close נרשמת בהצלחה
050-866-3028
 

לוח אירועים


לחצו על המזל שלכם לתחזית שנתית

תחזית שנתית

מזל טלה, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

השנה מתחילה עם עימות חזיתי בין הכוכבים יופיטר ואורנוס, היבט שמכניס אתכם לדרייב מחודש ותובע מכם שינוי או אסטרטגיה חדשה. זוגיות היא הנושא הכי חם של השנה הזו ומנגד בסתירה נמצאת העובדה שאתם רוצים עצמאות מוחלטת.

אלו הם שני קטבים שתצטרכו ללמוד לגשר ביניהם, מצד אחד אתם נלחמים על צמידות ומערכות יחסים ומצד שני זקוקים לחופש. שתי אנרגיות שנלחמות בניכם לבין עצמכם. אז ההמלצה שלנו: תנסו להיות ביחד עם אג'נדה של חופש המאפשרת ומפרגנת.

יופיטר במזל היורד שלכם ,מאזניים, עד אוקטובר, מעבר התומך בזוגיות ויכול גם לקחת אתכם לחו"ל יחד, להכיר בני זוג בחו"ל, או ליהנות משיתופי פעולה עם אנשים מעבר לים.

בין פברואר ליוני, יופיטר יכנס לנסיגה במאזניים, דבר שישבש לכם את התכנונים הזוגיים ואולי יוביל אתכם להיות אלרגיים לעובדה שמישהו אחר מנסה לנהל אתכם.
יופיטר במזל היורד מוציא אתכם מתרדמת ואל תוך העולם הרחב, חייכם האישיים אמורים להיות מוסדרים עד לזמן זה (פחות או יותר) מה שיאפשר לכם להתרכז בהשגת המטרות וההגשמה העצמית.

אז מה היה לנו שם? יופיטר בבית ה- זוגיות שלכם וסביר שתרצו דברים גדולים בשביל עצמכם, תרצו לנסוע לחו"ל יותר וללמוד ולהתפתח. יכול גם להיות שבן זוג או בת זוג עם השפעה תוצרת חוץ יגיעו לחייכם.
ונוס בנסיגה – בין 15.4-4.3 ונוס שליטת בית הזוגיות שלכם על כן, בתקופה זו של הנסיגה זה זמן לעבוד על מערכות יחסים, לשנות טקטיקה, לחדד את דעתכם מול בני הזוג או אפילו השותפות, זוהי תקופה פחות קלה לכם, אבל מצד שני, אם צריך לעבוד על תיקון, להחזיר אהובים מפעם, זה הזמן לעשות עבודה.

ליקויי המאורות וקריירה ב-26 בפברואר ליקוי חמה טבעתי, בדגים, המתקשר לציר הבריאות אבל במפות שלכם זה עוסק בעיקר על רעיון חדש שמתבשל. יכול להיות שיש לכם יוזמה, אז כדאי שתתכננו אותה היטב ורק בפסח תפרצו עם הרעיון. בריאות שימו לב שבעיות בריאות לא ייעלמו באורח פתאומי, חשוב שתקפידו על אורח חיים בריא, הקפידו להביע את עצמכם ואת הרגישות שקיימת בתוככם ואל תכלאו את התחושות או את צו לבכם עמוק בתוככם.

שבתאי המתקשר לענייני קריירה. נמצא בבית הלימודים הגבוהים, הטיולים והחוויות במפות שלכם גם בשנה הקרובה. חשוב שתקפידו על ביסוס מעמדכם ופחות על רצון להתעשר או להתמקד בממון ולא ברעיון. בין אפריל לאוגוסט כששבתאי נמצא בנסיגה זה הזמן שלכם להצטמצם ולהקפיד על בניית יסודות.  
כל זה מעניין משום שניתן למפות הצלחה עתידית בחייכם לעוד שנתיים מהיום (סיום המעבר) ועד אז חשוב לקחת בחשבון ולטוב ולרע לצבור ניסיון.  

ליקוי ב-7.8 בדלי, זה הזמן להתעורר לשיתופי פעולה וארגון יוזמות ולא להסתפק בעצמי בלבד.

ליקוי ב-21.8 אם חשבתם לעשות קוסמטיקה לעצמכם או למקצוע שלכם, לעבוד על כרטיס ביקור או על המיתוג העצמי, זה הזמן להשתדרג. 

שדרוג בתחום הכספי והשקעה בנדל"ן או במגורים: חודש אפריל
זמן טוב לפרסום: ממאי ועד סוף השנה

תחזית שנתית

מזל שור, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

השנה, ונוס אלת המזל שלכם, תעבור לנסיגה ותשפיע עליכם ועל היציבות הכלכלית שכל כך חשובה לכם. הנסיגה תתרחש בין 15.4-4.3 זוהי תקופה שאנו ממליצים לכם בעיקר לא לוותר לעצמכם ולנסות קצת יותר, גם להישמר מבזבזנות שקורצת לכם תמיד. וגם המשקל הוא עניין שיודגש בתקופה זו.
מיקום הנסיגה במזל ה-12 שלכם, ישפיע בעיקר בכך שתתכנסו בתוך עולמכם הפנימי ואולי גם תכירו מישהו או מישהי שהסטטוס שלו או שלה יהיה קצת פחות פנוי עבורכם.
קריירה: הקריירה שלכם מושפעת מבית 10 וליקויי המאורות של אוגוסט נופל במיקום זה, מה שאומר שהשנה אתם לא בוחלים באמצעים כדי להצליח, גם אם זה לא תואם את הציפיות של האנשים בחייכם, כמו משפחה או חברים. אתם עדין מתמקדים במטרה כשהיא זורחת לנגד עינכם.

סביר להניח שאם יתעוררו בעיות זה יהיה סביב מלחמות אגו.

זוגיות: ליקוי החמה ב 26.2 במזל דגים, יכול לגרום לכם דווקא להתאהב, במיוחד לאלו מכם שסובלים מביקורתיות יתר, זה זמן להימנע משימוש בתכונה זו ולפתוח את הלב. מצד שני זוהי תקופה בה חשוב שתקפידו לשמור על שיפוט נכון ולא לשגות מהתאהבות יתר. רצוי לשלב בין הלב לבין השכל, אל תשאירו אף אחד מהם מאחור.

ונוס בנסיגה – בין 15.4-4.3 זוהי תקופה בה תרגישו קצת פחות במיטבכם, פחות תאהבו את עצמכם כשתביטו במראה או שתרגישו שעליתם במשקל. כדאי לקחת זמן זה ולעשות מהלימון לימונדה ואולי לשנות ולהתחדש. מה שכן, בתקופה זו לא מומלץ לחתום על חוזים או לקנות נכסים.

באוקטובר יופיטר יעבור לבית הזוגיות שלכם לשנה. אז כדאי שתמתינו בסבלנות שוורים, כי אהבתכם הגדולה של שינה בכפיות עומדת להתגשם ובגדול.

קריירה, יופיטר בבית 6 שלכם, משפיעה על הבריאות ועל הרצון לעשות ספורט ולשמור על כושר. אולם, אופס על דיאטה לא בטוח שתצליחו לשמור השנה הזו, כי נוכחות יופיטר מגבירה את גירויי הטעמים.

בית 6 מדבר גם על עבודה או בחירת המקצוע, אז כוכב זה ישפיע עליכם בעיקר בעבודה עם קהל, באם אתם סוכנים או משווקים, זו השנה שלכם.
בריאות:  יופיטר בבית 6 מדבר על אש גבוהה באזור האגן או הכליות, שימו לב שאתם שותים הרבה מים ומקפידים על ספורט ותזונה מאוזנת (השנה יש לכם נטייה יותר מתמיד לאכול מתוק).  שימו לב על הדגש הבריאות במיוחד בזמן נסיגת יופיטר בין 6.2-9.6.
שבתאי בקשת הוא שיעור חשוב בניהול רגשות, אחריות משפחתית ותכנון פיננסי. אחרי שנים שאתם פזרנים יותר ופועלים עם הלב בפיננסים, שבתאי מאזן אתכם ואפילו גורם לכם לחסוך.

נסיגת שבתאי בין אפריל לאוגוסט, יכולה לאפשר לכם לעשות עוד עבודה על התחום הפיננסי ואולי להתכווץ קצת למען מטרות טובות כמו מעבר דירה או להגיע להישגים, תתכן גם אפשרות שיפתחו לכם קופות או עיזבונות וכדאי שתחשבו טוב מה אתם עושים עם זה.   

התעסקות עם הצד המשפחתי – מאוגוסט ועד סוף השנה.

זמן טוב לזוגיות עם מעברו של יופיטר לעקרב באוקטובר 2017.

תחזית שנתית

מזל תאומים, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

מי ששולט במזל שלכם הוא מרקורי, כוכב התקשורת שמנהל את הלך הרוח של חייכם. השנה אתם צריכים לעשות עבודה של פוש ודחיפה קדימה, לקחת יוזמות ולא להיות שאננים, כי ככל שתהיו אסרטיביים כך תוכלו לכבוש את היעדים שלכם. מערכות יחסים גם הם מקור הגדילה שלכם השנה. שבתאי ויופיטר, המורים הגדולים, גם עוזרים לכם השנה להיות רציניים ולקחת אחריות ופחות לעוף אל מחוזות של חופש כהרגלכם.

אם תשקיעו השנה את המשאבים הנכונים תוכלו להיות מרוצים בהישגים שלכם ובכיבוש המטרות, זוהי שנה מלאה באש המתאימה להביא אתכם אל הבמה הקדמית של חייכם.

נסיגות שנתיות של מרקורי

9.4-3.5 נסיגה שתתרחש במזלות שור וטלה, שתשפיע על הקטע החברתי שלכם ותתבע מכם לקחת יוזמות ולא להיות בררניים מידי, שהרי ההתקדמות שלכם בחיים מתחילה מקשרים.

13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה, נסיגה שתשפיע על ערוץ התקשורת שלכם שם תצטרכו שוב להקפיד על אמינות המידע שאתם מעבירים ולהיות פחות פוגעניים.

3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת, בית הזוגיות שלכם, שם אתם ממש צריכים להקפיד ולהיות בדיאטת חוסר טקט ולהקפיד שלא לפגוע באנשים למרות שאתם לא מתכוונים.

השפעת הנסיגות היא שבועיים לפני ואחרי הנסיגה, כאשר השנה הנסיגות עוברות בעיקר על הקטע החברתי שלכם, מה שכאמור כדאי לזכור שההישגיות שלכם השנה קשורה גם לטיב התקשורת שלכם.

ליקוי חמה טבעתי בדגים ישפיע על הקריירה שלכם, זוהי תקופה שכדאי שתקדישו אותה ליצירתיות אבל יחד עם זאת כדאי שתפקחו את העיניים ולא תלכו שולל אחרי עסקאות או הצעות שנועדו לפתות אתכם ואין בהם אלא אכזבה.  יכול להיות שבשנה האחרונה נתקלתם בבעיות רבות שקשורות בטפסים, הנפקת תעודות ובירוקרטיה שלא עבדה לטובתכם, אולם כדאי שתדעו שההשקעה שהשקעתם לא מיותרת והשנה היא שנת ההישגיות שלכם.

מבחינת תזמון ב-7.8 ליקוי ירח בדלי, חזק מאוד בהשפעתו עליכם, זוהי תקופה שלכם לצאת ללימודים, להתפתח ולהגיע להישגים מרשימים עם מבחנים או תוצאות מרשימות.

עוד ליקוי שיתרחש ב-21.8  ידחוף אתכם לפרסום, יחסי ציבור וקשרים חדשים שיוסיפו ויתרמו לכם. כדאי שתיזהרו משערוריות, הקפידו להיות נאמנים למידע המקורי. 

זוגיות: כוכב שבתאי שמבלה במזל היורד גם ב- 2017, מסמל את מערכות היחסים החשובות ושבתאי מייצג מחויבות או התמסדות. זוהי תקופה שאתם ממסדים בה  את הקשרים שלכם. הנסיגה בין: 6.4-25.8 יכולה להוביל אתכם לקחת החלטות להתמסד או להתנתק כי כל הסיפור הזה כבד עליכם.

ברמה הכלכלית זוהי שנה שתהליכים בירוקרטיים דורשים מכם אחריות. מיסים, נושים, רגולציה וחשבונות הם לא הצד החזק אבל השנה תצטרכו לנקות שולחן ולהתמודד. 

פופולריות: יופיטר במאזניים  עד אוקטובר, מעמיד אתכם במרכז הבמה, אתם פופולריים מתמיד וכדאי שתנצלו את הקשרים והכריזמה שלכם. 

תחזית שנתית

מזל סרטן, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

אתם עוברים הרבה תהליכים ב-2017, חלקם קשורים בהתפתחות שלכם ויצירת תדמית חדשה אל מול הסביבה, ומנגד זוהי גם תקופה בה הצד היצירתי שלכם ישפיע על בחירת המקצוע שלכם ועל הצד הפיננסי בחייכם.
אין ספק ששנת 2017 מובילה לתנודות אפשריות במקום מגורים וגם תחום המקצועי שלכם.

הירח הוא גרם השמים שמשפיע עליכם הכי הרבה, כך שכדאי לכם לעקוב אחריו, לרבות אחר הליקויים אשר יובילו אתכם למהפכים:

הליקויים
ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) הליקוי יתרחש במזל דגים ובבית הקריירה שלכם, ישפיע על היכולת היצירתית שלכם והחיבור ללב, כך שכדאי שתכניסו יצירתיות ותבדקו אם אתם אוהבים את המקום בו אתם שוהים.

 ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי, בית ההתפתחות והגדילה שלכם, זה הזמן לצאת להשתלמות, להשקיע בלימודים ובמסלול שיתרום לכם. מרס שנמצא בקרבת הליקויים השנה, אמור לתדלק אתכם לפעול ולא להשאיר אתכם עסוקים ברמת הרגש.

ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) מתרחש בבית הכריזמה שלכם והתקשורת, שזהו בית מאוד משמעותי אצלכם, כך שיש לכם הזדמנות להביע את הפוטנציאל שלכם. חשוב שתקפידו שלא להיות חסרי טקט ברגע של חולשה ולהתפרץ או לקחת החלטות ללא מחשבה מקדימה.

ראש דרקון (נקודת היעוד) גם הוא סמן משמעותי שיעבור למזל אריה ב-9.5 וישפיע באופן ישיר על הפיזיות והצד הכספי שלכם, שני הנושאים האלה יעמדו במבחן בחייכם, תצטרכו ללמוד להתנהל נכון עם כספים ולשמור על הבריאות שלכם ויחד עם זאת גם המראה החיצוני שלכם יעבור טרנספורמציה, זה הזמן להשקיע בעצמכם.

זוגיות, זוגיות ממשיכה להיות מושפעת מכוכב פלוטו שיוצר קשרים עם יופיטר במשך כל השנה, זוהי תקופה שאתם מעזים לומר את שיש על ליבכם. הכוח הגלום בתוככם מתבטא החוצה ואילו חשוב שתקפידו לא להיות כוחניים מידי. שימו לב - אתם מקבלים אפשרות לתקן זוגיות או להחזיר אהבות ישנות בסוף אפריל.  

פלוטו מתחיל נסיגה ב- 20.4 עד 28.9 זוהי תקופה שתצטרכו להיזהר שלא להיכנס למלחמות כוח בתחום הזוגי. אלו מכם שיש להם את הנטייה הזו, צריכים לסגל לעצמכם פתיחות במערכת יחסים, ללמוד לדבר על הדברים ולהיות פחות בשליטה האחד על השני/ה. פלוטו מכניס תיבול של משיכה מינית, אז נסו ליהנות מהאפקט הזה.

יופיטר בנאדיר (תחתית המפה שלכם), משפיע על הרצון לצאת להרפתקאות, להסכים ליהנות מהחיים ולעשות את זה בשילוב עם בני זוג.

עבודה וקריירה: שבתאי ודרקוני הירח מכוונים אתכם השנה לצאת מתוך המעגל הפנימי שאתם נמצאים בו, לעבוד על פרסום, שיווק, הפצה. לא להזניח שום פרט בעבודה, להישאר פתוחים לחוויות חדשות וידע (ללמוד) לא לתת לעבר שלכם להטיל צל על העתיד – זה הזמן להציב מטרות חדשות. 

תחזית שנתית

מזל אריה, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

בשנה האחרונה הרגשתם שאתם נמצאים מאחורי הקלעים של הבמה, יש מצב שהייתה לכם בעיה בריאותית שלא הרפתה מכם, או שהחלטתם לעשות ראורגניזציה בעבודה, אז הגיע הזמן להתקדם לשלב הבא בחיים. החל מחודש מאי (9.5) ראש הדרקון עובר למזל שלכם במפת השמים, זה אומר שהמיקוד האנרגטי סובב סביבכם וגם הנושא הבריאותי ייפתר, הגיע הזמן שלכם להפיץ את אורכם. למתג את עצמכם, ללמד ולהעביר את הידע הלאה. אנשים שנמצאים במקצועות הבמה או הפרסום, יפרצו לתודעה. ואילו חשוב שתזכרו שהבמה היא רק האמצעי – חשוב שתתמקדו ברעיון שאתם רוצים להפיץ.

יופיטר במזל מאזניים עד אוקטובר, בעל השפעה על התקשורת, קשרים או קורסים או קצרים. חשוב לכם להתפתח רק שימו לב שאתם לא משקיעים הרבה מידי על בילוי בפייסבוק או רשתות חבריות ללא מטרה או כיוון, רק כדי להשתעשע.

זוגיות ומערכות יחסים: זוהי השנה שלכם לעשות טרנספורמציה לנפש ולהביא את עצמכם לקדמת הבמה, כאמור זה יתחיל במאי, ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי, המזל היורד שלכם, בית הזוגיות והמערכות יחסים, זה הזמן להתניע את המנועים לכיוון זוגיות ומערכות יחסים, לשתף, לחלוק. מרס שנמצא בקרבת הליקויים השנה, מאפשר לכם מצד אחד לפרוץ קדימה ומצד שני כוכב מרס ידוע כמזיק, אז כדאי שתשמרו מפעולות פזיזות או מפרובוקציות. הימנעו מלומר הערות פוגעניות.

ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) מתרחש במזל שלכם, זוהי הזדמנות עבורכם להתחיל התחלה חדשה ומשמעותית, להעז להוציא לפועל את מה שעמלתם עליו (אולי אפילו שנה שלמה או יותר). שימו לב שאתם לא שוכחים לפרגן לאנשים שהיו שם בשבילכם.

ראש דרקון (נקודת הייעוד) עובר לאריה מחודש מאי, תרגישו שאתם במבחן בחייכם. זה הזמן להוכיח את הפוטנציאל שלכם, לקחת את מה שמגיע לכם ולא לשכוח שאתם ראויים. מה שיכול לבוא בעוכריכם זו העובדה שאתם לא לבד במערכה, למדו לשתף פעולה, לקבל עזרה ולתת תמיכה.

שבתאי בבית הכריזמה שלכם, מלמד אתכם לקחת אחריות על התדמית שלכם כלפי העולם. זכרו ללכת אחרי צו לבכם אבל לא להגזים בצורך להיות בולטים.

בריאות: שימו לב לבריאות שלכם עם פלוטו בבית הבריאות, נטייה לחולשה באברי המין, רחם. לנשים הרוצות להיכנס להריון פברואר ואוקטובר הם זמנים טובים.

תחזית שנתית

מזל בתולה, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

2017 ממשיכה עם ראש הדרקון במזל שלכם, זהו המצפן השמימי שמכוון את האנושות כולה וכמובן אתכם.  זוהי תקופה שבה אתם צריכים להתמקד, לדייק, לעשות סדר, להתעסק בבריאות שמשקפת את מצב הנפש שלכם. זוהי שנה של חקירה פנימית, וכדאי להבין שכל השלכה על הגוף הפיזי שלכם היא התוצאה, ולכל תוצאה יש את עולם הסיבות הגבוה.
זוגיות: העבודה שלכם בתחום הזוגיות היא לאזן בין הלב לבין הביקורת והשפיטה שלכם. זה מתחיל עם כך שלפני שאתם בזוגיות אתם צריכים לזמן את מבוקשכם בדייקנות וכשתגיע הזוגיות, עליכם להיות גמישים ולאפשר לבן הזוג להיות 'הוא' ולהתרכז בשלכם.

ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) הליקוי יתרחש במזל דגים, במזל היורד שלכם ובבית הזוגיות, זוהי תקופה בה תרגישו קורבנות וחוסר צדק. במקום להתייסר, עשו חישוב מחדש, שימו את הדברים על השולחן והסירו שליטה, מחייו של האחר. לעומת זאת אם תהיו מבושלים היטב זוהי תקופה שתוכלו ליהנות מחיבור ללב, ומהתאהבות.

נסיגה של נפטון במזל היורד שלכם בין ה- 16.6-22.11 היא תקופה של התעוררות כלפי המציאות, אתם מגלים דברים שהיו חבויים מתחת לפני השטח, זוהי תקופה שסודות יחשפו ותוכלו להתאמת עם המציאות. בתקופה זו יכולה להתעורר בעיה של התמכרות למתוק, לאלכוהול או כל סוג אחר של התמכרות, שימו לב גם לתרופות שאתם לוקחים, קראו היטב את המרשמים. במקום להתמכר לכל מיני חסכים, נסו לבטא את האנרגיה הזו ביצירה, בשמיעת מוזיקה או אפילו בכתיבה.

נסיגות שנתיות של מרקורי

הנסיגות השנתיות משפיעות על ה'אני' שלכם, זה הזמן למקד את הרצון שלכם ולממש את הפוטנציאל שלכם, תפסיקו לתרץ את כיבוש המטרות שלכם עם תלות באנשים אחרים, כמו הורים, בעל, אישה או כל גורם אחר מפריע וזכרו שהשנה היא השנה שלכם לנתק כבלים האלה.

9.4-3.5 נסיגה שתתרחש במזלות שור וטלה. תשפיע על הלמידה וההשכלה שלכם, זה הזמן לצאת לקורסים ולתקן את המבחנים, או לנסות שוב להתקבל. אל תוותרו על ההתפתחות שלכם.

13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה, שתשפיע באופן ישיר עליכם, זו תקופה שתצטרכו לתת את הדעת על סדר,ביורוקרטיה, טפסים, ניירת, ניקיון ועוד דברים שהייתם מעדיפים לוותר עליהם.

3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת. תשפיע על הביטחון העצמי שלכם, זה הזמן להתמודד עם הפחדים שלכם, עם מערכת האמונה שלכם ולהשקיע בבית הפנימי שלכם, במגורים שלכם.

השפעת הנסיגות שבועיים לפני ואחרי תאריכי הנסיגה. 

קריירה והגשמה עצמית: ראש דרקון שעובר לאריה ועוזב את המזל שלכם – זה קורה במאי, אתם מתחילים להתמקד בזהות שלכם, בדרך שתרצו שאנשים יתבוננו בכם. אחרי הכל, אתם הבמאים של הסרט, אתם השחקנים הראשיים בו והגיע הזמן לעבוד על התדמית שלכם.
שבתאי בנאדיר המפה (בתחתית המפה) – ושוב השנה, שבתאי ממשיך את שהייתו בקשת, זה לוקח אתכם לדילמות כלכליות וחיפוש אחר מקום מגורים אידיאלי, אפילו אסטרטגי היינו אומרים. גם המשפחה היא הנושא המרכזי בחייכם, חשוב לכם האיחוד, אולי אתם מטפלים באב מבוגר או משהו בסגנון, בכל מקרה שימו לב שזה לא יבוא על חשבונכם. נסיגת שבתאי בין אפריל למאי, תאפשר לכם לקחת אחריות על חלוקת התפקידים, להאציל אחריות. זוהי תקופה בה הבריאות שלכם תאותת לכם. היציבה שלכם מושפעת (גב, אגן) ושימו לב שאתם לא לוקחים על עצמכם יותר מידי.

עוד על בריאות: כירון בנסיגה במזל דגים, המזל היורד שלכם, זה יכול להשפיע על הבריאות של בני הזוג שלכם, מה: 2.7 עד: 6.12, כירון פותח פצעים, יכול להשפיע על חרדות ופחדים. ואילו אם האדם הגיע לתקופה בה הוא מוכן לרפא את עצמו על ידי מחקר נפשי תוך הבנות גבוהות, זה הזמן לרפא.

תחזית שנתית

מזל מאזניים, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

יופיטר, המטיב הגדול, נכנס למזל שלכם בתחילת השנה העברית ואתם עומדים ליהנות מהשפעתו עד לאוקטובר, מדובר על תקופת פריחה ברמה האישית, השפעה טובה על הזוגיות שלכם, אם כי חשוב שתעדכנו את התודעה שלכם כלפי זוגיות, הרי מזל מאזניים אוהב להיות צמיד צמוד צמוד וזוגיות של העידן החדש מכוונת אותנו להיות יותר חבריים, מפרגנים, להתנהל במערך זוגי מאפשר ופחות תלותי. בפברואר ובאוקטובר, תהיה לכם הזדמנויות טובות לפרוץ ולכבוש יעדים ואם אתם לא עצמאים אז תינתן לכם הזדמנות כזו.
קריירה: יופיטר פותח לכם דלתות להצלחה, אך הוא תובע מכם להיות מדויקים ולא לזלוג לצדדים. אם היעוד שלכם מדויק תרגישו את תמיכתו האנרגטית ואם דברים לא יעבדו לכם, תדעו שאתם לא במסלול הנכון ואל תבזבזו זמן מיותר, הרי יופיטר יהיה במזל שלכם רק עד אוקטובר.

ועוד על יופיטר: הוא סימן חיובי המבטא יותר מכל אנרגיות גבוהות (אש גבוהה) שיכולה לתדלק אתכם לעשיה, דברים יקרו מהר, תצטרכו לשכלל את המיינד שלכם לקצב אחר ותהיה לכם אפשרות לבטא את הצד החברי וגם העסקי.

מה אנחנו ממליצים לכם: ללמוד, או ללמד, להכין מצגות, לפרסם, לצאת לחו"ל, ליצור קשרים עם חו"ל, לחשוב על מיזוג חברתי ולקשור קשרים בדרך דיפלומטית.

נסיגתו השנתית של יופיטר : 6.2-9.6 מאפשר לכם לדייק את הרזולוציות הקטנות, אתם אמנם טובים ביוזמות, בלהוציא דברים לפועל ולהשפיע גם על אחרים, אבל יש זמנים שצריך להיות יותר קפדנים כדי לסיים פרויקט, אז זה הזמן לרדת לפרטים הקטנים ולעמול כדי להשלים את התוצאה.

דבר נוסף, יופיטר בהשפעתו יכול לגרום לכם לאהוב את החיים, לאכול (מתוק) לשתות ולרצות לבלות יותר מהרגיל, זכרו רק לשמור על איזון.

זוגיות: כמו שאמרנו זוהי שנה טובה עבורכם לממש את הזוגיות המיוחלת, אורנוס בבית הזוגיות שלכם לא תורם להרמוניה, אבל אם אתם חושבים מחוץ לקופסה, מאותגרים ולא חושבים כמו פעם, תוכלו ליהנות מזוגיות אחרת.  נסיגת וונוס – 4.3-15.4 במזל טלה, בתקופה שגם מרס נמצא שם וגם אורנוס, זוהי תקופה שאולי תרגישו באנרגיה נמוכה יותר, אולי תצטרכו פינה חמה וכתף תומכת. זה זמן להוריד את השריון וללמוד לקבל ולא רק לתת.

נסיגת מרקורי ב-9.4-3.5 יכולה אף היא להשפיע על הזוגיות שלכם, או מערכת יחסים נוספת בחייכם, שימו לב שאתם מגלים שקיפות ולא מעבירים מידע פוגעני.

הנושא הבריאותי. ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) במזל דגים. ישפיע על הנושא הבריאותי שלכם ואולי הגיע הזמן לטפל במשהו שמטריד אתכם רבות, אולי זו אלרגיה או מצב רגשי שמשפיע עליכם, אולי אתם צריכים כמה שיחות או אולי חשוב שתפעילו את הצד היצירתי שלכם.

בנוסף, חולשה בגב היא משהו שיכול ללוות אתכם בשנה זו, אנו ממליצים לחזק את הגב בספורט או גמישות.

ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי. שישפיע על ההופעה שלכם מול קהל, התדמית שלכם משתדרגת ואתם מוכנים לממש את הפוטנציאל החבוי שלכם.

ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, זה הזמן להשפיע, לעמוד על במה, ליהנות משיתוף פעולה חובק עולם. רק שימו לב, מכיוון שאלו הם ליקויים, סביר להניח שתסבלו מאנרגיה עצבית, לחוצה ולא מאוזנת. אנו ממליצים לכם לעשות יוגה או אפילו לקחת צמחי מרפא להרגעה.   

תחזית שנתית

מזל עקרב, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

במחצית הראשונה של השנה אתם רחוקים מעין הזרקורים, מרס הכוכב שלכם נע בשלווה במשך השנה וזה מותיר לכם זמן של שקט. באוקטובר יופיטר כוכב השפע יבקר במזלכם (שנה) ויגביר את האינטואיציה שלכם ואת הרצון להתחבר לרוח או ללימודים הקשורים למזל שלכם, כמו קרימינולוגיה או ביטוח. זוהי גם תקופה של שנה שתגרום לכם ליצור קשרים רחבים יותר, להיות יותר בחו"ל והכי חשוב להתעסק בכספים, כספי ירושות או השקעות.

קריירה: הליקויים של אוגוסט (7.8 ו-21.8) יהיו מתודלקים מהכוכב שלכם מרס, זה אומר שבית הקריירה שלכם יאיץ אתכם לכיוון התפתחות קרייריסטית, אולי פתיחת עסק או חשיבה על עסקים חובקי עולם, מה שכן חשוב שלא תעשו החלטות פזיזות או פחות שקולות, מתוך מחשבה של אקזיט מהיר (שקלו כל החלטה ובדקו אותה).
פלוטו שליט המזל שלכם בנסיגה במזל גדי מה: 20.4 עד: 28.9. תפקידו של כוכב זה הוא למחוק, להשמיד ולפרק את הקיים עד ליסוד – זוהי תקופה בה מסגרות שחשבתם שהם מוסד, יתערערו. באופי שלכם אין לכם בעיה לפרק ולבנות מחדש, אבל כדאי שתתחילו לפעול מתוך שיקול דעת.

שבתאי, ממשיך את תנועתו, בבית ההישגיות שלכם, זוהי תקופה בה אתם מכוונים מטרה להשקיע בתכניות ארוכות טווח שיבנו אתכם כלכלית, זוהי תקופה להשקיע בנדל"ן, לקנות למכור ולחשוב על רעיונות בתחום חדשניים.

כספים: יופיטר שליט בית הכספים שלכם במאזניים וזו שנה טובה להשקעות חברתיות, מיזוגים חברתיים ולהשקעות בסטרט אפים (במיוחד בפברואר ואוקטובר). 

זוגיות: לרוב זורמת על מי מנוחות, השפעת נסיגת וונוס ב– 4.3-15.4 במזל טלה, יכולה לנער את הביטחון והיציבות שאתם אוהבים, הרעיון הוא להיות פחות בשליטה בזוגיות ויותר לאפשר חופש. לרווקים בינכם זה יכול להביא זוגיות שחוזרת מהעבר.

בריאות: הבריאות שלכם מושפעת מכוכב אורנוס שנמצא בבית ה-6 שלכם, זה אומר שבטח אתם סובלים מידי פעם מכאבי ראש. חשוב שתקפידו על ספורט ותיזהרו מפציעות (במיוחד בפברואר ואוקטובר).

תחזית שנתית

מזל קשת, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

גם השנה שבתאי (לורד אוף דה קארמה) ישהה במזלכם כמעט עד סוף השנה וב-20.12 הוא יעבור למזל גדי ואז תבוא עליכם תקופה טובה יותר, בעיקר לבית הכספים.

בינתיים השנה השבתאית שפחות אופיינית עם האנרגיה שלכם, גורמת לכם להיות רציניים יותר, איטיים יותר ופחות ספונטניים וקלילים ואילו המטרה הסופית של שבתאי במזל שלכם היא ליישב אתכם ולגרום לכם לחשוב על העתיד הבטוח.

כספים: שבתאי הוא שליט בית הכספים שלכם, על כן, זוהי תקופה בה תהפכו להיות ממוקדים ומחושבים ואפילו קפדניים. עם זאת בגלל אופיו המוגדר והמוגבל של הכוכב,  הוא בא ללמד אתכם שיעור כלכלי, אין מדובר על הפסדים (בכל זאת קשתים),  אבל הוא יחדד לכם את החשיבה השקולה ויוביל אתכם לחסוך ולהתייעל ופחות לפזר.

שבתאי יעבור לנסיגה בין 4.3-15.4, הקפידו על כספיים, הוצאות שקשורות לדירה או מעבר דירה. היו שקולים ומחושבים כמה שניתן.

פלוטו בבית הכספים גם הוא משפיע ומאתגר אתכם לבנות מחדש, להתחיל פרויקטים חדשים שקשורים לבניה או בתחום דומה.

חברים: הכוכב האישי יופיטר, מבלה עוד כ-10 חודשים במאזניים ומשפיע על החברתיות שלכם. אתם מוצאים את עצמכם נמשכים לחברים, בילויי תרבות, קשרים חדשים ויוזמות חברתיות.  שימו לב לנסיגתו של יופיטר ב- 6.2-9.6 כי זוהי תקופה שתצטרכו לנצור את לשונכם ולהיות פחות חסרי טקט.
משפחה: זנב הדרקון
וליקוי חמה טבעתי ב- 26.2 בדגים, נקודת הדרום במפה מתקשרת לתחומי חיים בהם פיתחתם תלות או שאתם מסתמכים אליהם יותר מידי. נקודת הדרום ממשיכה את מסלולה בבית העבר, המשפחה והשורשים הפסיכולוגיים – זה הזמן לשחרר תלות ומאידך, קחו דקה לחשוב על המשפחה, או על הורים מבוגרים.

זוגיות: בית הזוגיות שלכם והמערכות יחסים נשלט על ידי מרקורי, על כן בכל פעם שיש נסיגה היא באה להדגיש משהו בתחום זה.

הנסיגות שנתיות

9.4-3.5 נסיגה בטלה ושור שתשפיע על הבריאות.

13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה ותשפיע על תחום החברי.

3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת, במזל שלכם, הישורת האחרונה של שבתאי במזל שלכם, כל זאת כאמור צריך להדק, לדייק ולצמצם אתכם.

בריאות: שליטת בית הבריאות שלכם ונוס תכנס לנסיגה ב- 4.3-15.4 במזל טלה, זוהי תקופה שבה תצטרכו להקפיד על נוזלים ולהפחית עם מתוקים. תהיה רגישות בכליות או בגרון. 

לסיום: ראש הדרקון במעברו למזל אריה במאי, מאתגר אתכם עם לימודים חדשים אולי אפילו לימודי משחק או ניהול, קשרים עם חו"ל ובהחלט מבטיחים לכם תקופה יותר נוצצת. 

תחזית שנתית

מזל גדי, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

שנת 2017 ואתם ממשיכים להשקיע בביטחון ויסודות בריאים. פלוטו במזל שלכם ממשיך להשפיע ולאתגר אתכם עם תהליכים, משברים, מלחמות כוח ושליטה. ואם תרצו להרפות קצת פשוט תתגמשו ותהיו פחות נוקשים.  
הכוכב האישי שבתאי ממשיך עם מעבר ארוך בבית החיפוש הפנימי, עד ה-20.12 ואז הוא יעבור למזל שלכם ואנו יכולים להבטיח לכם ששבתאי במזל שלכם רק יטיב עמכם, אז יש למה לצפות. בינתיים השפעתו של שליט המזל שלכם, לא במיקום האידיאלי לחומרנות או שגשוג כמו שאתם אוהבים, אבל אין ספק שזה חיובי לבניית הביטחון העצמי שלכם וישרת אתכם בסופו של דבר.

פרנסה ועסקים: יופיטר בבית הקריירה שלכם, ממשיך להטיב עמכם עד אוקטובר, זמנים טובים לעסקים, פברואר ואוקטובר.

זוגיות: שליטת המזל שלכם הלבנה, היא זו שמשפיעה בעיקר על הזוגיות ומערכות יחסים שלכם, על כן בכל פעם שיש ליקוי שימו לב מה הוא בא ללמד או לבשר לכם בתחום.

ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) במזל דגים. זה הזמן לפתוח את הלב, לומר את שאתם מרגישים ולא להסתתר אחרי הפאסון שלכם.

ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי. ליקוי שישפיע על הכספים, אולי זה הזמן לעבור לגור ביחד.

ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, ישפיע על התשוקה והיצריות שלכם. וגם אולי תקבלו איזה ירושה או כספים מאיזה דוד או אדם שלא ציפיתם ממנו.    

ראש הדרקון או נקודת הצפון תבלה עד מאי בבתולה ובבית האמונה, הלימוד, והמסעות במפה שלכם. נותר לכם עוד זמן להיות קפדנים עם עצמכם ופחות להתגמש, אבל אם תרצו להשיג תוצאות בלימודים, זה אמנם יתבע מכם דם ויזע אבל בהחלט יישא תוצאות. ראש הדרקון יעבור למזל אריה במאי, יכול לעזור לכם להגשים ביסוס כלכלי, חסכון, השקעות והתעסקות עם כספים.      

בריאות:  פלוטו במזל שלכם גורם לכם להתחבר לכוח ולאימונים, אבל שימו לב קודם כל לפציעות בזמן הנסיגות. שנית, בעיות ברכיים או עור יכולות לצוץ בזמן 20.4 עד: 28.9. זוהי תקופה רגישה עבורכם, אתם הופכים יותר עצביים ולא בוחלים ברצון לפרק את המסגרת רק אם מעלים לכם את מפלס חום הגוף. לכן, שמרו על עצמכם ושמרו על שלכם.

תחזית שנתית

מזל דלי, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

השנה הרבה דברים משתנים בכיוון ציר המזל שלכם. כבר במאי נקודת הצפון (ראש הדרקון) תעבור לבית הזוגיות שלכם ואם חשבתם להתחתן, סביר להניח שתעשו אירוע נוצץ, גם אם חשבתם להתגרש, זה גם יהיה עם המון דרמה. כמו גם אם חשבתם על כל אירוע או מסיבה אז תדליקו את האורות ותכננו בגדול.

אחת התכונות הפחות נחשקות של בני מזל דלי היא נטייה להקשות על עצמכם, עד כדי סגפנות ולעיתים אתם שמים מקלות בגלגלים. השנה יש לכם הזדמנות להקליל את עצמכם ולעבוד באופן אינטנסיבי על מימוש הפוטנציאל שלכם.

זוגיות: תאותגר השנה וזה לא שאתם שולטים בתחום הרגש. השנה תצטרכו להיות יצירתיים כדי להחזיק את האקשן שיתחולל באוויר. מה שבטוח שאנו ממליצים לכם להמריא לחו"ל עם בני הזוג.

ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי, יכול להיות דליק במערכת יחסים.

ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, ייתן תנופה מחודשת למערכות יחסים רק השתדלו להיות פחות דרמטיים. זהו ליקוי שיותר טוב לרווקים שביניכם.   

נקודת הצפון במזל היורד בבית הזוגיות שלכם תתרום גם לכוח והביטחון בתחום, אבל גם תאתגר אתכם לממש את עצמכם ולא לברוח אל מאחורי הקלעים. אם יש לכם אידיאולוגיה, או אידיאל נשגב כדאי שתתחילו לחשוב איך לממש את תכניות המגירה שלכם (יש לכם עד מאי).

קריירה: את הפריצה או הפוטנציאל האמתי שלכם תחוו רק באוקטובר השנה כשיופיטר יכנס לבית הקריירה שלכם. עד אז כדאי שתשמרו על פרופיל נמוך ותנסו ליצור שותפויות שיכולות לתרום לכם.

המיוחד במזל שלכם, דליים, הוא ששני כוכבי לכת שולטים בו וכל כוכב מוסיף לו גוון. שבתאי (זה עם הטבעות) נחשב לשליט העתיק של המזל ושומר עליכם בביטחון ואילו אוראנוס השליט המודרני, הוא זה שגורם לכם להיות הכי שונים מבין האנשים. השנה, אורנוס מאיץ בכם התפתחות ועצמאות ומנתק אתכם מכל האנשים התלויים והדורשניים ואילו שבתאי שמבלה בבית האמונה, בוחן אתכם וגם מאתגר אתכם בתחום מערכות היחסים. בחודש פברואר אתם יוצרים קשרים עם אנשים חדשים ומתגלה עניין תקשורתי, אבל שימו לב שלא יהיה נפיץ מפאת האש הגבוהה שלכם.

שבתאי השנה, במזל קשת ובאזור חיובי במפה שלכם. אזור זה  מסמל חברים, קבוצות, שיתוף  ובניית תשתית בכל הקשור לחשיבה פילוסופית. זוהי שנה טובה לשותפויות גם מעבר לים.  
השליט המודרני של המזל שלכם אוראנוס הוא לא סוכן פעיל (הוא איטי מדי) אבל הוא מקבל את קרניו של יופיטר. השנה, אתם חווים התרוממות רוח, וזה קורה הרבה בזכות בן זוג חדש, חבר מעורר השראה או מורה שמעניק משמעות לחיים.

כספים: עם נפטון וכירון בבית הכספים שלכם, אתם צריכים להיות זהירים, אלא אם אתם מתעסקים באומנות או רפואה. בין יוני לנובמבר החגורה מתהדקת וכדאי שתהיו שקולים. אנו ממליצים לכם לחשוב על הוספת שיעורים פרטיים, להרצות או לתת ייעוצים.

בריאות: נקודת הדרום מתקשרת לתזונה או משמעת-אימונים, האם יש לכם משמעת? או שזה בא אצלכם בגלים? השנה עד מאי כדאי שתתמקדו בריפוי עצמי ומשמעת של חיבור בין גוף לבין נפש. ובמאי כשנקודת הדרום עוברת למזל שלכם, תצטרכו להיפתר מהרגלים שלא תורמים לכם.

תחזית שנתית

מזל דגים, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

שנת 2017 מתחלקת לשניים פחות או יותר, המחצית הראשונה עד לחודש מאי והמחצית השניה מה-9.5 ועד סוף השנה. עד לחודש מאי נקודת הצפון נמצאת במזל היורד שלכם והזנב נמצא במזל שלכם, מה שאומר שכל הטראומות הרגשיות מן העבר צפות ומתגלות בכל מיני תופעות. החוכמה היא להשאיר מאחור את העבר ולטפל במה שרלוונטי  עכשיו ולא להתעסק יותר מידי במה שהיה פעם.

החדשות הטובות הן שבמאי, ראש הדרקון עובר למזל אריה ומותיר אתכם חזקים יותר.

חיבור ללב: ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) במזל שלכם דגים. משהו נדיר שמתרחש במזל שלכם עם 5 פלנטות ותזכורת להתחבר ללב. הליקוי לא יקל על הפצעים הפתוחים, אולי תרגישו סוג של קורבנות למצבים לא נעימים. אנו ממליצים לכם להתמסר לריפוי, למוסיקה, לאהבה וחמלה.
כירון בנסיגה במזל דגים יכול להשפיע על הבריאות שלכם, מה: 2.7 ועד: 6.12, כירון פותח פצעים וזה יכול להוביל אתכם לאמץ כלב או לטפל באדם. מה שבטוח שאם תרגישו כאב תנסו לרפא אותו דרך התודעה הגבוהה וההבנה של הסיבה שעומדת מאחורי הגוף הפיזי.

הישגיות וקריירה: כבר שנה וחצי ששבתאי נמצא ברום המפה שלכם במזל קשת. ב-2017 הוא נשאר באותו מיקום ומדובר על בניית המוסד הקרייריסטי שלכם. בשפה הכי פשוטה הפוטנציאל להישגים גדול במיוחד עכשיו, אבל תצטרכו לעמול עבורם קשה.

נסיגת שבתאי בין: 25.8-6.4 מייצגת תקופה שבה תצטרכו לדייק את עצמכם, לטפל בבירוקרטיה, טופסולוגיה ומיני תעודות שעוד לא הספקתם להוציא. זה הזמן לעבוד על התארים שלכם והמעמד שלכם.

כספים: אורנוס נמצא בבית הכספים שלכם ועל כן חשוב להכניס קדמה לחייכם, אם זה שדרוג אפליקציה עם הבנק, מעבר לחשבוניות ממוחשבות או כל דבר שיקדם לכם את הטכנולוגיה ואיכשהו יגרום טוב לבית הכספים שלכם. בפברואר וגם באוקטובר אלו זמנים טובים כאשר אורנוס מתודלק מיופיטר וכדאי לכם לחשוב על שדרוג, על סטרטאפ או כל יוזמה חדשה. רק שימו לב שאתם לא פועלים מתוך פזיזות.

זוגיות: יופיטר כוכב המזל שלכם, בבית האינטימיות והשותפות הכלכלית - זה הזמן לממש אהבה שמתאימה לכם באמת. לגזום מערכות יחסים שאינם עובדות, או כאלה שמעכבות במקום לאפשר לצמוח. מצד שני זו תקופה שתוכלו לעשות שותפויות מוצלחות, אפילו כאלה שיניבו פרי כספי גם בתחום הזוגי.

שימו לב שיופיטר ייסוג לתקופה שבין 6.2-9.6 וכשהכוכב שלכם ברטרו, אתם מרגישים מותשים, ואולי אפילו יותר איטיים. זה הזמן לטפל בדברים הקטנים שדורשים רזולוציות יותר קטנות, כאלה שמעשירות את התמונה הגדולה.     

בריאות: זנב הדרקון (נקודת הדרום של הירח) שישהה במזל שלכם עד מאי, מתקשר לחוסר איזון פנימי או למיני הפרזות. זהו רמז דק להוריד במינון של דברים מסוימים. המטרה העיקרית היא להפחית מינונים של אגו, של התעקשויות, ושל פרפקציוניזם. מה שכן אתם ניחנים ביכולת ריפוי וגם ניבוי, במיוחד בתקופה זו בה נפטון שוהה במזל שלכם (וגם כירון).

נסיגת נפטון – בין יוני לנובמבר, שימו לב שאתם לא מתמכרים לשום סוג של משקה או נוטלים תרופות שאין להם תוקף או מרשם איכותי.