close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, תחזית שבועית  14-20.1 

טלאים יקרים,

הכוכב שלכם, מרס, מבלה שבועות אלו במעלות האחרונות של מזל עקרב ושל אזור השיתוף, הנתינה והאינטימיות במפות שלכם. השאלות שישאלו בשבוע וחצי הקרובים באות לבחון את הדבקות שלכם בערכים אל מול עבודה וחברים, שני גורמים שינסו לערער את אמות היסוד הערכיות שעליהן אתם עומדים.

זוגיות
היקום רוצה שתתרגלו נתינה וויתור, לא במקומות שזה קל, אלא איפה שאתם רגילים לקבל.

אחד המאפיינים המיוחדים של השבוע הוא כמות יוצאת דופן של שישה כוכבים שימצאו בגדי ובבית הקריירה שלכם במחצית הראשונה של השבוע. אולי מדובר על עומס יוצא דופן של עבודה ולימודים, אולי מדובר על מאמץ 'לא אנושי' בפרויקט שאתם רק מנסים להביא לסיומו, ואולי אתם עושים הכל כדי לזכת במכרז כלשהו או לקבל ג'וב נכסף.   

כספים
זה הזמן להגיש בקשות למלגות, מענקים, ועזרה ממשלתית. בצד השלילי של ההשפעה זה גם הזמן לטפל בחובות ומיסים.

בשבוע הבא מרס יכנס למזל קשת, והאווירה תהפוך ליותר משוחררת אלא אם מחכה לכם נסיעה לחו"ל או תקופת מבחנים בלימודים. אם זה אכן המצב, אתם תתרכזו באופן שלם רק בזה למשך שבוע-שבועיים-שלוש.

במחצית השניה של השבוע מחכה לכם מולד ירח ביום רביעי, מדובר על תאריך ממוזל בספרה המקצועית. זה הזמן לצאת לדרך בשלל תחומים, לפרסם בלי בושה, ולזרוק את השם שלכם לקערת השמות - שימו את הכישורים האלו על השולחן.

חמישי ושבת הכוכבים ונוס והשמש נכנסים למזל דלי ולבית החברים שלכם - שם אתם צריכים לזהות איך מכר יכול להפוך לחבר, ואיך בקשה תמימה היא הרבה יותר מזה.  

תחזית שבועית

מזל שור, תחזית שבועית  14-20.1

שוורים יקרים,

הפלנטה שלכם, ונוס, משנה מיקום יותר מאוחר השבוע. היא תיכנס למזל דלי ולרום המפה שלכם ביום חמישי הקרוב. תחומי ההתעסקות שלכם משתנים בהתאמה כאשר שיקולים של התפתחות אישית נמצאים בדרך החוצה ודאגות קריירה נמצאות בדרכן פנימה.

יותר מאוחר השבוע, ביום שבת, ונוס תיצור היבט
צל למרס. ביום זה יתכן ותרגישו שמישהו מנסה לחבל במאמצים שלכם. מעבר נוסף המתרחש ביום זה הוא כניסת האלה האסטרואידית פאלאס-אתנה למזל שלכם. גרם שמיים זה מעורר אצלכם מודעות למטרות ראויות אותן תרצו לאמץ או עליהן להגן, אולי זה מה שמפריע לאותו מישהו שמנסה לחבל.

בשלבים מוקדמים יותר של השבוע, נבקש להתייחס להיבט שונוס יוצרת לכירון של ענייני הרפואה. זה קורה ביום ראשון, יום בו אולי לא תרגישו במיטבכם.

ביום שני ונוס יוצרת מיני-היבט לנפטון של החלומות והאסקפיזם. הכינו את התירוצים לשעות הערב, כי כל שתרצו לעשות זה להעביר ערב שקט בתוך הבית, באמת שלא יהיה כוח לאף אחד.

היבט הרמוני בין יופיטר לפלוטו ביום שלישי פורס בפניכם את החלומות והתקוות של בני הזוג שלכם. כיוון שלמתרחש בחיי אהבה יש פוטנציאל ישיר להשפיע על חייכם האישיים אנו רואים לנכון לציין זאת בתחזית השבועית. אנו מזהירים שחלק מהדברים הנאמרים עלולים להישמע מופרכים, יחד עם זאת חשוב להקשיב עד הסוף והיינו ממליצים גם 'לישון על זה' לפני שאתם ממהרים להגיב (אבל אם ישנתם על זה וזה עדיין לא יושב טוב, אז 'לא').

יום רביעי מולד ירח בגדי ובבית הטיולים, נסיעות, הרחוק והאקזוטי שולח אתכם אל לוח השנה ואל תמונה של הגלובוס. מתי, איפה, ובאיזה תקציב הן השאלות שצריכות להישאל... 

תחזית שבועית

מזל תאומים, תחזית שבועית  14-20.1

תאומים יקרים,

הכוכב שלכם, מרקורי, נכנס בסופ"ש האחרון למזל גדי ולאזור של מעורבויות עם אחרים במפה. זה הוא מיקום טוב עבור מרקורי ומיקום פחות טוב עבורכם. תצטרכו להשתמש ביכולות המרובות שלכם כדי לפתור קושיות מורכבות ולצאת ממצבים דביקים - לפעמים צריך.
מבחינת תזמון השיא של האקשן הוא בימים שני שלישי בהם הירח מצטרף לחמישה כוכבים שנמצאים במזל גדי - ריכוז כוכבי זה מחבר את הקווים ומבקש שיוצעו פתרונות.

מרקורי יוצר השבוע היבט הרמוני לנפטון ביום שבת, תעשו מה שתעשו עד ליום זה אבל בסופ"ש הקרוב כדאי לדבר על כך כמה שפחות. נפטון מבקש מכם לאמץ גישה של 'פחות זה יותר' - פחות להרחיב בנושא.

בשבוע הבא מרקורי ייצור צמידות לפלוטו במעבר שמביא אתכם למקומות ומעמדים בהם היכולת שלכם להשפיע או לשנות היא נמוכה. הטיפ שלנו הוא להתרכז במה שרלוונטי לסיפור שלכם, אבל יותר על כך בשבוע הבא.   


יום ראשון היבט דיסהרמוני בין השמש לאוראנוס מבקש שתמתחו גבולות לאנשים בכל הנוגע למקומות שונים בחייכם. למען הסדר הטוב, אתם צריכים לשמור שהתפוזים יישארו בארגז והתפוחים בתיבה ייעודית כל אחד.

יום רביעי מולד ירח בבית הכספים בשעות הבוקר יכול להצביע על סכום גדול שנכנס לחשבון הבנק שלכם, או יוצא ממנו. פרשנות אלטרנטיבית היא שדווקא זה הוא היום בו אתם פוגשים את הפקיד בבנק.

חמישי שישי מעבר ונוס למזל דלי ביום חמישי יוצר בכם רצון בלתי מבוטל לחופש ולשחרור. תחילת הסופ"ש זה בדיוק הזמן לשבור רוטינות ולקחת את עצמכם לנסיעות וטיולים (אפשר לבד אבל לא חייבים).    

תחזית שבועית

מזל סרטן, תחזית שבועית   14-20.1

סרטנים יקרים,

מחכה לכם שבוע של ירח חדש, ועבור בני המזל שלכם זה הכי רלוונטי כי הירח מתקשר לבני מזל סרטן. במחצית הראשונה של השבוע הירח נמצא בפאזה של ירח קַטֵן ומה שרלוונטי זה מה שישן, מה שכבר שם.
במחצית השנייה של השבוע הירח עובר לפאזה של ירח גַדֵל ומה שהופך לרלוונטי זה הדברים שאתם חולמים או מתכוונים לעשות.


מעקב אחר היבטי הירח מגלה מספר עובדות מעניינות.
הירח יוצר צמידות לשבתאי ולמרקורי בתחילת השבוע, מדובר על זמן בו אתם מקבלים מידע חשוב, לא פחות חשובה היא ההתנהלות מול מוסרי המידע.
הירח מתחבר לכוכבים פלוטו, השמש, וונוס באמצע השבוע. תחת השפעת הצמידות המשולשת, אתם מוציאים כספים על בני הזוג שלכם או אולי הפוך - הם מוציאים עליכם.
הירח ממעיט ביצירת היבטים בסוף השבוע, ההיבט היחיד שהוא יוצר הוא לנפטון. היבט יחיד זה שולח אתכם בחיפוש אחר תירוצים, ברצונכם להימנע מלהגיע למפגש משפחתי או אירוע חברתי כלשהו.


בלי קשר לקשרי הירח, שאר כוכבי הלכת נשארים פעילים השבוע.
יום ראשון היבט שמש-אוראנוס יש לו פוטנציאל לגרום למתחים בינכם לבין אחרים חשובים. הנושא - ענייני עבודה וקריירה. משהו לא מוצא חן בעינכם בקריירה שלהם (ואולי זה מצדם דווקא).

יום שלישי היבט יופיטר-פלוטו הרמוני מיתרגם למצב רוח טוב במקרה של בני המזל שלכם. מדובר על היבט הרמוני והוא מתמקם בבתים של חיוביות במפות האישיות.

יום רביעי מערכת יחסים חדשה מתחילה אצל סרטנים שמחפשים קשר - מולד ירח במזל היורד שלכם!
     
חמישי ושבת ונוס עוברת למזל דלי והשמש עוקבת אחריה יומיים לאחר מכן. אצלכם זה מפעיל את בית הנתינה, הוויתור וההקרבה. נראה שבסופ"ש הקרוב אתם מתייחסים ראשית כל לצרכים של האנשים שמקיפים אתכם - הרצונות שלכם באים אחרונים, לפחות בינתיים. 

תחזית שבועית

מזל אריה, תחזית שבועית  14-20.1

אריות יקרים,

הכוכבת שלכם, השמש, עוברת בסוף השבוע ממזל גדי למזל דלי (המזל היורד שלכם). ואתם עוברים מפאזה של עבודה ודאגות בריאות לפאזה של זוגיות, הכרויות ומיזמים עסקיים.

לשמש מחכים שני מפגשים עם האנרגיות של דלי-אוראנוס השבוע, אנרגיות המייצגות שינויים מחשבתיים וקפיצות פארדיגמה. במידה רבה אתם מרגישים שאתם צועדים במקום בשבועות האחרונים, כתוצאה מזה אתם מחפשים איך להפוך את חייכם ליותר מעניינים ויותר מלהיבים - זו היא גם המשימה בשבוע הקרוב.

בריאות זה טוב ויפה שאתם עושים את כל הניתן על מנת להתייחס ולטפל בבעיות הבריאות שלכם, יחד עם זאת התרכזות יתר בפן זה של החיים גורמת למחשבות שלכם להרגיש מורבידיות. הגבילו את העיסוק בנושא למתי שזה הכרחי ורק לזמנים אלו.

זוגיות מחלוקות ונושאים של אי הסכמה זה משהו שמעורר ומגרה אתכם השבוע. נמאס לכם שמסכימים אתכם או מהנהנים למשמע דבריכם ללא מחשבה. אתם מחפשים את הדיון, הוויכוח, האינטראקציה מלאת האקשן.
מבחינת תזמון, האינטראקציות הכי מעניינות שלכם מתרחשות בצמד הימים ראשון שני אך בעיקר ביום ראשון.

כספים סוף השבוע באופן כללי ויום שבת באופן ספציפי זה הזמן לגבש אסטרטגיה פיננסית, קבעו לעצמכם כמה שעות בהם תוכלו לשבת ולארגן את המחשבות בתחום הכלכלי.


לפני שנסיים אנו רוצים להתייחס לציון דרך חשוב נוסף במהלך השבוע:
 

יום רביעי מחכה לכם מולד ירח בבית הארגון, הסדר, והיכולת הטכנית. יוצא לכם להתעסק בפעילויות שלא מצליחות לגרות את בלוטות הטעם, ויחד אם זה אין מנוס מלהתעסק ולסגור אותן. היבט שמש-נפטון המתרחש באותו יום, מעלה על נס תכונות 'רכות' של סבלנות, קבלה וכניעה אל מול נסיבות החיים (רק ליום-יומיים, כנראה גם בשלישי).

תחזית שבועית

מזל בתולה, תחזית שבועית  14-20.1    

בתולות יקרות,

הכוכב שלכם, מרקורי, מאיץ מהירות השבוע לאחר סיום תקופת נסיגתו.
מרקורי נפרד משבתאי המסמל עבודה ועמל ומשלים צמידות בשבוע הבא לפלוטו המסמל את הדברים שצריך לשנות. יוצא שאתם מתעסקים בדברים כבדים כל הזמן, החל מעבודה וכלה בשגיאות וטעויות. הדבר הטוב בכל זה הוא שמעבר מרקורי מתרחש במזל גדי המסמל את האופי שלכם או האגו, פירוש הדבר הוא שכל העבודה הקשה והשינויים שלהם אתם שואפים זה מבחירה, מה שעושה את כל ההבדל.

באמצע הדרך בין שבתאי לפלוטו מרקורי ייצור קשר הרמוני עם נפטון. זה קורה ביום שבת הקרוב ומדובר על סיטואציה מסוג של הפכים נמשכים. זה יכול להיות בהקשרים רומנטיים או אולי בהקשר לפעילויות - אתם מקבלים הצעה להצטרף לפעילות שמגרה את המוח ואתם קופצים על ההזדמנות.

ואולי עוד מילה על מיקום מרקורי לפני התחזית על פי ימים. מרקורי יצא בסופ"ש האחרון ממזל קשת בו הוא נחשב לחלש. למיקום הנוכחי בגדי יש פוטנציאל להפוך את חייכם למסודרים אך גם קצת למשעממים. נסו להרגיש אם זה אכן המצב ופעלו לאזן את התמונה.


תחילת שבוע בבקרים של הימים ראשון שני מעברים של הירח ושל גרמי שמיים נוספים הופכים את הבית למקום הנכון להימצא בו, עשו את הנדרש על מנת להתעורר מוקדם מהרגיל ולהשקיע בדברים שבד"כ אינכם מוצאים אליהם זמן.

אמצע שבוע יום רביעי, איך אתם עם ביקורת? מולד ירח בבתי "אינטראקציה אמתית" עם אחרים מעוררים את תשומת ליבכם למשהו בסיסי שלא הצלחתם להבחין בו. הבנה זו גורמת לכם לחשוב ולשנות סדרי עדיפויות.

יום שישי יום שקט, וזמן המנוחה שלכם.  

תחזית שבועית

מזל מאזניים, תחזית שבועית14-20.1 

מאזניים יקרים,

אתם נמצאים במצב רוח מהפכני השבוע, מאזניים. הפלנטה שלכם ונוס מתחילה את השבוע בהיבט לאוראנוס של חיפוש האלטרנטיבות, ואתם נכנסים לסופ"ש יחד עם ונוס שנכנסת למזל דלי המהפכני.

מרבית כוכבי הלכת נמצאים בבית חיי המשפחה שלכם השבוע, ומכאן שיש לכם את כל הסיבות שבעולם להישאר קרובים לבית. אם אתם רוצים לראות חברים שיבואו אליכם, אם באים אליכם בדרישות בעבודה חפשו לעשות כמה שרק אפשר מבין קורות ביתכם.

בעוד מרבית כוכבי הלכת נמצאים בבית המשפחה, מיעוט כוכבי הלכת נמצא בבית הפיננסים. צמידות מרס-יופיטר שהתרחשה לאחרונה מראה שזו תקופה בלתי מבוטלת של הוצאות אך החל מהשבוע אתם שואפים לצמצם בהוצאות ולנהוג ביתר חסכנות.

הצד הבריאות, התזונה, והכושר הוא היבט נוסף של חייכם בו אתם שואפים להנהיג התחלות חדשות (או לשמר הישגים ישנים). הפוקוס עכשיו צריך להיות על התאמות של רוטינה, על לא להתעקש לעשות את הדברים באותו אופן, ועל חיפוש אלטרנטיבות ביתיות לפעילות ספורטיבית שהתרגלתם לעשות בחוץ.

תחילת שבוע ונוס בהיבט לנפטון וירח בבית מקום המגורים יכולים להראות שתחילת השבוע תימחק לכם מהזיכרון אחרי לא הרבה זמן. מחכים לכם הרבה מהדברים שאתם רגילים אליהם, ולא יותר מדי בחזית הדברים המרגשים.

אמצע שבוע יום שלישי אל תתפשרו עם אנשים שבאים אתכם במגע, הגישה שצריך לאמץ היא שאתם תמיד צודקים. יום רביעי מולד ירח בנאדיר המפה פותח לכם אופק חדש מתוך המאמץ והקושי. פריצת הדרך לה חיכיתם בימים האחרונים מגיעה סוף כל סוף.

סוף שבוע ונוס עוברת לדלי ולבית ההנאות, הביטוי העצמי, והיצירתיות שלכם ביום חמישי שזה סימן מצוין. יום שישי זה הזמן להתחיל ליישם, אתם זקוקים לפעילות מהנה כלשהי כדי לחזור להרגיש כמו עצמכם הישנים.  

מאזניים, בתחזית השנתית האישית שלכם, כבר צפיתם? כנסו

תחזית שבועית

מזל עקרב, תחזית שבועית14-20.1    

עקרבים יקרים,

הכוכב האישי, מרס, מתרחק מהמיטיב הגדול (יופיטר) ומבלה שבועיים אחרונים במזל שלכם. השבועות האחרונים היו מצוינים ויחד עם זאת מחלחלת הרגשה שהגיע הזמן להתחיל להתארגן ולעבור לדבר הבא שמחכה לכם.  
עדיין, אל לנו להקדים את המאוחר. יחלפו עוד כמעט שבועיים עד שמרס יצא מהמזל שלכם ויכנס לקשת. חפשו את הדרכים הנכונות לסגור ולסיים בזמן זה, כדי שבאמת תוכלו להרגיש שהפכתם עמוד.
מבחינה עסקית יוזמות שהתחלתם ופרויקטים שנכנסתם אליהם, גדלים ברמת הדרישות החל מהזמן של סוף ינואר. זה שווה את ההשקעה כי התמורה גדלה בהתאם להשקעה.

זוגיות הדברים היו באוויר בשבועות האחרונים אך עם מעבר ונוס לדלי ונאדיר המפה שלכם, זה הזמן המתאים להצהיר כוונות או לבדוק מה הן הכוונות של הצד השני. ונוס עוברת לדלי ביום חמישי וזה אומר שהשלבים המוקדמים של הסופ"ש זה זמן מושלם.

בריאות בסה"כ הכל טוב, אתם עסוקים מדי ונהנים מדי מכדי לשים לב לבעיות הקטנות שכן נמצאות.


תחילת שבוע את המטלות שלכם בימים שני שלישי אתם צריכים לעשות מהר ובאופן מדויק. שימו לב, להיבט יופיטר-פלוטו המגיע לידי שלמות בשלישי. תחת קרני ההיבט תצטרכו להעצים את הביטחון העצמי באופן מלאכותי - אתם יכולים כי אתם רוצים את זה מספיק.

יום רביעי מולד הירח הקרוב מבקש מכם להיות בקשר ובתקשורת עם גורמים רלוונטיים במקום העבודה, וגם בבית. לא לדעת זה בסדר, אבל יחד עם זאת צריך לדעת לשאול או לבקש עזרה באותם רגעים.

סוף שבוע יום שישי שקט ונטול מעברים והיבטים.
יום שבת השמש נכנסת לנאדיר המפה שלכם, בכך היא מפעילה מוקדים משפחתיים במפה כמו גם אירועים של חברים וקרובים. צריך שתהיו "שם", כי הנוכחות שלכם חשובה - בלי שאלות. 

תחזית שבועית

מזל קשת, תחזית שבועית14-20.1  

קשתים יקרים,

מחכים לכם מאבקים בחזית הרעיונית-אידיאולוגית השבוע או אולי מאבקים פנימיים בין צדדים שונים באופייכם ובמחשבתכם. הכוכב שלכם, יופיטר, יוצר היבט הרמוני לפלוטו המייצג את המתרחש מתחת לפני השטח ואתם נחשפים למידע שאינו זמין בד"כ או הופכים מודעים לקונפליקט ערכי המפריע לכם להתנהל ברמה היומיומית.
מבחינת תזמון יופיטר משלים את ההיבט לפלוטו ביום שלישי בדיוק בזמן שהירח (וחמישה כוכבים נוספים) נמצא בבית הערכים במפות שלכם. זה הזמן לעשות החלטות, גם אם מדובר בפשרות, בחצאי החלטות או בניתוקים חד סטריים.

השבוע הקרוב סובב במידה רבה סביב הצד הפיננסי בחייכם. שבתאי עבר לפני חודש בערך מהמזל שלכם למזל גדי ולבית הכלכלה, בשבועות אלו זה מתחיל להשפיע. הכוכבים שמצטרפים לשבתאי נותנים את הטון והמסר המרכזי שמתקבל הוא 'היערכות מחדש', כזאת שתאפשר לכם להתאקלם לנסיבות מתעדכנות ותכניות שרקמתם ל-2018.

מרס מתרחק בימים אלו מיופיטר, מה שאומר שאת ההחלטות שלכם אתם יכולים לעשות בראש שקט מעכשיו והלאה. הגורמים שדחקו בכם לעשות כך או אחרת יוצאים מן התמונה לאט לאט.


תחילת שבוע יום ראשון היבט שמש-אוראנוס מבקש שתחפשו פתרון מקורי למצב של 'נודע לי ברגע האחרון'. יום שני האלה האסטרואידית וֵסְטַה עוברת למזל שלכם ביום בו אתם מקדישים את עצמכם לדבר אחד ויחיד מבוקר ועד ערב (יתכן שזה לא התכנון אך זה מה שיקרה בפועל).

יום רביעי מולד ירח בגדי בצמידות אל ונוס מראה על כך שזהו יום של תענוגות לא צפויות ודברים טובים כללים שקורים. חשוב לדעת שלא תמיד צריך להיצמד לתכנית, אבל לא צריך לומר את זה לכם כי בני מזל קשת יודעים מתי לפרוש כנפיים.

סוף שבוע יום חמישי ונוס עוברת לדלי ולבית המהירות, הנסיעות והסידורים שלכם. אנחנו צריכים לומר משהו נוסף? יום שבת עם כמה אינדיקציות אסטרולוגיות של מנוחה ושינה, אנו ממליצים לא להתאמץ אם לא צריך.  

תחזית שבועית

מזל גדי, תחזית שבועית14-20.1   

גדיים יקרים,

הכוכב שלכם שבתאי נמצא בבית (במזל גדי) ואתם מרגישים ביסוד שלכם. חלק מכם אולי מרגישים זאת אינטואיטיבית, מה שמעורר תחושת התלהבות, אך חשוב לזכור שמדובר על מעבר ארוך. בסך הכל שבתאי יבלה שלוש שנים במזל שלכם, זה פורש בפניכם יריעה רחבה שעל פניה אפשר יהיה ליצור מציאות.

שבתאי עצמו לא יוצר היבטים בשבועות הקרובים, כוכבי הלכת גם לא יוצרים היבטים אליו. נוצרת סיטואציה מונוטונית אשר במסגרתה אתם ממשיכים לעשות את הדברים שאתם ממילא עושים והתגובות מגיעות מאוחר מהצפוי (אם בכלל). אל תתנו לייאוש לחלחל, אם הכיוון ההתחלתי הוא טוב המשיכו ללא צפייה לגמול - זה יגיע רק בשלב מאוחר יותר.


תחילת שבוע אחד מהמאפיינים המיוחדים של השבוע הוא כמות יוצאת דופן של כוכבים במזל שלכם. בימים שני שלישי ובחלקים מיום ראשון שישה כוכבים נמצאים בחלק שלכם של השמים. מדובר על אנרגיה של עצמי, אנרגיית אגו. במידה רבה אתם מרגישים זאת בגוף, מתקיים בכם רצון לעסוק בדברים שלא דיברו אליכם בעבר. זה גם מתבטא בביטחון עצמי, בגישה, בכך שאתם יותר פּוּשֶרִים.

אמצע שבוע יום רביעי מתקיים מולד ירח במזל שלכם. כיוון שונוס נמצאת בצמידות לירח החדש, אירועים חברתיים, סיטואציות של מינגלינג או אולי דייטים מתוזמנים בלו"ז שלכם כרגע. הירח החדש יוצר היבט לאוראנוס, וזה אומר שאפשר יהיה להראות צדדים פחות קונבנציונאליים באופייכם (מומלץ אפילו).

סוף שבוע יום חמישי ונוס נכנסת לדלי ולבית הכספים שלכם, אצלכם זה מתקשר דווקא לענייני מקום עבודה והדיבור הוא דיבור על שכר, הטבות, בונוסים, אופציות ודברים אחרים בסגנון.
יום שבת השמש עוזבת את המזל שלכם אחרי חודש אינטנסיבי במיוחד. לא בטוחים מה קורה עכשיו? תציצו לראות מה חברים וקרובים עושים בשביל לקבל רעיונות.   

תחזית שבועית

מזל דלי, תחזית שבועית14-20.1    

דליים יקרים,

כמו בכל תחילת שנה, השבועות הראשונים עוברים אצלכם מהר ובחטף.
גם השנה מרבית כוכבי הלכת נמצאים בגדי ובבית עולמכם הפנימי, זה לא הזמן לעשות רעש ולעשות כותרות, עכשיו אתם בעיקר שואפים לעשות את הדברים שאתם אוהבים ולהתחבר לעצמכם (שזה לגיטימי לחלוטין).


השליט העתיק של המזל שלכם, שבתאי, לא פעיל השבוע. השליט המודרני שלכם לעומת זאת, אוראנוס, פעיל במחצית הראשונה של השבוע

יום ראשון היבט דיסהרמוני בין ונוס לאוראנוס מעורר בכם את ההרגשה שאתם עושים משהו לא בסדר בנוגע לחיי אהבה. האם מדובר על גל באוקיינוס וזה יחלוף? או שמא זה מתחבר עם אינטואיציות נוספות בנושא? לפעמים מחשבה היא רק מחשבה.

יום שני היבט דיסהרמוני בין השמש לאוראנוס מפגיש את צמד ההפכים (השמש מקושרת למזל היורד שלכם, אריה) במפגש פסגה בעל השלכות על אינטראקציה עם אנשים ביום זה. קיים פוטנציאל לאי הסכמה וויכוחים, אך היכולת החברתית המעולה שלכם קובעת שהכל נמצא בשליטתכם. אם תרצו 'להחליק' ולעבור הלאה, תוכלו לעשות זאת בקלות יחסית.

שלישי רביעי היבטים ומעברים משפיעים על שאר העולם, אך בני המזל שלכם נשארים לא משופעים לרוב.

מחצית שנייה של השבוע מכילה מספר מעברים שרלוונטיים לבני המזל שלכם.
יום חמישי ונוס נכנסת למזל שלכם, ביום שטוב שתקדישו אותו לאהבה, אומנות, עיצוב או הנאות. פרשנות אלטרנטיבית היא 'קבלת אור ירוק לקחת חופש מהעבודה'. חפשו את הדרכים הקלות ביום הזה - אם נותנים לכם תיקחו, אם מרביצים תברחו (אבל בעיקר הראשון).

יום שבת השמש נכנסת למזל שלכם, ואנו רוצים לאחל ימי הולדת מעולים לילידי השליש הראשון של המזל שלכם! המפות שלכם מלאות באנרגיות של קריירה כעת אך החל מאמצע שבוע הבא, העומס הופך לבלתי מורגש.

תחזית שבועית

מזל דגים, תחזית שבועית14-20.1  

דגים יקרים,

הכוכב שלכם, יופיטר, משלים היבט הרמוני לפלוטו של הסודות והצללים בקרוב. זה קורה ביום שלישי השבוע והאזור שמופעל במפות שלכם הוא אזור הנסיעות, האקטיביזם והלימודים שיופיטר נמצא בו ואזור החברים, המכרים והקולגות שפלוטו נמצא בו.
שילוב ההשפעות יכול להראות שאתם בוחרים להיעזר במכר או חבר איתו אתם לא נמצאים בקשר רציף. אתם זקוקים לעצה או עזרה מעשית של אדם בעל מומחיות.
פרשנות אלטרנטיבית למעבר היא שאתם מחפשים שותף או בן לוויה לפרויקט כלשהו או טיול, אתם ניצבים לפני שלב חדש בחייכם ואתם מעוניינים להתחיל במסע הזה כחלק מזוג או מצוות קטן.

ברמת התמונה הגדולה
יופיטר ייצור את אותו היבט לפלוטו עוד פעמיים השנה. נראה שבמהלך השנה הקרובה אתם נעים בין עבודה בשותף לבין עבודה בצורה עצמאית, מתקשים להחליט בין השניים, או נעזרים בכל עזרה אותה אתם יכולים לקבל כשמתאפשר.

עוד צריך לומר על תקופת החיים שאתם נמצאים בה כרגע, זה שיופיטר נמצא במהלך תנועה קדימה. עכשיו זה הזמן לבנות ולהתקדם, תצאו מנקודת הנחה שהתקדמות זו לא תהייה מסודרת במיוחד. עם תחילת נסיגת יופיטר בעוד חודש וחצי תוכלו להסתכל לאחור, לטאטא, ולאסוף בפינצטה את הרעיונות והחוויות שישרתו אתכם בהמשך.

תחילת שבוע יום שני צריכים אתכם במקום העבודה, אולי כדי להחליף עובד אחר, או סתם כי קשה למצוא לכם תחליף.

אמצע שבוע יום רביעי זה מועד הירח החדש בגדי ובבית החברים והקבוצות שלכם. מדובר על זמן טוב למפגשים קבוצתיים, חוגים, הרצאות או פעילויות קהילתיות מסוג אחר.

סוף שבוע השמש עוברת למזל דלי ולבית עולמכם הפנימי שזה סימן טוב לצמצם פעילות לדברים שהכי נחוצים ולדברים שאתם הכי אוהבים לעשות. בלי הרבה רעש אתם מוצאים איך להעביר סופ"ש מספק. 

דגים, בתחזית השנתית האישית שלכם, כבר צפיתם? כנסו