close נרשמת בהצלחה
050-866-3028
 

לוח אירועים


לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

הכוכב האישי, מרס, נמצא בימים אלו במזל מאזניים שהוא המזל הכי מרוחק מהמזל שלכם. אם כן אתם נמצאים "רחוק מהבית" ובהרבה מהזמן מוצאים את עצמכם מאלתרים בעוד אתם מנסים למצוא פתרונות לבעיות מציקות ומצבים דביקים.

נוסף לכל צריך לציין שמרס לא רק נמצא במזל מאזניים אלא הוא בדיוק נמצא בסדרה של מעברים דיסהרמונים לכוכבים המרוחקים אוראנוס ופלוטו. מעברים שמוסיפים גורמים של לחץ ושל חוסר ידיעה לשגרה שלכם.

זוגיות - ונוס נמצאת בבית האינטנסיביות ביחסים בימים אלו, שזה הצפי לפחות עד הסופ"ש הבא בו ונוס תעבור לאזור אחר במפה שלכם.

קריירה - צריך להודות בכך, אתם לא מרוצים ממשהו שקורה במקום העבודה ומחפשים ללכת בערוצים רשמיים או רשמיים פחות כדי לגרום לדברים להשתנות.

בריאות - מחכים לכם טיפולים רפואיים או בדיקות, לא הכי נעימים או נעימות, כנראה מתישהו באמצע השבוע הבא.

בתחילת השבוע הכוכב שלכם, מרס, משלים היבט דיסהרמוני לפלוטו של העקשנות והכוח. מחכה לכם עימות אחד היום, אפילו אם זה בסה"כ עימות מול עצמכם. היקום מבקש שתעמדו על שלכם במידה ואתם יכולים לסמן V בתיבת "אני צודק".

באמצע השבוע השמש עוברת לקשת שזה סימן למעברים שונים ומשונים כמו גם להתחלות של לימודים וקורסים. בו זמנית, נפטון משנה כיוון ופונה לתנועה קדימה בבית עולמכם הפנימי - אל תסתפקו במה שאומרים לכם היום, חקרו ובדקו עד שתגלו את מה שחשוב לכם באמת.

בסוף השבוע אל תוותרו על הזדמנות לדבר, להשתתף, או לתרום את השני סנט שלכם לשיחה. שלא תרגישו תחושת פספוס לאחר מכן.

* זה פחות חשוב מה הדברים שלכם והמילים שנאמרו השיגו או לא השיגו.

 

תחזית שבועית

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

הפלנטה שלכם, ונוס, מתרחקת מהכוכב יופיטר ומתקרבת לשמש. תנועתה מהירה אך היא נמצאת במזל בו היא מתקשה לבטא את עצמה בהחלטיות. היא יוצרת השבוע היבט למרס ונכנסת לקשת בשבוע הבא. הרבה קורה בחייכם כעת שוורים, אז בואו ניגש לתחזית השבועית.

התקרבותה של ונוס לשמש בימים אלו, מקשה עלינו לראות אותה בשמי הלילה וגם מקשה על כך שקולכם ישמע - שיקשיבו לכם בעצם.

זוגיות - ונוס נמצאת כעת במזל היורד המתקשר לאנשים חשובים בחייכם. תנועתה המהירה דרך אזור זה מראה שאתם נחושים לפתור בעיות במהרה, כמו גם לנווט בין מכשולים. אנחנו לא בטוחים שזה פתרון טוב לטווח הארוך אך זה בהחלט יעיל לקצר.

בריאות - מרס נמצא בבית הבריאות שלכם בימים אלו והוא יוצר שני קשרים דיסהרמוניים השבוע ובשבוע הבא. אם אתם אכן מתמודדים עם בעיות בריאות תוכלו לצפות לשבועיים לא פשוטים ושיפור מהיר לאחר מכן.

* יכול להיות שמדובר על מצב בריאותי של בן משפחה לו אתם דואגים.

בתחילת השבוע אתם צריכים להתעסק עם אותו מצב בריאותי (או אולי בעיה אחרת) והרבה מהעניין הוא שאין מה לעשות בנידון, פשוט צריך לחכות תוך דאגה מורטת עצבים.

באמצע השבוע השמש עוזבת את עקרב ואת בית הזוגיות שלכם וגם אתם עוברים להתעסק בנושאים אחרים ופחות אישיים ברובם. בו זמנית נפטון מסיים נסיגה בבית החברים שלכם, מדובר על זמן טוב להתעדכן עם אנשים אהובים מהם מזמן לא שמעתם (אפילו טלפונית)

בסוף השבוע היבט מרקורי-אוראנוס מראה שאתם מתעסקים קצת בעבודה גם במה שאמור להיות יום החופש שלכם ביום שבת.

תחזית שבועית

מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

מרבית כוכבי השמיים נמצאים במעבר השבוע, ממזל עקרב למזל קשת. מבית הניקיון והבריאות לבית הזוגיות והמפגש עם האחר. איזה סיפור סינדרלה פוגש אתכם השבוע, תאומים?

זוגיות שליט המזל שלכם, מרקורי, נמצא במעבר במזל היורד שלכם המתקשר ליחסים. בשבועיים הקרובים מרקורי מתקרב ועוצר בצמידות לשבתאי המסמל קושיות וקשיים. נראה שאתם בוחרים לדבר על הנושאים הגדולים עם החצאים השניים שלכם, נושאים לא בטוחים בהם סביר שיתגלו חילוקי דעות ושסעים.

* אם זה לא היה חשוב לכם אז גם לא הייתם הולכים למקומות כאלו, כנראה שיש בזה צורך.

קריירה נפטון הממוקם בבית הקריירה שלכם חוזר מנסיגה השבוע ביום רביעי. אינדיקציה זו היא אינדיקציה המראה שהסטטוס-קוו במקום העובדה עומד להיות מופר, יזועזעו אמות הסיפים.

בריאות שני הכוכבים המיטיבים ונוס ויופיטר נמצאים כעת בבית הבריאות והחולי במפות שלכם. זה מראה על מצב סביר פלוס במישור הגופני והפיזי, אך יתכן שעברתם מלא להקפיד ולא לשמור לגישה קנאית ומוגזמת בדרך שבה אתם נמנעים מנזקים בריאותיים.

* השיגעון הבריאותי החדש ניכר ביום שלישי בו ונוס יוצרת היבט לפלוטו המייצג קיצוניות.

בתחילת השבוע היבט מרס-פלוטו מציב אתכם בפני בחירה קשה וזה מגיע מצד חברים, הורים או קולגות. מישהו רוצה שתלכו בדרך אחת בעוד אתם מורגלים ומאמינים בצדקתה של אחרת.

באמצע השבוע מלבד מעבר נפטון, השמש עוברת למזל קשת ביום רביעי בשעות הבוקר. לא יפתיע אותנו לשמוע שיש לכם מספר פגישות חשובות רשומות ביומן ביום זה.

בסוף השבוע מרקורי מתקרב לנקודת הנסיגה שלו בסוף מזל קשת. קרבתו לשבתאי יכולה להעיד על אותן דינמיקות בזוגיות עליהן הרגע דיברנו. היבט מרקורי-אוראנוס המתקיים במקביל אחראי על פעילויות בלתי שגרתיות עם חברים וקרובים.

תחזית שבועית

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

בסופ"ש האחרון השמיים קושטו בירח חדש שהתמקם בבית ההנאה, האגו וההגשמה העצמית. החל מהשבוע הקרוב אתם מקבלים לגיטימציה להילחם בעכבות, להיות יצירתיים, ולהתקדם לעבר מטרות שנראו אנוכיות בעבר. אין סיבה לחוש נקיפות מצפון על כך שאתם מתרכזים בעצמכם.

מבט מהיר על ימי השבוע מגלה שהפעילות האסטרולוגית היותר משמעותית של גרם השמיים שלכם, הירח, מתקיימת בימים שני עד רביעי. זמן זה אתם מקדישים לעבודה, עמל, וסיום פרויקטים - אתם נותנים מכל הלב ומוותרים על שעות שינה.

סידור כוכבי הלכת בכיפת השמיים מעיד על כמות זמן בלתי פרופורציונאלית שאתם מקדישים לטיפוח קשרים חברתיים (לרווקים) או כמות זמן גדולה מהרגיל שמוקדשת למשפחה וילדים (לאנשי משפחה). ועכשיו, בואו ניתן מבט במעברים והיבטים שמכתיבים את הקצב השבוע.

בתחילת השבוע היבט מרס-פלוטו שם אתכם בתפקיד משכיני שלום, בין צדדים נצים אך כאלו שמקורבים אליכם.

באמצע השבוע השמש עוברת לקשת ולבית הסידורים, ניקיונות, ובריאות במפות שלכם. מדובר על מעבר שמגביר אצלכם את הכוננות לעשות את הדברים כמו שצריך - הכי בריא, הכי נכון, הכי מסודר. אולי אתם מרגישים שאתם עומדים בבחינה, או אולי אתם מבלים ימים אלו בחברת אנשים שלא מאפשרים לכם להיות עצמכם.

בנוסף, נפטון מסיים נסיגה בבית הלימודים והנסיעות במפות שלכם. תוכלו לצפות לשינויים וחידושים בתחומים אלו, בעוד זמן לא רב.

בסוף השבוע מרקורי משלים היבט לאוראנוס ביום שבת וגם צמידות לשבתאי בעוד כמה ימים. זה הופך אתכם למתוסכלים בקשר לאנשים שמדברים המון ועושים מעט, ואולי כעסים אלו מופנים כנגד עצמכם (אם אתם מתאימים לתיאור). 

תחזית שבועית

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

את המחצית הראשונה של השבוע אתם מעבירים בחוסר מעש יחסי, אולי מתוך הבית או ממקום מוכר אחר. רק במחצית השנייה של השבוע המומנטום מתהפך ואתם חוזרים להרגיש שיש לכם משהו לתרום, שיש לכם תפקיד בכוח.

מבחינה אסטרולוגית השמש מבלה את ימים ראשון עד שלישי במעלות האחרונות של מזל עקרב, ורק ביום רביעי עם בוקר השמש עוברת לקשת (שכנכם למזלות האש). השינוי יכול לסמל במישור העסקי והפיננסי את סגירתה של "עסקה" שעבדה לטובתכם או אירוע אחר שהניח את דעתכם. עם כניסת השמש לקשת אמור להתפנות לכם זמן ל"משחק" ופחות זמן אמור ללכת על עבודה.

ראשון שני היבט מרס-פלוטו מראה שאתם מעבירים את רוב הזמן בנסיעות, סידורים, אולי קניות. אתם שמים על עצמכם המון לחץ להספיק כמה שיותר אבל אם תחשבו על זה רגע תבינו שאותו לחץ הוא לחץ מפוברק.

יום רביעי נוסף למעבר השמש לקשת, נפטון מסיים נסיגה בבית הנתינה והשיתוף שלכם. נפטון המייצג את החלש והנזקק שואל מתי בפעם האחרונה תרמתם את חלקכם לחברה, בצורה של התנדבות או תרומה?

שישי שבת מרקורי משלים היבט לאוראנוס ומתקרב לצמידות עם שבתאי. נראה שמישהו צריך שישימו לו גבולות, אולי הילדים שלכם, אולי חברים שמרשים לעצמם יותר מדי או גורם אחר בחייכם. בנוסף, אל תתנו לאנשים שאתם הכי אוהבים להישאר קרים ומרוחקים, נסו לשבור את החומות הרגשיות ולהגיע ללב העניין.

 

תחזית שבועית

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

הכוכב שלכם, מרקורי, מאט לקראת נסיגה אליה הוא יוצא בעוד שבועיים מהיום. בדרך לעצירה לפני התנועה לאחור, יש לו פגישה עם הכוכב שבתאי והיבט עם הכוכב אוראנוס. אז איך כל זה בא לידי ביטוי במישור הארצי? אם רגע ניקח בחשבון סדר פעולות נגלה שמרקורי תחילה יוצר היבט לאוראנוס, אח"כ צמידות לשבתאי ורק בסוף הוא יוצא לנסיגה.

זה יכול להראות שאתם מתחילים את התהליך שאתם עומדים לעבור עם דבר טוב, אינכם משתכנעים (מה שגורם לכם להמשיך לדבר הבא), ורק בסוף מבינים וחוזרים לדבר הראשון. כיוון שמרקורי ממוקם כעת בנאדיר המפה שלכם, או החלק הכי נמוך, סביר שתהליך זה מתקשר לענייני משפחה או ענייני דירות ונדל"ן (כסף במילים אחרות).

דרך אחרת להסתכל על הדברים היא בהסתכלות רחבה, הלוקחת את שלל הגורמים השונים בחשבון. הסתכלות מסוג זה מניבה תשקיף מעט שונה לאירועים הקרבים. כיוון שמרקורי מאט את תנועתו, עוצר ורק אז פונה לאחור, יוצא שבשבועיים הקרובים הוא יבלה לא מעט זמן בקרבה לשבתאי והיבט לאוראנוס. זה יכול להראות שאתם מנסים להחזיר את המשפחה, ההורים או את תכולת ביתכם למוטב, ובעיקר להשוות להם מראה והרגשה המתאימה למאה ה-21. מבחינת תזמון התחנה הראשונה של מרקורי היא ההיבט שלו לאוראנוס ביום שבת.

בתחילת השבוע היבט דיסהרמוני בין מרס לפלוטו שולח אתכם למסכת של סידורים, בדיקות וסגירת עניינים ברחבי העיר. הדבר לו אתם מייחלים יותר מכל הוא ספת הטלוויזיה שבבית.

באמצע השבוע כאן נמצא האקשן בחסות שני מעברים משפיעים ודרמטיים. השמש עוזבת את עקרב ובית הריצות, הסידורים והנסיעות לטובת קשת ובית מקום המגורים. תוכלו לצפות להיות הרבה יותר מקורקעים בארבעת השבועות הקרובים. בנוסף, נפטון מסיים נסיגה באזור הזוגיות במפה שלכם ובאופן שאינו טיפוסי למזגכם אתם מרשים לעצמכם להיות ולהתנהג בצורה סנטימנטלית (בניגוד לכך שאתם יודעים טוב יותר).

תחזית שבועית

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

מרס מבלה שבועות אלו במזל שלכם וזה מפעיל את הצד התחרותי באופייכם. אתם מתחרים על כך שישימו לב אליכם במקום העבודה, מול אחים ואחיות, ובדברים קטנים מול בני הזוג (חלק מכם אף נמצאים במקצוע תחרותי). מרס יוצר היבט דיסהרמוני בתחילת השבוע יום ראשון אז התחרות נמצאת בשיאה.

הפלנטה שלכם ונוס נמצאת במזל עקרב כעת ובבית הפיננסים במפות שלכם. היא מתרחקת מיופיטר המסמל שפע ומתקרבת לשמש שם יהיה יותר קשה לראותה. אנו לא צופים שיפור דרמטי או עלייה מפתיעה במצבכם הכספי אך גם לא ירידה חדה. ונוס מוצאת מחבוא תחת קרני החמה וגם אתם מוצאים איפה להפקיד את הכסף ולשמור אותו לזמנים קשים. היבט ונוס לפלוטו ביום שלישי יכול לסמל את תחילתו של הסדר מסוג כזה.

המעברים הגדולים של השבוע מרוכזים שניהם ביום רביעי הקרוב. ביום זה השמש עוברת מעקרב לקשת ואתם מוצאים את עצמכם בדרכים, כנראה שיש סיבה טובה לשבור שגרה ולקחת את כלי התחבורה למקום שונה מהרגיל.

מעבר נוסף שמתרחש באותו יום הוא חזרת נפטון מנסיגה. כיוון שזה קורה בבית התזונה, הבריאות והכושר התחזית היא שאתם מרשים לעצמכם יותר בחזית זו. בחצי השנה האחרונה הקפדתם וניסיתם אבל בשלב זה קצת נמאס, אתם לא בטוחים שיש לזה טעם או אם זה בכלל עובד.

סוף השבוע זה הזמן בו מרקורי משלים את ההיבט שלו לאוראנוס ומתקרב לצמידות עם שבתאי.

יום שבת זה התזמון המדויק להיבט מרקורי-אוראנוס. תחת קרני ההיבט אתם או בני הזוג מוכנים ללכת את הקילומטר הנוסף כדי שלצד השני ימרח חיוך על הפנים.  

תחזית שבועית

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

יתכן שאתם קמים כל בוקר בהרגשה שענן שחור מרחף מעל ראשכם. הכוכב האישי, מרס, נמצא כרגע במערכת אסטרולוגית בלתי אוהדת מכמה בחינות. חכו למעבר מרס למזל שלכם בעוד שלושה שבועות, אז תוכלו לחוש שיפור משמעותי.

מה שקורה כעת זה שמרס נמצא במאזניים ובבית עולמכם הפנימי, זה מראה על כך שאתם נמצאים הרבה בתוך הראש של עצמך. אגב, ספרי עזרה עצמית, מדיטציה, נשימה וטיולים בטבע יכולים לעזור - אתם צריכים להאט את הקצב של החיים כדי שתוכלו להתחבר לעצמכם מחדש.

קריירה מרס מתחיל את השבוע עם היבט לפלוטו ביום ראשון ומצפה לו היבט עם אוראנוס במהלך השבוע הבא. מערך היבטים זה מוסיף נדבך של אחריות על כתפיכם כעת. אתם יכולים לדעת שהשבועיים הקרובים יהיו לחוצים יותר מהרגיל.

יום שלישי ונוס יוצרת היבט הרמוני לפלוטו המתקשר למזל שלכם. הנסיבות אוהדות, ויוצא לכם לבלות זמן עם אנשים שאתם אוהבים.

יום רביעי השמש יוצאת מהמזל שלכם ועוברת למזל קשת בעוד במקום העבודה מה שמעניין את הממונים זו השורה התחתונה או המספר שבסוף התדפיס.

נפטון מסיים נסיגה בבית הספורט וההנאה שלכם, וזה סימן שכדאי לעשות משהו גדול ויוצא דופן בערב, אולי אף פיזי וספורטיבי.

יום שבת מרקורי המועמד לצאת לנסיגה בעוד שבועיים משלים היבט לאוראנוס ומתקרב לצמידות לשבתאי בסופ"ש הזה. זה תזמון למשהו כמו חברים שמבקשים טובה, מאמץ ארגוני לא קטן, או פשוט לנקות ולסדר אחרי אירוע גדול בשישי.

תחזית שבועית

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

מדובר על שבוע משמעותי עבור בני המזל שלכם מכמה סיבות, והסיבה העיקרית היא שהשמש נכנסת למזל קשת באמצע השבוע הקרוב (בדרך לעוד עונת ימי הולדת מוצלחת). נוסף על כך מרקורי ושבתאי כבר נמצאים שם, ונוס תיכנס בשבוע הבא, וגם הירח נוכח למשך כמה ימים בתחילת השבוע. 

בסך הכל, הרבה עובר בין הידיים שלכם בימים אלו, ואתם שמחים מתשומת הלב כמו גם מההזדמנויות שנופלות בחלקכם.

ונוס מתרחקת מהכוכב האישי, יופיטר, בימים אלו ממש ואיתה הולכים גם רגשות חזקים ובלתי נשלטים שנכחו בחייכם לאחרונה. אלו הופכים ליותר עמומים ויחד עם זאת לברורים.

יופיטר נמצא כרגע ב"מסלול התנגשות" עם הכוכב נפטון. ההיבט הדיסהרמוני ששני אלו יוצרים בעוד שבועיים יכול להסביר את המשיכה שלכם אחר אנשים כריזמטיים, הבטחות נשגבות, ודרכי חיים שלא הצליחו לעשות עליכם רושם בעבר. ההיבט לנפטון גם יכול להסביר את העניין החדש שאתם מוצאים בדת, אמונה, רוחניות ודרכים נוספות להגיע למצבי תודעה גבוהים.

לאנשי המשפחה ביניכם, ההיבט הקרוב מדגיש את הצורך להפסיק לנסות להיות בשליטה כל הזמן, תוכלו לראות שהדברים מסתדרים גם כשאין לכם מילה בכל דיון וויכוח, וגם כשאתם לא לוקחים עניינים לידיים.

* נפטון מכין את הבמה לתהליכים אלו כבר ביום רביעי כשהוא חוזר מנסיגה במעבר של פעם בחצי שנה.

בתחילת השבוע היבט מרס-פלוטו וירח במזל שלכם הופך אתכם לאסרטיביים ואף לשתלטנים ביחסכם לסביבה. זכרו שאת הרוב הדברים שאתם רוצים לעשות ניתן גם לבצע בלי להוציא המון אנרגיה ובלי להתעצבן.

בסוף השבוע מרקורי מתקרב לשבתאי ומשלים היבט לאוראנוס, בדרכו לנסיגה בעוד שבועיים. שילוב ההיבטים מדגיש את הצורך לבלות כמה שיותר זמן בחברת אלו מהם אתם יכולים ללמוד או לקחת דוגמא אישית. מיקום הירח בבית הסביבה הקרובה והידע מדגיש זאת ונוכחות מרקורי יכולה להראות שבני הזוג שלכם מעורבים גם כן.

תחזית שבועית

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

מרקורי מתקרב לצמידות עם הכוכב שלכם שבתאי בימים אלו, בו זמנית הוא מאט מהירות לקראת נסיגה שתתרחש בעוד שבועיים וזה יוצר מצב בו מרקורי ושבתאי מבלים זמן רב יחדיו.

שילוב השפעות זה אחראי על נסיבות הקיימות בחייכם כעת אשר במסגרתן אתם מוצאים את עצמכם חולקים מניסיונכם הרב, מספרים את סיפור חייכם או משתפים ומשתתפים בדרכים אחרות.

עוד תחת קרני המעבר כדאי לאמץ גישה פחות מתחייבת, יותר קלה, וגם פחות ערכית. נסיבות חייכם דורשות זאת כעת.

זוגיות הפוקוס הוא על הימים של מרכז השבוע וניתן לצפות למים שקטים ביום שלישי ולמים סוערים ביום חמישי.

קריירה אתם מתגאים בעצם היותכם אנשי קריירה ומקצוענים אמיתיים אבל אתם גם יודע איפה עובר הגבול בין עבודה הנובעת מצורך אמיתי לעבודה סתמית וסיזיפית. השבוע יתכן ותיאלצו להעלות נקודה זו בפני הממונה שלכם או בפני הקולגות.

בריאות אתם מתלבטים ויושבים על הגדר בנוגע לטיפול, דרכי טיפול, תרופות, מטפלים או נושא אחר כלשהו האמור להביאכם לרפואה שלמה.

יום ראשון אם אתם יודעים יותר טוב, מחובתכם לציין זאת, גם אם זה מסכן אתכם בלהיכנס לוויכוח עם הצד השני.

יום רביעי כניסת השמש לקשת ולבית עולמכם הפנימי מראה על כך שאתם מבלים פחות ופחות זמן בחברה הגדולה, זה יהיה לכם נוח להתנהל מהבית בשבועות הקרובים.

יום שבת מרקורי משלים היבט לאוראנוס במעבר שיכול להעיד על תקלות טכניות, הפסקות חשמל, ודברים אחרים שמתקלקלים.

תחזית שבועית

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

מרקורי מתקרב לצמידות עם הכוכב שלכם שבתאי בימים אלו, בו זמנית הוא מאט מהירות לקראת נסיגה שתתרחש בעוד שבועיים וזה יוצר מצב בו מרקורי ושבתאי מבלים זמן רב יחדיו.

שילוב השפעות זה אחראי על נסיבות הקיימות בחייכם כעת אשר במסגרתן אתם מוצאים את עצמכם חולקים מניסיונכם הרב, מספרים את סיפור חייכם או משתפים ומשתתפים בדרכים אחרות.

עוד תחת קרני המעבר כדאי לאמץ גישה פחות מתחייבת, יותר קלה, וגם פחות ערכית. נסיבות חייכם דורשות זאת כעת.

זוגיות הפוקוס הוא על הימים של מרכז השבוע וניתן לצפות למים שקטים ביום שלישי ולמים סוערים ביום חמישי.

קריירה אתם מתגאים בעצם היותכם אנשי קריירה ומקצוענים אמיתיים אבל אתם גם יודע איפה עובר הגבול בין עבודה הנובעת מצורך אמיתי לעבודה סתמית וסיזיפית. השבוע יתכן ותיאלצו להעלות נקודה זו בפני הממונה שלכם או בפני הקולגות.

בריאות אתם מתלבטים ויושבים על הגדר בנוגע לטיפול, דרכי טיפול, תרופות, מטפלים או נושא אחר כלשהו האמור להביאכם לרפואה שלמה.

יום ראשון אם אתם יודעים יותר טוב, מחובתכם לציין זאת, גם אם זה מסכן אתכם בלהיכנס לוויכוח עם הצד השני.

יום רביעי כניסת השמש לקשת ולבית עולמכם הפנימי מראה על כך שאתם מבלים פחות ופחות זמן בחברה הגדולה, זה יהיה לכם נוח להתנהל מהבית בשבועות הקרובים.

יום שבת מרקורי משלים היבט לאוראנוס במעבר שיכול להעיד על תקלות טכניות, הפסקות חשמל, ודברים אחרים שמתקלקלים.

תחזית שבועית

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 19-25.11

שני כוכבים המתקשרים למזל שלכם, יופיטר וונוס, נמצאים שניהם במזל עקרב ובאזור החוויות, הטיולים, הלימודים וההתפתחות האישית במפות שלכם. זו אמורה להיות תקופה בה אתם מנסים לחצות גבולות ולגלות אמיתות פנימיות, ואם זה לא המצב אז שווה לשקול לשנות משהו. הקטינו את הפער בין אידיאל למציאות, דגים.

בעוד שבועיים יופיטר ייצור היבט דיסהרמוני לכוכב נוסף המתקשר לבני המזל שלכם, נפטון. ההיבט בין יופיטר לנפטון יכול לייצג קונפליקט בין ערכים אישיים אותם חברים וקרובים לא חולקים, לבין אורח חיים מהנה ונוח אך כזה שלא עושה צדק לאנשים שאתם רוצים להיות. שאלה נוספת שעולה תחת השפעת ההיבט היא שאלה של 'חברה מול התבודדות', עד כמה אתם זקוקים לאנשים סביבכם ובאילו מצבים?

עוד קצת בענייני נפטון, כוכב זה חוזר מנסיגה ביום רביעי השבוע. זה קורה במזל שלכם ואתם מרשים לעצמכם לדמיין ולחלום בהקיץ אחרי שתקופה ארוכה ביקשתם מעצמכם להישאר בפוקוס ולדאוג לענייני פרנסה ומחייה.

יום ראשון היבט דיסהרמוני בין מרס לפלוטו וירח בבית הקריירה במפות שלכם דואגים להפוך את תחילת השבוע להפך הגמור מהסופ"ש שקדם לו. מחכה לכם הרבה עבודה ותנאי לחץ שמגיעים יחד איתה בעסקת חבילה.

יום רביעי השמש עוברת מעקרב לקשת במעבר שמשנה את המיקוד מפרויקטים אישיים למטרות, עתיד ועניינים כספיים.

חמישי שישי כרגיל.

יום שבת מרקורי המיועד לעבור לנסיגה בעוד שבועיים יוצר היבט לאוראנוס ואתם חווים אי שקט בחזית היחסים. בני הזוג שלכם מתגלים כלא מרוצים, לא שקטים או מחפשים לטלטל את החבילה בדרך אחרת. נסו להבין מה הוא מקור הבעיה.