close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

תחזית שבועית, מזל טלה, 22-27.8 

טלאים יקרים, 

העבודה תופסת מקום חשוב בלו"ז שלכם השבוע, ואתם מנסים לנהל חיים מאוזנים גם שזה לא הדבר הכי פשוט בעולם. השפעות מנוגדות מצד גרמי השמיים מושכות אתכם לעשות דבר והיפוכו, אנחנו כאן ננסה לעשות סדר בתמונת המצב. 

הכוכב שלכם מרס, נמצא בבית ההשתתפות החברתית, כמו גם שהוא בנסיגה.
החיים דורשים מכם הרבה בזמן זה, חלק כי אתם לא רוצים לפספס וחלק כי פשוט צריך. המשיכו לעשות את הדברים שאתם עושים, פה תצליחו ושם תיכשלו, ובסוף התקופה תוכלו להרגיש שעברתם כברת דרך. 

מרס משלים השבוע מוּלוּת מתוחה לשמש בליל יום רביעי, מעבר זה מראה שיש עליכם לחץ לספק תוצאות עד ליום חמישי. בחמישי יתכן שמחכה לכם מעמד ציבורי כלשהו, או ציון דרך חשוב במקום העבודה. 

יום חמישיזה היום בו מרקורי עובר לנסיגה והוא עובר לנסיגה בבית המשחקים והכיף במפות שלכם. יתכן שמחכה לכם סופ"ש מיוחד, אולי אתם מבלים אותו בנופש. 
טלאים בעלי משפחות יחפשו איך להפעיל את הילדים בסופ"ש הקרוב, כמו גם לבלות איתם זמן רב מהרגיל.

המעבר החשוב של השבוע הוא ליקוי ירח מלא, וכזה שיראה מישראל. זה קורה ביום שישי הקרוב בשעה אחת עשרה בלילה, ומדובר על לילה מיוחד עבור בני המזל שלכם כי הירח מוצא עצמו בצמוד לכוכב שלכם מרס. קבלו אישור לנסות לאכול את העולם בזמן זה, אל תתפשרו - זה המסר. 


בתחילת השבוע השמש יוצאת ממזל סרטן ומבית המשפחה במפות שלכם. נראה שאחריות באזור הבית עוברת זמנית מכם ואל נפשות פועלות אחרות, אתכם צריך במקומות אחרים השבוע. 

תחזית שבועית

תחזית שבועית, מזל שור, 22-28.7

שוורים יקרים, 

הכוכבת שלכם, ונוס, פעילה מאוד בשבוע בו שאר כוכבי הלכת גם כן עושים גלים. 
בואו נתחיל.

השבוע הזה מתחיל עם השמש שנכנסת למזל אריה ולבית המשפחה במפות שלכם. אנרגיה זו מתייחסת ליסודות ומכאן שימים ראשון שני זה הזמן לטפל בנושאים שונים בסביבה הביתית. החל מתיקונים בבית וכלה בהתערבות משפחתית. השמש מביאה את הדברים לאור, וגם אתם צריכים לקחת יוזמה ולעלות את הנושאים לאוויר העולם. 

זוגיות אתם ובני הזוג מרגישים כמו יחידה אחת לאחרונה. הם מתעניינים ומעורבים בעניינכם (לפעמים יותר מדי). 
מבחינת תזמון התזמון הכי טוב לצאת, לבלות זמן יחדיו, ולהרגיש אהבה באוויר זה באחד מהימים שלישי רביעיבהם הירח יוצר היבטים הרמוניים לשאר כוכבי הלכת. 

כספים
 מרקורי המתקשר אצלכם לענייני כספים פונה לנסיגה ביום חמישי הקרוב בשעות הבוקר. הנסיגה מייצגת עצירה והתרכזות בדבר אחד על חשבון פיזור אנרגיות על פני שלל פרויקטים. נראה שהמסר הוא "לא מחליפים סוס מנצח".

קריירה האירוע הגדול של השבוע מתקשר אצלכם לענייני קריירה ומטרות חיים. מדובר על ליקוי לבנה מלא המגיע לידי שלמות ביום שישיהקרוב באחת עשרה בלילה (מדובר גם על מחזה מרהיב לעין).

הליקוי הקרוב נופל בצמידות רבה למרס המסמל את עקרון הפעולה. מה היא הפעולה שאתם נדרשים לה בהקשרים של מטרות חיים ועבודה? ממה אתם לא מסופקים, ומה ניתן לעשות בנידון? זכרו שמרס נותן כוחות ומביא הצלחה לאמיצים. בקיצור, יש לכם את הסופ"שלהגיע למסקנה בנושא, והחל משבוע הבא תוכלו כבר לפעול. 

תחזית שבועית

מזל תאומיםתחזית שבועית22-28.7  

תאומים יקרים, 

הכוכב שלכם, מרקורי, כמעט ולא פעיל השבוע אבל זה לא באמת משנה. אתם נכנסים לשבוע עמוס בו פעילות שאר כוכבי הלכת מפצה על חוסר הפעילות של הכוכב שלכם. 

בפועל, הסיבה שמרקורי אינו פעיל היא בגלל שהוא יוצא לנסיגה יותר מאוחר השבוע. רוב השבוע מרקורי נמצא בעצירה שלפני הנסיגה ואת האפקט אתם מרגישים בכך שאתם מתכוננים למשהו גדול שמחכה לכם בזמן שלפני כניסת הסופ"ש.

נסיגת מרקורי עצמה מתחילה ביום חמישי בבוקר, זמן עמוס עבורכם וכזה שגובר בו הסיכוי שתתבלבלו או תשכחו משהו. נשתמש בציטוט של נפוליאון בעיתוי זה, "כשאני ממהר - הלבישו אותי לאט", זה הטיפ שלכם לחמישי. 


בשאר השבוע צריך להתייחס ליציאת השמש מסרטן ובית הכספיםשלכם ביום ראשון בלילה. מעבר זה מוריד מכם לחץ לסגור תשלום, להחזיר חוב או לדאוג לתנועה פיננסית אחרת - הרבה משום שזה כבר נמצא מאחוריכם. 

שני שלישי ירח במזל היורד שלכם מאפשר קצת זמן לנשום בשבוע הלחוץ הזה, לבלות זמן איכות עם האנשים שאתם אוהבים, לא למהר או לעשות את הדברים חצי דרך.

המעבר החשוב לשבוע זה הוא ליקוי הירח המלא (ט״ו באב) של יום שישי בלילה. את הליקוי הזה תוכלו לראות מחלון ביתכם (אפשר כמובן להשקיע ולחפש נקודת תצפית חשוכה, רחוק מהעיר). יתכן גם שלא תוכלו לעשות את כל זה, כי אתם לא נמצאים בארץ. הליקוי מתמקם בבית החו"ל והחוויות המיוחדות במפות שלכם, זה נותן לנו רמז קטן שהמרחק הופך ל'עניין' בזמן הליקוי. אולי בצורת געגועים, אולי בצורת פערי תרבות, אולי פשוט כי תפסתם וירוס ואינכם מרגישים טוב. הירח נמצא בצמידות למרס בזמן הליקוי, ולמרס יש נטייה לשבש תכניות. תדעו שביום שישי אי אפשר יהיה לסמוך על ערב שקט אותו תעבירו בחברת אנשים שאתם סומכים עליהם במאת האחוזים. 

תחזית שבועית

תחזית שבועית, מזל סרטן 22-27.7

סרטנים יקרים, 

הירח שלכם נמצא במרכז של מעבר אסטרולוגי מרכזי שקורה השבוע בסופו
.מדובר על ירח מלא שהוא גם ליקוי לבנה מלא, וכזה שניתן יהיה לראות מחלון ביתכם בליל שישי.נוסף ל"סופר מעבר" זה, מצפה לכם שבוע עתיר פעילות בו כוכבי הלכת מפעילים את המזלות היציבים ואת אזורי ההתמדה במפות שלכם. הפוקוס הוא על 'להביא את עצמכם לקו הסיום', לא משנה בכמה מכשולים תתקלו בדרך. 

צריך לזכור שגרם השמיים שלכם הוא הירח, כאשר פעילות הירח היא חלקה ונעימה בימים שלישי רביעי, לעומת עצורה וסוערת בימים שניחמישיושבת
כבר אתם יכולים לראות שבשבוע הקרוב ההפלגה מבטיחה להיות פחות רגועה מבדרך כלל. 


השבוע מתחיל 
עם מעבר אסטרולוגי רלוונטי עבור בני המזל שלכם. ביום ראשוןהשמש יוצאת מהמזל שלכם ונכנסת למזל אריה ולבית הכספים במפות שלכם. הקיץ זו בהחלט תקופה בה אתם שואפים לחזק את חשבון הבנק. ובאופן כללי, יוצא כך שדווקא בקיץ את משתדלים לבזבז פחות ולחסוך יותר.

חשוב לנו שתשימו לב שיום שלישיזה היום בו ונוס משלימה מוּלוּת לנפטון הערפילי. מדובר על היבט שלא מאפשר לכם להגיע ליעד בקלות. אם מחכה לכם נסיעה באותו יום או מסלול מסובך, בעודכם מטיילים בחו"ל למשל, בדקו את הדברים פעמיים לפני שאתם יוצאים לדרך. 

יום חמישי מרקורי פונה לנסיגה כסוג של מתאבנים אסטרולוגים לליקוי הירח שמגיע יום אחריו. השפעת הנסיגה הקרובה יכולה לגרום לכם להטיל ספק בדברים שנראו מובנים מאליו כמה ימים קודם. אל תתנו לנסיגה הקרובה לזרוע אצלכם חוסר ביטחון, זכרו שהתכונות החזקות גם באות לכם הכי בקלות.

ליקוי לבנה מלא (ירח מלא של ט״ו באב) מבקר אותנו בישראל בשעה אחת עשרה בלילה ביום שישי. אצלכם הליקוי מפעיל מוקדים של איזונים בחיים, בעיקר הרצון לשלב דברים שונים לאורח חיים בר קיימא. עבודה וזוגיות, ילדים ופרטיות, כסף וזמן חופשי.   

תחזית שבועית

מזל אריהתחזית שבועית22-28.7  

אריות יקרים, 

השמש, המייצגת אתכם מבין גרמי השמיים, מתחילה את השבוע עם כניסה למזל שלכם. נוסף על כך היא יוצרת שני היבטים לכוכבים אחרים במרכז השבוע ובסופו. המשיכו לקרוא אם אתם רוצים לדעת מה עוד קורה בשבוע קדחתני זה. 

ברמת התמונה הגדולה אנחנו נמצאים בימים של מערך היבטים דיסהרמוני גדול במזלות היציבים (אליהם גם בני המזל שלכם שייכים). מערך זה מופעל החל מהסופ"ש הקרוב, אז השמש שלכם נכנסת כצלע רביעית למערך. מבנה אסטרולוגי זה מפעיל לחצים על הסביבה האנושית שבה אתם מוקפים, אנשים שהקשר שלכם איתם לא חזק מספיק כנראה יעזבו את חייכם במוקדם או במאוחר עם מבנה היבטים זה כזרז. 

קריירה לוחשים באוזניכם שאתם עושים את הדברים לא נכון או עובדים בתחום הלא נכון. 
זה משקף את התחושות האמתיות שלכם או שמא מדובר בהשלכות של אחרים בלבד?


זוגיות אריות ילידי חודש יולי והימים הראשונים של אוגוסט חווים קונפליקט ביחסים, או יחוו אותו מתישהו בשבועיים הקרובים. מדובר על תקופה לא פשוטה, אך לא בלתי אפשרית אם חשוב לכם שהאהבה תנצח.


יום ראשון כניסת השמש למזל שלכם זה דבר ראשון ימי הולדת לאריות שנולדו ביולי, מזל טוב! 
יתר על כן מדובר על בּוּסט אנרגטי וחיזוק לביטחון עצמי בכל הנוגע להתגלגלות האירועים בחודש הקרוב.
יום שלישי נפטון דומיננטי במעברים. קיימת סכנה שהוא יוביל אתכם לספקולציות שונות, כאלו שירחיקו אתכם מתפיסה בריאה של 'איך לגשת לדברים'.

יום רביעי היבט שמש-אוראנוס מאפשר לכם להציג את הצד האינטלקטואלי, הגיקי, הפאשניסטי, הקינקי, השמרני, הרוחני או כל היבט אחר לא שגרתי באופייכם בלי להתבייש ועם ידיעה שזה יתקבל בידיים פתוחות. 

יום חמישי מרקורי פונה לנסיגה בשליש האחרון של המזל שלכם. אריות ילידי אמצע אוגוסט מתבקשים לסדר מופתי בהתנהלות שלהם ביום זה - ששום דבר לא ייפול בין הכיסאות.

יום שישי ליקוי לבנה מלא (ט״ו באב) במזל היורד שלכם הוא קריאת אזהרה לאריות שעלולים לפגוש אדם אתו הם לא מסתדרים, יחסים לא יציבים עלולים להתדרדר ולקרוס תחת השפעה זו. אנחנו מציעים לכם לצאת ולבלות!

יום שבת שקט.  

תחזית שבועית

מזל בתולהתחזית שבועית22-28.7    

בתולות יקרות,

ונוס מבלה את השבועיים וחצי הקרובים במזל שלכם, כך שחיי החברה או חיי האהבה תופסים עדיפות עליונה בסדר העדיפויות שלכם. 

בו זמנית השמש והכוכב האישי, מרקורי, מבלים שבועות אלו באריה ובבית עולמכם הפנימי. מיקומים אלו מראים שהרבה מונח על דעתכם, בעוד כלפי חוץ אתם מנסים להציג חזות אופטימית ומאושרת.

האירוע המרכזי של השבוע הוא ליקוי לבנה מלא שיתרחש ביום שישי. ליקוי לבנה זה נופל על בית הבריאות במפות שלכם, ומכאן שעניינים בריאותיים מקשים עליכם לצאת או לממש תכניות ברגעי השיא של הסופ"ש (אולי מדובר על התרחשות שאתם מחכים לה בימים אלו ממש). 


בחלקים מוקדמים יותר של השבוע אנו רוצים להתרכז ביציאת השמש מסרטן ומבית החברים שלכם ביום ראשון בלילה. מעבר זה גורם לכם להשאיר מאחור מוקדי כיף ורעש שמיצו את עצמם בשבועות האחרונים. אתם מחפש את המהות מעכשיו, מבלים את הימים בניסיון להתקרב למשהו אמתי - משהו שיגע.  

ונוס שנמצאת במזל שלכם משלימה מוּלוּת מתוחה לנפטון ביום שלישי. תחת השפעת המוּלוּת אתם מתקשים להבחין בין טוב לרע, ובעיקר מתקשים לשים גבולות ולומר 'לא' במקרה שמישהו מרשה לעצמו לדרוש מכם יותר מדי. נסו לשים לב. 

מעבר חשוב נוסף, לא פחות בחשיבותו מהליקוי שמתרחש בסופ"ש, הוא מעבר מרקורי לנסיגה ביום חמישי בבוקר.
למעבר זה נטייה להגביר את הלבטים שלכם בנושאים שונים. כצפוי מהשפעה קלאסית של מרקורי בנסיגה מומלץ להימנע מלבצע החלטות חותכות בתחומי חיים חשובים השבוע, ואולי גם בשבוע הבא. 
כספים הכל טוב. 
קריירה מדשדש לאחרונה. 
אהבה יש סיבה להיות מרוצים.


תחזית שבועית

מזל מאזנייםתחזית שבועית22-28.7  

מאזניים יקרים, 

שליטת המזל שלכם, ונוס, משלימה שלושה היבטים השבוע (שזה הרבה). יתר על כן, היבטים אלו מפוזרים באופן שווה יחסית על פני השבוע הקרוב. קחו בחשבון שזה לא הדבר המעניין היחיד שקורה, מחכה לכם שבוע מלא אירועים ואנחנו כבר מתחילים. 

אז כמו שאמרנו, ונוס משלימה שלושה היבטים. הראשון מגיע לידי שלמות ביום ראשון, בו ונוס יוצרת היבט הרמוני לגדול שבכוכבי הלכת, יופיטר. היבט זה מגיע מוקף בניחוח של תמיכה, ייעוץ, הכשרה או עידוד. יתכן שזה מתקשר לעבודה שלכם ויתכן שלדבר אחר, כך או כך החל מיום שני אתם מרגישים מוכנים ומזומנים למה שתצטרכו להתמודד איתו בהמשך השבוע. 

ההיבט הבא של ונוס מתרחש ביום שלישי, זהו יום בו ונוס משלימה מוּלוּת לנפטון הערפילי. ביום זה אתם ניצבים מול אדם או סיטואציה אותה אתם לא מבינים עד הסוף. ביום זה רב הנסתר מן הגלוי ותצטרכו לעבוד עם כלים שנמצאים ברשותכם ולקוות ולטוב. 

ההיבט האחרון שונוס יוצרת מגיע לידי שלמות ביום שבת, יום בו ונוס יוצרת היבט הרמוני לפלוטו המתקשר לניקוי ופינוי דרך. זה אולי הרגע להזכיר שיום לפני מתקיים מעבר סופר-חשוב, מדובר על ליקוי ירח מלא אותו ניתן יהיה לראות מישראל. כיוון שהליקוי נופל על בית הבילויים, ההנאות, והמשחקים במפות שלכם נצטרך להזהיר ולהפנות תשומת לב שבילויים בסופ"ש הקרוב לא יצאו מכלל שליטה. יתכן מאוד שאתם מכניסים עצמכם לסיטואציה ממנה יהיה די מסובך לצאת. 

ביום שבת אתם מחפשים לחזור למקומות פשוטים יותר של התנהלות, להחזיר את תחושת הביטחון לרמה שהיא הייתה בה בתחילת השבוע. 
* מאזניים בעלי ילדים, שימו לב מה קורה איתם ביום שישי הקרוב, הליקוי מגיע בזמן בו הם עלולים לעשות משהו טיפשי

בשאר השבוע  אנו רוצים לציין את מרקורי שיוצא לנסיגה ביום חמישי בבוקר. נסיגת מרקורי הקרובה מתקשרת לפעילויות אקסטרה או דברים שאתם עושים בהתנדבות. מאמצים אלו, אתם מקווים שהם ישתלמו בעתיד, גם שעכשיו אתם בעיקר מנסים לשדר נתינה ועשייה מהלב. 

תחזית שבועית

מזל עקרבתחזית שבועית22-28.7    

עקרבים יקרים, 

מצב הכוכב שלכם, מרס, דומה במידה רבה למצבו בשבוע שעבר. הוא נמצא במזל דלי ונאדיר המפה שלכם (החלק הכי נמוך), כמו גם שהוא נמצא בנסיגה. 
זה מראה שבמידה רבה חייכם מיושבים עכשיו, אתם עושים את אותם הדברים ועושים אותם טוב. הקושי בכל הנוגע לשבוע הקרוב הוא ששינויים עוצמתיים מאיימים לסחוף את שלוות הנפש שהספקתם לפתח. 
מבחינה אסטרולוגית אנו מדברים על מערך היבטים דיסהרמוני גדול במזלות היציבים (אליהם אתם משתייכים), מערך היבטים שמכניס לחייכם לחצים נוספים מצד עבודה ובני זוג. 
מבחינת תזמוןשיא הלחץ השבוע הוא ביום חמישי בו השמש משלימה מוּלוּת מתוחה למרס, וביום שישיבו ניתן יהיה לראות ליקוי לבנה מלא מחלון ביתכם. 
הליקוי אגב, מתמקם בנאדיר המפה שלכם על מרס, בצורה כזו שמאפשרת ללחצים באזור הביתלעלות ובתקווה להשתחרר.


בשארית השבוע אירועים מבטיחים להיות פחות דרמטיים אבל תוכלו לסמוך על כניסת השמש לאריה ביום ראשון והיבט שמש-אוראנוס דיסהרמוני ביום רביעי כדי ששעמום לא באמת יהפוך לבעיה. 

כניסת השמש לאריהביום ראשון בלילה מחזירה אתכם למקום העבודה לטפל בעניינים דחופים החל מיום שני
היבט שמש-אוראנוס דיסהרמוני ביום רביעי מערב אתכם בבעיות של בני הזוג, הילדים או אנשים חשובים אחרים בחייכם. נוסף לבעיות שלכם תצטרכו לשמוע על קשיים של אחרים... 
זה אולי הרגע לציין שכולם לחוצים השבוע, מכאן שהדרישות גבוהות אך הציפיה להגיע לתוצאות אינה תמיד עומדת בפער. פעמים רבות אנשים סביבכם פשוט מחפשים להוציא קיטור.
יתרון נוסף שיש לשבוע הזה הוא שמדובר על שבע ימים שעוברים ממש מהר. 

שלישי ושבת הם הימים היותר רגועים בשבוע זה, יש לכם קצת זמן לעצמכם, יותר נחת להבין מי נגד מי, להחליט על דרך פעולה מיטבית, ולסדר מחשבות.

תחזית שבועית

מזל קשתתחזית שבועית22-28.7  

קשתים יקרים, 

אתם מתחילים את השבוע הזה בטוב, ונוס משלימה היבט הרמוני לכוכב שלכם יופיטר ביום ראשון
אין לכם מה למהר בראשון, עדיף ליהנות מכל רגע כי אתם מוקפים באנשים טובים באווירה חברותית.

ברמת התמונה הגדולה הכוכב שלכם יופיטר עבר לפני כמה שבועות חזרה מנסיגה בבית עולמכם הפנימי. יש לזה פוטנציאל להעיר אתכם מתרדמת ששקעתם לתוכה בלי מתכוון. הכוונה היא שהשגרה השתלטה על סדרי חייכם, והפסקתם לחלום חלומות. 

קריירה אתם נהנים ממה שאתם עושים במקום העבודה. מהלך כלשהו שציפיתם שיקרה בקרוב בסביבת המשרד נדחה, ועושה רושם כאילו הוא לא יגיע בכלל. 

בזוגיות אתם נמצאים לאחרונה בתנועה - מטיילים ביחד, אחד מכם נוסע ושב, או נאלצים להתמודד עם מרחקים בדרך אחרת. 

כספיםאלו מתחילים להצטבר, השאלה היא מה התכנית או מה תרצו לעשות איתם.
אפיקי השקעה? נדל"ן? עוד חופשה בחו"ל? 
* אצל חלק קטן מכם התהליך ההפוך הוא זה שקורה - החסכונות מתחילים להצטמצם, השאלה היא מה עושים?

שלישי רביעי מדובר על ימים בהם ההיבטים ההרמוניים הם הדומיננטיים. מתוכם בשלישיהחיים שלכם יותר קלים וברביעי צריך לתמרן בין אירועי היום אם אתם שואפים להצלחה מרבית. 

יום חמישי מרקורי פונה לנסיגה בבית הלימודים במפות שלכם, ואתם מוצאים את עצמכם חוזרים על חומר, חוזרים לספרים של קורסים, או מקבלים הזדמנות להנחות וללמד כאילו משום מקום.

יום שישי מעבר השבוע, בדמות ליקוי ירח מלא שיראה מישראל, מתמקם בבית הסביבה הקרובה שלכם. זה אומר שעלול לקרות משהו יוצא דופן בבניין או בשכונה שלכם. 
פרשנות אלטרנטיבית שמה דגש על אמצעי תחבורה ואמצעי תקשורת, אלו יכולים להתקלקל או לא לתפקד בצורה מניחה את הדעת.  

תחזית שבועית

הורוסקופ שבועי, מזל גדי, 22-27.7

גדיים יקרים, 

הכוכב שלכם, שבתאי, נמצא בנסיגה במזל הביתי שלו בימים אלו. בהתאמה אתם מנסים לקחת את החיים באיזי בתקופה זו, לא להתרגש יותר מדי ולהתמקד בקו האופק במקום בגלי האוקיינוס.

אירועי סוף השבוע הקרוב מבטיחים להיות סוערים אך לכם זה לא בהכרח נוגע או משפיע. 
מדובר על ליקוי לבנה מלא שיראה מישראל ביום שישי הקרוב. ליקוי זה מתמקם במזל דלי ובבית המשאבים, הכספים, הערכים, והביטחון שאתם שמים בגורמים שונים בחייכם. 
יתכן שהשפעת הליקוי תגרום לכם להסתכל אחרת על אנשים עליהם חשבתם שאפשר לסמוך בעיניים עצומות, יתכן שתצטרכו למשוך סכום כסף גדול מהבנק ולהשתמש בו, יתכן שתחרגו ממנהגים ארוכי שנים ותעשו משהו שאף אחד לא ציפה מכם לעשות. יהיה מעניין זה בטוח, ולא צפוי (גם שניתן לעלות על הדעת את אופי ההתפתחויות אם תיקחו בחשבון את דאגות ההווה).


בשאר השבועחשוב לשים לב שהשמש נכנסת למזל הביתי שלה באריה ביון ראשון בלילה. כניסתה לאריה היא גם יציאתה מסרטן, הוא המזל היורד שלכם, ולזה יש השפעה על דמויות מפתח בחייכם שנאלצות לעזוב ולפנות את הדרך לדמויות אחרות. 

שני שלישי הירח נמצא בבית עולמכם הפנימי, מה שמראה שיומיים אלו עוברים באיזי, פלוס לא היינו פוסלים מחשבות עמוקות. 

היבט שמש-אוראנוס ביום רביעי אחראי על האופי הבלתי צפוי של יום זה, עם דגש על תכניות שיש לכם לשעות הצהריים. 

מעבר חשוב נוסף הוא מרקורי שעובר לנסיגה ביום חמישי בבית השינויים וההתחלות החדשות. נסיגת מרקורי עלולה להחזיר את הגלגל לאחור - שינויים שחשבתם שתצטרכו לעשות, פתאום אין בהם צורך יותר.

יום שבת היבט ונוס לפלוטו (הממוקם במזל שלכם) מגיע עם מצב רוח לאהבה, ובעיקר עם מצב רוח לדחות התמודדויות ולהתרכז רק בדברים שאתם אוהבים. אם זה רק ליום אחד, לא תהייה ברירה לאחרים אלא לסלוח.

תחזית שבועית

מזל דליתחזית שבועית22-28.7    

דליים יקרים,

מרס מבלה שבועות אלו בשליש הראשון של המזל שלכם. כיוון שמרס נמצא בנסיגה ההשפעה המעוררת שלו נמתחת ומורגשת לאורך תקופה.אם אתם סובלים מעצבים חלשים, תזזיתיות, עצבנות או בעיות דומות יש לכם לאן להפנות אצבע מאשימה. עוד אתם צריכים לדעת שבחלוף שלושה שבועות מרס יצא מהמזל שלכם ויחזור למזל גדי, אז תוכלו קצת להירגע ובעיקר להתקרר.
* השפעה זו דומיננטית בעיקר אצל דליים ילידי חודש ינואר   

ברמת התמונה הגדולה כיוון שיופיטר עבר לאחרונה חזרה מנסיגה ברום המפות שלכם ניתן לצפות שתתחילו לאט לאט להדביק את הפער בין חלומות להישגים של ממש. אתם עובדים קשה כדי להפוך את המטרות למציאות. זכרו להיענות בחיוב כשדברים טובים יתחילו לקרות לכם, ודברים טובים קורים לאלו שמאמינים שהצלחה היא בגדר האפשר.


יום ראשון השמש נכנסת למזל אריה, הוא המזל היורד שלכם, לאחר שקיעת החמה. ארבעת השבועות הקרובים מכינים עוברכם פגישות חשובות, ברמה המקצועית ובעיקר ברמה האישית (כולל הכרויות - רווקים שימו לב). 

שני שלישי רגוע. 

יום רביעי השמש משלימה היבט דיסהרמוני לאוראנוס, המייצג אתכם, ביום בו אתם והאנשים שאיתם אתם מעבירים את היום לא רואים עין לעין. אל תתעקשו אם אתם רואים שזה לא הולך...

יום חמישי מרקורי עובר לנסיגה במזל היורד שלכם ואתם מנסים את כוחכם במדיום תקשורתי שאין לכם ניסיון בו. למשל מבקשים מכם לכתוב נאום, להנחות תכנית רדיו, לשלוח מכתב עט ונייר, או לדבר בפני קהל. יתכן שבשלב זה אתם רק מתבשרים על כך וכל השאר זה עוד לפניכם. 

יום שישי האירוע האסטרולוגי של השבוע, ירח מלא של ט״ו באב, מגיע לידי דיוק היום בשעה אחת עשרה בלילה. מדובר על ליקוי ירח מלא וכזה שניתן יהיה לראותו מישראל. ליקוי זה מתמקם במזל שלכם בצמידות למרס, מה שהופך אתכם כשירים לעשות את הבלתי אפשרי ובעיקר להוציא הרבה אנרגיות בסופ"ש הזה. אל תתפלאו אם תרגישו כמו הפרעת קשב וריכוז אחת גדולה, חפשו איכן לנתב זאת.      

תחזית שבועית

תחזית שבועית, מזל דגים, 22-27.7 

דגים יקרים, 

בעוד שעל שאר בני המזלות עובר שבוע קשה, על בני המזל שלכם עובר שבוע ממוצע למדי. 

האירוע הגדול של השבוע הוא ליקוי לבנה מלא שיראה מישראל ביום שישי. ליקוי זה מתמקם במזל דלי, ומסיבה זו השפעתו על בני המזל שלכם היא פחותה. הימצאות מזל דלי בבית השקט ואחורי הקלעים במפות שלכם מראה שאת הספלאש של יום שישי אתם מרגישים פחות.

אירועים אחרים שכן משפיעים על בני המזל שלכם הם נסיגת מרקורי ביום חמישי, והיבטים שונים המתרחשים בתחילת השבוע. אז בואו נתחיל. 

לגבי הכוכב האישי, יופיטר, זה האחרון חזר מנסיגה לפני כמה שבועות כך שעכשיו הוא צובר מהירות. כמו הכוכב שלכם, גם אתם מנסים לחזור על הגל
בתחומים אותם הזנחתם בכמה חודשים האחרונים. בעיקר אתם שוב מרגישים את אהבת החופש והמרחבים, יעדים אליהם לא הספקתם להגיע בקיץ האחרון, נפתחים בפניכם מחדש כעת. 


יום ראשון ונוס משלימה היבט הרמוני ליופיטר בתחילת היום. יש לכם עד סוף היום לפני שהאווירה משתנה עם מעבר השמש למזל אריה, נצלו יום זה עד תום. 

יום שלישי ונוס משלימה מוּלוּת לשליט המודרני של המזל שלכם, נפטון. היבט זה יכול לסבך סיטואציות שונות ככל שיהיו מעורבים בהם יותר אנשים וגורמים, שמרו את הדברים 'פשוט ולעניין' ביום הזה.

יום חמישי מרקורי עובר לנסיגה בשעות הבוקר בבית הבריאות במפות שלכם. אם יש לכם תור לרופא אז זה 'כאילו משמיים'. אם לא אז ענייני בריאות, תזונה, כושר ואורח חיים מתחילים לעניין אתכם פתאום. 

יום שישי בלילה מתקיים ליקוי ירח מלא (ט״ו באב) המתמקם בבית עולמכם הפנימי. אם יש אפשרות היינו ממליצים לכם להימצא בטבע, במקומות שקטים ומיוחדים, אולי בפינה שאתם אוהבים בעיר - מקומות אישיים ומשמעותיים. כך תוכלו למקסם את אנרגית ה'חיבור' שמביא ליקוי זה לבני המזל שלכם. וכמובן שלא חייבים להימצא לבד במקומות אלו.