדה למעשיכם. אם ב-2018 אתם עוברים מדבר לדבר מבלי משים, בסוף שנה זו וב-2019 הכוונות שלכם הופכות ברורות כשמש והחיים ליותר פשוטים.

נסיגת מרקורי במחצית השנייה של נובמבר מתרחשת במזל שלכם. נסיגה זו סוגרת עבורכם שנה בתחושה חמוצה מתוקה, אבל יהיה עליכם לקבל את כל מה שקרה באהבה. השמיים מתבהרים עם חזרת מרקורי מנסיגה בשבוע הראשון של דצמבר.  


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל גדי, תחזית שנתית 2018 

גדיים יקרים,

יופיטר מתחיל את השנה בעקרב ובבית החברים והמסגרות החברתיות במפות שלכם. הוא יבלה עד נובמבר במיקום זה המסמל את מקור כוחכם.

בשנה זו, בה אתם שואפים "להתחיל מחדש"  תוכלו ותירצו להיעזר בקשרים, חברים, תומכים, ארגונים וקבוצות חברתיות שחולקים אתכם תפיסת עולם או כאלו שיש לכם היסטוריה משותפת איתם.

הכוכב האישי שבתאי, עבר שבוע וחצי לפני תחילת 2018 למזל שלכם אך בגלל תנועתו האטית ייקח לו שלוש שנים בסך הכל לפני שהוא יצא מהמזל שלכם באופן סופי.

בשנה הקרובה שבתאי יחצה את השליש הראשון של מזל גדי וזה הופך את פועלו לרלוונטי עבור גדיים ילידי דצמבר והימים הראשונים של ינואר. אם אתם משתייכים לקבוצה זו מחכה לכם קוקטייל חמוץ-מתוק של אתגרים וקשיים מחד והצלחות ותזוזות סיסמיות מאידך. שבתאי מייצג עקרונות של עבודה קשה ושל בנייה וגם אתם כנראה תשאפו (או כבר שואפים) לקדם שינויים בחייכם, מה שידרוש לא מעט התמדה, עקשנות וכוח רצון.

בנוגע לילידי השלישים האחרים של המזל, את הלחץ תתחילו להרגיש בסתיו ובוודאי שבשנת 2019.

ינואר עד מרץ השנה מתחילה בלחישה במקום בקול תרועה. אין כמעט רעידות אדמה אסטרולוגיות והדברים העיקריים שאפשר להתייחס אליהם הם ליקוי החמה בבית הכספים שלכם ב-15.2 ונסיגת מרקורי בבית המשפחה שלכם שמתחילה ב-23.3. עושה רושם שבחודשי החורף תמצאו שבחירות שעשיתם משתלמות ברמה האישית, אך לא פועלות כעסקת חבילה. בצד הפיננסי של הדברים הבחירות שלכם פחות משתלמות, וגם בהיבט המשפחתי לא כולם מרוצים מהנתיב שבחרתם ללכת בו.

אפריל עד יוני בהמשך למתרחש בחודשי החורף, אתם פוצחים בסדרת "רפורמות" שנועדה לבצע 'תיקון חוּמְרִי'. מבחינת אירועים אי אפשר שלא להתייחס לאוראנוס שעובר מזל לאחר שבע שנים ונכנס לשור ולאזור במפה המתקשר להורות, חיי משפחה וילדים. זה קורה ב-15.5 וזה יכול לסמל שינוי במאזן הכוחות במסגרות המשפחה הגרעינית או המשפחה המורחבת. בין השאר אוראנוס מסמל עצמאות, חופש והתרחקות – מסיבה זו סביר להניח שתתחילו להיות יותר קרובים לאנשים מסוימים ויותר להתרחק מאחרים. יתכן שאחד מבני המשפחה עוזב את הבית, ויתכן שמתעורר נושא מחלוקת בינכם לבין קרוב משפחה אחר כלשהו.     

יולי עד ספטמבר המעברים האסטרולוגים המשמעותיים מתרחשים במסגרת בית הפיננסים והביטחון העצמי במפות שלכם. מרס מתחיל נסיגה באזור זה בתאריך ה-27.6 וליקוי לבנה מלא מתרחש באותו אזור בתאריך ה-27.7. הרושם הוא שחודשי הקיץ זה הזמן בו היקום מאפשר לכם להרוויח לחמכם בכבוד וככל הנראה ענייני קריירה יטרידו אתכם יותר מכל דבר אחר בזמן זה.

* אחד הדברים שתצטרכו לגייס הוא ביטחון עצמי, התחומים דרכם אתם מבקשים לבצר את חשבון הבנק הם תחומי עשיה חדשים עבורכם

אוקטובר עד נובמבר זהו זמן עמוס למכביר בפעילות פלנטרית. ונוס מתחיל נסיגה ב-5.10, נסיגה אשר במסגרתה תתבקשו להתחייב לנתיב מקצועי זה או אחר, החלטה שתלווה בהתלבטויות רבות.

ב-6.11 נקודת הצפון של הירח עוברת לסרטן ולמזל היורד שלכם. במובן מסוים זוהי נקודת האור הראשונה בתחום הזוגיות השנה. אתם צריכים להבין שב-2018 תהיו חייבים לדאוג ראשית כל לעצמכם, ורק בסוף השנה תוכלו להחזיר ולתת לאנשים שהכי תומכים ואוהבים.

ב-8.11 יופיטר עובר לקשת ולבית עולמכם הפנימי, שזה האות שלכם לבקש פסק זמן. אתם זקוקים לזה, למען שתוכלו להמשיך באותו קצב ובאותה מידה של רצינות ב-2019. קחו חופש, או לפחות הפסקה.   


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל דלי, תחזית שנתית 2018 

דליים יקרים,

שני הכוכבים המייצגים אתכם בשמי הלילה מוצאים את עצמם במזל חדש ב-2018. שבתאי מתחיל את השנה במזל גדי ובית עולמכם הפנימי, ואוראנוס עובר באביב למזל שור. שני המעברים הם ממזלות אש לאדמה, מאזורים המייצגים פעילות בעולם ונוכחות אישית לאזורים המייצגים אותנטיות, אמת וערכים אישיים.

הכוכב האישי, שבתאי, מתחיל את השנה במזל גדי ובבית עולמכם הפנימי. נראה שאתם חוגגים את השנה החדשה בידיעה שאתם רוצים לעשות את הדברים אחרת. אם ב-2017 היה לכם חשוב להישאר מעודכנים, להיות 'אין', לקחת חלק בדברים, ולחפש את מה שחם ומה שפופולרי ב-2018 אתם שואפים לעשות הפוך. בניגוד לשנה הקודמת, בשנה הקרובה נראה שתעשו הכל כדי להגיע למצב שהפה והלב שווים. אתם שואפים לנהל אורח חיים יותר צנוע, ויותר מספק מבחינה אישית. גם אם זה אומר שתצטרכו להתרחק ממקומות ואנשים מסוימים, זה בסדר מבחינתכם. בו זמנית, עיסוקים שגורמים לכם להרגיש יותר מחוברים לעצמכם, משוחררים מדאגות, ובעלי אמונה ורוגע יתחילו לקסום לכם.

בית ומשפחה אוראנוס הוא כוכב נוסף המקושר לבני המזל שלכם, והוא עובר מטלה לשור ב-15.5 ובחזרה לטלה ב-6.11. תקופה זו של חצי שנה היא תקופה בה אתם טובלים רגליים בסיטואציה ביתית-משפחתית חדשה. לא לגמרי לנו ברור 'איך' אבל נראה שאחרי נובמבר המצב החדש חוזר לקדמותו לתקופה של קצת פחות מחצי שנה ורק לאחר מכן סיטואציה זו הופכת לקבועה וסופית.

דוגמאות אפשריות הן עסקה אותה אתם מנסים לסגור ללא הצלחה תחילה, מהלך מצד קרובי משפחה שחוזרים בהם והוא הופך לסופי רק בשלב מאוחר יותר, נסיבות משתנות בשוק הדירות שמשפיעות על תחושת הביטחון והיכולת לקבל החלטה, ירושה שלא לגמרי ברור מי יזכה בה, ושאר מצבים רגישים שכאלו.

אישי וזוגי בכל שנה מתקיימות שתי תקופות ליקויים והשנה אלו מתקיימות בחודשי החורף ובחודשי הקיץ, והן משפיעות באופן ישיר על בני המזל שלכם. הסיבה לכך היא שהליקויים מתרחשים בציר דלי-אריה שכמובן כולל את בני המזל שלכם.

הליקויים של ינואר פברואר כוללים ליקוי לבנה באריה וליקוי חמה במזל שלכם. מדובר על אנרגיה של סגירת מעגל בזוגיות או השלמה עם סטטוס אישי ובינאישי. יחד עם זאת יש שם אנרגיה של התחלה חדשה במישור האישי. אתם לא בהכרח מפרקים יחסים, אולי אתם בסה"כ רוצים לשנות משהו בתוכם, כנראה לתת יותר מרחב לעצמכם, לאנשים נוספים בחייכם, לחלומות שנשארו במגירה.

בחודשים יולי אוגוסט אתם עוברים תהליך משלים לזה שעבר עליכם בחודשי החורף הקרים. אתם שואפים לחזור לחיקה החם של האהבה, וזה מתאפשר בעיקר כי עברתם תהליך עם עצמכם. ממש מקרה קלאסי של לעקיף את העולם רק כדי להבין שהמקום ממנו יצאתם הוא הבית האמתי. יכול להיות שאתם חוזרים לתת כמו שנתתם (או אפילו יותר) במסגרת קשר קודם או מוצאים את דרככם אל תוך קשר חדש.

ליקוי הלבנה של ה-27.7 הוא חזק במיוחד, מדובר על ליקוי מלא וכזה שיראה משמי הארץ. זהו סופו של תהליך שני, כנראה חוויה על גופית, ופרק זמן בו אתם מרגישים שלמות עם עצמכם. מאחלים לכם הרבה קבלה עצמית ומזכירים לשתף את התחושה הטובה עם אחרים.

בחודשי הסתיו הפוקוס נסב מיחסים וזוגיות לקריירה וחיי חברה. אתם מרגישים "החבילה השלמה" בינכם לבין עצמכם והשאיפה היא לקחת את האנרגיות הללו אל תוך מסגרות שבהם תוכלו למצות את הפוטנציאל הזה באופן מלא. כמובן שתחילה יש צורך בחיפוש מסגרות שכאלו.

שימו לב למסדרון הימים שבין ה-6.11 ועד ל-8.11 בהם יופיטר ונקודת הצפון של הירח נכנסים למזלות חדשים, מדובר על תקופה של שינויים קדחתניים ודרמטיים. הכינו את עצמכם לצונאמי, וקבלו את השינויים בידיים פתוחות. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

תחזית שנתית

מזל דגים, תחזית שנתית 2018 

דגים יקרים,

כוכבי הלכת מסתדרים בצורה המיטיבה עמכם בשנה הקרובה. המטיב הגדול, יופיטר - שהוא גם אחד הכוכבים המזוהים עם המזל שלכם, מעביר את השנה בעקרב ובבית החוויות המיוחדות במפות שלכם. נראה שהשנה הזאת תהייה מלווה בריבוי נסיעות, קורסים, תכניות העשרה, מסעות רוחניים ושאר צורות של פריצת גבולות ואקזוטיקה.  

בניגוד למטיב הגדול, יופיטר, שבתאי מעביר את השנה הקרובה (ועוד שנה וחצי מעבר לכך) במזל גדי ובבית החברים, הקבוצות, והאידיאלים במפות שלכם. מעבר זה מעביר את המסר והוא עושה זאת בהצלחה - זהו סוף עידן התמימות עבור בני המזל שלכם. אתם משאירים חברים מזויפים מאחור, מוותרים על אידיאלים שאינם ברי השגה, ומצמצמים פעילות חברתית ושמוזינג.

ינואר עד מרץ אזור תאריך יום ההולדת זה תזמון לריכוז כוכבי המתרחש במזל דגים, הפוקוס נמצא עליכם בדרכים טובות ובדרכים פחות טובות. מבחינתכם מה שחשוב זה ניהול רגשי מוצלח, שבעיקר כולל יכולת להתעלם משליליות ולהתרכז בחיובי.

אפריל עד יוני המעבר החשוב הוא מעבר אוראנוס מטלה לשור, מבית צבירת ההון לבית העסקים והקומבינות. מדובר על מעבר סופר-ארוך, וכזה שמסמל מחזורים בני שבע שנים. אם כן, בשבע השנים האחרונות עסקתם בצבירת הון תרבותי, הון פוליטי, או הון כספי ובשבע השנים הקרובות אתם פחות עסוקים בלצבור ויותר עסוקים ברתימת אותו הון לצרכים שלכם. בין אם לצורכי השקעה, צבירת השפעה, המרה במשאב מסוג אחר או עשיית עסקים.

מבחינת תזמון אוראנוס נכנס לשור בתאריך ה-15.5.

יולי עד ספטמבר תקופת הקיץ מתחילה אצלכם עם מעבר מרס לנסיגה בבית עולמכם הפנימי, משהו שקורה ב-27.6 ומשפיע על בני המזל שלכם עד חזרת מרס מנסיגה ב-27.8.  בחודשיים הללו אתם מבולבלים יותר מכל דבר אחר והשיא מגיע באמצע התקופה הזו עם ליקוי הירח המלא של ה-27.7. חשוב לאפשר לעצמכם את רוחב היריעה כדי לרחף, לחלום, להרהר ולהתעסק במה שמטריד אתכם - זו הדרך הטובה והמהירה שתאפשר לכם להתקדם הלאה כמה שיותר מהר (זו הדרך המהירה גם שכביכול היא נשמעת כמו דרך איטית).

אוקטובר עד דצמבר בחודש אוקטובר מחכים לכם איזונים נחוצים ובכלל לא פשוטים בין יחסים לקריירה.

בחודש נובמבר נפרץ הסכר האסטרולוגי והשינויים מתחילים להגיע, אחד אחרי השני. בתאריך ה-6.11 נקודת הצפון של הירח עוברת לבית ההבעה העצמית והיצירתיות ובתאריך ה-8.11 הכוכב האישי יופיטר עובר לבית הקריירה. שילוב ההשפעות מושך אתכם להפוך את העבודה שאתם עושים ליותר יצירתיות או אישית, חלק מכם יבקשו להחליף מקום עבודה.

במחצית השנייה של חודש נובמבר וגם בחודש דצמבר מחכה לכם השפעה עתירה באנרגיה. מרס מוצא את דרכו למזל שלכם, וזה אומר שאת השבועות האחרונים של 2018 אתם מבלים בהילוך גבוה במיוחד, ועל מוֹד אוטומטי. 

 

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן