close נרשמת בהצלחה
050-866-3028
 

לחצו על המזל שלכם לתחזית שבועית

תחזית שבועית

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

את תמונת המצב לשבוע שקט זה ניתן לצייר באופן הבא: הכוכב שלכם מרס נמצא במעלות האחרונות של מזל תאומים, ובעוד שבועיים הוא יעבור לנאדיר המפה שלכם בסרטן. כיוון שמרס יוצר מוּלוּת (המסמלת קושי) לשבתאי, נראה שמחכות לכם מטלות הדורשות חשיבה משולבת ושיתופי פעולה לא פשוטים.

בשלב זה אתם מתעסקים בחלקים פריפריאליים של חייכם, אך ממש בקרוב אתם חוזרים להתעסק בעיקר. עדיין, זכרו שלכל דבר זמן ומקום. הקדישו את מלוא המרץ לפרויקטים קטנים הנמצאים על דרך המלך.

זוגיות - ונוס "עוקבת" אחר הכוכב האישי מרס לאורך השבועיים הקרובים. בחלקכם אוחזת תחושת צפייה בנוגע לאירוע או פגישה העתידים להתרחש בתחילת חודש יוני.

קריירה - קל לבכות ולהתלונן ששאר הדייגים תופסים את הדגים הגדולים בעוד לכם נשארים דגי הרקק. ראייה יותר מערכתית תאפשר להבין שהזמן לתפוס דג גדול עוד יגיע, בינתיים עדיפים דגי הרקק מרשתות מלאות באוויר.

ראשון-שני - מרקורי יוצר היבט למרס ואתם נמצאים על הרגליים מבוקר עד ערב. לומר שאתם יותר מדי סובלים מהעניין, את זה אי אפשר לומר.

בניגוד לאופי הדינמי של תחילת השבוע, בימים שלישי-רביעי כדאי לאמץ גישה פרקטית ולצמצם את המאמצים שלכם למה שפועל ומה שהוכיח את עצמו בעבר.

יום חמישי - מולד ירח במזל תאומים ובבית התקשורת, הלימודים, והעשייה היצירתית יכול להראות שאת סוף השבוע הקרוב אתם מבלים שקועים בתוך ספר, בין דפי מחברות, מדפדפים בספרי חשבונות, או נמצאים בסדרה של פגישות חצי עסקיות - חצי חבריות.

תחזית שבועית

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

השמש יצאה מהמזל שלכם בסוף השבוע שעבר, זה אומר שיש עליכם פחות לחץ לתפקד, אך גם שהסכומים שאתם משחקים עליהם יותר קטנים. מרקורי נכנס אל המזל שלכם בשבוע שעבר גם כן, וזה מראה שאתם מנסים לחמוק משעמום או שאתם מחפשים גירוי מנטלי.

ברמת התמונה הגדולה - אירועי החודש הקרוב דורשים מכם לא מעט התעסקות בענייני כספים ואף בסכומים גדולים. חשוב לשמור על יחסים טובים עם הפרטנרים שלכם לאורך תהליך זה, הם מעורבים בהחלטות אלו לא פחות מכם.

זוגיות - אין ספק שבני הזוג הם חוליה חשובה בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, אך את ההחלטה הסופית אתם צריכים לעשות בעצמכם. 

בריאות - קשורה בקשר הדוק למצב הרוח שלכם בשבועות אלו. אם תצליחו להתמקד בחצי הכוס המלאה אנחנו צופים רק טובות.

קריירה - בלי כותרות גדולות או חדשות מרהיבות, די יציב.   

יום ראשון - על חלקכם עבר לילה לא פשוט, והייתם שמחים להישאר במיטה בלי קשר.

יום שני - מאורעות שלא קשורים אליכם באופן ישיר עדיין מצליחים להשפיע על מצב הרוח, כצעד ראשון כבו את הטלוויזיה וצאו מהאינטרנט.

יום שלישי - במחצית השנייה של היום הירח עובר למזל שלכם, זו ההזדמנות להתחיל לעסוק בדבר אליו אתם רוצים להגיע.

יום רביעי - הפלנטה שלכם ונוס יוצרת היבט דיסהרמוני לכוכב פלוטו. ביום זה אינכם אדונים לתשוקות.

יום חמישי - מולד ירח בבית הכספים יכול להראות על סכומים גדולים שמושקעים, כרגע או אולי בתחילת חודש יוני.

יום שבת אתם מצליחים להתנתק מכל המחשבות והדאגות, ואם עדיין לא הצלחתם אז עכשיו אתם יודעים שלזה צריך לשאוף.

תחזית שבועית

מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

השמש מצטרפת למרס שכבר נמצא במזל שלכם. מדובר על שני כוכבים בעלי נוכחות ומכאן האופי המשתנה שלכם מקבל טוויסט לצד המוחצן של הספקטרום.

אין ספק ש בתקופה זו אתם נהנים מכך ששמים אליכם לב. כמו כן, ימי ההולדת כבר כמעט כאן.

הכוכב האישי, מרקורי, מבלה שבועות אלו במזל שור ובבית עולמכם הפנימי. במידה רבה ההתנהגות היא תוצר של המחשבות שלנו, ותקופה זו היא בדיוק הזמן לחקור את הדבר החשוב הזה - האמונות לגבי עצמכם.

ברמת התמונה הגדולה - אתם מחפשים להחזיר לחברה ולאנשים שאוהבים אתכם בקיץ הקרוב. בהערה אחרת, מפלס הבילויים צריך להישאר גבוהה.

זוגיות - אתם מרגישים את הסערה באופק ואתם לא טועים, שבוע הבא יכול להיות סוער והסיבות לכך מתבהרות כבר השבוע (במחצית השנייה שלו כנראה).

כספים - שקט החודש, אבל החל מיוני כסף הופך למטרה לכשעצמה.

תחילת שבוע - בדרך כלל יש לכם את המילים הנכונות בכל סיטואציה, אבל לפעמים מילים זה לא מספיק. ימים ראשון-שני תצטרכו להראות שאתם באמת רוצים את זה.

אמצע שבוע - מגיע יחד עם חדשות טובות ביום שלישי ושגרה מהסוג הרגיל ביום רביעי.

סוף שבוע - עם היבט מרכזי לעת הירח החדש ביום חמישי. מולד ירח במזל שלכם אחראי על כל מיני התחלות חדשות, ותוכלו לדעת שזה 'זה' אם ההרגשה היא טובה ברמת התחושה הגופנית כשאתם חושבים על זה (לא מבוסס לוגיקה, אבל נסו להתחבר לתחושה ואינטואיציה).

תחזית שבועית

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

השבוע הקרוב מצליח לעייף אתכם כהוגן, אתם מתחילים אותו יחסית רעננים, אך מרגישים את הנפילה משם והלאה. גם במועד מולד הירח ביום חמישי, בו סביר שרמת העוררות תעלה אתם מתקשים לעשות יותר מהבסיסי והנחוץ ביותר.

בתחילת השבוע - העבודה דואגת שתישארו מאוזנים, בעוד גרם השמיים שלכם הירח נמצא בחלקים העליונים של המפה האישית. יום ראשון זה מתחמם וביום שני אתם שקועים עד הצוואר.

* סרטנים שלא עובדים בתקופה זו בחייהם יכולים להיות בטוחים שימות תחילת השבוע זה הזמן להשקיע בפעילות העיקרית שבה הם עוסקים, במרץ ומתוך רצון

אמצע שבוע - ההיבט המרכזי הוא היבט הרמוני במזלות האש ובבתי עשייה ותועלת במפות שלכם. את אנרגיה זו בעיקר תוכלו להרגיש בשלישי בעוד שביום רביעי הרוחות נרגעות ויש הזדמנות לעבור על תפוקה או על מוצר סופי.

יום חמישי הוא קו פרשת המים בכל הנוגע לאנרגיות אסטרולוגיות. מולד ירח בבית עולמכם הפנימי מראה על צורך לבצע עצירה מכל דבר אחר אותו אתם אולי עושים.

את סוף השבוע הקרוב מוטב לבלות ולאסוף כוחות, רענון גופני ופעילויות פנאי. כל זה מתוך הבנה שהמוח הוא מחשב ואותו מחשב לא יכול לעבוד בלי הפסקה.

ברמת התמונה הגדולה - הימצאות השמש בבית עולמכם הפנימי במרבית חודש יוני מראה על יתר מעורבות בפרויקטים שמטרתם קיימות, עזרה לחלש, חקר עצמי, וסידור מטענים פנימיים במטרה להגיע לתפקוד גבוהה יותר בעוד כמה שבועות.

הייתם שמחים לישון תוך כדי הליכה השבוע, סרטנים, וזה לא מעייפות.

תחזית שבועית

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

הכוכבת שלכם, השמש, עברה בסופ"ש האחרון מזל, משור הכֵּנה והסימפטי לתאומים קל הלשון והכריזמטי. בדומה למעבר השמש גם אצלכם משתנים סדרי העדיפויות, מעבודה לחיי חברה.

הרעיון של מוביליות חברתית מעסיק אתכם בימים אלו (יכול להיות שדווקא מוביליות תעסוקתית). בשביל זה אתם צריכים להכיר אנשים, להפעיל קשרים, ולא לפחד לדבר את אשר על ליבכם.

השמש עצמה לא יוצרת היבטים לחבריה כוכבי הלכת השבוע. במידה רבה, אף אחד לא אומר לכם איך נכון להתנהל, תצטרכו לאלתר ולשמור על אופטימיות.

ברמת התמונה הגדולה - את שינויי החיים הכי מהירים חווים אריות ילידי השליש האחרון של המזל.

קריירה - אתם מתעסקים בתקופה זו בכל מה שמסביב - פנסיה, קרנות, פיצויים, משכורות, מיסים, ביטוח לאומי. פחות בעבודה עצמה.

זוגיות - הזמן שלכם מוגבל וכמו תמיד אינכם בטוחים איכן להפקיד אותו. הדילמה של חברים מול בני זוג נשארת, כמו תמיד, רלוונטית.  

תחילת שבוע - השבוע מתחיל עם ירח חשוך והמגמה היא עוד יותר חושך (עד יום חמישי). חפשו את הדברים שמלהיבים אתכם ואל תתנו לאף אחד לומר ש'אסור'.

אמצע שבוע - הקסם קורה דווקא במקום העבודה, אבל צריך להתעקש על החופש היצירתי כדי להגיע לנקודה הזו. תנו לאחרים לסמן לכם את היעד, אך אל תתנו להם לסמן את הדרך המביאה אל היעד.

סוף שבוע - מתחיל עם מולד ירח ששם במרכז את הקרובים לכם יותר מכל. אולי אתם מבלים סוף שבוע אצל חברים, אולי הם מבלים אצלכם. קל להשוות עצמכם לאחרים אבל עדיף שתשוו את עצמכם לאחרים שאתם יכולים להפוך להיות.

תחזית שבועית

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

הכוכב שלכם מרקורי נכנס בשבוע שעבר לשכנכם ממזלות האדמה, שור. מדובר על מיקום המיטיב אתכם, וגם ההיבטים שמרקורי יוצר ממזל שור לא יכולים להזיק.

בעוד שהשבוע מרקורי כמעט ולא יוצר היבטים (בדומה לשאר כוכבי הלכת), בשבוע הבא מחכים לו שניים - אחד לנפטון ואחד לפלוטו. פירוש הדבר הוא שאינכם רוצים לדעת, לחקור או להעמיק באירועי השבוע הבא. במקום זה אתם מעדיפים להגיע אליהם כלוח חלק. יש בכך לא מעט חוכמה, כי בצורה זו תוכלו להימנע מחרדה ולהתאים תגובה לסיטואציה ברגע האמת.

* ברמה של תכונות אופי, בני המזל שלכם התברכו ביכולת מופלאה של הסתגלות לסיטואציות

הכוכב האישי, מרקורי, מתחיל את השבוע מאותה נקודה ממנה הוא יצא לנסיגה לפני יותר מחודש. אתם מצדכם הצלחתם לפנות מהדרך הפרעות שונות ובלת"מים. אתם יכולים לחזור לראייה מערכתית אשר ממנה התחלתם לתצפת בתחילת חודש אפריל. זה הזמן לחשוב את הקיץ שלכם, עדיין לא לתכנן לפרטים, אבל כן לשרטט את קווי המתאר.

תחילת שבוע - מרקורי יוצר היבט קטן אך משפיע למרס. השפעה זו יכולה להיות אחראית לכך שאתם מתעצבנים על משהו או על מישהו במחצית הראשונה של יום ראשון.

יום שני - השאלות שעולות לדיון הן רק קצה הקרחון, השאלה הפיננסית והיותר מהותית עומדת מאחוריהן.

אמצע שבוע - היבטים שלווים באופן יחסי ביום שלישי תורמים לתחושת הרגיעה שאתם חווים.

יום רביעי לעומת זאת יש לכם הרבה זמן לחשוב ואתם נחושים לנצל זמן זה ביעילות.

סוף שבוע - מתחיל עם מולד ירח בבית הקריירה שלכם ביום חמישי, נראה שמחכים לכם שבועות לא פשוטים אך רווחיים במקום העבודה.

יום שישי - הוא קנבס חלק עליו תוכלו לצייר (או להצטרף לציור של אדם אחר).

יום שבת - מביא עמו אדם קרוב למפגש מעניין במחצית השנייה של היום.

תחזית שבועית

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

השבוע הקרוב הוא שבוע עקר משהו, כמעט דבר אינו קורה למרבית המזלות. לעומת זאת, לא מעט דברים קורים לכוכבת שלכם ונוס וגם לכם בהתאמה. ועכשיו, לתחזית שלכם בשלבים.

ונוס נמצאת במבנה היבטים דיסהרמוני בשבועות אלו, מבנה הכולל את הכוכבים פלוטו, יופיטר ואוראנוס. ההיבט שהיא יוצרת השבוע הוא היבט לפלוטו ביום חמישי ומדובר על 'שלב ההסתבכות' אחרי שלב 'ההזדמנות הגדולה' בשבוע שעבר. טיפ: חכו לשלב 'הפתרון המפתיע' בשבוע הבא.

זוגיות - הפלנטה האישית ונוס "רודפת" אחר הכוכב מרס בשבועות הקרובים. מאזניים רווקים ורווקות מגלים עניין בדמות כריזמטית אך חמקמקה (מרס נמצא במזל תאומים) ויש לכם סיבה טובה להתעכב בשלב החיזור.

כספים - מקורות ההכנסה שלכם הם רבים ושונים, אך גם ההוצאות מרובות ולעיתים בלתי צפויות. יש לכם את הזמן השבוע להתחקות אחר הסיבות למינוס או להוצאות הגדולות, ולנסות למגר את אלו אחת ולתמיד.

בריאות - אין על מה להתלונן, בגדול.

ראשון-שני - התנהלות מול אחרים במקום העבודה היא אתגר - מתי למשוך, מתי לדחוף ומתי לוותר. אין פה נוסחה קבועה ושוב צריך לשפוט כל מקרה לגופו.

שלישי-רביעי - אתם עוברים מסיטואציה חברתית אחת לאחרת, לכל אחת כללים משלה וסגנון אחר. תנו לחוש ההומור להיות כרטיס הביקור שלכם.

שישי-שבת - אתם מתחילים בארגון של יוזמה אישית חשובה. משהו כגון נסיעה לחו"ל, סדנה רוחנית, הכנות לקורס, או אפיק אחר שסופו בהתפתחות אישית.

תחזית שבועית

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

אתם פוגשים אנשים שאתם מכבדים השבוע, מתעמתים עם השדים של עצמכם וסובלים מהחום הישראלי. זהו שבוע של ירח קַטֵן והדברים הנ"ל נעשים בדיסקרטיות מרבית, כאילו דבר לא התרחש.

ברמת התמונה הגדולה - ניתן לומר שהרבה מהדברים שאתם עושים בימים אלו הם דברים שאתם עושים למען אנשים אחרים. לבני המזל שלכם יכולת נדירה לתת מעצמם אבל קודם כל צריך שמישהו יבקש.

פיננסים - בתחילת השבוע הבא מגיע הרגע הזה בשנה בו צריך לחדש חוזה, לפתוח פיקדון או קרן, אולי בצורה אחרת להעיר ענק פיננסי שאתם רוכבים על גבו. זה לא שההתנהלות הספונטנית שלכם לוקה בחסר אבל קצת עבודת הכנה לא תזיק, זה בטוח.

זוגיות - בני הזוג או הדייטים מנסים להתחכם או אולי חושפים הם טפח ומסתירים טפחיים. משהו מתרחש כאן ועבודת בלשות מעולם לא הרתיעה אתכם.

בריאות - אתם חושבים שמדובר בבעיה רפואית, אך יתכן שבכלל הכל בראש. לכל הפחות, אל תפסלו אפשרות זאת לפני שתבדקו אותה.

ראשון-שני - עולם כמנהגו נוהג אך לכם מפריע דבר זה או אחר בתחילת השבוע הקרוב. נראה שאין ברירה, פנו מהדרך את הסיבות שבגללם אתם מרגישים שאתם צועדים במקום.

שלישי-רביעי - אם אתם אוהבים שיח רגשי ללא פילטרים תרגישו כמו דג במים בזמן זה.

חמישי-שישי - מולד ירח באזור של שינוי פנימי ותמורות חיצוניות אחראי לשינויים להם ייחלתם בסביבתכם המידית וגם לכאלו להם לא ציפתם, אפילו לא במעט.

יום שבת - המחצית השנייה של היום מבטיחה להיות טובה מהמחצית הראשונה.

 

תחזית שבועית

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא בחודש אחרון של נסיגה. נסיגה המתרחשת בבית החברים והקבוצות. חצי השנה האחרונה התאפיינה ביחסים אמביוולנטיים עם קבוצות ייחוס, חבורות, מועדונים, וחוגי בית. מצד אחד, קיים שם צורך להשתייך. מצד שני, העצמאות שלכם היא עניין של פרינציפ.

חזרת יופיטר מנסיגה בתחילת החודש הבא מסמלת שלב נוסף בתהליך זה. כרגע אתם 'לוקחים הפסקה' מלדחוף את עצמכם למעגלים 'נכונים' ורצויים, אך החל מהמחצית השנייה של חודש יוני כל זה עומד להשתנות.

בנוסף, צריך לזכור שסיום נסיגת יופיטר גם בהכרח אומרת שהוא ייצור בשנית היבטים לכוכבים פלוטו ואוראנוס במהלך החודשים הבאים. אותם דינמיקות בינאישיות ישחקו בחייכם בחודשי הקיץ, אך הפעם תוכלו להגיע לאינטראקציות אלו בוגרים יותר בגישה (וזה לא קשור לגיל).

תחילת שבוע - התרחשות משפחתית מהסופ"ש האחרון מלווה אתכם במחצית הראשונה של יום ראשון אך כדי להיות יעילים תצטרכו להתנער משארי המחשבות.

יום שני - עולם כמנהגו נוהג.

אמצע שבוע - ירח בבית העניינים הרפואיים מזהיר מפני אי נוחות פיזית מסוג זה או אחר. נסו להתנהל בזהירות אם אתם מתאמנים במכון כושר, יוצאים לריצה בערב או משקיעים מאמץ מיוחד בכל דבר אחר (אך גם אל תוותרו על פעילויות אלו).

סוף שבוע - מתחיל עם אירוע אסטרולוגי חשוב ביום חמישי כאשר הירח פוגש את השמש במזל היורד שלכם. לבני הזוג יש משהו חשוב לומר, אתם מקבלים שיחה מפתיעה וחשובה, הצ'אט מתפוצץ - משהו קורה פה. אנרגיה של חשיפה ושל גישוש מלווה את מערכות היחסים שלכם בזמן זה (כולל הסופ"ש).

 

תחזית שבועית

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

בשבוע הבא כוכבי האהבה, מרס וונוס, משלימים היבט לכוכב שלכם, שבתאי. עבור חלקכם מדובר על התפתחויות בחיי האהבה פרופר, עבור חלק אחר מדובר על זריקה של תשוקה לדברים שאתם ממילא עושים. כך או כך, זה הזמן להלך על חבל דק (דק יותר מבדרך כלל).

כיוון שבשבוע הקרוב מעט מאוד קורה נרצה תחילה להתייחס להיבט חשוב משבוע שעבר. ההיבט ההרמוני בין אוראנוס לשבתאי מראה שהשתכנעתם בנוגע לחשיבות של קדמה, טכנולוגיה והמצאות אחרות שישפיעו על עתידכם ועתיד המשפחה שלכם. שבועות אלו זה הזמן לעשות הכרות עם כוחות שוק חדשים אלו, להתעדכן במקצוע שלכם, לחזק נוכחות אינטרנטית וכיו"ב.

לגבי השבוע הנוכחי, במחצית הראשונה של השבוע אתם נהנים מצירוף השפעות שיכול להקל על הקשיים. הירח נמצא בשלב הרבע האחרון כאשר דרישות העולם והציפיות יורדות למינימום. בנוסף, מיקום הירח בחלקים הנמוכים של המפה לא מאפשר לכם להתרחק ממה שחשוב, השפעה זו מקרבת לבבות ומשפחות כאחד.

מחצית שנייה של השבוע מתחילה באמת ובתמים ביום חמישי עם מולד הירח במזל תאומים ובבית הסדר, המשמעת העצמית ומוסר העבודה שלכם. בין השאר, זה יכול להראות על צורך בוויתורים ופשרות במישור המשפחתי. הרצונות שלכם יכלו לבוא ראשונים אבל דרישות השעה יוצרות מצב בו משהו נחוץ אחר מקדים אותם.

יום שישי - אווירה של דחיפות מקיפה את הדברים שאתם עושים, דווקא עכשיו חשוב לעשות את הדברים לאט ובביטחון.

יום שבת - זמן איכות עם בני הזוג במחצית השנייה של היום.

תחזית שבועית

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

שני הכוכבים המסמלים אתכם בשמי הלילה, שבתאי ואוראנוס, יוצרים היבט הרמוני אחד לשני בשבועות אלו. כיוון שהיבט זה מתרחש במעלות האחרונות של המזלות קשת וטלה הדבר כנראה מתקשר לחוויות מסכמות ושלבי סיום בחיים. באותה מידה, ילידי השליש השלישי של המזל שלכם מושפעים באופן מיוחד מאנרגיות אלו.

גרם שמימי אחר עליו אפשר לדבר הוא נקודת הדרום של הירח, שעברה לפני שבוע וחצי למזל שלכם ממזל דגים. מעבר ארוך טווח זה אחראי לאחד הדברים החדשים המופעים בחייכם, ואנחנו מדברים על מודעות למה שאתם רוצים, ולמה שאתם צריכים.

בני המזל שלכם מאופיינים בהתחשבות שלהם לאנשים אחרים, אך בשנה הקרובה הנטייה היא להעדיף את הטוב העצמי ורק אחרי זה לאפשר לאחרים חשובים למלא את החלל שבמרכז.

לגבי השבוע הקרוב

שגרת הבוקר לא הולכת בצורה חלקה ונקייה ביום ראשון אך הדברים נופלים למקום ככל שהשעות עוברות.

יום שני - עדיף לעשות מהר מלעשות יסודי, וסלקו את המחשבה שזה לא יתקבל בעין יפה.

יום שלישי - אנשים אחרים גורמים לכם לחייך, זה בעיקר חשוב במחצית השנייה של היום. 

יום רביעי - הגוף והנפש קצת נמצאים במצב ספוגי ביום הזה. נסו להקיף את עצמכם באנשים חיוביים ולא לשים לב לדברי רכילות ואמירות פסימיות.

יום חמישי - עם מולד ירח שעושה קסמים במישור הרומנטי. שעות הערב מצוינות לדבר, וגם לרווקים ולרווקות הנצחיות יש למה לחכות (לכיף טהור).

יום שישי - אתם מתחילים את היום הזה מוקדם שזה לא אידיאלי, אולי יש שם תור לרופא או התחייבות מוקדמת מסוג אחר.

יום שבת - מצב הרוח עליז עד אזור הצהריים, ואז מתגלה לו דחף לנקות ולסדר.

 

תחזית שבועית

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 27-20.5

בשבועות האחרונים השקעתם בקשרים הקרובים שלכם ונתתם מכל הלב, בשבועות הקרובים מגיע הזמן שלכם לזרוח - פרויקטים בעלי משמעות, ומרדפים אישיים בעלי חשיבות לאגו ממלאים את זמנכם.

מבחינה אסטרולוגית, ונוס ומרס תופסים מרחק מהכוכב שלכם, יופיטר. הכוכבת הבאה בתור העתידה ליצור היבט ליופיטר היא השמש וזה קורה בשבוע הבא. עד אז, תעשו בחוכמה אם תארגנו את הנסיבות כך שתרגישו בנוח בעור של עצמכם בסיטואציות בהם הרגשתם פחות בנוח בעבר. לא כל דבר בחיים צריך שתהייה אמת מאחוריו.

ברמת התמונה הגדולה - הכוכב האישי יופיטר מפסיק את נסיגתו בחודש הבא, אז הוא לאט לאט יתחיל לצבור מהירות. מדובר על השפעה מסוג 'צומת דרכים בחיים' אך צריך לציין שהיעד המועדף הוא יעד בו דרכה רגלכם בעבר.

תחילת שבוע - נושאים פיננסים עולים בדרג החשיבות בעוד דאגות אישיות מהסוג שעברו בראשכם בסוף השבוע האחרון יורדות מהאג'נדה.

אמצע שבוע מבנה היבטים הרמוני ונפלא ביום שלישי אחראי לדברים קטנים ונחמדים שקורים במהלך היום. יום רביעי אתם מופתעים מהראייה הצרה של אנשים המקיפים אתכם, מצד אחד יש בכם משאלה לשנות ומצד שני אינכם מרגישים בנוח להתערב.

סוף שבוע - מולד ירח בנאדיר המפה שלכם ביום חמישי מייחד ערב זה לאירועים בעלי משמעות אישית עבורכם (כל אחד על פי תפיסת עולמו). תנו למסקנות מהערב הזה לעצב לכם את סוף השבוע ולהשפיע ברמה של השראה על השבועיים הקרובים.

יום שבת - שעות הערב זה זמן נפלא להשתטות עם אנשים אהובים (חברים, בני זוג, ילדים אולי).