close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

מחכה לכם מחצית ראשונה של השבוע חפה ממעברים והיבטים. רק הירח, המתקשר אצלכם לחיי משפחה מטיל את אורו בימים אלו ואת ההשפעה ניתן לחוש באזור הבית שזה המקום היחיד בו אתם רוצים להיות בימים ראשון עד שלישי.

הצד השני של ההשפעה הוא הדברים שקורים במחצית השנייה של השבוע וזה מתחיל מהיבט מינורי ביום רביעי וממשיך עד לירח מלא ורב השפעה בערב פסח.

הכוכב שלכם, מרס, מקטין מרחק השבוע בינו לבין שבתאי. הצמידות לשבתאי, המגיעה לידי דיוק בשבוע הבא, מראה שידיכם אינם ריקות בזמן שאנשים אחרים מנצלים את החג לחופש ונופש. גם אם מתוכננת אצלכם פעילות פנאי כלשהי לשבוע הבא, סיבוכים שונים עלולים לעלות בחכה.

באופן כללי, החודשיים האלו הם הזמן בו הכוכב האישי, מרס, מבלה במזל בו הוא נחשב נעלה. הימצאות מרס במזל גדי רותמת את האנרגיות המרובות שלכם לפרויקט אחד ממוקד וסיכויי ההצלחה עולים בהתאם.

אסור לשכוח שארבעה כוכבים נמצאים במזל שלכם השבוע, פריחה אנרגית זו תורמת למצב הרוח המרומם שלכם אך היכולת להצניע רגשות ולשחק אותה קוּל יורדת באופן משמעותי (אפילו אם יש רצון).

יום חמישי - היבט דיסהרמוני בין השמש לשבתאי מראה שהכנות שונות לפסח נמצאות בשיאן, ההתייחסות שלכם לעניין היא רצינית ביותר, אתם תופסים את זה כ'לא פחות מעבודה'.

יום שישי - היבט מינורי בין מרס ליופיטר מראה שארוחת החג מתגלה כאירוע מהנה ומספק עבורכם השנה. העיקר לא לשבור את הכלים או לקחת על עצמכם תפקיד שאתם לא מעוניינים למלא.

יום שבת - מערכות יחסים הן המרכז שלכם ביום זה, וחייכם הרומנטיים הם מקור לאושר כמו גם לרגשות חזקים.

תחזית שבועית

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

המחצית הראשונה של השבוע - היא זמן רגוע ברובו, במחצית השנייה של השבוע - הכוכבת שלכם ונוס פעילה (ויש שם גם ערב פסח)!

ברמת התמונה הגדולה - שבתאי עובר לנסיגה בעוד חודש וזה משהו שיקרה באזור הנסיעות, הלימודים וההתפתחות האישית במפות שלכם. אולי כבר יצאתם למספר הכשרות השנה, ואולי גם השתתפתם בנסיעות עבודה ארוכות - אלו מבטיחות להתמעט בצורה ניכרת אחרי הזמן של חופשת פסח.

זוגיות - אתם לא מרוצים כי בקושי יוצא לכם לראות את בני הזוג, לחלופין אתם סופגים תלונות כי קיימת הרגשה שבקושי רואים אתכם. זה הוא התיקון המתבקש, יותר להיות שם או שיהיו שם בשבילכם.

קריירה - ונוס יוצרת צמידות השבוע לאוראנוס, המתקשר לקריירה שלכם. היבט זה מגיע לידי שלמות ביום חמישי וזה כנראה משליך על כך שאתם לוקחים חופשה באורך מכובד ממקום העבודה (ואם לא אז כדאי לכם, אתם זקוקים להפסקה).

ראשון-שני - יום שני זה לא ביג דיל, אבל יום ראשון מכיל מבנה היבטים דיסהרמוני המערב את ונוס המייצגת אתכם. זו הנקודה הכי נוחה השבוע לסגור סידורים ולהתכונן לסופ"ש החגיגי, אבל במקום שתוכלו להספיק דברים בזמן סדרה של הפרעות ושינויים מעקבת לכם את כל הלו"ז.

שלישי-רביעי - הכי צריך אתכם באזור הבית, זכרו זאת.

יום שישי - דווקא היום הזה מתחיל בהרגשה אופטימית כללית, אבל סדר החג תופס אתכם עייפים או חסרי חשק. שום דבר דרמטי, סתם זמן שמרגיש כאילו הוא עובר לאט.

יום שבת - שעות הערב זה הזמן בו ונוס נכנסת למזל שלכם והיא מגיעה עם אמרה - 'הלילה עוד צעיר, שוורים'. אתם במצב רוח "מתאים" וכל שצריך זה אנשים נוספים שישתפו פעולה.

תחזית שבועית

מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

זה השבוע השני שהכוכב שלכם, מרקורי, נמצא בנסיגה ואת הנסיגה הוא מבצע בבית 11- בית החברים, הקבוצות ותפיסות העולם במפות שלכם. החל מהשבוע כבר ניתן להבחין בתנועת מרקורי לאחור ואתם כנראה מאיימים לנתק קשרים עם חברים ואנשי מפתח בגלל אי הסכמות ועניינים עקרוניים.

פרשנות מעט שונה למעבר שמה את מלוא משקל ההשפעה במישור הפעילות החברתי או הפוליטי, ממנו אתם מבקשים לקחת הפסקה או אולי אף לפרוש לצמיתות.

התרחשות אחת שקורית בזמן שמרקורי נמצא בנסיגה היא צמידות מצד השמש למרקורי בתחילת השבוע הבא. צמידות זו יכולה לסמל שיחה משמעותית שאתם מנהלים, שיחה אשר בסופה תהיו מוכנים לסגת מעמדה אותה החזקתם במשך זמן רב.

בריאות - בימים של תחילת שבוע הבא אתם לא נמצאים בשיא החוסן שלכם, חוסר הרמוניה במישור החברתי משפיעה אצלכם גם על בריאות.

קריירה - בלי התפתחויות משמעותיות עד מחצית חודש אפריל, וזה מושלם כי פסח וחול המועד עומדים בפתח.

כספים - הירח מתקשר למצב הפיננסי של בני המזל שלכם והזמן בו הירח הכי פעיל השבוע הוא במחצית הראשונה שלו. מחסור בהיבטים בין כוכבים, כמו גם במעברים, מראה שהירח קובע את הטון.

פעילות ענפה של הירח מצביעה על פעילות ענפה בפיננסים ואפיקים כלכליים, כמו גם שורות חדשות בדף העובר ושב של חשבון הבנק.

יום חמישי - אתם בבית כל היום, אולי ניקיונות של לפני פסח.

יום שישי - מעבר הירח למזל אוויר במחצית השנייה של היום מראה על ארוחת חג מוצלחת במיוחד. כמו כן, מרקורי יוצר היבט הרמוני לנקודת הצפון של הירח המעידה על שאפתנות. אם יש לכם רעיונות לערב חג, אתם מקבלים אור ירוק ממאורות השמיים והכוכבים.

יום שבת - ירח מלא בבית הכיף והחגיגות יום אחרי ערב פסח, מראה שאין כזה דבר 'יותר מדי בילויים' עבור בני המזל שלכם בסופ"ש הקרוב.

תחזית שבועית

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

השבוע הקרוב מתחיל עם מבנה היבטים דיסהרמוני המערב את הירח ומסתיים עם מבנה היבטים דיסהרמוני המערב את הירח. כזכור, הירח הוא גרם השמיים שלכם ונכון לשבעת הימים הקרובים הוא תוחם את מסגרת הזמן עם חתימתו הייחודית (ובמקרה הזה גם הבלתי שקטה).

מבט כללי על המתרחש בשמיים מראה על שתי קבוצות או מחנות של כוכבים, אלו שבמזל טלה ואלו שבמזל גדי. הקבוצה הראשונה מייצגת שיקולי עבודה והשנייה שיקולי זוגיות או משפחה.

כיוון שקבוצת הכוכבים שבגדי ממוקמת גבוהה יותר בשמיים עם עלות החמה היא הקבוצה הדומיננטית, ושיקולי חיים אישיים הופכים ליותר בוערים בשבועות הקרובים. זה בא להראות על סדר עדיפויות מסוים אבל בלי ספק זה גם פועל יוצא של ימי חופש אותם תצטרכו לנצל בפסח וחול המועד.

מרקורי נמצא בנסיגה השבוע והיא מתרחשת בבית הקריירה במפות שלכם. לפעמים מעברים אסטרולוגים מייצגים דברים די פשוטים, כמו למשל שלא יוצא לכם לעבוד יותר מדי בשבוע-שבועיים הקרובים.

בחדשות אחרות מרס משלים צמידות לשבתאי במזל היורד שלכם, הוא בית הזוגיות. מדובר בפרשנות מעט שונה לגברים ונשים. גברים נכנסים לתקופה לא קצרה בה הם פחות פעילים מבחינה מינית (או לא פעילים בכלל), ונשים ניצבות בפני בחירות לא סקסיות אך נחוצות בזוגיות שלהן או בדרך אליה.

תחילת שבוע - מגוון רחב של היבטי ירח ומעט מאוד מעבר לכך מראה על פער לא קטן בין כמה שאתם עסוקים לכמה שאנשים סביבכם משועממים או מחפשים להסיח את דעתכם מסיבות שונות.

מבחינת תזמון - מדובר על הימים ראשון עד שלישי, כאשר מגמה זו הכי מורגשת בראשון.

יום חמישי - צמידות ונוס-אוראנוס ברום המפה שלכם מראה על שינוי תכניות פתאומי בשעות הבוקר של יום זה, חשבתם שתעשו דבר אחד ואתם מוצאים את עצמכם עושים דבר אחר.

יום שישי - מעברים והיבטים הסמוכים לליל הסדר מראים על מגמות סטנדרטיות וסטטוס קוו שנשמר, איך אתם מעבירים את ערב פסח בד"כ? זה כנראה גם מה שיקרה השנה.

יום שבת - ירח מלא בבית המשפחה מגיע ארוז עם ויכוחים וריבים על מה שהיה אתמול. שימו לב שעד שעות הערב כולם שוכחים מהעניין ועוברים לדבר המעניין הבא.

תחזית שבועית

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

הכוכבת המייצגת אתכם היא כידוע השמש, והשבוע היא יוצרת רק היבט אחד. ביום חמישי השמש תשלים היבט דיסהרמוני לשבתאי של המטלות ואחריות. זה יוצא יום אחד לפני פסח ומכאן החשדות שלנו שעליכם נופלים ניקיונות פסח השנה. אם ידוע לכם כבר מעכשיו שזה לא עליכם, מאוד יתכן שעניין הכנתי אחר מלווה אתכם ביום חמישי או אפילו קצת לפני ברביעי.

כל עניין פסח והחגים נוגע אצלכם בנקודה רגישה השנה. חלק מכם חושבים שהדבר לא מודגש בצורה מספקת, חלק אחר מרגיש שעושים מזה יותר מדי ביג דיל. לא משנה באיזה צד של המתרס אתם נמצאים היינו ממליצים לא להתעסק בזה כל כך הרבה.

מרקורי נמצא בנסיגה בשבועות אלו, וצלכם זה נופל על בית הטיולים והחו"ל מה שיכול להראות על שינוי תכניות בכל הנוגע לנופש בחג. אם חשבתם שלא תטוסו אולי תטוסו למרות הכל, אם אתם עומדים לרכוש כרטיסים בכל רגע משהו עוד עלול לשנות את דעתכם.

מתי תדעו סופית? צמידות מרקורי-שמש בתחילת השבוע הבא זה כנראה הזמן.

זוגיות - הזמן הכי טוב שאתם יכולים למצוא השבוע הוא ערב יום רביעי.

קריירה - אתם עובדים השבוע ממש עד ערב החג בשישי, במילים אחרות מחכה לכם שבוע עבודה סטנדרטי - ראשון עד חמישי.

ראשון-שני - מבנה היבטים דיסהרמוני וירח בבית עולמכם הפנימי מראים שהכל מתחיל מהשקט הנפשי שלכם (או מחוסר בו). אם תצליחו לשמור על שלווה נפשית בתחילת השבוע כבר עשיתם חצי עבודה.

יום שישי - ענייני אוכל (מה יהיה על השולחן החג) מעסיקים אתכם לפני המפגש המשפחתי בשעות הערב. במהלך המפגש אתם עסוקים מדי בדיבורים מכדי לחשוב על אוכל.

יום שבת - כניסת ונוס למזל שור בשעות של מוצאי שבת מגיעות יחד עם ההכרה שלא צריך לעבוד בשבוע הבא, במקום זה אפשר מה לעשות עם הזמן החופשי (שלכם ושל אנשים קרובים).

תחזית שבועית

מזל בתולה , הורוסקופ שבועי: 31-25.3

הכוכב שלכם, מרקורי, נמצא בנסיגה בימים אלו ונסיגה זו מתרחשת במזל טלה הממוקם על בית האתגרים שלכם. המסר פה הוא חד משמעי, בפסח וחול המועד (שנמצאים ממש מעבר לפינה) הכתובת שלכם היא פעילות מתגמלת אך גם כזו שההצלחה בה אינה מובטחת. יכול להיות שמדובר בסיטואציה ציבורית כלשהי, או כזאת בה אתם נמצאים בעמדה מובילה וקובעים את הטון, זה יכול להיות כל דבר בעצם.

התרחשות נוספת העוברת על הכוכב שלכם, מרקורי, היא שהוא מבלה את השבוע הקרוב תוך התקרבות לשמש. צמידות זו מגיעה לידי שלמות בתחילת השבוע הבא בו אתם מחפשים להתחמק מאור הזרקורים, ולבלות קצת זמן איכות עם עצמכם (אולי גם עם מספר אנשים קרובים).

הכוכבים מפוזרים בשני מחנות השבוע, אלו שנמצאים במזל גדי ואלו שבטלה. מחנות אלו מראים על ניגוד אינטרסים שהולך אתכם לאורך השבוע-שבועיים הקרובים. מצד אחד הרגשת האביב מייצרת בכם רצון לעשות דברים שאתם אוהבים, ומצד שני מחויבויות לאנשים מסכנות את הסיכוי שזה יתממש. תצטרכו לתכנן את שבוע הבא בקפידה ע"מ שיישאר זמן להכל.

ראשון-שני - ריבוי של היבטי ירח והימצאותו בבתי סידורים, קניות ונסיעות קצרות מראה משהו על האופי הקדחתני של זמן זה. אולי אתם צריכים להספיק סידורים פלוס ניקיונות של אביב, אולי משהו נוסף.

שלישי-רביעי - ירח בבית עולמכם הפנימי מראה שאתם מעבירים את מרכז השבוע בפיהוק, ובחוסר מעש יחסי. העבודה האמתית התרכזה בימים של תחילת השבוע, כנראה.

יום חמישי - היבט שמש-שבתאי מראה שעניינים יכולים להסתבך במקום העבודה.

יום שישי - ערב חג מגיע עם דרישות שונות ומשונות מצד המשפחה, תצטרכו להשתמש בתחכום כדי לעקוף חלק מהגזירות, ובשאר הזמן אין ברירה אלא לספוג את המכות.

יום שבת - ונוס עוברת למזל אדמה שכן, שור, במוצאי שבת וזה גם הרגע בו הרגשה אמתית של חג יורדת עליכם. בנוסף, מדובר בערב נעים לצאת בו או לעשות משהו מעניין בשילוב אנשים.

תחזית שבועית

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

השבוע מחכים לכם מספר דברים חשובים: ערב חג, צמידות ונוס-אוראנוס, ומעבר ונוס למזל שור. הדבר המעניין הוא שכל האירועים הללו מתרחשים במחצית השנייה של השבוע המלאה בכל טוב. המחצית הראשונה של השבוע, לעומת זאת, מאופיינת כמעט באופן אקסקלוסיבי בהיבטי ירח המשדרים 'עניינים כסדרם'. ועכשיו, בואו ניגש לתחזית המלאה.

ונוס מבלה שבוע אחרון במזל טלה בו היא נחשבת לחלשה וזה יכול להראות שאתם פועלים תחת תנאים או חוקים אשר אתם מרגישים לא בנוח איתם. צמידות ונוס לכוכב אוראנוס בליל רביעי השבוע יכולה להראות על רגע בו אתם כמעט מאבדים את שלוות הנפש המאפיינת אתכם בד"כ. למזלכם הנסיבות משתנות מהר וונוס נכנסת לשור במוצ"ש, מזל בו היא נחשבת לחזקה.

הימצאות ונוס בשור החל ממוצאי שבת היא סימן לאקספלורציה וחוויות חדשות ומעניינות אותם תהיה הזדמנות לחוות בימים של חול המועד, החל משבוע הבא - העיקר שתתנו לדברים צ'אנס.

עוד בענייני הדברים שקורים בסופ"ש הקרוב, מרס ושבתאי נמצאים ביחד בבית המשפחה שלכם כעת מה שהופך זירה זו לרגישה יותר מבד"כ. חשבו על הדברים שיכולים להוציא אתכם מהכלים או הדיבורים שיכולים לגרום לבני משפחה אחרים לראות אדום - אלו דברים שצריך לעקוף אותם ולהימנע מהם בארוחת החג ביום שישי.

* אגב הירח נמצא במזל שלכם בזמן זה, מה שיכול להראות על ישירות יתר ושיקול דעת מוטעה

תחילת שבוע - הירח מבלה ברום המפה שלכם הקשורה למקום העבודה וקריירה. כיוון שהירח יוצר היבטים דיסהרמונים קשה יהיה לקדם שם פרויקטים במידה ממשית, אבל מדובר על זמן טוב לסגור קצוות בהקשרים יותר משניים.

יום חמישי - היבט שמש-שבתאי עלול להכניס ניגודי עניינים לפעילויות המתוכננות אצלכם ליום זה. בעיקר מה לעשות, עם מי לעשות, ועל חשבון מי זה מגיע?

תחזית שבועית

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

בשבועות הקרובים אתם מתעסקים בפרטים הקטנים של החיים, שום דבר 'יותר מדי חשוב' לא קורה ואצלכם זה נרשם תחת קטגוריה של דבר טוב.

שליט המזל שלכם, מרס, מבלה שבועות אלו במזל גדי שאצלכם מתקשר ליעילות, סידורים ובמידה מסוימת גם ללימודים. אולי אתם מנצלים את החופשה של פסח להשתפשף בחומר מקצועי שפעם הייתם שולטים בו, ואולי הכוונה היא להתכונן לקורס שאתם עומדים לקחת כשתחזרו לעבודה.

* במקרה של בני המזל שלכם לא היינו פוסלים חופשה קצרה בארץ או בחו"ל, בעדיפות בטן-גב

ברמת התמונה הגדולה - יופיטר פנה לנסיגה לפני מספר שבועות והשבוע הוא צובר מהירות בדרכו לאחור. נסיגה זו (שהיא בגדר 'עיכוב') מבוצעת על ידי כוכב השאפתנות במזל שלכם והיא לא פחות מסימן שמימי, נותנים לכם רשות להפסיק לדחוף את עצמכם ולקחת קצת פסק זמן. לחלופין, אולי חייכם ממשיכים להיראות אותו דבר אך ההתייחסות היא שונה, בתקווה יותר רגועה. העבודה, המשפחה, ושאר המחויבויות לא הולכות לשום מקום.

מרס מתקרב השבוע להשלמת הצמידות עם שבתאי. היבט זה שמגיע לידי דיוק בתחילת שבוע הבא מייצג מן תמרור עצור משפחתי, בגלל אילוצים כאלו או אחרים תצטרכו לחשב מסלול מחדש.

מחצית ראשון של השבוע - לא ניתן להבחין בשום מעבר כבד משקל וגם לא בהיבטים הרי חשיבות. מגוון רחב של היבטי ירח לעומת זאת אחראים אל שינויים תכופים בתכניות. הבעיה הזו בעיקר מורגשת ביום ראשון ופתרון אפשרי הוא הכרזת עיצומים ושביתה עד שהאנשים איתם אתם באים במגע יסגרו על עצמם.

ערב רביעי - מתי בפעם האחרונה יצא לכם לעשות משהו תרבותי? תיאטרון או הקרנה ביתית, קחו אתכם חברים כדי ליהנות פעמיים.

יום חמישי - היבט שמש-שבתאי מעמיס לחץ ועבודה דחופה דווקא ביום האחרון לפני החג...

יום שישי - ערב פסח מבטיח להיות די סטנדרטי, קצת מהנה, אבל לא מתעלה לרמות של אירוע בו תיזכרו ותהרהרו בהמשך השנה.

יום שבת - ירח מלא בבית עולמכם הפנימי בעיקר מראה שאתם רוצים להשלים שעות שינה - יש את העייפות הזאת אחרי ניקיונות האביב.

תחזית שבועית

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

בפסח אתם מחפשים קצת לבזבז, קצת ליהנות מהחיים, הרבה להספיק את הדברים שלא יצא לכם לעשות בחודשיים האחרונים. מרבית כוכבי הלכת ממוקמים בבתי הוצאות ובזבוזים במפות שלכם, זה כמובן לא אומר שמדובר בבזבוזים לשווא.

משפחה - פרשנות קצת שונה למתרחש בחופשה שאתם מתפתים לקחת בפסח היא הרבה השקעה בספורט וכושר, כמו גם זמן איכות רב שהולך לבילוי עם הילדים.

קריירה - מרקורי המתקשר לעבודה וקריירה במקרה שלכם נמצא בנסיגה בימים אלו, נסיגה המתרחשת באזור היצירתיות, התחביבים והפרויקטים האישיים. המסר הוא פשוט, אם יש לכם הכנסה צדדית או תחביב אותו אותם אתם רוצים לקדם אז פסח זה הזמן וכל שצריך זה למצוא את המקום.

זוגיות - ללא התפתחויות משמעותיות אם אתם בזוגיות פלוס ילד/ים, לעומת זאת אפשר לצפות ללא מעט אקשן אם אתם בסטטוס רווקים או יוצאים. 

רוחניות - הכוכב האישי, יופיטר, מגביר מהירות בעודו נמצא בנסיגה. הנסיגה עצמה מראה על איזה שהוא צורך ב'משהו נוסף' מעבר לחיים החומריים שאתם מנהלים. אפשר למצוא את אותו "מֵעֶבֵר" בכל מיני אפיקים ומקורות, ללא ספק הדבר הכי חשוב הוא שתנסו דברים שונים ותחפשו עד שתמצאו.

תחילת שבוע - ירח במערך היבטים דיסהרמוני תורם לתחושת האנדרלמוסיה בשבוע שמכיל בסופו מפגש משפחתי וערב חג. למטלות הקבועות שלכם מצטרפים כל מיני משימות נוספות וזה יכול להיות מתיש.

אמצע שבוע - ערב רביעי זה זמן 'מעניין', בו ונוס יוצרת צמידות לאוראנוס של ההפתעות. אל תיקחו שום דבר כברור מאליו בכל הנוגע לתכניות וציפיות בערב הזה.

סוף שבוע - חמישי עבודה, עבודה, עבודה.

שישי - איכשהו אתם מגיעים לשאלות של 'מה צודק' ו'מה מוסרי' בעת ארוחת החג. לחלק מכם יהיה חשוב להכניס אנשים נוספים תחת קורת ביתם.

שבת - ירח מלא בבית החברים במפות שלכם מעביר אתכם מאירוע משפחתי לאירוע חברתי, יום אחרי יום. זכרו לדאוג לנהג מלווה או אפילו לקחת מונית בדרככם הביתה.

תחזית שבועית

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

הכוכב שלכם שבתאי מתקרב לנקודת העצירה הראשונה שלו במזל שלכם, לפני יציאתו לנסיגה בעוד חודש. הימצאותו בתחילת השליש השני של המזל מתחילה להשפיע על גדיים שנולדו בתחילת חודש ינואר, אלו חווים תחושת מטרה מחודשת והם נחושים להסדיר את חייהם על פסים של יעילות, פרודוקטיביות ובריאות.

* נכון במידה רבה גם לגדיים ילידי סוף דצמבר

מרס מתקרב לשבתאי בימים אלו, הוא ישלים צמידות אליו בשבוע הבא. שבוע הבא זה בין השאר חול המועד וכנראה שחופשת פסח השנה מלאה בהרפתקאות ובכמה דברים מטורפים להם אין באפשרותכם לצפות. מרס מסמל את עקרון ה'הנעה לפעולה', וזה בדיוק הדבר שהעולם מעודד אתכם לעשות בחול המועד הקרוב.

משפחה - אחד האזורים הכי פעילים במפות שלכם בימים אלו הוא מזל טלה ואזור הביתיות והמשפחתיות. זה לא מפתיע כי פסח וחופש מהעבודה עומדים בפתח, אנו ננצל את ההזדמנות להטיל אור על הכוכבים שמאכלסים את האזור הזה במפות שלכם. השמש, מרקורי וונוס הופכים את החג הקרוב להזדמנות להתעדכן, להרגיש נאהבים וגם קצת לעשות רושם עם קרובים. הרבה דיבורים יש שם.

תחילת שבוע - ריבוי של היבטי ירח מכניס את בני הזוג שלכם לעניינים. אלו דואגים לדברים עבורכם, או דואגים לכך שתשמעו בעצתם. אפילו אל תנסו להתנהל לבד בימים אלו (בעיקר בראשון) כי שיתוף פעולה הוא גורם מפתח בהצלחה.

אמצע שבוע - מחכות לכם אנרגיות של שגרה בימים שלישי-רביעי.

יום חמישי - היבט דיסהרמוני בין השמש לכוכב האישי, שבתאי, שם אתכם בסיטואציות בה עזרתכם נדרשת. תצטרכו להקדיש זמן קצת מעבר, אולי לשבור את החוקים אבל החיוך והוקרת התודה יהיו שווים זאת.

סוף שבוע - יום שישי ערב פסח השנה הוא זמן מתיש, בעיקר משום שאתם אחראים על חלקים נכבדים בארגון האירוע. מעבר לכך, האירוע עצמו עובר ללא בעיות מיוחדת (כי הוא מתוכנן בצורה מופתית).

יום שבת - מעבר ונוס למזל שור בשעות הערב הופך את המוצ"ש לזמן מועדף לשנות אווירה, כמו גם להחליף לבגדים יותר מחמיאים.

תחזית שבועית

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

הירח המלא של יום שבת הוא כנראה המאורע האסטרולוגי של השבוע, יחד עם זאת, אצלכם הוא מתמקם באזור מבשר טובות במפות הלידה כך שהשפעתו הדרמטית פוחתת. אצל חלק קטן אבל לא מבוטל מכם זה מגיע יחד עם עליה למטוס, ועכשיו לתחזית המלאה.

הכוכבים הפעילים במפות שלכם השבוע, מפעילים אזורים שוליים במפות אלו. באיזה שהוא מקום כל הרעש שעושים מפסח לא מדבר אליכם, יש לכם כמה רעיונות על דברים אחרים בהם הייתם שמחים להשקיע זמן ומאמץ עכשיו.

יום שישי - זה העיתוי לערב חג ויתכן שהשנה אתם צריכים לעזוב מוקדם מסיבה כלשהי. עדיין חשוב להראות הופעה, בהיבטים הסמליים זה נותן נקודות.

יום חמישי - ונוס משלימה צמידות לכוכב המזוהה עם המזל שלכם, אוראנוס, בשעות הבוקר. מדובר על היבט שתחת קרניו דברים טובים קורים בחייכם והתפקיד שיועד לכם הוא לשתף פעולה ולייצר הזדמנויות מלִידִים, זה בעיקר רלוונטי לתחומים של אהבה וכספים.

שעות הערב זה הזמן בו ההיבט האחרון פג והיבט חדש נכנס לתוקף. היבט מצד השמש לשבתאי, שגם כן מזוהה עם המזל שלכם, גורם לכך שימצאו אתכם בקהל. אין ברירה אלא להתבלט ולדבר על האישי או על הסיפור שלכם (בסתר ליבכם אתם שמחים מזה).

יום רביעי - היבט מינורי מצד השמש ליופיטר מקנה אנרגיות של למידה, ספיגה, מספרים ושאר פעולות שכליות ביום הכי מרכזי של מרכז השבוע.

התייחסות למעברים אסטרולוגיים ולהיבטים מנקודת מבט של 'הכי חשוב קודם' הפכה את השבוע הקרוב על ראשו, אבל מה קורה בתחילת השבוע?

ראשון לשלישי - כוכבי לכת נבצרים ממעברים והם גם נמנעים מליצור היבטים. באקלים מסוג זה הירח הוא גרם השמיים הדומיננטי ואצלכם זה מגיע עם אנרגיות של לסדר, לנקות, לקנות ולהתכונן לחלקים המאוחרים יותר של השבוע (כנראה לארוחת החג של שישי, אולי לטיסה לחו"ל, או סתם לדברים שמצפים לכם בחול המועד).

תחזית שבועית

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 31-25.3

מרבית כוכבי הלכת נמצאים השבוע בבית העשייה והתוצאות במפות שלכם, במזל טלה. השנה זה מגיע כמה ימים לפני תחילת פסח ושיא התפוקה שלכם דינו להסתיים קצת מוקדם בגלל נסיבות חיצוניות (חג).

קבוצת כוכבים אחרת היא הקבוצה שבמזל גדי ובבית ההתארגנויות והמטרות במפות שלכם. זה מראה שאתם מוצאים את עצמכם מעורבים בשלל יוזמות אזרחיות ופוליטיות (למרות שאתם יודעים יותר טוב). זו אבן שואבת לזמן שלכם ולאנרגיות, אבל אין מה לעשות, זה כנראה חשוב מדי מכדי שאפשר יהיה לשים בצד.

הכוכב האישי, יופיטר, מראה סימנים ראשונים של תנועה בעודו נמצא בנסיגה. כל זה קורה בבית הלימודים הגבוהים, האמונה והנסיעות לחו"ל. ככל הנראה החלק האחרון הוא הכי רלוונטי בהתחשב בזמן בו אנו נמצאים בשנה. האם יש לכם תכניות? האם כבר יש כרטיסים?

עצם זה שיופיטר נמצא בנסיגה, זה יכול להראות שאתם חוזרים ליעדים בהם כבר ביקרתם או מעדיפים את המוכר על פני החדש או הניסיוני.

לפני שנעבור לתחזית לפי ימים אולי מילה על מרקורי שנמצא בנסיגה בימים אלו. כיוון שזה קורה בבית הכספים במפות שלכם הצפייה היא ששורת ההוצאות תגבר על שורת ההכנסות, וההוצאות הבאמת גדולות הולכות על בני זוג ועל בני משפחה - שזה מבורך. 

ראשון-שני - ירח בהיבטים דיסהרמונים מקשה עליכם להתייחס ברצינות לדברים היום. מצב רוח טוב ובעיקר מצב רוח בלתי הגיוני הולך אחריכם בכל מקום בזמן זה - זה קורה ביום ראשון.

רביעי חמישי - ההתרחשויות האסטרולוגיות הגדולות הן צמידות ונוס-אוראנוס והיבט דיסהרמוני בין השמש לשבתאי. שילוב ההשפעות מתקשר למפגשים שונים אליהם אתם נקלעים ביום זה. עם בני זוג ובני משפחה, כמו גם עם זרים ועם אנשים מעברכם (מפגשים קצת יותר אישיים).

יום שישי - הייתם שמחים עם עניינים היו מתנהלים בצורה יותר אורגנית סביב שולחן החג, אך ההתנהלות המקובלת במשפחה שלכם מרגישה מלאכותית ולעיתים מוזרה.

יום שבת - ונוס נכנסת לבית הסידורים והנסיעות הקצרות במוצ"ש, מכאן אנו מסיקים שיש סיבה-שתיים-שלוש (!) לצאת מהבית בשעות הערב.