close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית חודשית

תחזית חודשית

מזל טלה, הורוסקופ חודש מאי 2018

טלאים יקרים, החודש מתרחשים בשמים שינויים גדולים ואתם הראשונים להרגיש אותם. ראשית אורנוס עוזב את המזל שלכם ב-15.5 ב-18:00 בערב. מה זה אומר?

אם תתבוננו לאחור משנת 2011 בכל התקופה שאורנוס שהה במזל שלכם, תוכלו להבחין שהחיים שלכם עברו תהפוכות. אורנוס אחראי על התודעה הגבוהה, על ההתפתחות האישית שלכם. כשהוא שוהה במזל שלכם הוא מכוון אתכם לשינויים מרחיקי לכת. אלו מכם שהתחברו לעצמאות, או ליזמות עסקית, או לרעיונות חדשים. וגם אלו מכם שעמלו קשה כדי להניע את גלגלי השיניים הראשונות, ישמחו לדעת שכשאורנוס עובר למזל שור, תוכלו ליהנות מתוצאות.

ב -15 במאי אורנוס יעזוב את טלה, אך הוא ישוב למזל שלכם ב- 6 בנובמבר 2018, זה ייתן לשכנים שלכם, מזל שור הזדמנות לחוות את האדמה נעה וזזה לכיוון שלהם.

פיננסי – סמנו לעצמכם ביומנים את תאריך ה-15.5 בו אורנוס עובר למזל שור ובאותה עת בדיוק מולד ירח במזל שור (של הכספים). אורנוס עובר לגזרת ההכנסות, מה שהשקעתם ב-7 שנים האחרונות יניב פירות. המיקוד האנרגטי של הכוחות בשמים מנווט אתכם להחזרים כספיים, לייצר כסף וגם לדאוג לתברואת הגוף הפיזי שלכם. אלו מכם שיחטפו גזרות כלכליות כאלו או אחרות, יצטרכו להבין שהם לא מתקדמים בתחום הפיננסי והגיע הזמן לזוז מאזור הנוחות או לטפל בערמות של התשלומים שזנחתם לאחרונה.

זה הזמן לפתח את אחד הכישרונות החדשניים ביותר שלכם וליצור תכנית לשווק אותו. אוראנוס הוא העתיד – הוא לא מאפשר לכם לנוח על זרי העבר, הוא שועט קדימה ומכוון את החשיבה לטכנולוגיה חדשה, להתפתחות מול העולם הגלובלי. אורנוס דורש תכנון ואסטרטגיה, דורש טקטיקה. ככל שתדייקו את המפה הכלכלית שלכם כך תרוויחו.

ושנית - הכוח לפרוץ - כוכב הלכת השליט שלך, מאדים, יעבור לדלי ב -16 במאי, שם יישאר חודשים רבים (הודות לנסיגתו הקרובה, שמתחילה ב -26 ביוני). מאדים מסמל את האנרגיה של האש, אנרגיה של פעולה שדוחפת קדימה. על כן, סביר שיהיה לכם שפע של אנרגיה אסרטיבית להתמקד בה, אך השינוי הוא שתצטרכו ללמוד לעבוד בצוות. בתקופה זו אתם יכולים להוביל ארגון, להתגבש ליוזמות חדשות, להפוך אידיאליסטים מתמיד. שימו לב לזירה הטכנולוגית, השקיעו בגיבוי, שמרו מסמכים, ארגנו מידע- סביר להניח שכל פיסת מידע תעזור לכם.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

מזל שור, הורוסקופ חודש מאי 2018

שוורים, היכונו למעבר אורנוס למזל שלכם. הנה החדשות הטובות: כל דבר בחיים שלכם עומד להשתנות, מה שהיה אתמול, לא יהיה מחר. החיים שלכם הופכים למונופול, שינוי שחקנים, שינוי עסקים, שינוי תודעתי שחייב להניע אתכם לפעולה ותוצאה.

ובעצם אתם המזל שהכי לא אוהב שינויים, אתם הולכים לחוות את השינוי עד לשד עצמותיכם. אזור הנוחות שלכם לא יכול להיות יותר שמור ומכונס. היקום והכוכבים הגיעו עד אליכם כדי להחליט שהחיים שלכם לא יכולים להישאר סטטיים או בקביעות. אתם שנחשבים מזל אדמה, הולכים לקבל שיעור בטיסה.. כי לעולם לא תדעו כמה רחוק תוכלו להגיע עד שלא תעזו להמריא.

וכן, זה הולך להיות תהליך ארוך, שוורים, אז לא לחשוב שזה קורה רק עכשיו. מה שכן החודש, לעומת זאת, תקבלו טעימה של מה שהולך לבוא. ב -15 במאי ועד 6 בנובמבר 2018, אורנוס, כוכב הלכת, כוכב השחרור והשינוי, יעבור דרך המזל שלכם לתקופה שכנראה תיזכרו עוד שנים ארוכות, כי אורנוס מגיע כדי להטביע את חותמו במזלכם. אורנוס יעבור במלואו לתוך מזל שור בשנת 2019 ויישאר שם עד 2026.

אלו הן שנים שאתם יכולים רק לדמיין כרגע, משהו פנימי יפעיל אתכם לשינויים גדולים. כוח רדיקלי שאיננו סובל דחיינות. אז אם אתם שומעים אותנו כאן, אנו ממליצים לכם להחליף, לשנות, לנסות, ליזום ולא לחכות.

בחודש זה, תרגישו התעוררות לאחר תנומה ארוכה. אנו מקווים שאתם לא ישנים על ההגה אלא רק במיטה המדושנת שלכם, כי אורנוס לא מסכים שתחלמו חלומות ורודים אלא דורש שתתחילו לפעול.

זוגיות ומערכות יחסים: ב -15 במאי הירח החדש, גם הוא במזל שלכם!. על כן, ברור שמשהו גדול יתרחש בחייכם וכל זה קשור באופן ישיר גם לגישה האישית שלכם לחיים ולמערכות היחסים שלכם עם אחרים. היום הזה הוא טומן בחובו כוח עצום.

האנרגיה הרדיקלית של אורנוס, מטעינה אתכם במגנטיות - מצד אחד האנשים נדהמים מכם, אך יחד עם זאת אתם חווים סוג של הדף, אין לכם את אותה סבלנות, משהו בוקע מתוככם, זה יכול להוביל גם להתפרצויות גדולות, או חוסר יכולת לסבול את הצד השני, תיזהרו לא לירות עליו טילים. אך זה יכול להיות גם הצבת מטרות והישגים גדולים גם בתחום מערכות היחסים כל עוד אתם חושבים אחרת- פחות שליטה על הצד השני ויותר שחרור. על כן – שימו לב: כל האנרגיה האורנית מובילה לעצמאות אישית ולניתוק מהתלות או שליטה של האחר בכם או ההיפך.

דחיפה גדולה בקריירה. ב 16 במאי מאדים יעבור למזל דלי, בחלק העליון של המפה – רום השמים. מאדים מתחיל מסלול ארוך שהוא יבלה באזור זה כולל נסיגה במהלך הקיץ, זוהי תקופה שאתם יכולים לפעול ולדחוף את הקריירות שלכם. זוהי דחיפה מדהימה לכל המטרות בחיים שלכם. תוכלו להתחיל התחלות חדשות וכאילו שהאנרגיה תלווה אתכם עד אחרי הקיץ ותאפשר לכם את כל הכוח האנרגטי לכם.  מאדים יישאר באזור – עד 15 בנובמבר 2018.

שאלו את עצמכם שאלות והיו ממוקדים: מה אתה באמת אתם רוצים להשיג? האם זה לוקח אתכם מחוץ לאזור הנוחות שלכם? שרטטו לעצמכם מפה של השגת מטרות שאותן תשיגו עד נובמבר – בהצלחה!

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

מזל תאומים, הורוסקופ חודש מאי 2018

תאומים, עבורכם מעברו של אורנוס (המהפכן התודעתי) למזל שור, ישפיע באופן שונה. ראשית נציין שאורנוס נחשב כוכב המייצג אוויר גבוה. תשאלו מה זה אוויר גבוה? זה בדיוק כמו ההבדל בין סוגי תקשורת. האוויר הנמוך הינו סמול טוק. ואילו האוויר הגבוה, זה ללמוד באוניברסיטה.

פירוט: האוויר הנמוך זה תקשורת שמועברת מהאחד לשני, זה חשיבה, חישוב והתנהלות המבוססת על המוח. ואתם ידועים כאנשים חושבים. אך כמו לכל דבר גם לחשיבה יש רמות התפתחות.

האוויר הגבוה: מייצג את התודעה, את הזרם האנרגטי שמגיע מידע גבוה ללא התערבות או דעה של אדם. כשאדם מתנהל על פי אוויר גבוה, הוא הולך אחרי הייעוד שלו. הוא אמנם חוקר, או בודק, אך לא מושפע מדעות חיצוניות.

במשך 7 שנים בהם אורנוס שהה במזל טלה, התרוצצו בראשכם מחשבות רבות, רעיונות רבים וסביר שאת רובם לא מימשתם. בתקופה שאורנוס יעבור לשור, סביר שתעברו שינוי פנימי מסיבי, ראשית החשיבה שלכם תתחיל להתמקד באיך להגיע לתוצאות ולא רק ברצונות רבים שמשתנים, חלומות או חפירות. שנית כשהתודעה שלכם נמצאת בבית ה-12 אתם מעוניינים להתכנס עם עצמכם ופחות להיות חבריים, או קבוצתיים. הניתוק מהסביבה ההומה, תעזור לכם לפלס לעצמכם דרך וכמובן להגיע לתוצאות.

החוכמה שמביא עימו אורנוס בשור עבורכם היא להתמקד. לפתח אסטרטגיות, טקטיקות, ללמוד ולבסוף  להתחבר לתהליך. זה אמנם לא פשוט עבור מזל שהוא משתנה – אבל מסתבר שאורנוס במזל שור בשנים הקרובות יעזור לכם לנקות את השטח ולמצות את עצמכם.

אורנוס, המעורר הגדול של גלגל המזלות, יעבור אל השטח הפרטי ביותר שלכם, מה -15 במאי ועד ה -6 בנובמבר. במהלך תקופה זו אתה עשויים להתחיל לחקור את הכישרונות החבויים והבלתי רגילים שלכם – יכול להיות שאחרים יחשבו שאתם מוזרים, אולי אפילו גיקים.

אנו ממליצים לכם לכתוב- חזון, לראות את האופק ולנסות להבין איך תרצו לראות את עצמכם בעוד – 7 שנים.

קריירה וייעוד - עם ירח חדש במזל שור בדיוק באותו יום ב-15 לחודש, תרגישו דחיפה חזקה ורצון לממש את עצמכם – כי אין באמת אפשרות אחרת. רק זכרו, שהתנתקות מהסביבה, היא לא בהכרח דבר רע, אלא להיפך, זה יעזור לכם להתמקד. גם קורסים חדשים, יכולים להיות קצרים ומרעננים, יכולים לעזור לכם לפתח את התודעה.

אפשרות נוספת- היא להתחיל לעבוד במקום שיחבר אתכם לשורשים שלכם, למשפחה, או לנוסטלגיה מן העבר. וכן, עכשיו זה הזמן להתעמת עם הפחדים שלכם ולהיות מסוגל להתחבר לפיזיות ולעבודה שהיא לא רק חשיבה אלא גם מעשה. הסביבה הקרובה בהחלט יכולה לעזור לכם עם מתן הזדמנויות, שהרי הדרך להתגבר על הפחד היא לנסות, לתרגל וגם להיכשל. לעולם לא נדע מה תהיה התוצאה אם לא ננסה.

זוגיות או שותפות - ב -29 במאי ירח מלא במזל קשת במזל היורד, ההבדלים נובעים מנקודת מבט שונה, אך בני זוג או שותפים נועדו כדי להשלים אתכם. וזה נכון אם בני הזוג לגמרי שונים, חשוב שתגדירו את המסלולים שלכם, זה לצד זו. הפתרון – ליצור חוויה ביחד, לנסוע לטייל, לחו"ל, או במצב התודעתי הכי מומלץ – ללמוד!

אפשרות נוספת: קשירת קשר שותפי, אולי דרך משפט או מסמך משפטי, כדי להתקדם. אבל גם אם אתם בעימותים משפטיים, זה הזמן להגיע לפתרונות.

בריאות: בעיות פסיכוסומטיות, או אלרגיות יכולות להתעורר עכשיו, אלו הם הקולות הקטנים של הניסיונות שאתם לא ממשים. כדי להתגבר, התחילו ושחררו את הפחדים.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

מזל סרטן, הורוסקופ חודש מאי 2018

כוכב אורנוס שנכנס החודש לבית החברים והארגונים שלכם, עשוי לרגש אתכם, או להניע אתכם. זה לא רק לרצות אקשן כמו שאולי היה עד היום אלא זה לפעול למען מטרות חברתיות, להשפיע. אתם ידועים כאנשי משפחה, אך גם רבים מכם פטריוטיים, לוחמי צדק. מה אתם עושים עם זה?

ואולי, אתם עייפים מהמעגל החברתי הנוכחי וזקוקים להחליף את האנשים מסביבכם. אורנוס הכוכב התודעתי, משנה לכם את התפיסה כלפי החברה. זה כבר לא מספק אתכם רק ליהנות מחברים, אתם צריכים גם משמעות ומטרות. ואולי, מכל הקשרים הרבים שלכם, תחליטו להתאגד ולפתוח יוזמות חברתיות שהן גם רווחיות. אולי תצטרפו לפוליטיקה, כי פתאום האידיאלים הגבוהים שלכם ידרשו מכם להשפיע, לפעול, לדחוף, להגיע לתוצאות.

ב -15 במאי אנרגיה חדשה תשפיע על הבית ה -11 שלכם- יתרחש מולד ירח בבית הקבוצות, הארגונים, החברה, הקולקטיביות. המולד מגביר את ההאצה, כאשר הוא מתרחש בדיוק באותו יום, אירוע נדיר וחשמלי. אורנוס, הכוכב של השינויים הפתאומיים או התודעתיים. הוא כוכב גלקטי ולוקח 84 שנים כדי שיבצע מחזור שלם. הוא אחראי על שינוי עידנים, על תפיסה חדשנית, על עתידנות.

בין ה -15 במאי ועד ה-6 בנובמבר – השינוי מתחיל – אורנוס ישנה את התפיסה השמרנית, האינטימית, המתכנסת שלכם. כוכב אורנוס במעברו לבית 11, יתמרץ לכם את החשיבה האידיאולוגית שתהפוך יצירתית, אולי מורדת. גם לשמרנים הגדולים מבינכם, אלו שבטוחים שהגישה שלהם לא תשתנה, ירגישו את הדינמיקות חדשות. אז אנו ממליצים לכם, לפתוח את הראש ולאפשר לעצמכם להיפתח לרעיונות וליוזמות חברתיות או אידיאולוגיות.

משיכה שונה - ייתכן שהטעם שלכם ישתנה, שתתעניינו באנשים יוצאי דופן במהלך הזמן הזה, ותשימו לב לכך שחוגי הידידים או המכרים, משתנה.. עם כניסתו של אורנוס ו הירח חדש, אתם עומדים להיפתח לעולם עם חזון אישי חדש. עם חופש פעולה, עם הנעה מוגברת ועם תודעה מחודשת.

ונוס תעבור למזל סרטן ב -19 במאי ותישאר שם עד ה- 13 ביוני. ונוס במזל שלכם תורמת לכם למערכות יחסים ושותפויות. ההנאה החושית תופעל.

עבודה וקריירה - שינוי בעבודה צפוי בסוף החודש. ירח מלא ב -29 במאי יכול לעזור לכם לשנות מקומות עבודה, אם אתם לא מרוצים, אך גם אם התודעה שלכם איננה מרוצה יקרו תהליכים שיובילו לשינויים. יכול להיות שגם הקולגות או חברים שלך יעזבו וזה ישנה לכם את התפיסות הישנות. מה שהכי חשוב שתנסו לחשוב על טובתכם העליונה תוך חשיבה על הקולקטיביות.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

מזל אריה, הורוסקופ חודש מאי 2018

אריות יקרים, אתם ראשונים לאמץ את המשפט – Show me the money  - וכשכוכב אורנוס נכנס למזל שור ויישאר שם בשנים הקרובות המשפט הזה יוביל אתכם ויחזק את האתגרים שלכם. מה זה אומר? אורנוס הכוכב התודעתי, עובר למזל חומרני. הוא משנה את מיקומו בכל 7 שנים לערך. ב-15.5 הוא יכנס למקום הגבוה במפות שלכם ויכוון אתכם לפסגת שאיפותיכם. אבל זה לא שאתם לא תמיד כאלו אריות, זה פשוט שעכשיו תוכלו לממש את הפוטנציאל, להוביל לתוצאות ולהנהיג תפיסות חדשות בתחומי הקריירה שלכם.

אריות- האם עברתם שינויים בקריירות שלכם ב-7 שנים האחרונות? אם כן, זה הזמן להתחיל לקצור פירות. החיים המקצועיים שלכם עומדים לעבור מהפכות.

השאלה אם אתם מבינים את המשמעות האורנית? ההשפעה של הכוכב התודעתי שמשנה לכם את התפיסות ומובילה אתכם להחלטות שונות. אתם תמיד הייתם מוקד, בעלי השפעה, אולי מרצים, שחקנים או מורי דרך. אך עכשיו תהיה חשובה לכם גם ההשפעה הקולקטיבית, יהיה חשוב לכם התוכן המועבר. לא רק להשפיע, או להיות במרכז - כי אם ליצוק לתוך ההשפעה מהות חשובה, אידיאל חשוב.

מצפים לכם המון שינויים ואתם צפויים לנוע לעבר כיוונים חדשים שאולי חשבתם שהם רק בגדר חלום. אורנוס בשור, מוביל לתוצאות. הוא לעתים מזעזע את המערכת, אך הכוונה שלו היא תודעתית. כל שינוי שאתם עוברים – בדקו את עולם הסיבות הגבוה ונסו להתנתק לרגעים מתוך האגו האישי.

נשמע לכם מרגש? זה יכול להיות ככזה. אך זה ידרוש מכם להיות הרבה יותר גמישים ופתוחים. זה ידרוש מכם לקבל דעות שונות משלכם, זה ידרוש מכם להצטמצם לעתים ולהיות ממוקדים וענייניים.

כמזל אש יציב אנחנו יודעים שיש לכם התלהבות, אבל השאלה אם היא לא מקובעת?, שהרי אתם אחד המזלות העקשנים בגלגל. ולהתגמש זוהי משימה לא קלה עבורכם. זהו שינוי לא קל להתמודד איתו - במיוחד אם זה שינוי (שכביכול) לא אתם בחרתם.

קרירה ועבודה - שימו לב בחודש מאי, מהפכה משמעותית צפויה להתרחש בנתיב הקריירה שלך. זכרו: איך אתם בוחרים להגיב? האם להיות מתוסכלים ולרקוע ברגליכם? להרגיש שאין לכם מזל? או שאולי להבין את הסיבה הגבוהה ולעלות על גל השינוי. שהרי הגישה שלכם יכולה לקבוע במידה רבה אם כן או לא - תוכלו למקסם את השינוי בעולם שלכם.

תא משפחתי ומגורים – עבורכם השינוי הראשון כשמדובר בכספים, חל על המאורה שלכם. מכיוון שראש הדרקון נמצא עדין במזל שלכם, ההשפעה היא גם על התא המשפחתי או המגורים שלכם. זה יכול להשפיע גם על הרצון להרחיב את המשפחה, אולי היריון. איך כל זה קשור יחד? כשראש הדרקון באריה ומנתב אתכם למקסם את השבטיות, להפוך את החיים שלכם למודל – זה לאט ומתוך קושי מסוים – קורה. כל אחד עובר את השינוי בדרך קצת שונה אבל המטרה החשובה ביותר זה לממש את עצמכם ולדגם את המשפחתיות שלכם. הזרזים האורניים משפיעים באופן ישיר על התוצאות הנוגעות בתא המשפחתי שלכם.

זוגיות - ב 16 במאי מאדים יעבור למזל דלי, המזל היורד שלכם – שאחראי על הזוגיות שלכם.  מאדים הוא כוכב הפעולה, הוא מתחיל מסלול ארוך שהוא יבלה באזור זה כולל נסיגה במהלך הקיץ, זוהי תקופה שאתם יכולים לפעול ולדחוף את נושא הזוגי או השותפות שלכם. יכול להיות שבני הזוג שלכם יהיו מושפעים ממעבר זה. הם עשויים להתחיל התחלות חדשות שאולי התעכבו או לא צלחו ופה אנו מזכירים לכם לפרגן.  מאדים יישאר באזור – עד 15 בנובמבר 2018.

מולד ירח במזל שור – ה- 15 במאי לא מתרכז רק במעבר אורנוס לשור אלא כולל גם את המולד החדש והופך את הימים הבאים כרמזים על אירועים פתאומיים. ביום זה כשהירח החדש המדהים ינחת בחלק העליון של המפות שלכם, יפתח חלון עצום של תנועה קדימה בנתיב הקריירה שלכם. אתם כמו מנוע פועלים להשגת המטרות המעשיות ביותר שלכם. גם אחרי שהמדינה כולה חוותה צער על ילדיה – עליכם זה משפיע יותר מכולם, כי אתם המזל, המהווה מודל ילדי, אתם המזל שאחראי על הדור הבא. נסו לתעל גם בנקודה הזו את ההשפעה החיובית שלכם.

השינוי הקוסמי אפילו חזק מתמיד, לעומת זאת, העובדה כי אורנוס גם להזין את החלק העליון של המפה שלכם באותו יום, נותן לכם להציץ לתוכניות עתידיות דרך ה-6 נובמבר – זהו תאריך שיכול בהחלט להיות מוקד עתידי להגשמת השאיפות שלכם. אורנוס ידוע בתור awakener הגדול של גלגל המזלות . פתאום תרגישו דחיפות חסרות מנוח שירגישו לכם לעתים כמו מנוע טורבו, שאיננו יודע שובע. אך שימו לב שאתם מפרגנים גם לשאר אנשי הספינה ולא לוקחים את כל הקרדיט לעצמכם.  

השינוי עשוי גם להתבטא גם כהזדמנות פתאומיות בשבילכם, להתחיל עסק חדש או קרקע פורייה לקידום. מכיוון שהירח החדש מתרחש באותו זמן, זה נראה יותר כמו משהו חדש וחיובי באופק שלכם. וזה בהחלט יכול להיות שונה באופן קיצוני מכל מה שאתה מצפים.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

בתולה, הורוסקופ חודש מאי 2018

אתם מזל בתולה – מזל אדמה משתנה, שאוהבים ללמוד ולהתפתח אך גם לתרום לקהילה ולאנושות. כוכב אורנוס (המהפכן התודעתי) יכנס לבית 9 בית האמונות/הרוחניות והפילוסופיות העמוקות ביותר שלכם. כמו גם גיזרת החו"ל שלכם או המקום שמניע אתכם לחוות חוויות ולא רק לשרת את אנשים. ב-15.5 כשאורנוס יכנס למזל שור, מערכת האמונה שלכם הולכת ומשתנה, אולי אפילו מתכווצת, ולמה? כי בכל מה שחשבתם או האמנתם תטילו שוב ספק. הפעם זה יבוא ממקום של למידה, של רצון לטעום, לדעת, להכיר, לחוות ולא רק להיזהר ולהתרחק.

כוכב אורנוס שמכניס לאזור הבית ה-9 מתח חשמלי גבוה, יכול לקחת אתכם ליפן, אך גם לגרום לכם ללמוד מדעים גבוהים, לחקור את האטמוספרה ולבלות שעות ארוכות מול הכוכבים או האטמוספרה. אנו מציעים לכם להביט אל השמים ולבחון את החוץ. אתם עשויים להתעורר בפעם הראשונה בחיים שלכם, לרצונות שונים ומשונים, לחוויות תרבותיות ולמגע אחר. למה? כי סוף סוף הגוף הפיזי שלכם מדבר אתכם. ואנו מקווים שההשפעות יבואו רק בטוב.

כן, במקרים מסוימים אורנוס יביא לשינויים רדיקאליים באמונות הליבה הדתיות או הרוחניות שלכם. זה אולי מוגזם לומר להחליף דת או תרבות, או מין. אבל דרך טיולים, חוויות וצבעים תוכלו לחוות את האנרגיה שכוכב אורנוס מביא עמו. ייתכן מאוד כי דת או תרבות המוצא שלכם תמגנט אתכם החוצה או אולי חזרה לשורשים האחרים, אולי תמצאו שאתם מתעניינים בדת שונה לא מוכרת. אך אנו כאן מזכירים לכם שלא להגזים אלא להקפיד על למידה דרך עמים והתפתחות שתשכלל אתכם. אולי יהיה זה חשוב לציין שתוכלו לשכלל את דרכי המסחר שלכם, את הדרכים הטכנולוגיים ואת דרכי הגישה לכל מקום על הגלובוס. תוכלו ללמוד גם שפות חדשות.

אפשרות נוספת, סביר שהצד המרדן שלכם יתעורר ואם פעם הייתם מתנהלים מתוך חוסר נעימות כלפי הקולגות או השותפים, או אפילו הדת, או עולם הרוח, תוכלו לעלות ברמות התודעה שלכם ולהתחבר לעולם הרוחני הגבוה או המטאפיזי מבלי להיות נעולים על סוג של גורואיזם כזה או אחר. אפשרו לעצמכם להיות כל הזמן בבחירה ולא להינעל על אפשרות או דרך אחת.

מאיפה באה כל ההשפעה הזו? על כל זה אחראי אורנוס. אורנוס יאפשר לכם טעימה מהחיים האמיתיים כביכול, הוא יעבור לבית ה- 9 של האמונות ב -15 במאי, עד 6 בנובמבר 2018, אבל מאוחר יותר, בשנת 2019 כנראה שתצטרכו לבחור. על זה נדבר בהמשך.

 

בריאות: ב- 16 מאדים עובר למזל דלי לתקופה ארוכה מאוד ועד ה-15 בנובמבר יבלה באזור הבריאות שלכם. ראשית כוכב מאדים אחראי על הפעולה ועל האש הפיזית. כאשר הוא נמצא הרבה זמן במקום אחד הוא עלול לייצר דלקת אם לא יתרחשו שינויים. הוא גם יכול להפוך אתכם פזיזים וחשופים לתאונות. אז ראשית היו זהירים. אך מאדים מנסה ללמד אתכם להוסיף להרגלים שלכם גם תיבול ספורטיבי, תנועתי, חווייתי ואולי גם קצת דרמטי.

רומנטיקה או שותפות: שימו לב לתאריך ה-25 בו אם מדובר בצד הרומנטי, תוכלו להתאהב מחדש או להרגיש את הלב. אבל אם מדובר בצד העסקי, שימו לב על חוזים על תמהרו לחתום לפני שאתם משכילים להבין את כל המפה. ואם מדובר בצד היצירתי, תיהנו מצד יצירתי שיכול לגשר בין צדדים.

המלצות: הירח מלא ב -29 במאי. יכול לאפשר לכם הזדמנויות הקשורות למסחר ונדל"ן. תוכלו להשלים עסקאות שלא הצלחתם להניע אותם לפעולה כבר הרבה זמן. גם מהלכו של מרס יכול להפוך אתכם ממוקדים, אסטרטגיים וטקטיים. אנו ממליצים לצייר מפה או תכנית מראש ולא לגשת לפעולה ללא ידיעה מראש.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

מאזניים, הורוסקופ חודש מאי 2018

מאזניים יקרים, הדרך שבה אתם מתייחסים אל כסף הולך להשתנות ואולי באופן קיצוני. למרות שאולי מצבכם הפיננסי טוב או סביר, התודעה הגבוהה שלכם תכוון אתכם לחשוב על כדאיות פיננסית. ואולי אתם עומדים ליישם תכנית מהפכנית כדי לעזור לכם להתקדם. יש כאלה שכבר נמצאים בתוך שינוי, אולי פתחו עסקים ומציירים לעצמכם כבר מודל עסקי ואז אורנוס יגיע כדי לדחוף קדימה. אבל אלו מכם שנמצאים בתוך מסגרות שמרניות עשויים או עלולים לחוות שינוי.

כשאורנוס (המהפכן התודעתי) עובר למזל שור הוא מכניס לכם את הרצון הגדול ליישם. מכיוון שאתם מזל אווירי, כאן כדאי שנוסיף הסבר של האוקטבות האוויריות. יש אוויר גבוה ויש אוויר נמוך ומה ההבדל בינהם?

האוויר הנמוך: זה ידע שמועבר מהאחד לשני, זו חשיבה, חישוב והתנהלות המבוססת על המוח. ואתם ידועים כאנשים חושבים. אך כמו לכל דבר גם לחשיבה יש רמות התפתחות.

האוויר הגבוה: מייצג את התודעה הגבוהה, את הזרם האנרגטי שמגיע מ'בנק הידע התודעתי' ללא התערבות או דעה של אדם. כשאדם מתנהל על פי אוויר גבוה, הוא הולך אחרי הייעוד שלו. הוא חוקר, בודק ולא מושפע מדעות חיצוניות. אצלכם הדעה החיצונית הן דמויות שהערצתם או בני זוג שלהם שמעתם. לא כך הדבר בבית ספרכם כרגע, אתם מפתחים את עצמכם, תוך יכולת להסתדר עם אנשים חיצוניים ולעבוד בצוות, בקבוצה, בארגון ולדעת ולחשב את התמורה הכלכלית שאתם נשכרים ממנה.

במשך 7 שנים בהם אורנוס שהה במזל טלה, התרוצצו בראשכם מחשבות רבות, רעיונות רבים וסביר שאת רובם לא מימשתם. בתקופה שאורנוס יעבור לשור, סביר שתעברו שינוי פנימי מסיבי, ראשית החשיבה שלכם תתחיל להתמקד באיך להגיע לתוצאות פרקטיות ולא רק ברצונות רבים שמשתנים, חלומות או חפירות.

שנית כשהתודעה שלכם נמצאת בבית -8 אתם מעוניינים לפלס לעצמכם דרך וכמובן להניב כסף, לחשוב על הכנסות פסיביות, על שותפויות חכמות, על הרצאות שאתם מעבירים ומפדבקות אתכם במימוש חומרי.

החוכמה של אורנוס בשור עבורכם היא להתייעל. כשאורנוס שהה בטלה (ב-7 שנים האחרונות) למדתם לפתח אסטרטגיות, טקטיקות ועכשיו כשאורנוס עובר לשור אתם מיישמים תהליך. אנו כולנו תקווה שלא תצטרכו לחוות משברים כדי להשתדרג ולהתנהל בדרך נכונה.

קריירה ועבודה: החיים המקצועיים שלך יחוו דחיפה החודש הודות לוונוס שעושה את דרכה לרום המפה שלכם, למיקום קרדינלי, ב -19 במאי והיא תישאר שם עד 13 ביוני. נסו ליזום שיתופי פעולה או לדחוף להסכמים. ונוס גם תגרום למקום העבודה להעריך אתכם ואפילו לקולגות לפרגן לכם.

השקעות: השינוי מתחיל ב -15 במאי עם ירח חדש בשור בבית 8 שלכם, המציע הזדמנות בשבילכם לבצע השקעות חדשות והחלטות שיעזרו לכם להרגיש בטחון מבחינה כלכלית. ואולי זה יהיה זמן נהדר לשכור יועץ פיננסי או מומחה אחר כדי לעזור לכם.

האם אתם מוכנים לקחת סיכונים?  לנוע לעבר השקעות? החלק החשוב הוא לא להיות מתלהבים או פזיזים אלא ללמוד את השטח, להיות טקטיים וחכמים עסקית, זה מה שאורנוס בא ללמד אתכם. נכון, אתם יכולים לחפש אפיקי השקעה כמו Bitcoin או מניות כאלה או אחרות. אך הכי חשוב הוא שתתרמו להתפתחות תוך חשיבה לטווח ארוך.

זוגיות, מגע, פריון: אורנוס בבית 8 יכול לעורר את התשוקה שנרדמה בשנים האחרונות, וכן, זה אפשרי להתאהב, לצאת מגבולות גזרה רגילים ולחוות חוויות מיניות שאולי לא הכרתם. וכתוספת לכל זה מאדים יעבור לבית 5 שלכם ב -16 למאי, שם 'יתקע' עד אוקטובר עם נסיגה ארוכה. על כן, תוכלו לחקור את העולם הרגשי שלכם מחדש. אך גם את העולם היצירתי שיתעורר לו, ההשראה תנוח עליכם. וכן, גם החיבור לילדים או להיריון אפשרי בהחלט.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

עקרב, הורוסקופ חודש מאי 2018

עקרבים יקרים, אורנוס יעבור למזל שור (המזל היורד שלכם) בתאריך ה-15 למאי. אורנוס הוא כוכב שמחבר אותנו לתודעה הגבוהה אבל מעבר לכך לעצמאות ולאינדיבידואליזם שאיננו תלוי בשום דבר חיצוני. אורנוס עובר לבית הזוגיות והשותפות שלכם, למעשה לכל מערכות היחסים שלכם.

בחנו את עצמכם, האם אתם מרגישים תקועים בתוך מערכת יחסים? האם אתם מנסים להשיג זוגיות ונבלמים? האם אתם והשותפים שלכם חווים משברים לאחרונה?

השאלה היא מהי ההבנה שלכם כלפי מערכות יחסים, האם אתם משוחררים? כי אם לא, כשאורנוס מגיע תלמדו את הנפרדות בדרך של פרידות ואת העצמאות בדרך של אולי בגידות. ולמה?

כי אורנוס הוא כמו מתח חשמלי גבוה, הוא לא יודע דבק, או דאגה, הוא לא מבין תלות או מגע. הוא בעצם לא מבין כלום שאיננו נועד לטובתכם העליונה. להפך הוא מכוון אתכם ללימודים, לידע, לטכנולוגיה או להרפתקאות יוצאות דופן.

אורנוס עם התודעה הגבוהה, איננו מאפשר לשני הצדדים לחיות את החיים כאשר מדובר ביציבות או קיבעונות או אפילו נורמליזציה. אז, הגיע הזמן לשינוי. אין טעם לנסות להתנגד לזה, עקרבים. ככל שתתנגדו כך תהיו מתוסכלים או אפילו תסבלו. אבל היי אם תתפסו את הפרינציפ מהר, כך תהנו מאפשרויות חדשות ומגוונות, מיחסים פתוחים, מקשרים חובקי עולם, מעסקים ומסחר חדשניים ואפילו מדרכים יצירתיות להניב לכם שפע והכנסה.

אורנוס הוא - כוכב הלכת של חוסר יציבות, של התפתחויות פתאומיות, של שכל של עתידנות. והוא הולך לשנות את מערכות היחסים שלכם-  מ -15 במאי עד 6 בנובמבר, תקבלו הצצה אל תוך שינויים מסיביים, בתחום הנישואין או השותפות, תקבלו הצצה מהי גלובליזציה, חברה רחבה והתאגדות חברתית. על כן אם הייתם אינטימיים ודגלתם באינטימיות, התכוננו לפתוח את הדלת לניסיונות וחברים נוספים.

נאמנות: זה לא אומר שכשאורנוס מגיע צריך להתחיל להיות פחות נאמנים! ממש לא, להפך, אורנוס פותח את התודעה לשקיפות, לכנות, לחדשנות. ככל שתקבלו את החשיבה הזו כך תוכלו לצאת מתוך המסגרת הרגילה או המצומצמת ולפתוח את הצוהר לעולם חדש. אז, אם היו לכם סודות של חדרי חדרים, סביר שהם יחשפו או שתחליטו לספר אותם. העולם האוורי בו שולט אורנוס, יש לו קירות מזכוכית, אין בונקרים או מרתפים אפלים.

הירח החדש כחיזוק אנרגטי ב-15 לחודש – יכול להגניב לכם אהבה ורצון למחויבות, רק שימו לב שההחלטה הפתאומית להתחייב זה לזה תהיה מתוך חופש. נסו לחשוב על חוזה ולא על רבנות. קחו החלטות לצאת מן הקופסה ולצאת לדרך שיתופית בעל איכויות חדשניות ופתוחות. רק כך זה יכול להצליח.

עבודה וקריירה – יופיטר עדין במזל שלכם, יש לכם עוד עולם שלם של הזדמנויות. ב-25 לחודש מתרכזת אנרגיה טובה להתחלות חדשות וליצירתיות. לאלו מכם שעובדים בעבודות סודיות, סוכנים חשאיים, שוטרים וכו' – השיטות החדשניות משתכללות עם הטכנולוגיה. תוכלו לצאת למשימות אך לדעת שהעולם הזה הטכנולוגי והחוקים, עשויים להיכנס לכם לחיים בדרך אחרת. לא כזו שאתם מכירים.

חיי המשפחה והבית – קצת מתח וסטרס יכול להוסיף לכם עם מאדים שעובר לבית המשפחה ב -16 ולא יעזוב בקרוב, ישהה שם עד 15 בנובמבר. האנרגיות של מאדים יכולות לרכז המון אש במקום אחד. בגדול - זה מכוון לפעולה, לטקטיקה, לאסטרטגיה חדשה. אך אתם צריכים להיזהר מסכסוך ומלחמות על טריטוריה. דוגמאות שיכולות לקרות: אם אתם משפצים או אפילו מחליפים תפקיד, תנסו לאפשר גם לצד השני להיות אחראי על חלקים מסוימים, לא הכל צריך להיות בשליטה שלכם.  ככל הנראה - הבעיות בבית קשורות לסכסוך זוגי. אנו ממליצים – להשתמש באנרגיה של יופיטר במזל שלכם, ללכת על הסכמים של חלוקה שווה ושטובים לשני הצדדים.

זכרו את התמונה הגדולה עקרבים: את מעגלי ההרס ובנייה שלכם, שהרי לפעמים הכל צריך להתפרק, כדי שתוכלו לבנות את היסודות מחדש. ואולי זה גורם לכם לחוסר ביטחון או לחוסר ידיעה, מה שבטוח זה מוביל אתכם לתפיסה חדשה, משוחררת שאיננה שולטת באנשים אחרים, אלא שולטת בעצמכם בלבד.

תחזית חודשית

קשת, הורוסקופ חודש מאי 2018

קשתים, אתם נחשבים למזל שהיסוד שלו הוא אש עם איכות משתנה. על כן, הדבר היחיד הקבוע עבורכם החודש יהיה השינוי! אורנוס הכוכב התודעתי, עובר למזל שור, החיים יהפכו לספונטניים מתמיד. אם עד כה לא הייתם מספיק יצירתיים, משוחררים, טקטיים ופועלים מהר, כנראה שלא חוויתם את אורנוס במזל שלכם.

יחד עם זאת חשוב שתדעו שאורנוס עובר לבית ה-6 שלכם. על כן, השינויים צפויים להתרחש בעיקר סביב העבודה והבריאות שלכם.

מה זה אומר? ראשית עלינו להסביר מיהו אורנוס, המייצג את האוויר הגבוה: את התודעה, את הזרם האנרגטי שמגיע מידע גבוה ללא התערבות או דעה של אדם. כשאדם מתנהל על פי אוויר גבוה, הוא הולך אחרי הייעוד שלו. הוא אמנם חוקר, או בודק, אך לא מושפע מדעות חיצוניות.

מזל שור מסמל את החיבור לגוף הפיזי, לחמשת החושים, לפרנסה שלכם. ואתם כמזל של אש שמתקשים לחיות מתוך שגרה קבועה, תרגישו שהמסגרת לוחצת אתכם ואתם לא מסוגלים יותר לחיות מתוך יומיומיות מתוכנתת. על כן, אלו מכם שבכל זאת יש להם קביעות של שנים, שעובדים בעבודות מסודרות ומתכננים יומן על פי שעות קבועות.. הולכים לחוות שינוי, כזה שינוע מכדאיות מתוכננת לטווחים ארוכים ולא קצרים.

מה הקשר בין היומיות לבין הבריאות? הגוף הפיזי וכן היומיומיות צריכים תחזוקה שוטפת. סדר יש לומר. על כן, מה שמופקר אצלכם יכול לחוות כאב פיזי, אולי אפילו חריקה. שימו לב אם אתם מתקשים לנשום או מתעוררת האטה בתפקוד – תתחילו מכך שתבדקו את המערכת, האם פועלת כסדרה (תהליך בריא ומנגנון משומן)

אורנוס אינו נכנס לתחום חדש של חייך ברכות ... הוא כמו רעידת אדמה, או הפתעות במנגנון הסדיר. שימו לב מה-15.5 ועד ה- 6 בנובמבר 2018 איך אתם מסדרים מחדש את איכות החיים שלכם, איך אתם משכללים את ההתנהלות היומית שלכם. או איך שאנחנו מכירים אתכם, איך אתם מזיזים הצידה את השגרה ונוסעים או לומדים או חווים חוויות – רק הפעם הן חייבות להיות גם משתלמות וכדאיות.

מולד ירח - באותו יום שבו אורנוס, כוכב השחרור וההתעוררות, יעבור אל מזל שור ואל הבית השישי שלכם. שזהו אירוע קוסמי ענק בפני עצמו, יתרחש גם מולד ירח באותו מזל שור. מבחינת התהליך השלם, זוהי הזמנות לפתוח בחיי שגרה חדשים. זה יכול לרמז גם על ניתוחים אסטטיים, אולי שינוי בתזונה, סדר יום כמו יומן טכנולוגי משוכלל. אולי שעון לספירת צעדים או כל דבר שיכניס סדר חדשני.

שגרה - הבית 6 – מציע לכם הזדמנויות. אם אתה מחפשים לשנות מקומות עבודה או להוסיף עוסק מורשה או עוסק פטור. אולי הגיע הזמן שתעבדו במודל כלכלי שונה ולא כמו שעבדתם עד היום.

אנו ממליצים לכם - לבצע שינוי בשגרת הבריאות שלך, בדרך מבוקרת. אולי חדר כושר, מאמן אישי, תוספי מזון. ואולי ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא שתתחברו לשעון הביולוגי שלכם.

אורנוס יכול למצוא גם תרופה חדשנית למחלה או לבעיה בריאותית.

רפואה אלטרנטיבית, רפואה אסטטית.. יש לכם 8 שנים לחקור את כל הנושא הבריאותי, פיזיולוגי, ספורטיבי ותזונתי.

איכות חיים – אם יש לכם הפרעות חיצוניות בבית, רעש שמפריע לכם כבר 7 שנים. או אולי התרכזתם בשגרה שהיא אורבנית ולא חשבתם על איכות אמתית שדואגת גם לגוף הפיזי שלכם. אם אתם עובדים במקום עבודה לא סטרילי, אולי יש השפעות של קרינה, חמצן לא נקי – כל אלו ועוד הם חלק חשוב בחיים שלכם מרגע זה.

אורנוס יהפוך נוכח בגזרת העבודה שלכם, בדקו בסביבתכם האם יש אנטנות ואם לא - תתחילו להשתמש בכלים טכנולוגיים עדכניים ביותר על מנת למקסם את היעילות שלכם בעבודה. זה יכול להיות נוכחות מקוונת, לימוד מקוון או שאולי אתם מתכוון למכור דרך האינטרנט.

מוח חד - מאדים  עובר למזל דלי ב -16 במאי אל בית התקשורת שלכם, הוא ישאר שם עד נובמבר ויעזור לכם עם יוזמות חברתיות, יכולת שליטה במשא ומתן, יכולת ביטוי וגם נסיעות קצרות. רק שימו לב שאתם לא נוטים לווכחנות או חוסר טקט. השתדלו לכבד את האחר ולדאוג לאינטרסים שלכם אך גם של הקבוצה השלמה.

ולבסוף – ירח מלא במזל שלכם ב- 29 – מאיר אתכם ואת הבית שלכם. ובתוספת ונוס במזל הכספים שלכם. תקבלו בוסט של אנרגיה לסגירת עסקאות וחתימות על חוזים. בהצלחה.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

גדי, הורוסקופ חודש מאי 2018

גדיים יקרים, מחודש לחודש הופך מורכב יותר לכתוב לכם תחזית. ומדוע? כיוון שיש ריכוז כוכבים גדול שמשפיע עליכם וניתן לקחת את התחזית לכל מיני כיוונים –

ובכל זאת נתחיל עם הבשורות הטובות, מה קורה עם הלב שלכם? אתם מוכנים להתאהב? או להשתכלל בכל הקשור לאהבה? אז קדימה מאי בדיוק נועד לבשורה שכזו.

הבשורות הפחות טובות הן שהכוכבים הגדולים שבתאי וגם פלוטו בנסיגה במזל שלכם:

שבתאי בנסיגה בין ה:17.4 עד  6.9 – שבתאי אחראי על המסגרת, על הבירוקרטיה, יכול להיות שאתם צריכים עזרה כדי להצליח, להתקבל, להתחבר לעבור את המשוכה הזו.

פלוטו בנסיגה מה: 20.4 עד: 28.9 – פלוטו אחראי על הכוח הפיזי שלכם, על העוצמה. שימו לב שאתם מפיקים מעצמכם את המקסימום, אבל לא מגזימים, לא סוחטים את עצמכם יתר על המידה.

מהם הנסיגות? בזמן הנסיגה הכוכבים נמצאים בטווח זהה כלפי כדור הארץ  ובכך הן בעצם מדגישים את האנרגיה באזור המסומן – התוצאה היא שאתם מקבלים בוסט של אנרגיה שאולי אתם זקוקים לה. הבעיה מתחילה כשאין לכם צורך באותה אנרגיה ואז מתחילות הבעיות. האנרגיה הופכת להיות עודפת.  

מבחינת הכוכבים: אורנוס, שהוא אחראי על האוויר הגבוה במפה – על הדעת. מייצג את הזרם האנרגטי שמגיע מלמעלה גבוה ללא התערבות או דעה של אדם. כשאורנוס נכנס למזל שור, הוא עובר לבית שדומה לאיכות שלכם. בית שאחראי על תוצאות, על הפיזיות. אורנוס עובר למזל שור ב-15.5 ויישאר שם עד 6.11 – תוכלו להרגיש קדימון של התקדמות בתחום הרומנטי אבל לא רק. בית 5 אחראי על הצד היצירתי, על היצירה שלכם ושל המוצרים שאתם נוגעים בהם. בית 5 קשור גם לילדים, לתחביבים, לפוריות.

זוגיות: בואו נודה, כשמדובר בתחום הזוגי אתם די באנליים, או כבדים. היצירתיות שלכם איננה מפותחת, בטח לא בתקופה של ההתאהבות. החדשות הטובות הן שאורנוס (שעובר למזל שור ב-15.5 ל-8 שנים) נכנס לבית הרומנטיקה שלכם ומייצר סביבה טובה לשינוי, הוא מכניס דינמיקה שמפעילה לכם את הראש וסוף סוף תכניס אתכם לפעולה והתקדמות בתחום. זה יכול להיות מופעל בכל מיני היבטים: פתאום תסכימו ליצור קשר במדיה התקשורתית, תאתגרו את עצמכם בהתכתבות ומסרונים, ברשתות חברתיות, בוואטסאפ. כן, גדיים, תנסו להיות פחות קורקטיים ויותר מקושרים. תנסו לפתח שיחה, לייצר תשוקה ולא לברוח מהמקומות האלו. טיפ: הצד השני מאבד עניין כל עוד אתם לא זורמים.

כוכב אורנוס יעזור לכם לשנות את התדמית המרוחקת שלכם, ישכלל את המוח שלכם, יהפוך אתכם לשנונים, אולי מבריקים. ואפילו, אנשים מסביב 'ידלקו' על המיוחדות שלכם.

אנו ממליצים לכם קודם כל להקשיב לקול הפנימי, אל תפחדו ללכת עם ה'אינטואיציה' עד הסוף.

המחשה: אם אתם יוצאים עם מישהו או מישהי ויכול להיות שאתם מרגיש תקועים, האנרגיה לא מתקדמת ואתם תוהים למה? אולי אפילו זה מלווה בגירוד בגוף. סימן שאתם לא מכניסים רגש, או יצירתיות. כאן בדיוק, אתם יכולים להודות לאורנוס כי במקום רגש הוא יכניס לכם חדות מוחית. ואז, חיי האהבה שלכם ישתנו... תתחילו להגיע לתוצאות. אבל אנו מודיעים לכם שלפני שתגיעו לתוצאות תוכלו לחוות גם אכזבות, או ניתוקים כל זה מוביל אתכם למקום אחד – היו כנים, יצירתיים, שנונים, מאתגרים. רק אל תהיו המומים או הודפים את הצד השני.

בונוס זוגי - ב-19.5- 13.6 ונוס תעבור לבית הזוגיות, זוהי דחיפה נוספת לתחום הזוגי, שותפי. אתם נראים במיטבכם, ממגנטים. יש לכם את הפוטנציאל לך לעשות החלטה רגשית, להתחייב, להתמסר וליהנות מהתפתחות זוגית מעניינת ומפרה.

תדמית: הבית ה-5 אחראי על התדמית שלכם. על כרטיס הביקור, על האיכות שאתם מביאים. הוא בימת חייכם, על כן, ההמלצה היא להכניס יצירתיות ולהיות פחות מרובעים. כשאורנוס נכנס לבית הזה, אתם משתכללים, המוח מקבל דחיפה ותעברו סוג של שינוי תודעתי.

סביר ומומלץ שתתחברו לתחביבים מיוחדים, לספורט אתגרי, לתעופה, לטכנולוגיה.  

בריאות: גירוד בגוף, או שרירים תפוסים. הגוף שלכם עובר סוג של סטרס, התשובה היא לחץ ומתח שאתם צריכים לשחרר אותו בדרך יצירתית. אנו ממליצים על הליכה לאורך החוף כשהרגליים טובלות בים.

תחזית חודשית

דלי, הורוסקופ חודש מאי 2018

ב -15 במאי יתרחש ירח חדש ועוצמתי בבית ה -4 שלכם, שאחראי על הבית והמשפחה, מה שמתאר התחלה חדשה בענייני משפחה. הכל טוב ויפה לכם. רק שזה לא הדבר היחיד שמתרחש באותו יום בשמים, הכוכב שלכם אורנוס, באירוע פלנטרי של פעם ב-7 שנים, עובר מזל, למיקום חדש ולא מוכר. ואורנוס כמו אורנוס יודע לזעזע את כל המערכת. זה יכול לקרות באמצע ארוחת ערב כמו רעם ביום בהיר. החיים משתנים, לאיזה כיוון? אנו כאן כדי להסביר.

לשמחתכם או לצערכם, אין לכם שליטה על כל הסובבים, האנרגיה של אורנוס היא בלתי יציבה, נוגעת בנימי נשמתכם, אך, היא איננה באה לטלטל אתכם אלא להפך, לגרום לכם לפעול ולהשתמש ביסוד שקצת פחות משוכלל אצלך וזה ה-אדמה.

אורנוס (המהפכן התודעתי) כשהוא עובר למזל שור הוא מכניס לכם את הרצון הגדול ליישם. מכיוון שאתם מזל אווירי, כדאי שנוסיף הסבר של האוקטבות האוויריות. יש אוויר גבוה ויש אוויר נמוך ומה ההבדל ביניהם?

האוויר הנמוך: זה ידע שמועבר מהאחד לשני, זו חשיבה, חישוב והתנהלות המבוססת על המוח. ואתם ידועים כאנשים חושבים. אך כמו לכל דבר גם לחשיבה יש רמות התפתחות. ולא בטוח שהסביבה יודעים לחשוב כמוכם (זה גם סוג של תסכול)

האוויר הגבוה: מייצג את התודעה הגבוהה, את הזרם האנרגטי שמגיע מ'בנק הידע התודעתי' ללא התערבות או דעה של אדם. כשאדם מתנהל על פי אוויר גבוה, הוא הולך אחרי הייעוד שלו. הוא חוקר, בודק ולא מושפע מדעות חיצוניות. אצלכם הדעה החיצונית הן - דמויות שהערצתם כמו אב או אם או בני זוג חזקים. העניין הוא שאתם חזקים במוח והם חזקים באדמה. כרגע, אתם בתקופת התפתחות, תוך כדי למידה ויכולת להסתדר עם אנשים חיצוניים ולעבוד בצוות, בקבוצה, במשפחה! וללמוד לחלק תפקידים, לדעת במה אתם חזקים ובמה הצד השני.

במשך 7 שנים בהם אורנוס שהה במזל טלה, הפכתם להיות תקשורתיים, פעילים אבל בעיקר יוזמים, או מנווטים את הכוחות. בתקופה שאורנוס יעבור לשור, סביר שתעברו לתקופת התוצאות. החוכמה של אורנוס בשור עבורכם היא להתייעל. כשאורנוס שהה בטלה (ב-7 שנים האחרונות) למדתם את השטח, פיתחתם טקטיקות ועכשיו שאורנוס עובר לשור אתם מיישמים את החומר במציאות.

שנית כשהתודעה שלכם נמצאת בבית ה-4 אתם מעוניינים לפלס לעצמכם דרך ולהגיע לבנייה. בתחום המשפחתי, אולי לעבור דירה, אולי לחתן את הילד, אולי הילד יצא מהארון, אולי הריון. ישנם הרבה אפשרויות ואנו רוצים לנבא רק דברים טובים. אבל אם במקרה משהו פחות נעים קרה, החוכמה היא להשתמש באנרגיה שלכם וללכד, לחבר, לארגן שינוי שישפיע על כולם מסביבכם.

זה יכול להצטייר כמו רעידת אדמה פתאומית, מה שבטוח, לא תוכלו להישאר במקום מחניק וחסר אוויר. אורנוס, הכוכב השליט שמייצר אינדיווידואליזם, חופש ושינוי, יעבור לבית 4 שלך אחרי -84 שנים שהוא לא היה שם. שימו לב לרדיקליות שנכנסת לבית המשפחה שלכם מה -15 במאי ועד 6 בנובמבר (אורנוס יחזור לטלה לתקופה). יהיה לכם טעימה של תנועה פתאומית בבית, תלמדו -מה זה ל'שפץ', בכל מובן אפשרי.

ואז, במרץ 2019, אורנוס יחזור לשור. אנו מודיעים לכם שיציבות היא המטרה כאן, אבל למרבה האירוניה, זה יכול להיות מושג רק באמצעות בלגן שלם או ניתוקים. הערה חשובה - כדי שתצליחו לעבור את המשימה, תצליחו לשלוט על האנרגיה המתפרצת, אנו מציעים לכם ליישב עניינים, לקחת החלטות הדדיות, להסכים ביחד- לשנות. חוזה או הסכם הוא – לא מילה גסה.

תוספת דלק - מאדים יעבור למזל שלכם ב -16 במאי, בשונה מתמיד, מאדים יישאר באזור שלכם עד נובמבר. תקופה ארוכה ואסרטיבית עבורכם. (מסלולו: יתחיל נסיגה ב- -26.6 בקרבת זנב הדרקון וימשיך לגדי. ב- 12.8 הוא יסיים את הנסיגה בגדי וב-27.8 יחזור למזל מזל דלי ויישאר שם עם נובמבר.) האש באזור שלכם יכולה להיות מאוד אקוטית ודליקה -תחוו פעילות שיא בכל המישורים ומצד שני, תרגישו שאתם כמו סיר לחץ. אנו ממליצים לכם להסתכל על התמונה השלמה ולתכנן מהלכים מראש. תודו, שהמון זמן רציתם שהחיים יזוזו ו'יולידו' לכם אפשרויות חדשות – אז אל תתלוננו, תפשילו שרוולים ותתכוננו לחיים חדשים.

תוספת הדלק יכולה להפעיל אצלכם תחומים רבים – גם בבית ובמשפחה, גם מעבר דירה, גם התחלת עבודה וגם היריון. גם ריפוי של מחלות. מקווים שעברנו על הכל. ואתם בטח מבינים שאתם הופכים סופר משוכללים.

**ראוי לציין שמעבר אורנוס לא חייב להגיע בדיוק ב-15 לחודש, זה יכול להגיע כמה שבועות לפני וגם אחרי.

 מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

תחזית חודשית

דגים, הורוסקופ חודש מאי 2018

אתם מזל דגים – מזל מים משתנה, לרוב עוזרים לאנושות ומתמסרים לתהליך. כוכב אורנוס (המהפכן התודעתי) יכנס לבית 3 שאחראי על המחשבות שלכם. המוח שלכם יתחיל לייצר רעיונות בשצף קצב. אולי תרגישו קצת כמו ילד עם בעיית קשב וריכוז כי אורנוס הוא כוכב תודעתי, אחראי על זרם התודעה הגבוה. הוא גם כוכב מתנחל, הוא יגיע למזל שור ב-15.5 ויישאר שם עד ה-6 לנובמבר וזה לא הסוף. כי הוא יחזור ל-7 שנים במרץ 2019 .

אז, מערכת האמונה שלכם הולכת ומשתנה, אולי אפילו מתרחבת, ולמה? כי כל מה שחשבתם או האמנתם בו ישתנה. מתפתח אצלכם לעוף על כנפי החופש, רצון לטעום, לדעת, להכיר, לחוות, להיות בתנועה שתישא אתכם מחדש כמו ציפורים.

כוכב אורנוס שמכניס לאזור הבית ה-3 מתח חשמלי גבוה, יכול לקחת אתכם לטיולים בעולם, אך גם לגרום לכם ללמוד קורסים, לחקור את האטמוספרה ולבלות מול השמים והכוכבים. אנו מציעים לכם להביט אל השמים ולבחון את החוץ. אתם עשויים להתעורר בפעם הראשונה בחיים שלכם, לרצונות שונים ומשונים, לחוויות תרבותיות ולמגע אחר.

כן, במקרים מסוימים אורנוס יביא לשינויים רדיקאליים באמונות הליבה הדתיות או הרוחניות שלכם. זה אולי מוגזם לומר להחליף דת או תרבות, או מין. אבל דרך טיולים, חוויות וצבעים תוכלו לחוות את האנרגיה שכוכב אורנוס מביא עמו. אנו כאן מזכירים לכם שלא להגזים אלא להקפיד על למידה דרך שפות והתפתחות שתשכלל אתכם. אולי יהיה זה חשוב לציין שתוכלו לשכלל את דרכי המסחר שלכם, את הדרכים הטכנולוגיים ואת דרכי הגישה לכל מקום על הגלובוס. תוכלו ללמוד גם שפות חדשות.

חוזה חדש - עוד באותו היום ב-15.5 ירח חדש ייוולד במזל שור, מה שהופך את הזמן והתנועה לדיבורים, משא ומתן חוזים והסכמים. שימו לב לגרעין שייוולד ביום הזה, שיש לו מן השינוי השלם של 8 השנים הקרובות. הוא יכול להתעורר כרצון חזק ועוצמתי שיגרום לכם לשבור את הכלים. וכל זאת כי תרגישו שאתם כבולים. ואילו אם היום הזה יטמון בחובו רצון עז ליצור משהו חדש, שפה חדשה, מוצר חדש, הסכם חדש – תדעו שיש בו כוונה גדולה לשנים הבאות.

שימו לב – תהליך המחשבות שלכם משתנה ומתהפך – התודעה משתנה, זרם האנרגיה שזורם לתוככם משתנה. אל תשמרו את הרעיונות במגירה, השתמשו בקשרים שלכם, אנשים צפויים להיות פתוחים למדי לתוכניות המקוריות שלכם וקבוצות יפתיעו אתכם כשירתמו לחזון שלכם. הסכנות בהשפעה האורנית הן מהירות מחשבה ומהירות תגובה – זהירות בכבישים, בנסיעות, בהעברות מידע וחוסר מהימנות. בגידות קטנות שעלולות לסבך אתכם.

ההמלצות – סעו לטיול, נסו לפתוח את הראש ולכתוב את הרעיונות שלכם ולא רק להעביר אותם כמו צוף בפרח לפרח , אלא לנסות לתכנן מהלכים ואסטרטגיות שיובילו לתוצאות טובות. שימו לב לאנשים מן העבר שמכירים אתכם ואת היכולות שלכם ויכולים לעזור לכם ולקדם אתכם.

הרומנטיקה תהיה גם היא מקור להנאות צרופות עבורכם הדגים, ב-19 במאי כוכבית ונוס, נכנסת לאזור הרומנטי ביותר עבורכם בגלגל, היא נשארת עד 13 ביוני. אנו יכולים להבטיח לכם שכל יציאה למסעדה, ישיבה בתצפית מול נוף פסטורלי, כל רגע פשוט יהפוך להיות זיכרון מתוק. תיהנו מכל רגע ותנסו פחות להתמקד בחסרים. 

ולסיום קריירה - ירח מלא ב -29 במאי באזור הקריירות שלכם – זה לא במקרה שבית הקריירה שלכם הוא קשת, ואולי נסיעה שקשורה לעבודה, או הרצאה שאתם מתכננים לבצע. בכל מקרה הירח המלא מאדיר את הסיפוק מהעבודה שלכם.

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו