close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

הכוכב שלכם מרס נכנס למזל חדש בשבוע שעבר, את ההשפעה אתם מרגישים גם השבוע - מרס מתחיל את השבוע במזל דלי המייצג את המעגלים החברתיים שאליהם אתם משתייכים. אלו עוברים מהפכים נכון לרגע ההווה והשינוי הזה עתיד להשפיע גם עליכם. מדובר על מעבר שיימשך לא פחות משלושה חודשים בסיבוב הראשון שלו, במילים אחרות מדובר על תהליך.

מרס מצוי בהיבט לשמש במרבית השבוע הקרוב, וזה מראה שהבעירה שלכם (כידוע, בני המזל שלכם משתייכים ליסוד האש) צריכה להיות איטית (חשבו היתוך גרעיני) בשבעת הימים הקרובים. מה שזה אומר בפועל זה שאתם צריכים להיות מפוקסים על מטרות אישיות, בלי לתת לשום הפרעות או הסחות דעות להוריד לכם את העיניים מהפרס. עבדו מתוך מקום של ביטחון עצמי ואמונה בחוזקכם המנטלי.

היבט אחר שמלווה את צעדכם השבוע הוא היבט דיסהרמוני שמרס יוצר לאוראנוס במרבית השבוע. יש סיכוי שהיבט זה מתקשר לתחושת החוסר מסופקות שמלווה אתכם בימים אלו. שום דבר לא מספיק לכם עכשיו ויכול להיות שזה מסיבה טובה, אם כי גם יתכן שהסיבה לכך טובה פחות. נסו לרדת לעומק המניעים ולהתאפס על עצמכם משם.

תחילת שבוע - ההיבט המרכזי הוא מעבר השמש למזל תאומים בזמן שיש בו המון נסיעות, טלפונים, חיפושים בגוגל, וניסיון להבין 'מי נגד מי' ו'מה עושים'.

אמצע שבוע - מרקורי דומיננטי במעברים וזה קורה מתוך בית הכספים שלכם. בחיים האמיתיים מופעלים עליכם לחצים לסגור עסקאות, לחתום על מסמכים, ולהתחייב איפה שבפועל דרגות החופש הן רבות יותר. מוסר השכל? אל תפחדו 'ללחוץ על ההדק', אך עשו זאת בתזמון אישי בלבד.

סוף שבוע - ההיבט המרכזי הוא היבט יופיטר-נפטון הרמוני, היבט שתחת קרניו אתם מגייסים את מערכת האמונות שלכם כמו גם את פילוסופיית החיים כדי לעשות החלטות משמעותיות ובחירות גדולות לגבי העתיד. אם חשבתם על זה לעומק, הסיכוי שתטעו רק קטן.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

אוראנוס נכנס למזל שלכם בשבוע שעבר במעבר שאת האפקט שלו אתם בטח מרגישים גם השבוע – זה בעיקר נכון אצל שוורים ילידי חודש אפריל.

השבוע הקרוב נמצא פה בעיקר כדי לבחון את הגמישות שלכם (לא אחת התכונות המסורתיות החזקות אצל בני המזל שלכם). הכוכבת האישית ונוס נכנסה בסופ"ש האחרון לסרטן המימי והיצירתי, מהירותה גבוהה כעת ומכאן שהיכולת שלכם לפלס דרך קדימה היא היכולת הרלוונטית. בו זמנית ונוס תופסת מרחק מאוראנוס המייצג חוסר יציבות, זה מראה שאתם מנסים לשים מאחוריכם כל מיני דברים לא מובנים שקרו לא מזמן, כמו גם חוויות שלא מסתדרות עם תפיסת עולמכם.

קריירה - ההיבט היחיד שונוס יוצרת השבוע הוא מוּלוּת מתוחה עם שבתאי ביום שבת לפנות בוקר. נראה שכבר החל מהשבוע הקרוב, ובטח החל מהמחצית השנייה של השבוע, אתם לא מפסיקים לחשוב על התרחשות חשובות בעבודה שלכם שאמורה לקרות בשבוע הבא. כבר החל מיום חמישי, בו הירח יצטרף לוונוס ולשבתאי, יצא לכם לעסוק בעניין בצורה מוגברת.

יום שני - השמש עוזבת את המזל שלכם לטובת בית הכספים במפות שלכם ומזל תאומים. אתם עוברים לראש של "לעשות עסקים", נכנסים למשא ומתן עסקי, עומדים על הזכויות שלכם, ובעיקר אתם צריכים לדבר ולהרים את הקול אם אתם מזהים משהו שאינו בסדר בהתנהלות הגורמים שאתם נמצאים מולם.

יום רביעי - מרקורי דומיננטי במעברים ביום שיש בו הרבה תנועה עבור בני המזל שלכם. תנועה זו יכולה לבוא לידי ביטוי בתוך מסגרות וסביבות שם אתם מבלים את מרבית זמנכם בד"כ, או אולי מדובר על תנועה החוצה למקומות רחוקים במרחב (או אפילו בתפיסה ובדמיון).

יום שישי - היבט השבוע נמצא במשבצת זו ומדובר על היבט הרמוני בין יופיטר לנפטון. תחת קרני ההיבט החברים שלכם נמצאים במרכז, אולי במסגרת של אירוע חשוב כלשהו, או במסגרת יותר אישית בה אתם משחקים תפקיד מפתח בחייהם.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

מרקורי נמצא במזל שור השבוע ובבית עולמכם הפנימי. הוא משלים שלושה היבטים השבוע, בעיקר במחצית השנייה שלו. מהירותו גבוהה וההיבט שאתם צריכים לשים לב אליו הוא היבט המוּלוּת שהוא יוצר ליופיטר ביום רביעי.

שינויים הם צו השעה, ולא חסרים כאלו בשבועות הקרובים: מרקורי נכנס למזל שור לפני שבוע במעבר שמדגיש את עבודת 'מאחורי הקלעים' שאתם צריכים לעשות. זה בא על חשבון זמן בו אתם יכולים לקצור מחמאות אבל זה נועד להעצים את אלו כשתחזרו לקדמת הבמה.

מבחינת תזמון - מרקורי יוצא מבית עולמכם הפנימי בעוד שבוע וחצי.

* מהירותו הגבוהה של מרקורי מראה שאתם עובדים קשה מאחורי הקלעים כדי לחזור לקדמת הבמה כמה שיותר מהר, על מנת שזה יוכתר כהצלחה

יום ראשון - שגרתי.

יום שני - השמש נכנסת למזל שלכם ואנחנו באים באיחולי 'מזל טוב!' לתאומים ילידי השליש הראשון של המזל. מדובר על תקופת ארבעה שבועות שאתם נמצאים בשיא של פעילות יצירתית, כמו גם בתנופה של יוזמה. בצד השלילי של ההשפעה אתם גם נמצאים בתנופה של מודעות עצמית.

יום שלישי - היצמדו לפשוט, היצמדו למוכר - שהיום הזה לא יהפוך ליותר מסובך ממה שהוא כבר.

יום רביעי - מרקורי משלים מוּלוּת מתוחה לגדול שבכוכבי הלכת יופיטר. יתכן שזה מסמל את שיא המתיחות בינכם לבין צד שני כלשהו (במישור העסקי, החברי או הזוגי). מדובר על אדם קרוב, אך גם על אדם שאתם לא מסכימים אתו בהרבה נושאים.

יום חמישי - עבודה, עבודה, עבודה.

יום שישי - מרקורי משלים היבט הרמוני לפלוטו שלא לוקח שבויים, השפעת ההיבט נועדה להפוך אתכם ליותר חריפים בסיטואציות של משא ומתן, יותר ערמומיים בסיטואציות של משחק, ויותר מושכים בסיטואציות רומנטיות.

יום שבת - מוּלוּת ונוס-שבתאי משמשת כמעצור כלכלי או כסימן אזהרה בעניינים של תזונה וצריכה, השלכות המעשים שלכם היום מורגשות לא ברמה המידית אלא בטווח הארוך.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

האינדיקציות החשובות עבור בני המזל שלכם השבוע הן ונוס שמתחילה את השבוע במזל שלכם (היא נכנסה אליו בסופ"ש האחרון), אלה אסטרואידית שנכנסת למזל שלכם ביום שני, ושלב ירח המגיע לידי דיוק ביום שלישי.

בסך הכל ניתן לראות שהזמן המכריע עבור בני המזל שלכם הוא המחצית הראשונה של השבוע, וזה גם האות שלנו להתחיל.

היבט השבוע מתרחש בימים חמישי-שישי, אז יופיטר של החיפוש והגדילה משלים היבט הרמוני לנפטון של העומקים והרוחניות. היבט זה מתרחש בין המזלות עקרב לדגים, מזלות שחולקים אתכם את יסוד המים.

זה מראה שההשפעה אצלכם היא גדולה ומורגשת ויכולה לבוא לידי ביטוי בכמה מישורים, למשל, תוכלו לחוש בהתעצמות של אמפטיה עד לכדי שלב שזה מניע לפעולה, השפעה אחרת היא שינוי כיוון במישור המקצועי שם יהיה חשוב לכם לעשות את הדברים בצורה ישרה או בדרך שגם יש בה תרומה לקהילה.

השפעת סופ"ש אחרת היא מוּלוּת ונוס-שבתאי המגיעה לידי דיוק ביום שבת בבוקר, ומצליחה להשפיע גם ביום שישי בלילה. היבט זה מקשה עליכם להרים התארגנויות חברתיות, או אפילו להיות שותפים להם. מצד שני, אירועים אלו משמשים אצלכם כזרז לעורר מודעות למתרחש בחייהם של אחרים, או לכתוב סטטוסים שנונים ומקוריים במדיה חברתית.

בתחילת השבוע הקרוב - האלה האסטרואידית פאלָס-אתנה נכנסת למזל שלכם. זה קורה ביום שני בשעות הערב, זמן בו אתם מוצאים מטרה ראויה להגן עליה בטיעונים וברגש.

ירח ברבע ראשון ואקטיבי מגיע לידי דיוק ביום שלישי, יום בו הירח גם נמצא בהיבטים הרמוניים. מצב הרוח שלכם טוב, מה שממשיך אתכם במידה זו או אחרת גם לימים רביעי וחמישי.

יום רביעי מרקורי דומיננטי במעברים ביום בו אתם מקדישים את עצמכם למילה הכתובה. בין אם אתם מטפלים בעניינים טכניים וביורוקרטים ובין אם אתם עוסקים בעשייה מקצועית ויצירתית, בסוף היום וודאי תרצו להוריד עיניים מהמחשב ואת הגוף לשחרר עם מתיחות.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

השמש המייצגת אתכם מבין גרמי השמיים עוברת מזל השבוע. היא יוצאת מרום המפה שלכם ונכנסת למזל תאומים ביום שני.

אחד ההיבטים שמלווה את השמש לאורך כל השבוע הקרוב הוא היבט הרמוני למרס. היבט זה יכול להראות שתהיו חייבים להיות מעורבים באופן אישי במיזמים שהתחלתם או בכאלו שאתם מנהלים. מסיבות שונות כדאי להיות מעורבים קרוב ופרסונאלי בפרויקטים שהכי מזוהים אתכם.

אז כמו שאמרנו, השמש עוזבת את מזל שור ואת רום המפה ונכנסת למזל תאומים ולבית התומכים והחברים ביום שני. אם ברמת עסקים או קריירה אתם נמצאים בצרות, זה לגמרי הזמן להרים טלפונים ולבקש טובות. אם העסק או הביצועים במסגרת התפקיד עולים על הציפיות אז מדובר על זמן טוב לנסות להרחיב את השפעתכם ולהתרחב לשווקים חדשים או לכוון לעבר קידום חמקמק או העלאה בשכר.

מבין הכוכבים שעברו מזל בשבוע שעבר אנחנו רוצים להתייחס למרס שנכנס למזל היורד שלכם, דלי, שם הוא גם יישאר למשך לא פחות משלושה חודשים. הימצאות מרס בדלי יכולה להראות על תקופה מתוחה שעוברת על הקשר הזוגי שלכם, אם זה אכן המצב חשוב לשמור על פתיחות ולדבר גם בנושאים בהם מתגלות אי הסכמות (אם יש צורך אפשר לשקול לערב צד ניטראלי או יועצת זוגיות אולי).

יום רביעי - מרקורי הוא הכוכב הדומיננטי במעברים, וזה מדגיש את השינויים החלים ביום זה כמו גם את הקטבים. מה שבעיקר לא פשוט זה הדרישות של ממונים או כאלו של לקוחות, שעות הערב לעומת זאת, עוברות עליכם בנעימים.

יום שישי - היבט השבוע, בדמות היבט הרמוני בין יופיטר לנפטון, יכול לסמל נקודת שפל במצב הרוח. בעיקר מדובר על חומרים רגשיים עליהם אתם צריך לדגור, אנחנו בטוחים שבשבוע הבא תוכלו לשים חלק גדול מהדברים מאחור.

יום שבת - מוּלוּת ונוס-שבתאי היא זמן מצוין להוציא מהארון משחק אשר פעם הבטחתם לילדים שתשחקו ביחד, אם שלב המשפחה עוד נמצא לפניכם מרתון סדרות-סרטים זו הדרך הנכונה.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

הכוכב שלכם, מרקורי, פעיל במחצית השנייה של השבוע הקרוב, אז הוא יוצר שלושה היבטים עם כוכבי לכת.

מרקורי נמצא בשלב של 'אחר נסיגה', מסיבה זו מהירותו היא גבוהה וזה יכול להראות שלא מעט מתרחש בחייכם כרגע ואין זמן לעשייה יסודית בכל התחומים - פשוט תצטרכו לקבל את זה כמו שזה.

מרקורי נמצא כעת במזל שור ובבית הנסיעות והטיולים שלכם, הוא ימצא שם למשך שבוע וחצי נוספים. זמן זה הוא זמן מצוין לחופשה קצרה, נסיעה לחו"ל או לכל הפחות סופ"ש של 'רחוק מהכל' פה בארץ.

מיקומי כוכבים במזלות האדמה, אליהם גם אתם משתייכים מראים שבסך הכל עוברת עליכם תקופה די טובה, מדובר על עובדה מפתיעה בהתחשב בזמנים הלא פשוטים בהם כולנו מצויים.

במחצית הראשונה של השבוע - כוכבי הלכת נמצאים בפעילות במעברים, בניגוד להיבטים. מדובר על התחלות חדשות שאצלכם באות לידי ביטוי בעיקר בתחום של קריירה בימים שני-שלישי אז מזל תאומים ואזור רום המפה שלכם מככב בתנועות השמיים.

בגדול זה אומר שבארבעת השבועות הקרובים שמים ספוטלייט על הפעילות המקצועית שלכם. מצד אחד זו היא דרך נפלאה לפשל ומצד שני מדובר על הזדמנות מצוינת להראות שכל האחריות הזאת - קטן עליכם.

יום רביעי - מרקורי יוצר היבט הרמוני עם נפטון והיבט דיסהרמוני עם יופיטר במעבר שאחראי להפתעות שהופכות לבלגן, ובלגן שהופך לכאב ראש. אם הקונסטלציה הייתה קצת שונה יכול היה להיות שהייתם מתייחסים לכך בצורה שונה לגמרי.

יום שישי - יופיטר משלים היבט הרמוני לנפטון במעבר שמצית בכם ניצוץ של עניין בתחום חדש, נושא כלשהו או עניין מעשי-רלוונטי שילווה וישרת אתכם היטב לאחר שתקדישו זמן ללמוד ולהתמקצע. מדובר על תחילתו של תהליך (המשכו של תהליך בחלק מהמקרים).

יום שבת - זהו הזמן בו חבר או חברה זקוקים לכתף תומכת, אוזן קשבת, או סתם מישהו שיתלווה אליהם ויפיג חששות.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

 

תחזית שבועית

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

הפלנטה שלכם, ונוס, נכנסה בסופ"ש האחרון למזל סרטן ולבית היעדים ומטרות החיים שלכם. נראה שבארבעת השבועות הקרובים אתם נמצאים בתודעה של 'הרוג או תיהרג' בהקשר לדברים שאתם רוצים להספיק או להשיג.

ונוס יוצרת היבט אחד השבוע, בסופו. מדובר על מוּלוּת שהיא יוצרת לשבתאי של המגבלות, והתזמון של המולות הוא יום שבת. תחת השפעת ההיבט, נראה שמחכה לכם אירוע חברתי גדול ואחד כזה שאתם צריכים להתכונן אליו. בנוסף, בסופ"ש הקרוב היינו ממליצים להוריד ציפיות כי היבטים מהסוג הזה יכולים לאכזב (לא אם אתם מגיעים נטולי ציפיות).

אם לוקחים בחשבון שוונוס יצרה היבט לאוראנוס ביום שבת האחרון, מתקבל הרושם שבסופ"ש האחרון נוכחתם במעמד הכי בלתי רשמי שיש ובסופ"ש הקרוב אתם נוכחים במעמד רשמי ורציני.

כוכבי הלכת מתחילים אט-אט לתפוס עמדות במזלות אוויר (קבוצת מזלות שאליה גם אתם שייכים) ויש לזה השפעה מרוממת על בני המזל שלכם. יוצא לכם לפגוש יותר אנשים שנמצאים באותו ראש כמו שלכם, ואתם מרגישים אנרגטיים במיוחד בימים אלו.

* השפעה זו מורגשת הכי הרבה בקרב מאזניים ילידי חודש ספטמבר

יום שני - השמש נכנסת למזל תאומים ולכם לא יזיק לצאת לשאוף אוויר, לגוון קצת עם השגרה והרוטינה. חשוב שתשנו משהו, תכניסו יותר חופש להתנהלות שלכם בשבועות הקרובים.

יום רביעי - מרקורי דומיננטי במעברים ביום בו כדאי שתרימו את הכפפה ותבינו את המסר בלי שהדבר יאמר באופן מפורש. זה בעיקר רלוונטי לענייני קריירה ובמידה פחותה בהקשרים של משפחה.

יום שישי - היבט השבוע בדמות יופיטר הרמוני לנפטון הוא טוב לקניות, בזבוזים, טיולים בעיר במקרה של בני המזל שלכם. כוכבים אלו מתמקמים בבתים של כסף והרגלים במפות שלכם, מה שיכול להסביר את ההשפעה.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

מרס הוא הכוכב המזוהה עם בני המזל שלכם. בשבוע שעבר הוא נכנס למזל חדש (דלי), השבוע השמש משלימה אליו היבט הרמוני, ובשבוע הבא מרקורי יחליף את מקומה של השמש בהיבט הרמוני עם הכוכב האדום.

ברמה של השפעות מתמשכות, מרס נכנס בשבוע שעבר למזל האוויר דלי. זה מראה שצריך לצאת ממנטליות ההישרדות, מנטליות הזאב הבודד שמאפיינת אתכם לעיתים, וצריך יהיה לשתף פעולה עם אנשים ועם קבוצות כדי להשלים את המשימות הנוכחיות בהצלחה. בראש ובראשונה תצטרכו להתבסס על דיאלוג פורה עם המשפחה שלכם, ובמשנה חשיבות משני במקום העבודה - זה לא עיתוי מוצלח להוכיח שאתם 'יותר טובים' אלא עיתוי טוב לשחק במשחק הקבוצתי.

עוד ברמה של השפעות מתמשכות, מרס ממשיך ליצור היבט דיסהרמוני לאוראנוס בהיבט שיכול להתקשר לטעויות, שגיאות ותאונות אפילו. חשוב להיפטר מאשליות נכון לשבוע הקרוב, זכרו שאתם לא בלתי מנוצחים, כמו גם שאחרים ישמחו להושיט יד במקרה ואתם צריכים עזרה - עוד שימו יד על תסכול לפני שזה האחרון מתפרץ החוצה.

* באופן פרדוקסלי, השפעה זו מצביעה בו זמנית על יתרון כלשהו לאלו מבינכם שיעזו ללכת בדרכים בלתי מקובלות בדרך להשלמת המשימה (מחוץ לקופסא אבל בצורה בטוחה, עקרבים)

היבט חשוב המתרחש השבוע ומערב את הכוכב שלכם הוא היבט הרמוני בין השמש למרס, היבט זה מגיע לידי דיוק ביום חמישי. יום בו חשוב לשמור כוחות מבוקר ועד ערב, זכרו שאתם צריכים לפעול בכמה חזיתות בו זמנית, מסיבה זו בדיוק אין צורך 'לתת הכל' באף אחד מהמקרים, שיישאר עוד ליותר מאוחר.

בשאר ימי השבוע - שימו לב למעבר השמש לתאומים ביום שני, מעבר שמגיע עם אתגרים ייחודיים ביחסים זוגיים. היינו ממליצים תחילה לא לנקוט עמדה ולאחר מכן לראות איפה כל אחד מכם ממוקם על הסקאלה ברמה של עקשנות ועמדות.

יום רביעי - מרקורי דומיננטי במעברים וזה יכול להראות שאתם הכי מוטרדים מדברים שקורים בחייהם של חברים.

יום שישי - היבט השבוע בדמות משולש יופיטר-נפטון הרמוני מוריד אצלכם את ההגנות ואתם מרשים לעצמכם להראות את הצד הרך, אם כי זה קורה רק בחברת משפחה וחברים קרובים.

יום שבת - מוּלוּת ונוס שבתאי יכולה להראות שאתם מבלים חלק מהיום בנסיעות, אולי במסגרת ביקור של קרובי משפחה.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא באמצע הדרך במהלך הנסיגה שלו במזל עקרב ובבית עולמכם הפנימי. יותר מכל זה מתקשר לשינויים העוברים עליכם בשנה זו ולתהליך התאקלמות שאתם עוברים כתוצאה מכך. יתר על כך אולי זה קשור למעבר דירה, מעבר ביחד, או עזיבה את הבית.

מעברי כוכבים עושים חדשות בשבועות אלו. בסופ"ש האחרון, למשל, ונוס יצאה מהמזל היורד שלכם, תאומים, ובתחילת השבוע הקרוב השמש תיכנס אליו. שינוי זה גורם לרווקים מבינכם פחות לפלרטט ויותר לחשוב איך ניתן להעביר את המסר ליעד ולהדק את הקשר איפה שזה מרגיש הכי נכון.

מרקורי ומרס הם עוד צמד כוכבים שעברו מזל בשבוע שעבר, צמד שמגביר לחצים בחייכם במישור הקריירה, שם אתם מרגישים שנגמר הזמן ליצירתיות והגיע הזמן להראות שאתם לא פחות טובים מכל אחד אחר (אולי יותר).

הכוכב שלכם, יופיטר, פעיל במחצית השנייה של השבוע אז מרקורי משלים אליו היבט ויופיטר עצמו משלים היבט לנפטון.

יום רביעי - מרקורי משלים מוּלוּת ליופיטר ביום בו אנשים משגעים אתכם, אבל כנראה מסיבה טובה. יש אנשים שאתם מאוד אוהבים ובו זמנית הם יכולים להיות בלתי נסבלים.

יום שישי - היבט הרמוני בין יופיטר לנפטון מאפשר לכם להסתכל על הדברים מנקודת המבט של הצד השני - זה שקל ללגלג לו או לבטל בהינף יד. מדובר על היבט שנועד לייצר חמלה, אהבה ותחושת מובנות.

לפני שאנחנו מסיימים נבקש להתייחס לעוד שני אירועים אסטרולוגים:

יום שלישי - אם הדרישות במקום העבודה הם פחות מהגיוניות, זה לחלוטין לגיטימי לומר 'לא' ולהסביר למה למי שצריך.

יום שבת - מוּלוּת ונוס-שבתאי זה זמן טוב להתעסק בענייני כלכלת בית ופיננסים. המחשבה שלכם חדה כעת ואתם מסוגלים להעריך את הסיטואציה נכונה בלי ליפול למלכודות של הערכת יתר או הערכת פחת.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

 

תחזית שבועית

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

בשבוע שעבר מספר כוכבים שינו מיקום והתקדמו למזל חדש, השבוע השפעות אלו מורגשות ביתר שאת בחייכם.

כספים - יציאת מרס מהמזל שלכם וכניסתו למזל הבא בתור, דלי, מראה שתקופה ארוכה של ספקולציות נמצאת מאחוריכם. הגיע הזמן לבסס את המהלכים שלכם על היגיון ברור ועל שיקולים בהם ה"בעד" מתעלה על ה"נגד".

זוגיות - ונוס נכנסה בסופ"ש האחרון למזל היורד שלכם, סרטן, במעבר ששם את הפוקוס על אהבה וזוגיות. מוּלוּת ונוס-שבתאי שתגיע לידי דיוק ביום שבת הקרוב - זה הרגע לו חיכיתם כדי לעשות עם זה משהו. באותה הערה, אם זה מרגיש לכם נכון חפשו להתארגן ולתכנן, ואפילו להפתיע בתזמון המדובר.

בריאות - השמש תיכנס השבוע ביום שני למזל תאומים ולבית הבריאות שלכם, מעבר זה יכול להראות שבשבועות הקרובים אתם שמים יותר מדי פוקוס על תפקוד והצלחה במקום העבודה, מוטיבציה שיכולה לעלות לכם באיזון בריא של חיים אישיים-עבודה כמו גם בבריאות בסופו של דבר.

אנחנו רוצים לציין את הירח שנמצא ברבע ראשון אקטיבי ביום שלישי הקרוב. ירח זה נותן פרספקטיבה לבני המזל שלכם - אם אתם מתלוננים אז אירועי היום יזכירו שיש מי שחייו קשים יותר, ואם אתם שמחים, נהיה ברור שיש עוד הרבה שאפשר לעשות ולא רק בתחום אחד.

מרקורי הוא הכוכב שדומיננטי במעברים של יום רביעי והמשמעות היא תשומת לב לפרטים, דיוק ומקצועיות במקום העבודה שלכם. צריך ביום זה שתתפקדו בקיבולת גבוהה מהרגיל.

היבט השבוע מגיע לידי דיוק ביום שישי ומדובר על היבט הרמוני בין יופיטר לנפטון. תחת קרני היבט זה אתם לא פחות ממחפשים הכוונה עליונה בדברי חכמים, הוגי העבר, חוכמת ארצות רחוקות, במסגרת אמונתכם הדתית, או במסגרת יישומית של תפילה או מדיטציה.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

שבוע שעבר היה שבוע חשוב עבור בני המזל שלכם, מסיבות אסטרולוגיות וכנראה גם מסיבות ארציות (בהתאמה לאלו האסטרולוגיות). מבין הדברים שקרו, השליט המודרני של המזל שלכם, אוראנוס, עבר למזל חדש ומרס נכנס למזל שלכם. בואו נראה איך השפעות אלו ממשיכות להשפיע גם בשבוע הקרוב.

הימצאות מרס במזל שלכם מראה שאתם ניצבים בפתח של לא פחות משלושה חודשים של עשייה מטורפת (יותר מההספק הממוצע שלכם לפחות). יתר על כן, ישנו סיכוי שתקלעו למצבי קונפליקט בנסיבות שבהן אתם נמצאים - השפעה זו מראה שיהיה קשה להימנע מכך.

הימצאות אוראנוס במזל החדש שלו שור, מפנה את תשומת לבכם לחיפוש מקום שיהיה רק שלכם. החל מחיפוש דירה וכלה במעבר לעיר או ארץ אחרת. מדובר על השפעה לטווח ארוך אז קחו את זה צעד אחר צעד.

לגבי השבוע הקרוב, שימו לב שמרס ואוראנוס עליהם דיברנו יוצרים היבט דיסהרמוני במהלך כל השבוע הקרוב. היבט זה בעיקר יוצר בכם תחושה שאתם שמים את החיים על 'המתן'. פשוט התרחשויות ההווה הן יותר מדי מעניינות מכדי שתוכלו באמת להתרכז במטרות הטווח רחוק שלכם.

תחילת שבוע - השמש נכנסת למזל תאומים ולבית הכיף וההנאות שלכם. קיום מעבר זה כבר בתחילת השבוע מראה שהייתם שמחים לשבור שגרה, לברוח מהכל, או סתם להיפגש באווירה פחות מחייבת עם חברים ואנשים שאתם אוהבים. בעלי המשפחות ביניכם, זמן איכות עם הילדים זה הדבר.

אמצע שבוע - מרקורי דומיננטי במעברים בזמן בו העבודה שלכם לוקחת מקום ראשון. אתם נדרשים לתפקד במתכונת רחבה מבדרך כלל, בין אם זה משום שאתם מחליפים מישהו או אולי בגלל שאתם היחידים בעלי הידע המתאים.

סוף שבוע - שני היבטים תופסים מקום מרכזי בזמן זה:

יום שישי - היבט יופיטר-נפטון מגיע לידי דיוק ברגע שגורם לכם להצטער שאינכם עשירים. כאמצעי למטרה כסף יכול להיות דבר מצוין, הפכו את זה למוטיבציה.

יום שבת - ונוס משלימה מוּלוּת לכוכב שלכם, שבתאי. מדובר על מעבר של דברים טובים שמגיעים אליכם, אבל בתזמון מוטעה או כזה שגורם לבעיות. לחלופין זה יכול להתבטא ביום כיף של 'יותר מדי מדבר טוב', יום אותו הייתם שמחים לסיים שעה אחת קודם.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים

תחזית שבועית

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 26-20.5

הכוכב שלכם, יופיטר, פעיל במיוחד במחצית השנייה של השבוע, אז הוא נפגש עם כוכבי התקשורת והחישה - מרקורי ונפטון, אבל לפני הכל מספר מילים על מגמות כלליות והשפעתן.

שבוע שעבר היה שבוע לא פשוט, וגם השבוע זה מתבטא בהיבט דיסהרמוני בין מרס לאוראנוס (שאומנם השיא נמצא מאחוריו, אך את ההשפעה עדיין ניתן לחוש). במקרה שלכם, זה בא לידי ביטוי בממד האישי בתחושת מתח ועייפות. אתם לא ממש מרוצים מאיך שסדר היום שלכם נראה כעת, אך עד להודעה חדשה אין הרבה שתוכלו לעשות בנידון.

חשוב להתייחס למעברי הכוכבים שפוקדים אותנו בשבועיים אלו. בסופ"ש האחרון ונוס יצאה מנאדיר המפה שלכם (החלק הכי נמוך) וממזל תאומים במהלך שיכול היה להתקשר לקלקולים שונים ותקלות באזור הבית. כניסת השמש לתאומים השבוע ביום שני מראה ששווה לשקול להחליף במקום לתקן, לחדש במקום לנסות לשמר את הישן.

מעבר כוכבי אחר הוא מרקורי שנמצא במזל שור מאז שבוע שעבר. מרקורי ייצור היבט של מוּלוּת עם הכוכב שלכם יופיטר ביום רביעי השבוע ובדיוק הזמן בו אתם פוגשים אדם אותו כבר מזמן ייחלתם לראות. מדובר על סיטואציה רומנטית או חברית, את זה אין באפשרותנו לדעת.

מעבר השבוע מתרחש ביום שישי, יום בו הכוכב שלכם יופיטר ייצור היבט הרמוני לכוכב אחר המזוהה איתכם - נפטון. את החלק הארי של ההשפעה אנחנו מייחסים לכוכב המהיר מבין שני אלו, וזה הוא יופיטר. השפעה זו יכולה להראות שטרם סיימתם עם הכשרה שאתם נמצאים במהלכה, עם הטיסות לחו"ל, או המשוקעות שלכם בקבוצה אידיאולוגית או רוחנית כלשהי. יום שישי הוא הרגע לבצע החלטות, ללא חרטה ועם תחושת ביטחון בנוגע לצד הבא בכיוון.

* עוד בקשר לכך, יש לכם עד סיום נסיגת יופיטר בתחילת יולי כדי להוציא תכניות אלו לפועל - אחרי יולי תתבקשו לאט לאט לחזור לשגרה ולתלם

רוצים ללמוד אסטרולוגיה עם שלי רום? לחצו לפרטים