close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

הכוכב האישי מרס עוזב השבוע את מזל דלי, המקושר אצלכם לתמיכה ואהדה. הוא עובר למזל גדי במהלך נסיגה,

שם הוא ישהה בשתי המעלות האחרונות של המזל במהלך חודש כמעט.

בניגוד לדלי, השפעת גדי מתבטאת בסְפֶרוֹת של עבודה ועמל, מכאן אנו מסיקים שלא יהיה חסר מה לעשות עד אמצע חודש ספטמבר (מה שכן יהיה חסר זה זמן חופשי).

מבחינת תזמון - מרס נכנס לגדי ביום שני הקרוב בשעות הבוקר המוקדמות.

אנחנו רוצים להפנות את תשומת ליבכם למעבר ונוס למזל היורד בשבוע שעבר. הימצאות ונוס במאזניים מעוררת נושאים רדומים במערכות יחסים קיימות, בעיקר כמה כל אחד מבני הזוג תורם ונותן, כמו גם שאלות בלתי אפשריות בדבר שוויוניות וההדדיות.

כספים - מעבר אוראנוס לנסיגה בבית הכספים שלכם בשבוע שעבר מראה שאתם נמצאים במים הסוערים מבחינה כלכלית. החדשות הטובות, זה הולך ומתייצב כל שבוע - איפשהו במהלך חודש ספטמבר כבר תפסיקו להרגיש בכך.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה וירח בבית הבריאות והכושר הופך זמן זה לאידיאלי אם אתם שוקלים להתחיל ספורט חדש, לחזור לתכנית אכילה שעשתה טוב בעבר, או אולי לארגן ולעשות סדר בארון התרופות בחדר האמבטיה.

שלישי-רביעי - אלו ימים בהם אתם קצת מתוסכלים. זה שדברים לא בהכרח הולכים חלק לא אומר שאין לכם ממי ללמוד או מה להבין (כדי לצאת עם היד על העליונה).

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני הכולל את הירח, מרס, אוראנוס ונקודת הצפון של הירח מפעיל את הצדדים האובססיביים באופייכם. האינסטינקט אומר 'ללכת ראש בראש', אנחנו אומרים 'נסו לשחרר'.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני גורם לדברים טובים לקרות.

יום שבת - היבט מרקורי-ונוס הרמוני פותח בכם את היצירתיות, בעיקר החל משעות הערב. בשעות הבוקר אתם לא מצליחים להגיע לדברים שאתם באמת רוצים לעשות.

תחזית שבועית

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

הפלנטה שלכם, ונוס, עברה בשבוע שעבר למזל מאזניים המתקשר לכל המקומות בחיים בהם אנו זקוקים לתיקון או כיול מחדש. במקרה שלכם, מזל מאזניים יושב לכם על בית הבריאות והסדר הפיזי והרוחני בחיים. מסיבה זו, המשימה שלכם בשלושת השבועות הקרובים היא להתכוונן מחדש על מקומות בהם אתם עושים יותר או פחות מדי. בעיקר בהיבט הפיזי-גופני אבל לא רק. יכולים להיות לזה הקשרים בריאותיים בחלק מן המקרים, אגב.

הדירה או מקום המגורים הוא מוקד התעסקות לא קטן עבורכם בימים אלו. השמש, ובעיקר מרקורי שנמצא בנסיגה, נמצאים שם ביחד. המשמעות בפועל היא שאתם עושים החלטה וחוזרים בכם, חושבים שמוטב כך וכמה דקות לאחר מכן בטוחים שמוטב אחרת. חשוב להבין שיש פה עניין של להתרגל, בטח אם אתם נמצאים במהלך מעבר או שינוי מהותי המתבצע במקום מגוריכם.

ונוס נמצאת בימים אלו בין ההיבטים לכוכבים שבתאי, אותו היא כבר עברה, ופלוטו. זה מסתמן כלא פשוט, ומסיבה זו היינו ממליצים לקבל לחיקכם את האתגר והקושי, כך תוכלו להעביר זאת יותר מהר ובהצלחה עד לזמן של בעוד שבועיים אז אנרגיות קלות יותר מגיעות לחייכם.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה, אליהם אתם משתייכים, זו דרך נפלאה להתחיל את השבוע.

יום שני - מרס חוזר למזל גדי במהלך נסיגה. מעבר זה, שהוא גם מעבר השבוע, הוא חלון ההזדמנויות שלכם להגיע למיני-פעילות הזאת שאתם חולמים עליה. סופ"ש רחוק מהבית, קורס קצר, פסטיבל מוזיקה או כל אירוע יוצא דופן אחר. החודש הקרוב, אשר במהלכו מרס נמצא במזל גדי, הוא תזמון מושלם.

שלישי-רביעי - ענייני בריאות, תזונה וכושר תופסים אצלכם את רוב הזמן. ואם לא את רוב הזמן אז מרבית המחשבות מוקדשות להם, זה בטוח.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול, וירח שעובר לבית הזוגיות במפות שלכם זה זמן לדייטים עבור שוורים רווקים (אלו לא בהכרח עוברים חלק). שוורים שנמצאים בזוגיות, היכונו לבעיות הרגילות - פלסו את דרככם בחוכמה ובעיקר בסבלנות.

יום שישי - רגוע, וללא דרישות מיוחדות מעצמכם או מאחרים.

יום שבת - מרקורי משלים היבט הרמוני לונוס, המייצגת אתכם. היבט זה מגיע לידי שלמות בשעות הערב, בתזמון לשינוי כיוון ומעבר לעשייה של משהו שונה לגמרי ובלתי צפוי.

תחזית שבועית

מזל תאומיםתחזית שבועית5-11.8  


תאומים יקרים, 

הכוכב שלכם, מרקורי, נמצא בנסיגה בימים אלו ונסיגה זו מתרחשת באזור התקשורת, התעבורה והסידורים במפה האישית. את האפקט ניתן לתאר כהשפעת מרקורי בנסיגה קלאסית, עדיין לא יודעים מה זה אומר? תריצו חיפוש...

אתם מתחילים את השבוע עם מרס בבית המסעות והנסיעות, כשהכי מגרד זה לטוס לחו"ל, ואם כבר אז השבוע כי בשבוע הבא מרס נכנס לאזור אחר במפה האישית.
ונוס מתחילה את השבוע בבית המשפחה אך היא יוצאת ממנו ביום שלישי. אולי זה אומר שאת הימים ראשון שניאתם מבלים בצורה סטאטית, במקומות מוכרים ורוטיניים, או ממש מהבית (והסיבות לכך יכולות להיות מגוונות). 

יום שלישי ונוס עוברת למזל מאזניים ולבית ההנאות במפות שלכם. זה פחות האירוע שמתקיים היום ויותר הסימן ששארית הקיץ תעבור עליכם בנעימים, ופחות בצורה לחוצה ובליווי עבודה.
* יתכן שגם מחכה שם אירוע נחמד במהלך היום בנוסף

יום רביעי היבט ונוס-מרס הרמוני במזלות האוויר, אליהם אתם משתייכים, מייצר חוויה נעימה במישור הבינאישי. ישנה סבירות גבוהה שזה קשור לאהבה וזוגיות.

יום חמישי צמידות השמש לכוכב האישי, מרקורי, שמה את האנרגיות של הכוכב שלכם בצל. בפועל אתם נאלצים להסתפק באמצעים צנועים ופשוטים במהלך יום זה, או משהו כמו להגיע במקום יותר נמוך מראשון בתחרות או חידון.

יום שישי היבט ונוס-שבתאי דיסהרמוני פוגע לכם במוג'ו במישור החברתי, שם אתם נאלצים להתמודד עם בלגן שאחרים יצרו, לאכול דייסה שאחרים בישלו, או לתפקד תחת נסיבות מגבילות וחשאיות. 

יום שבת מולד ירח שהוא גם ליקוי חמה (אך כזה שלא יראה מהארץ) מאפשר לכם לסגור תכניות ולהתכוונן באופן סופי ומוחלט לגבי מה שקורה בשארית חודש אוגוסט.  

תחזית שבועית

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

מעבר השבוע הוא ללא ספק חזרת מרס למזל גדי, הוא המזל היורד שלכם, במהלך נסיגה. חזרת מרס לגדי, המתרחשת ביום שני, מגיעה עם פגז מהעבר. אנשים שליוו והיו אתכם בחודשי האביב השנה (אמצע מרץ - אמצע מאי) חוזרים לחייכם בדרך זו או אחרת.

פרשנות אפשרית אחרת היא גיהות גבוהה בזוגיות בה אתם נמצאים כעת, זה בעיקר סביר ויתכן אם קיימת בקשר שלכם נטייה לטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח. כבר אין שם מקום, הדברים יצטרכו לצאת החוצה בשלב מסוים ועכשיו זה זמן לא פחות טוב מכל זמן אחר.

בחדשות אחרות, התחום הפיננסי עושה כותרות במפות שלכם. מרקורי נמצא בשבוע אחרון של נסיגה בבית הכספים שלכם ואי וודאויות כלכליות מתקרבות לידי פתרון. מתישהו בשבוע הבא זה קורה.

ונוס נכנסה בשבוע שעבר לבית מקום המגורים והמשפחה במפות שלכם. הפוקוס בשלושת השבועות הקרובים הוא מקסום של נוחות, ואתם לא חוסכים באמצעים.

יום ראשון - מדובר על שבוע שמתחיל לאט.

יום שלישי - שמרו על כוחות בינתיים.

רביעי-חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני המתאסף בשמי הלילה הוא האות שלכם להתפקס, להפוך רציניים ולתת בראש בעבודה ועניינים סידוריים.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני וירח בבית הבילויים הם מהמעברים האסטרולוגים שלא זקוקים לפירוש או הסבר מיוחד.

יום שבת - גרם השמיים שלכם, הירח, נמצא ברבע ראשון ואקטיבי. אור הירח גובר על החושך ואתם יכולים להיערך לשבוע של פעילות מוגברת החל משבוע הבא. בהקשר למה שקורה ביום זה פְּרוֹפֶּר, היבט ונוס-מרקורי מכניס לחייכם מנה גדושה של משחק, יצירה, פטפטת ואווירה קלילה.

תחזית שבועית

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

מעט מאוד קורה לשמש, המייצגת אתכם, השבוע. בשבוע הבא לעומת זאת השמש משנה מזל ויוצרת היבטים עם שני כוכבי לכת. דברים להם אתם מצפים שיקרו, יכולים להידחות לשבוע הבא. אל תגידו שלא הזהרנו אתכם.

השבוע השמש עוברת במעלות האחרונות של המזל שלכם, ומכאן נאחל ימי הולדת מעולים לאריות ילידי אמצע אוגוסט. כל עוד השמש נמצאת במזל שלכם, יהיה לכם קל לנווט במצבים שונים בעזרת כוח האופי, האישיות והכריזמה. החל מהמחצית השנייה של שבוע הבא זה מפסיק לפעול ביעילות.

כוכב אחר שמתחיל את השבוע במזל שלכם, הוא מרקורי שנמצא בנסיגה. הימצאות מרקורי בנסיגה במזל האישי מצביעה לעבר בעיה, סוגיה או מטלה שאינכם מצליחים לבצע או לפתור. חכו למעבר מרקורי חזרה מנסיגה בתחילת השבוע הבא, אז חלקי הפאזל יתחילו ליפול למקום.

יום ראשון - מבנה היבטים הרמוני במזלות האדמה הופך אתכם ליותר רציניים ולשקולים יותר מבד"כ.

יום שני - מרס יוצא מבית הזוגיות במפות שלכם ונכנס לבית הבריאות בעוד לכם יכול להפריע הרגל כלשהו של בני הזוג או אי הסכמה בנוגע לסדר או לאי קיומו.

שלישי-רביעי - אתם הרבה בנסיעות, ובלי הפסקה על הטלפון.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני יוצר בכם מצב רוח לקחת יוזמה, להגדיל ראש, ולהביא את עצמכם ממצב א' פחות מספק למצב ב' יותר - העיקר שתוכלו להיות גאים בעצמכם.

יום שישי - שקט.

יום שבת - ירח ברבע ראשון ואקטיבי כמעט ומוציא אתכם מהכלים. משום שאתם מחויבים להישאר בבית מאיזו שהיא סיבה, וכל שאתם רוצים לעשות זה לעבור לדברים מעניינים יותר.

תחזית שבועית

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

מבט מהיר במפות השמיים מראה שאתם ניצבים בפני בחירה חשובה, בצומת דרכים בחיים או במצב לא ברור ולא נעים מסוג אחר.

אתם נמצאים במהלך שבוע אחרון בו הכוכב שלכם, מרקורי, נמצא בנסיגה ונסיגה זו מתבצעת בין שני היבטים דיסהרמונים - ליופיטר ואוראנוס. היבטים אלו מראים את השאיפה שלכם, או הצורך, לפרוץ החוצה ולהרגיש חופשיים (כנראה בגלל נסיבות מגבילות כלשהן בחייכם).

החדשות הטובות הן שבתחילת שבוע הבא מרקורי מסיים נסיגה ואתם כבר בסופ"ש הקרוב לוקחים כמה דקות לעצמכם ומנסים להגיע להחלטה בנוגע למתרחש אתכם בשבועות הקרובים (ואולי מעבר).

עוד בענייני נסיגה, אנחנו רוצים לציין שמרקורי נעצר יחסית קרוב לנקודת הצפון של הירח בסופ"ש הקרוב. עצירה זו מאפשרת לכם לראות את חצי הכוס המלאה, להבין את הנקודות החזקות שלכם, ובעיקר לשאוף לבנות מאותה נקודה ולהתקדם בעולם. תנו לביטחון הזה להנחות אתכם בתהליך קבלת ההחלטות שאתם ניצבים בפניו.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני וירח במזל שלכם מדגישים את הצורך בדיוק, ובאיכות על פני כמות. זה רלוונטי למקום העובדה שלכם ולסוגיות אחרות בחיי היומיום.

יום שני - מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה ומדובר על השפעה מעולה כי במקרה של בני המזל שלכם מרס יוצא מבית הבריאות ולכם מצפה הקלה (של פחות או יותר חודש) במצב בריאותי שהפך את חייכם לפחות נוחים בחודשיים האחרונים.

שלישי-רביעי - לא היינו אומרים שבני המזל שלכם הם מהחומרניים בגלגל המזלות, אבל תחת השפעת ירח בבית הגוף והמשאבים לא יפתיע אותנו אם תרשו לעצמכם קצת להיות כאלו.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול מתמקם בבתי השינויים וההתאקלמות במפות שלכם. יתכן ותצטרכו לשנות תכניות או להתאקלם לנוכח שינוי תכניות של גורם צד שלישי.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני וירח בבית המהירות והיעילות, מדגיש איזה צורך 'לא לבזבז זמן', אולי לקום מוקדם, אולי לרוץ ממקום למקום עד שתמצאו את מה שאתם צריכים. מזכירים שיש לכם רק חצי יום.

יום שבת - הכוכב שלכם, מרקורי, משלים היבט הרמוני לוונוס ביום שאתם נמצאים בו במצב רוח לאהבה.

אפילו אם אתם לא בזוגיות ולא יוצאים, אתם כנראה מוצאים את עצמכם מתעסקים בענייני יחסים וקשרים בדרך אחרת.

תחזית שבועית

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

אתם מתחילים את השבוע עם הפלנטה האישית, ונוס, במזל שלכם. זה טוב למצב הרוח וגם לחוש האסתטי, יש לכם תכנית ואתם יודעים איך אתם רוצים שכל דבר יראה או יסתדר.

מרס אומנם מתחיל את השבוע בשכנכם למזלות האוויר, דלי, אך מהר מאוד הוא עובר למזל גדי ולבית מקום המגורים במפות שלכם. אחרי תקופה של חודשיים וחצי בה יצאתם ועשיתם חיים, חייכם מעט נסגרים, אבל תחושת המטרה אצלכם מתעצמת. בעיקר זה קשור לעניינים משפחתיים ורצון להיות שם בשביל הקרובים והאהובים.

מבחינת תזמון - מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה ביום שני בשעות הבוקר המוקדמות.

כספים - יופיטר, שחזר מנסיגה לפני חודש, מבלה את השנה הנוכחית בבית הכספים במפות שלכם. בימים אלו מהירותו קרובה לממוצעת ומכאן אנו למדים שתזרים המזומנים הוא סביר, אולי אף סביר פלוס בהשוואה לימי תחילת הקיץ.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה מראה שעניינים זזים לאט ביום זה, תצטרכו להתאזר בסבלנות ולדעת שמה שהיה אמור לקחת שעה יכול לקחת גם שעתיים - ראו הוזהרתם.

שלישי-רביעי - ירח במזל שלכם ומחסור גורף במעברים והיבטים מראים שאין משהו דחוף על האג'נדה, אצל חלק מכם זה גם יכול להיתרגם לשעמום (כמו גם שעמום במקום העבודה).

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול מגיע יחד עם חוויות שבודקות עד כמה אתם נאמנים למילה שלכם, עד כמה אתם מספקים תמיכה או תחזוקה בדיעבד.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני במזלות המים מגיע יחד עם שלל פינוקים, ולכם לא כדאי לומר לא (עבודה שיש לכם, זאת תוכל לחכות).

יום שבת - מרקורי בנסיגה משלים היבט הרמוני לכוכבת שלכם, ונוס, ואתם מקבלים שיחת טלפון לה ציפיתם, מייל שהיה אמור להגיע, או ביקור שהגיע באיחור אך טוב שהגיע.

תחזית שבועית

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

השינוי הגדול שמתרחש השבוע הוא מעבר הכוכב שלכם, מרס, בחזרה למזל גדי במהלך נסיגה. מעניין לציין שזהו השלב הסופי של נסיגת מרס, בו הוא נכנס למזל שממנו הוא כבר יצא. יתר על כך, מרס יחזור מנסיגה בעוד שבועיים וייצא מגדי בעוד שבועיים נוספים. מה כל זה אומר?

ובכן, יכולות להיות לכך מספר פרשנויות ואחת הפרשנויות היותר סבירות היא שאתם חוזרים בכם מהחלטה חשובה שכמעט גמרתם בלבכם ועשיתם, אתם חוזרים לחפש ולבדוק עד שתוכלו להרגיש מאה אחוז בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

יתכן כמובן, שתחפשו עוד ועוד ותבינו שמה שכבר מצאתם זה הכי טוב.

לאיזה תחומי חיים זה יכול להתקשר? הכי סביר שזה מתקשר לענייני מגורים, דירות ונדל"ן אך גם ייתכן שזה מתקשר לענייני כספים והשקעות באופן יותר כללי, או אפילו לעניין כלשהו שבעיקר נוגע למשפחה ופחות לעצמכם.

מבחינת תזמון - מרס עובר לגדי ביום שני בשעות הבוקר.

זוגיות - מעבר אוראנוס לנסיגה בשבוע שעבר במזל היורד הופך אתכם לפחות ערניים ופחות מודעים בנוגע לדברים שמתרחשים אצל האחרים החשובים שלכם. ימים שלישי-רביעי בעיקר הם ימים בהם זה קל לאבד את הצפון.

קריירה - מערך היבטים דיסהרמוני גדול, המגיע לידי דיוק ביום חמישי, אחראי לעבודה נוספת שנופלת עליכם במחצית השנייה של היום. ביום הכי פחות נוח, בזמן הכי לא נוח.

בריאות - אתם נמצאים בבריאות טובה ומצב רוח באזור שישי-שבת. עצה משמיים היא לא לפחד להפעיל את הגוף, ואפשר גם "להפעיל" אנשים אהובים שמקיפים אתכם - שיהיה מעניין.

* יום שבת זה גם זמן הירח שנמצא ברבע ראשון, המעורר לפעולה, את זה תוכלו להרגיש במהלך שבוע הבא שמבטיח להיות עמוס למדי

תחזית שבועית

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

אתם מתחילים את השבוע כאשר הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא בהיבט דיסהרמוני לכוכב המשלים שלו, מרקורי (שנמצא בנסיגה). בהמשך השבוע שני כוכבים אלו נפרדים וכל אחד ממשיך בדרכו שלו.

נראה שהמסר פה הוא כזה של להכיר את עצמכם ולעשות את הדברים בתנאים שלכם. לא משנה עם אילו תובנות או מסקנות אתם מגיעים מהסופ"ש האחרון, אתם לא יכולים להפסיק את החיים או לעכבם בעקבות זאת.

ברמת התמונה הגדולה - יופיטר סיים את נסיגתו כבר לפני חודש. בימים אלו מהירותו חוזרת לרמת הנורמה ואתם ממשיכים עם הדברים הרבים שידיכם נמצאת בהם - אלו המתסכלים יותר ואלו שפחות, אלו בהם ההצלחה מגיעה מהר ואלו בהם היא מגיעה לאט. המסר הוא מסר של 'חזרה לשגרה', כמו גם מאמץ מדוד ומדורג.

בשבוע הבא - יופיטר ישלים היבט הרמוני לנפטון המתקשרים למרדפים רוחניים, אסתטיים או רומנטיים. הסכנה עם נפטון היא ביטחון בכך שאתם רואים טוב בעוד מה שאתם רואים זה 'שטח מת', כמו גם איבוד שיווי משקל. היתרון בנפטון נמצא בכך שהוא מאפשר להגיע למצבי אחדות, רוגע, שלווה, הבנה ואופוריה.

תצטרכו בקיצור לנסות להבין אם אתם נמצאים בכיסא הנהג או כיסא הנוסע.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה מאפשר לכם להספיק המון במקום העבודה, כמו גם לדעת מתי ללחוץ על הברקס ולזוז בכיוון הבית.

יום שני - מרס שנמצא בנסיגה עובר למזל גדי ולבית הכספים במפות שלכם. הימצאות מרס בבית הכספים במהלך השבועות הקרובים באה יחד עם תקופה של הוצאות מוגברות, או מנופחות בחלק מהמקרים. עד כמה אתם צריכים את הדברים שאתם קונים?

שלישי-רביעי - מחסור בתנועות אסטרולוגיות וירח בבית החברים מראה שאיזון ההנאה-עבודה נוטה באופן ברור לטובת הראשון.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול, שם אתכם בתפקיד של לומדים ומחפשי ידע. הקושי מסתכם בלהבין עניינים מסובכים או להגיע לידע רלוונטי.

יום שישי - הירח יוצר צמידות ליופיטר ביום בו אתם בעיקר רוצים לנוח, פחות לצאת, ופחות לעשות חיים.

יום שבת - היבט מרקורי-ונוס הרמוני מגיע לפצות על הדברים שלא עשיתם אתמול, מדובר על יום בו אתם מאוד אקטיביים. בני הזוג או הדייטים משחקים שם תפקיד חשוב.

תחזית שבועית

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

החדשות הגדולות של השבוע הן כניסת מרס למזל שלכם, במהלך נסיגה. מעבר זה שימשך בערך חודש ימים הופך אתכם ליותר פעילים, חדורי מוטיבציה או אולי לווכחנים ונוטים לקונפליקט (תלוי בנסיבות חייכם).

צריך לציין שמרס נמצא בשלב של לקראת סיום הנסיגה, מסיבה זו הוא ישהה רק בשתי המעלות האחרונות של מזל גדי. זה מראה שהשפעה זו תורגש, ותהייה חזקה במיוחד, אצל גדיים שנולדו לקראת סוף המזל שלכם וקצת לפני תחילת מזל דלי.

מבחינת תזמון - מרס נכנס למזל שלכם בשעות הבוקר המוקדמות של יום שני.

הכוכב האישי, שבתאי, נמצא בהיבט הרמוני וארוך טווח לאוראנוס של החדשנות, הטכנולוגיה והשחייה נגד הזרם. מזה זמן רב שאתם שואפים לעשות את הדברים בדרך אחרת, אך תמיד מגיעים תירוצים שלא מאפשרים למחשבות לתפוס צורה. אנרגיה זו טומנת זרעים אך היא מקשה בביצוע משום שמדובר בהיבט הרמוני ורך, וגם כי שבתאי נמצא בנסיגה בימים אלו. יתכן שהימצאות מרס במזל שלכם למשך החודש הקרוב תעזור לברוא מציאות זו.

בשבוע הבא - השמש תשלים מערך היבטים הרמוני יחד עם שבתאי ואוראנוס - זה לא יכול להיות רע. 

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה, אליהם אתם משתייכים, נותן מנוף רעיוני-יצירתי ותחושה טובה ברמה של מצב רוח.

שלישי-רביעי - השמיים לא פעילים במיוחד ברמה של מעברים והיבטים. ירח ברום המפה שלכם מרכז את האנרגיות והמאמצים בענייני עבודה או דאגות מעשיות אחרות בחיים.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני במזלות היציבים שם אתכם בעמדת אחריות, זה הרבה לחץ אך גם שבחים ויוקרה אם מצליחים לנווט בלי להיתקל במכשולים.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני במזלות המים שם את חיי החברה שלכם במרכז, שעות הערב זה הזמן והטיפ שלנו הוא ללכת על כל הקופה (את ההקשר תוכלו להבין לבד).

יום שבת - ירח ברבע ראשון, בו האור גובר על החושך, זה זמן טוב לסלק מהדרך מספר מטלות מעיקות שמחכות על השולחן שלכם כבר שבוע שלם.

תחזית שבועית

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

האירוע האסטרולוגי הגדול השבוע עבור בני המזל שלכם הוא יציאת מרס ממזל דלי בתחילת השבוע יום שני. יציאת מרס מגבולות המזל שלכם, במהלך נסיגה, יכולה להראות שכיליתם את האש שהייתה בכם בהקשר למטרה או יעד שהצבתם לעצמכם.

אחרי מעבר מרס לגדי ביום שני, מרס ישהה במזל זה במשך חודש ימים, אך הנושא בו התשוקות שלכם היו הכי גדולות כנראה ימשיך ולא ייתן מנוח. מרס ימצא בשתי המעלות האחרונות של המזל הקודם לשלכם, רחוק מהעין אך קרוב ברמת התודעה. אם אתם רוצים באמת לנוח ולאסוף כוחות יהיה עליכם לעבור למחשבות והתעסקויות בדברים אחרים, המעבר אינו פשוט.

דרך אחרת בה מעבר זה יוכל להתבטא הוא בהקשר ספורטיבי, למשל פציעה יכולה למנוע מכם לעסוק בספורט האהוב עליכם למשך כמה זמן (כנראה חודש). או אותו דבר לגבי עבודה או מטלה פיזית כלשהי אותה אתם רגילים לבצע.

בחדשות אחרות, מרקורי נמצא בנסיגה במזל היורד שלכם. תקופה זו בה מרקורי נמצא בנסיגה יכולה להיות תקופה בה אתם לא מצליחים לשמור על קשר עם האנשים איתם אתם הכי רוצים לשמור על קשר.

בהערה דומה, אתם רוצים לומר משהו לאדם כלשהו אך המילים לא יוצאות מהפה (אולי בהקשר רומנטי). יהיה זה יותר נוח לחכות לסיום הנסיגה החל מתחילת שבוע הבא.

ראשון - מערך היבטים הרמוני הכולל מגוון רחב של כוכבי לכת בא להצביע על זמן בו רבים הדברים הטובים מאלו הרעים שקורים לכם.

שלישי-רביעי - אתם מתעסקים ברחוק, בשונה, באינטלקטואלי - זה כולל הרבה דיבורים, קצת פחות הקשבה (אבל גם).

יום חמישי - מערך היבטים גדול ודיסהרמוני הוא מפגש צומת לכמה צירופי מקרים, וכאלו שגורמים להזעה ומכפילים דאגות.

יום שישי - מאוד דומה ליום ראשון.

יום שבת - ירח ברבע ראשון, בו האור גובר על החושך, הופך את השבת הזאת לשבת של עשייה. עד שעות הערב לפחות, בהן יוצא לכם לעשות דברים שמזמן רציתם להגיע אליהם.

תחזית שבועית

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

השבוע הקרוב נחשב לשבוע חלש מבחינות של תנועות אסטרולוגיות, הימצאות אור הירח במגמת עלייה קצת מפצה על עובדה זו.

הכוכב שלכם, יופיטר, מאיץ מהירות בימים אלו לקראת מעבר למזל קשת ולבית הקריירה שלכם בעוד ארבעה חודשים. זה לגמרי בסדר שאתם לא דורשים יותר מדי מעצמכם כעת, אך זכרו שחודשיים לפני כניסת 2019 הקריירה נכנסת להילוך גבוה.

יותר קרוב לזמן הווה, יופיטר משלים היבט הרמוני לנפטון בשבוע הבא. יכול להיות שהיבט זה מגיע בתזמון עם החופשה המושלמת, העצה המושלמת, המציאה המושלמת או דרך אחרת בה תוכלו להרגיש יותר שלמים ורגועים. שאלו את עצמכם, מה הוא הצפי לשבוע הבא?

מרקורי באריה נמצא בנסיגה, והוא אחד הכוכבים שנפרד מהכוכב שלכם יופיטר בתחילת השבוע. התרחקות מרקורי סמלית להתרחקות עושי צרות, פרחחות, שובבות ושאר גורמי מטרד בחייכם.

יום שני - מרס עובר במהלך נסיגה למזל גדי ולבית החברים והקבוצות במפות שלכם. מעבר זה מחזיר עטרה ליושנה באמצעות זאת שאתם חוזרים להתראות עם אנשים אהובים, כאלה שהייתם בטוחים שהמשיכו הלאה. השפעה זו תימשך חודש בערך...

שלישי-רביעי - הצרות הרגילות.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול מאפשר לדברים הקטנים להרוס לכם את מצב הרוח, או לעניין בריאותי כלשהו (לא משנה קטן או גדול) להוציא אתכם משיווי המשקל. זכרו שכוח רצון זה לפעמים כל שצריך כדי להתמודד עם מצב או להחזיר בחזרה על הרגליים.

* סיטואציה זו יכולה לחזור על עצמה ביום שבת, שימו לב ואל תהיו פאסיביים בהתמודדות.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני וירח בבית הטיולים, לימודים וחוויות מיוחדות זה הזמן המתאים להתכונן למשהו חשוב שנמצא מעבר לקו האופק.