close נרשמת בהצלחה
050-866-3028
 

לוח אירועים


לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

זה השבוע האחרון בו הכוכב האישי, מרס, נמצא במזל תאומים. האנרגיות שלכם הושקעו באפיקים רבים ושונים לאחרונה אך כל זה עומד להשתנות בקרוב.

* חלק מכם שקדו על לימודים בחודש האחרון, וחלק נוסף היו עסוקים בפתירת בעיות לוגיסטיות

כניסת מרס למזל סרטן בתחילת השבוע הבא, והישארותו במיקום זה במשך כמעט חודשיים, מראה על תת תקופה חשובה שאליה אתם נכנסים. ענייני נדל"ן הופכים לחשובים יותר, כמו גם ענייני משפחה, או הגשמה עצמית ברמה האישית. היקום מבקש שתוסיפו את גורם הנוחות לדברים הלא נוחים שאתם עושים בזמן זה, זו הדרך האידיאלית לגשת לסיטואציה. 

לגבי השבוע הקרוב, מרס משלים היבט דיסהרמוני לשבתאי ביום שני. יתכן שתחת השפעת ההיבט תצאו למאבקים בדמויות סמכות ומסגרות מגבילות. יתכן גם שתהיו שקועים בעבודה, או שפרויקט תמים יתגלה כאגוז קשה לפיצוח.

בשבועות אתם מתקשים לדחות סיפוקים. חופש ממקום העבודה מגיע בתזמון מדויק לנוח, לטעון בטריות, ולרדוף אחר גחמות ובקשות קפריזיות.

חששות ודאגות מלוות אתכם בימים חמישי-שישי. היבטים הרמוניים בשמי הלילה באים לידי ביטוי באישור לבריאות טובה במשרד הרופא. ולאחר מכן? זה כבר עליכם, לשים 'סטוֹפ' למחשבות טורדניות.

יום שבת - ירח במזל היורד והיבט חיובי המערב את יופיטר מקדשים את הזמן לזוגיות בשעות הערב. תדאגו לסיים את שאר המטלות לפני זמן זה.

תחזית שבועית

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

הפלנטה שלכם, ונוס, נמצאת לסירוגין במזל טלה ובבית עולמכם הפנימי מאז החורף. השבוע היא יוצאת מאזור חשוך זה במפה וזה מגיע יחד עם תחושה של התרעננות אנרגטית. גם לא מזיקה העובדה שוונוס תיכנס החל משבוע הבא למזל שלכם.

יתכן, למשל, שבחודשים האחרונים אתם מתמודדים עם נסיבות לא אידיאליות כלשהן, מתקשים להסתגל, מפקפקים ביכולות של עצמכם, או נמצאים במים עכורים מהבחינה הפסיכולוגית. אומנם זו קלישאה אך הכוכבים כן מראים שמדובר על תהליך שהייתם צריכים לעבור, מין בדק בית רוחני - להזיז את הדברים הכבדים מהדרך.

לגבי השבוע הקרוב - ונוס מתכוננת לעזוב את מזל טלה בקול תרועה. היא משלימה היבט הרמוני לשבתאי ביום חמישי וצמידות לאוראנוס ביום שבת. אם כן, מחכה לכם סוף שבוע של לעשות שוֹלם עם דברים שהפריעו בעבר, עם אנשים שהפריעה נוכחותם בעבר.

הנושא הפיננסי הוא לא פחות חשוב בסוף השבוע הקרוב. חברים ואנשי סוד יכולים להשפיע בהתקשר להתלבטויות שונות המלוות אתכם. הקשיבו לעצתם אך עשו את ההחלטה האחרונה בכוחות עצמכם.

אמצע שבוע - מתוזמן עם חג השבועות ומדובר על מועד מושלם להעביר בו זמן איכות עם משפחה (משפחת האם או משפחה מאמצת).

דאגות כספיות וסידורים בלתי צפויים הופכים את תחילת השבוע הקרוב לזמן של כיבוי שריפות.

תחזית שבועית

מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

לכוכב שלכם, מרקורי, קורים מספר דברים ייחודיים השבוע. הוא הכוכב היחיד במזלות היציבים, הוא מתקרב למהירותו המקסימלית, והוא יוצר היבטים הרמוניים לכוכבי לכת. מה זה אומר? המשיכו לקרוא בשביל התחזית המלאה.

הימצאות מרקורי במזל יציב מראה שקיימת התאמה בין תפקידים שאתם אמורים למלא לבין הדברים שאתם עושים בפועל, מהירותו הגבוהה מעידה על תחושה שהזמן עובר מהר, ההיבטים ההרמוניים מראים על רצון להימנע מקונפליקטים.

אפשר לדבר גם על מיקום מרקורי במזל שור ובבית עולמכם הפנימי. אולי ההסבר הכי טוב לפאסביות הנוכחית הוא עניינים פרטיים שלוקחים את מרבית זמנכם. הזמן שאתם מעבירים בבית בתקופה זו חשוב לכם הרבה יותר מהזמן שאתם מעבירים מחוצה לו.

תחילת שבוע - ירח בבית הכספים שלכם והיבטים דיסהרמונים מציבים לכם שלט 'עצור' במקומות בהם חשבתם שיש מעבר חופשי.

אמצע שבוע - חג השבועות מגיע עם המלצה חמה לארוז תיק, לתפוס חברה, ולנסוע לטייל (קצת להתרחק מהעיר).

סוף שבוע - אתם חוזרים למקומות נוחים אך גם מאוסים, זה קצת תלוי בכם וקצת תלוי באנרגיה של אותם מקומות. אל תתנו לזה להפוך לתירוץ, אם אתם לא רוצים להיות שם תתארגנו על כך.

תחזית שבועית

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

האירוע המכונן של השבוע הוא שלב ראשון במחזור הירח המתרחש ביום חמישי. ביום זה הצד המואר של הירח גובר על הצד החשוך שלו. זה מאפשר להחלטות להתקבל, לביטחון עצמי לגבור על ספק. 

הירח הוא כזכור גרם השמיים המתקשר למזל שלכם. אירועי ירח מרכזיים נוספים הם מוּלוּת מתוחה לפלוטו ביום ראשון וצמידות מעודדת ליופיטר ביום שבת.

המולות ביום ראשון זה גם זמן בו הירח ממוקם במזל שלכם, זמן של יתר ביטחון עצמי. היא יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות אנשים אחרים שמחפשים לעשות לכם קונטרה (בצורה מוצדקת או פחות).

צמידות הירח ליופיטר ביום שבת רומזת לכך שאתם מסיימים את השבוע בגדול, איכשהו. למשל השתתפות באירוע חגיגי, הפגנה, או אירוע רב משתתפים אחר. בהערה אחרת, צריך לציין שההתרחשות המדוברת ככל הנראה מתקיימת בשעות הערב.

צריך לזכור שחג השבועות נחוג בימים שלישי-רביעי בהם מזג האוויר האסטרולוגי מבטיח בעיקר דברים טובים. במקרה של בני המזל שלכם, חג השבועות יכול להרגיש מאוד ממוסחר וממותג השנה. יותר מכל זה תורם לרצון להתבדל ולחפש לאירועים משמעות אישית.

יום שני - מתחיל באופן סוער אך החל משעות אחר הצהריים עניינים דואגים להתקרר.

יום שישי - נסו להיות קלים על הרגליים במהלך יום זה, איך שאתם מרגישים שהמומנטום החיובי מתחיל להתהפך המשיכו אל הדבר הבא.

תחזית שבועית

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

מבין הדברים שמחכים לכם השבוע ניתן למצוא את חג השבועות, צמידות ונוס-אוראנוס, ומבני היבטים רבים ושונים, הרמוניים ודיסהרמוניים. מה שרלוונטי לבני המזל שלכם זה ההיבטים שהשמש יוצרת (גרם השמיים המייצג אתכם), נדבר גם על אלו.

השמש נמצאת מזה שבוע שני במזל תאומים החברותי, חסר האחריות וחובב המשחקים. הימצאותה במזל זה מראה על מרכזיות של חברים וקבוצות בחייכם כרגע. נדמה שהחוויה שלכם עוברת פילטר של 'מה יחשבו' או 'שיהיה מה לספר ולחלוק'.

ההיבטים שהשמש יוצרת השבוע ובתחילת השבוע הבא (בפועל תנועת כדור הארץ יוצרת היבטים אלו) הם היבט הרמוני ליופיטר והיבט דיסהרמוני לנפטון. דיבורים ושמועות משחקים תפקיד חשוב בתהליך קבלת ההחלטות שלכם בימים אלו. גם שקשה לא להיות מושפעים מהשיח כדאי לזכור שברשותכם בלם יד וזה לא דורש הרבה כדי להשתמש בו. 

* פרשנות זו מתקשרת להיבטים הפיננסים של חייכם וגם להתנהגות של נתינה. מבחינת תזמון סוף השבוע זה הזמן הקובע.

יום ראשון - אתם מתוודעים לצרות של אנשים אחרים, הדשא של השכן תמיד ירוק יותר.

יום שני - עם מעבר לא פשוט בצורת מוּלוּת מרס-שבתאי בבתי מעמד חברתי ואגו במפות שלכם. אתם נדרשים להיות מישהו שאתם לא ליום אחד.

שלישי-רביעי - עם מעברים מוצלחים לרגל חג השבועות. ירח במזל שלכם והיבטים הרמוניים נותנים את הספייס וההזדמנות להפעיל את הגוף, ואתם מוזמנים לצרף לפעילויות שלכם בני משפחה (אפילו עדיף).

חמישי-שישי - אתם יודעים מה ברצונכם לעשות, איך, איפה ומתי. מה שכן, מעברים והיבטים אסטרולוגים נמצאים שם כדי להקשות. אנחנו לא אומרים שלא תצליחו, אולי לא את הכל.

 

תחזית שבועית

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

חודש יוני עתיד להיות חודש לא פשוט וגם מלחיץ מהרבה בחינות. בשבוע אחרון זה של מאי, אולי לא הרבה קורה ברמה של 'מרתק' או 'מלהיב', אך עדיין אתם נהנים מהשלווה הנפשית ומהשקט.

הכוכב שלכם, מרקורי, נמצא במזל שור השבוע ובבית החוויות המיוחדות שלכם. זה הזמן למיצוי פוטנציאל אישי, ואתם צריכים לדעת לתפעל את הסביבה שלכם כדי למקסם את הזמן החופשי (בני זוג, הורים, חברים - כל מי שיכול לעזור).

כמו שאמרנו, בשבוע הבא הקריירה, הופכת לדבר מרכזי ועד אז מגיע לכם לנוח.

אחת ההתמודדויות השבוע היא זו עם המחשבות שלכם שנהנות מיותר מדי דרגות חופש. אלו יכולות לסחוף את התודעה למחוזות שעל הצד האפל, מקומות בהם אין סיבה להתעכב.

ברמת התמונה הגדולה - בשבועות אלו אתם מתחילים 'תכנית על' לשמירה על הבריאות, שיפור הכושר הגופני, או ניסיון אחר לשדרג את איכות החיים או לבָטֵח את הגוף עם השנים שעוברות.

תחילת שבוע - אתם פוגשים את כל האנשים שאתם אוהבים ביום ראשון ומתמודדים עם צרות בלתי צפויות ביום שני. שני בשעות הבוקר, הזמן עובר מאוד לאט וזה בעיקר מראה שאתם לא נמצאים במקום הנכון. 

אמצע שבוע - זה העיתוי לחג, שבועות במקרה הזה. מכם זה דורש התארגנות מראש מול בני המשפחה - אולי תרצו לעשות איתם משהו, ואולי תרצו שהם יעשו משהו בהינתן יום חופש.

סוף שבוע - עם מעברים שמדרבנים אתכם לפעולה ביום חמישי וכאלו שמשקיעים אתכם בדבר אחד אליו אתם מגייסים את כל הכוחות ביום שבת.

ומה לגבי יום שישי? זה היום בו אתם נוגעים בנושאים מורכבים ונפתחים לצד הפסיכולוגי של הדברים.

תחזית שבועית

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

מבחינת חגים ומועדים, שבועות -הוא האירוע המרכזי בשבוע הקרוב. מבחינה אסטרולוגית, דווקא יום שני וסוף השבוע הם אלו המכילים את המעברים היותר מעניינים. האם אתם מחפשים את המעניין והמלא חיים, או את השקט והרגוע?

הפלנטה שלכם, ונוס, מבלה שבוע אחרון במזל היורד שלכם. בכל הנוגע לזוגיות, דברים עומדים להשתנות החל משבוע הבא. לא כל שינוי הוא רע, ולגבי השינוי הקרוב מדובר על שינוי של העמקה בנושאים וסוגיות בהן כבר דנתם בקשר וניסיתם להגיע להסכמה.

ונוס עושה שני דברים מעניינים בשבוע הקרוב -

יום חמישי - היא משלימה היבט הרמוני לשבתאי של האחריות והסדר. קחו את הדברים הנחוצים, גם אם הם לא מצליחים להעלות חיוך על פניכם, ודחפו אותם למשבצת הזאת (גם קצת ביום רביעי).

יום שבת - ונוס משלימה צמידות לאוראנוס של הפעולה הבלתי שגרתית והשוֹק. אם אתם נמצאים באירוע חברתי אי אפשר להבטיח שהכל יתנהל בצורה חלקה. אולי לקחתם את אנרגיות על עצמכם ואתם מתכוונים לזנק מעל אזור הנוחות בסופ"ש הקרוב.

בשאר השבוע -

יום ראשון - זה התסבוכות הרגילות במקום העבודה.

יום שני - מגיע ארוז עם היבט לא פשוט בין מרס לשבתאי, ההתקדמות היא איטית והמחסומים נראים גבוהים מבדרך כלל.

במקרה של בני המזל שלכם, אתם מגלים מי החברים האמיתיים (ומי קצת פחות). אתם מבינים שלמרות שיש לכם יכולת שינוי צבעים, זה לא אומר שאתם לא יודעים איפה אתם נמצאים על הספקטרום. 

שבועות בא ארוז עם סרט וסדרה של מעברים קלים. העצלנות באה בטבעיות בזמן זה, גם משום שאתם נמצאים בבית וכנראה משום שהגוף שלכם צריך את המנוחה.

תחזית שבועית

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

עם כל הכבוד לשבועות, מה שקורה השבוע צריך פחות לעניין אתכם כי מה שקורה בשבוע הבא (מבחינה אסטרולוגית) טומן בחובו שינויים גדולים והתפתחויות מעניינות.

הכוכב שלכם, מרס, מבלה שבוע אחרון בתאומים ובבית הכספים הגדולים. את החודש האחרון העברתם עם לא מעט דאגות פיננסיות מעל הראש, חלק מהן מגיעות לעוד פִיק בתחילת השבוע הקרוב וחלק אחר מתפוגג אל תוך האופק איפשהו באמצע השבוע הבא.

מרקורי הוא כוכב חשוב ומשפיע השבוע, והוא מסמל את האנשים שאתם פוגשים. רבים מאלו הם אנשי מקצוע, מומחים, רופאים, ובעלי תפקידים אחרים. הטיפ שלנו הוא לא לחסוך בפרטים כשאתם מדברים על נושא שנמצא על הפרק, ולא לפחד שישפטו אתכם או שזה יראה רע.

מבחינת תזמון - נסו להספיק לפגישה כבר ביום ראשון או לתאם ליום חמישי.

ברמת התמונה הגדולה - חשוב להתחזק בגוף ובנפש בתקופה זו, אתם לא רוצים להרגיש נמושות בפני אתגרי החיים העומדים בפניכם בקיץ הקרוב.  

אמצע שבוע - כאמור נופל על שבועות. אתם מחפשים פרטנר לשיחה או אפילו משהו כמו שיחת ועידה. נסו להיות דינאמיים בזמן זה, ונסו לדחוס כמה שיותר דברים לימי החופש שאתם מקבלים.

סוף שבוע - בסימן כמה שיותר אקטיבי בימים חמישי-שישי וצריך לזכור להשאיר שם מקום למנוחה ולחוסר עשייה ביום שבת, אותו מוטב להקדיש לבידור ופעילויות פחות רציניות.

 

תחזית שבועית

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

הכוכב שלכם, יופיטר, מסיים נסיגה בשבוע הבא. זה אומר שהשבוע הוא נמצא בעצירה (במהלך כל השבוע) וגם אתם עומדים על זווית ממנה ניתן לפנות למיני כיוונים.

ברמת התמונה הגדולה - הימצאות שבתאי במזל שלכם עד לסוף השנה הנוכחית מראה על עייפות מצטברת מעבודה וממטלות בחיים. מעבר נקודת הדרום של הירח לבית ההנאות והכיף, לפני כמה שבועות, מראה על צורך לשלב פעילויות פנאי ובילויים באופן קבוע יותר בשגרה. 

ברמת התמונה העוד יותר גדולה, החל משנה הבאה תהייה לכם הזדמנות לבנות משהו שהוא לגמרי שלכם - רק שקשה לדעת מה בשלב מוקדם זה.

לגבי השבוע הקרוב, השמש משלימה היבט הרמוני ליופיטר ביום שבת. השפעה זו הופכת את סוף השבוע לזמן של הבעה עצמית, תנועה, דרמה ותפיסת מקום מרכזי במקומות בהם אתם נוכחים.

אם אתם אנשי משפחה, אתם חייבים להיות חלק מה"צוות" בסופ"ש הקרוב, לא משנה מה מחליטים לעשות.

תחילת שבוע - אנשים מאתגרים תפיסות מוקדמות שלכם ביום ראשון, אל תפחדו להודות בכך אם טעיתם. יום שני העולם זורק לעברכם לא מעט, כנראה בזירת הקריירה, הכי חשוב לשמור על קור הרוח ולעמוד מאחורי העובדות הקרות.

שלישי-רביעי - חוגגים את חג השבועות ולכם כדאי לבדוק פסטיבלים, הופעות ואירועים שמתקיימים בזמן זה.

סוף שבוע - איכשהו יצא שכל העבודה שהייתם צריכים להספיק נדחקה ליום חמישי.

בהקשר מעט שונה במחצית הראשונה של יום שישי ניתן לתקתק לא מעט, למחוק פריטים מרשימות. המחצית השנייה נידונה לפורענות אז תהיו מודעים לפני שאתם נכנסים בדלת.

תחזית שבועית

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

הכוכב שלכם, שבתאי, נמצא על הדרך המהירה במהלך נסיגה במזל קשת. זו היא נסיגתו האחרונה לפני הכניסה למזל שלכם לקראת שנה הבאה. זה קצת כדי לסבר את האוזן, לפני התחזית השבועית אותה אתם עומדים לקרוא עכשיו.

עצם העובדה שהכוכב שלכם נמצא בנסיגה כבר כמעט חודשיים מראה על מידה לא מבוטלת של יציבות בחייכם. בקריירה אתם יודעים את העבודה, בזוגיות יש קצת מהטוב וקצת מהרע, מבחינה בריאותית כמו תמיד יושבים לכם על הוריד. חייכם מלווים בהרגשה מוכרת, כאילו הדברים תמיד היו ככה.

שני מעברים צריכים לעניין אתכם בשבוע הקרוב. המוּלוּת בין מרס לשבתאי ביום שני וההיבט ההרמוני בין ונוס לשבתאי ביום חמישי. צמד כוכבים זה שיוצר היבטים לכוכב שלכם אחראי על הספרה החברתית, כאשר מדובר על חוויות ישירות ופוגעות מחד (ביום שני) וחוויות נעימות ומהנות מאידך (ביום חמישי). תוכלו לדעת טוב יותר על מה מדובר עם תעברו על הלו"ז שלכם ותכינו צפי. 

תחילת שבוע מתחלק ליום ראשון בו אנשים מתעקשים לרַצוֹת ולהפוך את זמנכם לנעים, וליום שני בו תידרשו להתנהלות זהירה ואסטרטגית מול גורמים שונים.

שלישי-רביעי - זה הזמן לחג השבועות ובתקווה לימי חופש. מיקום הירח בבית הרגשות החזקים יש בו פוטנציאל להבעיר מערכות יחסים בכלל וזוגיות בפרט. נושא אפשרי למחלוקת הוא - מה 'לא' נעשה בקשר.

סוף שבוע - מתחיל ברגל ימין ביום חמישי שזה הזמן להרשות לעצמכם להיות הרפתקנים.

יום שישי יש בו קצת מהכל. יום שבת אתם מקווים להיות כמה שיותר שימושיים ביום החופש, אחרי שכבר נחתם יותר מוקדם השבוע.

תחזית שבועית

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

ונוס ומרס יוצרים היבטים השבוע לשני כוכבים המתקשרים למזל שלכם, שבתאי ואוראנוס. מרס בחלקים הראשונים של השבוע וונוס לקראת סוף השבוע. אם זה מלמד משהו, זה יכול להראות שהדברים לא מגיעים בדרכי נועם בתחילת השבוע, לעומת סופו אז הם באים בקלות מפתיעה.

פרשנות אחרת שמה דגש על ממד של נהנתנות הנחשף באופייכם במחצית השנייה של השבוע, והיענות לאתגרים תוך הפגנת תושייה במחצית הראשונה.

ברמת התמונה הגדולה - יש בכם שאיפה להאט את מהירות חייכם ולקרקע את העיסוקים שלכם באמיתי, בטבעי ובערכי. יחד עם זאת אתם מבינים שזה מוקדם מדי לדבר על כך. תצטרכו לחכות לסוף השנה על מנת שדברים מסוג הזה יתחילו לקרות.

משפחה - זה כל הדיבור השבוע, דברים בהם חשדתם בעבר מתגלים כנכונים (בחלקם) ורכילות לא חסרה.

זוגיות - אתם צריכים לזכור שמשוואת הזוגיות פועלת הפוך עבורכם השנה. תחילה תצטרכו לדאוג לעצמכם, לכך שאתם חוזרים הביתה מרוצים בסוף היום, ורק לאחר מכן קשרים יתחילו ללבלב או להופיע.

כספים - עבור חלקכם חלים התפתחויות משמעותיות החל משבוע הבא.

תחילת שבוע - באים אליכם עם טענות ומענות באזור יום שני. גם שיש בכם רצון לבדוק את עצמכם לטעויות, קחו בחשבון שיתכן והבעיה נמצאת במקום שהוא לא אתם.

אמצע שבוע - מגיע עם מעברים קלים בשבועות. אצלכם זה סימן להצטרף למיזמים של חברים ולהושיט יד אם צריך. 

סוף שבוע - מגיע עם אנרגיה מעולה בערב חמישי ואם הזדמנויות מסקרנות ברמה האישית בבוקר שבת. אתם צריכים לדעת שהכוכבים נמצאים לצדכם בסופ"ש הקרוב.

תחזית שבועית

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 28.5-3.6

יופיטר ונפטון הם שני הכוכבים המתקשרים למזל שלכם, כוכבים אלו פעילים בתחילת השבוע הקרוב ובסופו בעוד באמצע השבוע יש חג (שבועות). ועכשיו, לתחזית בפירוט.

ברמת התמונה הגדולה - יציאת נקודת הדרום של הירח מהמזל שלכם לפני כמה שבועות עדיין מכה גלים. מדובר על מעבר המעצב את סביבתם עולמכם ובין ההשפעות הראשונות ניתן למנות פחות דגש על מראה חיצוני ועל טיפוח גוף. מוקד ההתעסקות עובר מרמה של פיזיות לרמה של הנפש, שם אתם מחפשים לטפח כישרון אישי או פוטנציאל של אחרים. זה נקרא הגשמה עצמית.

המעברים הנוגעים אליכם בשבוע הקרוב הם היבט הרמוני בין מרקורי לנפטון ביום ראשון והיבט הרמוני בין השמש ליופיטר ביום שבת.

ההיבט של יום ראשון מתקשר למידע חשוב שאולי אתם מקבלים. בשביל זה צריך לקרוא בין השורות או לדבר עם האנשים הנכונים מאחורי הקלעים.

ההיבט של יום שבת זה הזמן שלכם לתפוס שמש, ולנסות את מזלכם בחברה טובה בים או בבריכה (או משהו דומה).

בשאר השבוע -

יום שני - מגיע עם 'היבט צרות צרורות' המתיישב אצלכם בבית המשפחה והקריירה במפת הלידה. הכיוון הוא 'משפחה לקריירה' וכנראה שמישהו קרוב אינו מרוצה מהתפקוד שלכם, ההכנסה, הערכים או אולי ההיעדרות מהבית.

שבועות - זו פיסת הזמן שחיפשתם בשביל פרויקט הצד הזה, זה שעושה לכם הרבה סדר בחיים.

חמישי-שישי - ירח במזל היורד שם את בני הזוג על ספוטלייט. נסו להיות קשובים לדברים שמטרידים אותם, הפנו קשב ותשומת לב לדברים הנרמזים בשיחה וכמובן לטון.