close נרשמת בהצלחה
050-866-3028
 

לוח אירועים


לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

אתם לא לגמרי בטוחים בנוגע לדברים שאתם עושים בתחילת השבוע, נהנים מאינטראקציות עם אנשים באמצע השבוע, ומסיימים את השבוע בעודכם מרגישים לא בנוח מהמתרחש.

באופן כללי צריך לומר שמרבית כוכבי הלכת נמצאים כעת בבית אורחות חייכם, הסדר, והניקיון במפות שלכם אך מתחילים הם לאט לאט לעבור למאזניים שהוא מזל אוויר ועיקרו באנשים. מה שאנו מנסים לומר זה שבשבועות אלו אתם מנסים לסדר את חייכם ולנקות אותם מהרגלים מזיקים שנוספו. כבר השבוע, ויותר מכך בשבוע הבא, אתם מפסיקים לבחון את עצמכם ומתחילים לבחון את כל הדברים הטובים הנמצאים בעולם הגדול שבחוץ.

זוגיות - זה עוד נושא שעולה המניה שלו בשבועות אלו, בשבוע הבא זה קצת מתחמם ובעוד שבועיים זה כבר ממש חם.

כספים - אתם מחפשים איך להשקיע ומה לקנות, אבל המחשבה היא ללכת על בטוח, אפילו להסתפק רק בדברים חיוניים. הרבה מזה זה שאתם מחפשים לסמן 'וי' על תנועות כספיות שיגרמו לאחרים להנהן בהסכמה.

ואולי עוד טיפ: אל תיגעו בכסף שלכם ביום ראשון, חכו לשני – מרגע זה והלאה אתם מקבלים אור ירוק.

קריירה - משגעים אתכם ביום ראשון ומוציאים לכם את המיץ במקום העבודה ביום חמישי. ברגיל.

בשאר ימי השבוע נציין את ימים שלישי-רביעי כרצף מהיר ומהנה של אירועים חסרי משמעות אך מבדרים לרוב. אל תיקחו דבר ללב ושמרו על החיוך.

יום חמישי - היבט דרמטי בין יופיטר לאוראנוס טורף את הקלפים בפגישות להם אתם שותפים ביום זה, ואולי גם בדייטים. ממש מישהו מתעקש לארגן לכם הפתעה (אבל לרוב מדובר באנרגיה חיובית).

יום כיפור השנה מתגלה כקשה למי שצם רק בהתחלה, עשו הכל כדי לשרוד את השעות הראשונות של הצום, ומשם שבת יוצאת אוטוטו.

תחזית שבועית

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

אתם מתחילים את השבוע עם מצב רוח טוב וממשיכים עם אותו מצב רוח ממש עד כיפור. ריבוי כוכבים במזל בתולה ובבית היצירתיות, הביטוי עצמי, והאגו מאפשרים לכם להיות קצת אנוכיים בתקופה זו, ובלי רגשות אשם.

כוכבי הלכת לאט לאט זולגים אל תוך מזל מאזניים ובית הבריאות שלכם. יש פה הזהרה מהסכנות הצפויות בתקופת החגים - רביצה בבית, אוכל משמין, חוסר דינאמיות. זה בעיקר רלוונטי לשבוע הבא אבל כבר עכשיו כדאי להקדיש מחשבה על מנת למנוע. 

ברמת התמונה הגדולה השנתיים האחרונות התאפיינו ביכולת שלכם להחזיק משרה יוקרתית (או מכניסה) ויש פה ניגוד לשנתיים הקרובות (החל מסוף 2017) בהן הפוקוס נסב להגשמת אישית ואף איזשהו רצון לחיות את חייכם בתנועה, פחות להיות תקועים באותם מקומות.   

יום ראשון - ילדים זה שמחה, חוץ מכשזה לא (לא בהכרח מדובר על הילדים שלכם).

שלישי-רביעי - אתם טובים בלעשות דבר אחד ולעשות אותו טוב. זו לא הדרישה מכם כעת.

יום חמישי - פלוטו חוזר מנסיגה בבית הטיולים, הלימודים הגבוהים והחיפוש הרוחני במפות שלכם. כמו שהמסך נסגר על שאיפות אישיות חצי שנה קודם לכן, עכשיו הוא נפתח רק בהילוך איטי (אתם צריכים להבשיל לזה).

יום שבת - זה יום כיפור וזמן בו הפלנטה שלכם ונוס יוצרת מוּלוּת לנפטון של חוסר הגבולות. דווקא בגלל השפעה זו היינו מייעצים לא להתעקש על לצום או לא לשתות מים או על משהו אחר שלא יעשה טוב. מידות טובות נמצאות כאן לעזרתכם, ואל תפחדו שאנשים אחרים לא יבינו.

תחזית שבועית

מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

הכוכב שלכם מרקורי יוצר היבט אחרון במזל בתולה השבוע לפני שהוא עובר למזל חדש ביום שבת. מדובר על היבט דיסהרמוני לשבתאי של האחריות והמשמעת העצמית וזה משהו שדורש מכם להירתם לפרויקט העיקרי עליו אתם עובדים כעת, לפנות מהדרך הסחות דעת, ולהשלים את המשימה כנדרש.

מבחינת תזמון ההיבט מגיע לידי דיוק ביום שני, אז אזור תחילת השבוע זה הזמן הרלוונטי.

מעבר נוסף המערב את הכוכב שלכם הוא כניסת מרקורי למזל מאזניים ביום שבת. מעבר זה גורם אצלכם לגילויים פחות רציניים ויותר שובבים באופי. מיותר לציין שהתזמון הוא ממש לא מתאים כי זה קורה ביום כיפור, נראה שלא תהיה ברירה אלא להתאפק, תאומים.

* פרשנות אלטרנטיבית היא שביום כיפור אתם מלווים אדם אחר, אולי ילד בצום או בנסיעת אופניים 

מעבר למתרחש עם מרקורי, דברים מעניינים נוספים קורים השבוע -

ימים שלישי-רביעי - מבנה היבטים דיסהרמוני מלווה את כל מעשינו, ומדובר על מבנה היבטים המתקיים במזלות המשתנים (אליהם גם אתם שייכים). לכם יש יתרון תחת השפעה שמימית זו כי המזל שלכם מושפע הכי פחות מכל המזלות המשתנים ומכאן שהבלגן פוסח עליכם. 

יום חמישי - היבט השבוע מתמקם ממש כאן ומדובר על מוּלוּת הרת גורל בין יופיטר לאוראנוס. תחת השפעת המולות אירוע מלהיב או מעניין מגיע העירה והאתגר הוא לשכנע אדם קרוב שיתלווה אליכם. אפשרות אחרת היא אינטריגות ומאבקי כוח במעגל החברים שלכם.

יום כיפור מתקיים השנה תחת השפעת פלוטו שחוזר מנסיגה. פלוטו הנמצא בעצירה לפני התנועה קדימה זורע בכם סימני שאלה בדבר אינטראקציות שליליות מהשנה האחרונה. גם אם לא תרצו להרים טלפון ולומר סליחה, אולי כן תרצו להגיע למסקנות ולנהוג בצורה שונה בסיטואציות דומות בעתיד.

תחזית שבועית

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

בשבוע הקרוב הגרם השמימי שלכם, הירח, מתקרב לרבע ראשון ומשלים אותו ביום רביעי בלילה. כיוון ששלב זה של הירח כולל בתוכו את האנרגיות של המאזניים ושל הגדי ניתן לצפות לקונפליקטים בין החברתי לאישי. למרות רצונכם ליישר קו עם נורמות ועם מה שמקובל, משהו שמרגיש כהזדמנות נדירה מפתה אתכם לחרוג מאותם נורמות - אתם אומרים לעצמכם שתעשו זאת 'רק פעם אחת'.

* אולי זה קשור ליום כיפור שנמצא מעבר לפינה או אולי בצורה רחבה יותר לתקופת החגים הנוכחית, לא יפתיע אותנו אם זה קשור לקריירה בצורה זו או אחרת

עוד כמה מילים על הירח - היא אינו יוצר היבטים לכוכבי לכת למעט הימים רביעי ושישי, ובכלל עושה הרושם שתחילת השבוע הנוכחית היא די רדומה עבור בני המזל שלכם.

יום רביעי - צמידות ירח שבתאי מציבה אתכם בסיטואציה של לבחור את האפשרות הפחות הגרועה וזה כנראה קשור לפיננסים.

יום שישי - צמידות ירח פלוטו מבשרת על חוסר שקט ביחסים זוגיים, לא משהו שאפשר לפתור בקלות ונראה שתיאלצו להסכים שלא להסכים בינתיים.

תחילת שבוע - די רדום. צריך לציין כיוצא דופן את ערב יום ראשון בו מרס משלים מוּלוּת לנפטון. תחת השפעת ההיבט את מתכוונים להגיע למקום מסוים או לפגוש אדם מסוים, מגיעים או פוגשים אחר, והדבר המפתיע הוא שאתם לא תתחרטו על כך.

יום חמישי מחכה לכם כאן היבט השבוע בדמות מוּלוּת יופיטר-אוראנוס. המולות שמתמקמת באזורים של משפחה ועבודה במפות שלכם מסמלת שיבושים בסטטוס קוו, כמו גם פריצות דרך מפתיעות, והתרחשויות בלתי צפויות מסוג אחר. מה התכנון שלכם ליום זה, ומה יכול להשתבש או להתגלות כיתרון במסווה?

 

תחזית שבועית

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

הכוכבת שלכם, השמש, מבלה את השבוע הראשון שלה במזל מאזניים בבידוד יחסי. מזל מאזניים מסמל את תחילת הסתיו ואת הזמן בו הימים מתקצרים והלילות מתארכים, זו היא הסיבה שבגינה השמש נחשבת ל'נפולה' במזל זה. במקרה שלכם, אתם כנראה לא מרוצים מכך שהקיץ מתקרב לסיומו, וגם תקופת החגים זה זמן המשפחתיות וזמן הפשרות והלהיפגש באמצע.

מה שכן, הבידוד של השמש במשך השבוע הקרוב מציב אתכם במרחק סביר מכל הדברים שמפריעים לכם. מצאתם לעצמכם איזה שהוא מקום בו תוכלו להיות אדונים לעצמכם, אולי אי בודד או משהו כזה (או בדרך יותר טריוויאלית אולי אתם מקבלים כמה ימים ללא הילדים או ללא בני הזוג).

עם שלושה כוכבי לכת בבית הפיננסים במפות שלכם, עניינים כספיים זה לא דבר של מה בכך בימים אלו. השנה העברית עומדת להיגמר וגם לכם כדאי לערוך סקירה של מיזמים שהצליחו וכאלו שכשלו. הדרך לגדול ולצמוח היא על ידי כך שתלמדו מטעויות, ולא תחזרו על שגיאות.

זוגיות - ונוס ומרס מתקרבים אחת לשני בבית הפיננסים שלכם כעת. הנשים ביניכם מפקפקות ביכולת של הגברים לעשות כסף, הגברים מתלוננים על כך שהנשים רק מסתכלות על שורת הרווח, וכולם אובססיביים לנושאים של הכנסה.

מבחינת תזמון: מערך היבטים במזלות המשתנים מחמם אותנו על נקודות ומספרים בימים שלישי-רביעי.

יום ראשון - היבט מרס-נפטון מבקש הבהרות והסברים בהתכתבויות ושיחות עם בני משפחה ועם אנשי המעגל הקרוב. אל תתנו לחצאי דברים ודיבורים לפגוע, ואל תצאו מנקודת הנחה שמבינים אם אתם מדברים ברמיזות.

יום חמישי - היבט השבוע בדמות יופיטר-אוראנוס מכין את הקרקע להרצאה, מפגש לימודי, חוויה רוחנית או אירוע פותח תודעה אחר שכדאי לתפוס לפני שיגמר.

יום שבת - ביום כיפור השנה הצום עובר בקלות אם אתם נמצאים בחברה טובה, אנשים שגם כן צמים.

תחזית שבועית

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

מרבית כוכבי הלכת עדיין נמצאים במזל שלכם, תקופת ימי ההולדת אומנם הסתיימה, ועדיין המומנטום נמצא לצדכם.

הכוכב שלכם מרקורי, מבצע סדרת מעברים שמלמדת על פעילותכם השבוע - ביום שני הוא משלים היבט דיסהרמוני לשבתאי, ואתם עסוקים בפעילות מובנית כלשהי. תכנון, עיצוב, ארגון, גימור או דאגה לצד האסתטי.

ביום שבת, שנופל השנה על יום כיפור, מרקורי עובר למזל מאזניים בשעות של לפנות בוקר. מזל זה מתקשר לגוף הפיזי שלכם והחשק לאוכל הופך לחשק לא טריוויאלי (למי שצם).

* אל תנסו לצום אם אתם סובלים מבעיה בריאותית, חשוב לנו להדגיש

זוגיות - אם אתם גרים בנפרד זה אידיאלי לימים שלישי-רביעי, תוכלו לעבור ממקום למקום או לבקש מההורים לשמור על הילדים.

כספים - הכסף שלכם נשאר במקום השבוע, מצד שני אתם כן מקדישים מחשבה לאיך לנייד אותו, להשקיע או מה לקנות שיענה על הצרכים באופן מדויק 

יום ראשון - מרס עובר במזל שלכם בימים אלו. הוא מוסיף ממד של פעלתנות, חיפוש ריגושים או חוסר נחת (שלא נדבר על התנהגות אימפולסיבית). הצדדים השליליים בביטוי מרס מורגשים ביום זה, מרס יוצר היבט דיסהרמוני לנפטון וזו ההשפעה.

יום חמישי - מגיע ארוז יחד עם מספר מעברים ברי חשיבות. היבט יופיטר-אוראנוס יכול להראות שאתם מסתבכים בעלילות ומזימות של אחרים (ככל הנראה חברים או קולגות מהעבודה) שמושכים אתכם אל תוך מצב לא נוח.

בנוסף, פלוטו חוזר מנסיגה בבית המשחקים והיצירתיות שלכם. חוץ מזה שתזדקקו לדרכים יצירתיות לצאת מהסיטואציה הנידונה, אתם נמצאים במצב רוח חיובי ובלתי טיפוסי לכם ביום זה.

תחזית שבועית

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

הפלנטה שלכם ונוס משלימה היבט לנפטון של החלומות, התקוות וחוסר המיקוד ביום שבת. מה הוא הדבר או מי הוא האדם שאתם נואשים להשיגו כעת? צריך לזכור שיום כיפור נופל על שבת, בהנחה שאתם יהודים מאמינים היינו ממליצים להעביר את הצום במקום של קודש, אולי צפת, אולי אפילו בית הכנסת השכונתי. נפטון מושך לעבר חוויה מיסטית ורוחנית.

באופן כללי, ריבוי כוכבים במזל בתולה ובבית עולמכם הפנימי יכול להראות על הרגשה של חוסר מיקוד שהולכת אתכם השבוע, וגם אם הכל תקין אולי חסר לכם כיוון או אתם מבולבלים בנוגע לשלב הבא בחיים. היינו מציעים פתרון, אבל זה מסוג הדברים שעדיף שתגיעו אליהם לבד. 

יום ראשון - היבט מרס-נפטון מציג בפניכם את הצדדים המגוחכים של בני הזוג שלכם או האנשים שאתם מאוהבים בהם. אתם רואים אותם באור חדש, יותר קרוב למציאות.

יום שני - עבודה, עבודה.

שלישי-רביעי - הדברים שמטרידים את חבריכם לחוויה האנושית חולפים על פניכם כאילו כלום. אולי מדובר על עניין כלשהו בחדשות או אולי על הרכילות האחרונה.

יום חמישי - גונב את המופע בחסות מספר מעברים שממקמים את עצמם ביום הזה.

היבט יופיטר-אוראנוס משדר את השפעתו הישר מהמזל שלכם לעבר המזל היורד שלכם. בזוגיות וגם עם ילדים אתם מוצאים בעצמכם שלווה הפנימית להכיל את הדרמות של הצד השני. ממקום שאתם לא ממהרים להגיב ניתן לראות את התנהגות האחר באור חדש.

מעבר נוסף שמעצב את האנרגיות של יום זה הוא חזרת פלוטו מנסיגה, חזרה זו מגיעה יחד עם נושאים משפחתיים לא נעימים ששוב צריך להתעסק איתם. מדובר, אגב, על השפעה שיותר באה לידי ביטוי ביום שישי.

 

תחזית שבועית

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

שלושה דברים קורים לשליט המזל שלכם, מרס, השבוע. ונוס נמצאת על הזנב שלו, בשבוע הבא היא תשלים את הצמידות אליו. הוא מתחיל את השבוע במוּלוּת לנפטון של האשליות. הוא מסיים את השבוע תוך כדי שהוא נכנס למערך היבטים עם הכוכבים נפטון ושבתאי.

זה הרבה נפטון, אז או שתראו הרבה סרטים וסדרות (אגב, כיפור) או שתתחברו לצד הרוחני שבעצמכם, או שתקבלו סחרחורת. תראו כבר לאן זה ילך.

ברמת הטווח הארוך יופיטר נכנס למזל שלכם בעוד שלושה שבועות, מדובר על מעבר שמשנה מהיסוד את ההתייחסות שלכם לדברים. אתם הופכים ליותר מחויכים, יותר נדיבים, יותר לארג'ים, סלחניים, אך גם לפחות חדים ושאפתניים. אתם כבר תראו.

אז כמו שאמרנו, ונוס רודפת אחר מרס השבוע וזה יכול לבוא לידי ביטוי בתחום היחסים. בני הזוג שלכם רוצים מכם משהו, ואתם שואלים מה הם מוכנים לתת בתמורה. אם אתם רווקים זכרו שעכשיו זה הזמן ליזום פחות, כדאי לתת למי שנמצא בצד שני לראות את חצי הכוס המלאה ולהכניס משמעות לדברים שאמרתם (אבל גם לא צריך להיות מרושעים, כמובן). 

יום ראשון - היבט מרס-נפטון עליו נכתב בהקדמה מאפשר לכם לחלום, להעז, לקוות אבל גם לשמור את הראש מעל המים. אם אתם מרגישים שזה לא הגיוני כנראה שזה גם לא יקרה. זה בעיקר מתייחס למשהו אותו אתם מאוד רוצים. 

שלישי-רביעי - מערך היבטים דיסהרמוני במזלות המשתנים משחק עם ציפיות שנמצאות באמתחתכם. אתם חושבים שיהיה כך אך מאוד יתכן שיהיה אחרת, תבואו ריקים ושפטו כל סיטואציה בצורה פרטנית.

* בהערה קצת שונה, זהירות על מה אתם שופכים כסף עכשיו, בדקו אם זה דבר לו אתם זקוקים לפני.

יום חמישי פלוטו המתקשר למזל שלכם חוזר מנסיגה, ומדובר על מעבר של התעוררות. פלוטו הוא האוקטבה הגבוהה של מרס וגם לכם מותר (אפילו מומלץ) לחזור ולהאמין שמגיעים לכם הדברים בהם אתם חושקים.

תחזית שבועית

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

היבט השבוע מערב במקרה את הכוכב שלכם, יופיטר, והוא מתוזמן ליום חמישי השבוע.

יופיטר יוצר מוּלוּת מתוחה ומפרה לאוראנוס של הגאונות והאינדיבידואליות ואתכם, יותר מכל, זה מעורר לחשוב ולפעול. חשיבה ביקורתית זה משהו שמאפיין אתכם בימים אלו, ואולי אף יותר מזה, אתם מרגישים שאתם נפתחים לרעיונות חדשים ודרכי השקפה חדשות על העולם. במישור המעשי ההיבט יוצר בכם רצון להיות מעורבים ביוזמות של שינוי חברתי, בין אם במקום העבודה או בהקשרים חברתיים ופוליטיים. את שיא ההשפעה תוכלו לחוש בסוף השבוע, ועד אז נבנה מומנטום.

* בהקשרי כיפור חלק מכם מתעקשים לצקת לאירוע את המשמעות הייחודית שלכם, ולציין אותו בהתאם 

מיקומי כוכבי לכת במזל בתולה וברום המפה מכתיבים את הקצב בתחילת השבוע. אתם מרותקים למקום העבודה שם המילה דחוף מקבלת משמעות חדשה, קו הסיום כבר נראה מרחוק, ואתם מחפשים להתבלט בקהל.

שלישי-רביעי - ירח במזל שלכם משנה קצת את סדר העדיפויות. להתבלט בקהל הופך לעוד יותר חשוב - שיכירו את שמכם, ושיישאר אימפקט. אתם יודעים שבעולם החדש פרסום זה כבר חצי ניצחון, ואתם מנסים לשחק את המשחק.

יום חמישי - מעבר להיבט יופיטר-אוראנוס פלוטו עובר לנסיגה בבית הכספים במפות שלכם. מעבר פלוטו לתנועה קדימה היא התזכורת לה הייתם זקוקים כדי לעבור על ולבדוק משכורות, חשבונות בנק, תיקי השקעות וכן הלאה.

יום שבת - מעבר לכיפור עצמו זהו גם היום בו מרקורי עובר למזל מאזניים, שעות הערב יעברו בצורה יותר מוצלחת אם תעבירו אותם בחברה טובה.

 

תחזית שבועית

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

בשבועות אלו אתם במידה רבה עסוקים בחילופין. דבר או אדם מסוים עוזבים את חייכם, ובמקומו אתם מחפשים תחליף. אותו תחליף לא צריך להיות זהה במדויק אבל חשוב לכם שהוא ימלא את אותה פונקציה.

הגדול בכוכבי הלכת, יופיטר, מתרחק אט אט מהכוכב שלכם, שבתאי. זה עלול להתבטא בכך שאתם מאבדים איש סוד, חבר או יועץ (אולי אתם מוותרים על שירותיו של איש מקצוע מעולה). לעומת זאת שבתאי מתקרב ליצירת היבט הרמוני עם אוראנוס, היבט אותו הוא ייצור בפעם השלישית בשנה האחרונה. מי הוא האדם אליו אתם פונים בעת צרה? אתו אפשר לדבר כשאתם מעוניינים בגילוי לב? השינויים האחרונים מחזירים דמות חיובית מהעבר לחייכם.

מעבר אחר שמאוד רלוונטי לבני המזל שלכם הוא סיום נסיגת פלוטו, כוכב הממוקם במזל שלכם. סיום הנסיגה לוחצת על מתג פנימי, אתם מתחממים לעובדות קשות ולא ניתנות לשינוי לגבי חייכם. מדובר על תהליך לא פשוט, אך בסופו של דבר חשוב שזה יגרום לכם לגדול כבני אדם ובעיקר לשחרר.

מבחינת תזמון זה מתחיל ביום חמישי אך מדובר על תהליך איטי בסופו של יום. 

יום ראשון - היבט מרס-נפטון פוטנציאלית מחבל בתכניות שעשיתם מקודם, בן אדם אתו אתם אמורים להיפגש או לנסוע קם בבוקר ומגלה שהוא חולה, או משהו אחר בסגנון.

שלישי-רביעי - ירח במזל קשת ומערך היבטים דיסהרמוני במזלות המשתנים מחזק את מוטיב השרירותיות המתקיים בימים אלו, הרבה מונח על הכף והרבה מזה תלוי במזל או חוסרו. מתסכל, אנחנו יודעים...

יום חמישי - נוסף לסיום נסיגת פלוטו, יופיטר יוצר היבט חשוב לאוראנוס. אצלכם זה משחק על איזון משפחה-עבודה כאשר 'מטאור בקריירה' מאיים למוטט איזון משפחתי עדין. לדוגמא מציעים לכם קידום ומצפים שתארזו פקלאות ותעברו לעיר אחרת.

שישי-שבת - חלק מבני המזל שלכם לא מעבירים את יום כיפור בארץ, חלק אחר לא מרגישים טוב ולא צמים, והשאר שמחים להקפיד ולשמור על המסורת.

תחזית שבועית

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

השליט המודרני של המזל שלכם, אוראנוס, מעורב במעבר חשוב ומשפיע השבוע (השליט העתיק של המזל שלכם הוא שבתאי). המשיכו לקרוא אם אתם רוצים לדעת על מה מדובר. אם כן, יופיטר משלים מוּלוּת לאוראנוס ביום חמישי השבוע וזה יכול להתבטא במספר דרכים.

אולי אנחנו תופסים אתכם בעוד אתם מנסים להוסיף קמצוץ של שמחת חיים לדברים שאתם בדרך כלל עושים, בין אם אתם עושים זאת בעזרת מורים, ספרים או מעשים. אולי אתם נמצאים בחו"ל, או החו"ל נמצא אתכם בצורה של חברים שהגיעו מחו"ל או לעשות דברים כמו שעושים אותם 'שם'.

כיוון שכל זה קורה יום אחד לפני ערב יום כיפור יתכן והשתכנעתם שהשנה זה הזמן לצום, או לא לצום אם אתם תמיד צמים (אותו דבר לגבי סליחות). השפעת ההיבט דוחפת אג'נדה של לעשות את הדברים בדרך אחרת. 

יום ראשון - היבט מרס-נפטון אחראי למהלכי חמיקה מתקדמים שבטח יהיו ברצונכם לבצע ביום זה. סוכני מחירות, מחזרים בלתי רצויים, או גורמים חצי-אמינים אחרים פונים אליכם והדרך הקלה החוצה היא דרך הדלת האחורית.

שלישי-רביעי - ימים בסך הכל נחמדים במקום העבודה, איפה שדואגים להתייחס אליכם כבני אדם לשם שינוי, ולא כמכונות של תפוקה.

שיש- שבת - ונוס מחליפה את מרס ויוצרת היבט עם נפטון בתורה. המשפחה שלכם מתנהגת מוזר ביום כיפור הנוכחי, אפילו מוזר יותר מבדרך כלל. הייתם הורגים בשביל קצת ספייס ביומיים האלה.

תחזית שבועית

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

ונוס ומרס הם אחרונים ברשימה של כוכבי לכת שיצרו מוּלוּת לשליט המודרני של המזל שלכם, נפטון. הרבה אנשים מגיעים אליכם בימים אלו. מדובר על פניות, בקשות לעזרה, בדיקת אפשרות לשיתוף פעולה אך גם לטענות ומענות.

מולות מרס-נפטון בתחילת השבוע יום ראשון יכולה להתקשר למצב בו צריך לתמרן בין פעולה מהירה ואסרטיבית לבין הפעלת שיקול דעת תוך הקדשת תשומת לב למתרחש.

מולות ונוס-נפטון בסוף השבוע יום שבת מציבה אתכם בפני בחירה, ללכת בעקבות אמונת לבכם או לוותר על חלקים מהאמת הפנימית לטובת אדם קרוב המבלה אתכם את פרק זמן זה.

* כנראה שפרשנות זו קשורה ליום כיפור

באופן כללי זוגיות זה משהו מאוד מרכזי עבורכם בתקופה זו. אתם מפקידים אמון רב באדם שנמצא בצד השני, מסתכנים תוך כדי שאמון זה יופר. האמונה שלכם ראויה להערכה אך כולם ירוויחו אם תפקידו חלק מהאמון הזה בעצמכם.  

שלישי-רביעי - מבנה היבטים דיסהרמוני במזלות המשתנים (עמם גם אתם נמנים) מגביר את הלחץ בימים אלו. זה יכול לבוא לידי ביטוי כלחץ בעבודה או בבית, לחץ שאתם מפעילים על עצמכם או כתוצאה מדרישות אחרים.

יום חמישי - היבט השבוע הוא מוּלוּת יופיטר-אוראנוס ויש לה פוטנציאל להשפיע על הפיננסים שלכם דווקא כי אתם מבקשים לצאת בהצהרה בנושא מסוים והארנק משמש כמיקרופון.

מעבר חשוב אחר המתרחש באותו יום הוא חזרת פלוטו מנסיגה בבית החברים במפה שלכם, אתם מבטיחים לבלות עם אלו יותר זמן כי לא אתם ולא הם הופכים ליותר צעירים.