close נרשמת בהצלחה

לחצו על המזל שלכם לתחזית חודשית

תחזית חודשית

מזל טלה, הורוסקופ חודש מרץ 2018

החודש מתחיל עם מועדים לשמחה וסיבה להתחפש ולשתות בסוף השבוע של ה-1-2. חג פורים נופל השנה על ירח מלא בבית העבודה שלכם וזה סימן פחות טוב כי אין לכם זמן להכין תחפושת מושלמת וכנראה שגם תצטרכו לעבוד בחמישי. מצד שני, זו הזדמנות לקנות תחפושת שווה און ליין.

המטאפורה הכי טובה לסיטואציה שלכם במרץ היא גרסת ניסיון של תוכנה חדשה, מטרת הגרסה היא לגלות טעויות ולהוביל להרצה המוצלחת של התוכנה בשלב מאוחר יותר. באופן דומה אתם עדיין לא שם בגוף ונפש (איתותים בפן הבריאותי), אתם צריכים לדבר עם אנשים, לנסות את הדברים ולהחליט בעצמכם בסופו של דבר. החדשות הטובות, טלאים, הם שככל שהחודש נמתח גם הוודאות גוברת.

ב-20 במרץ נפתחת שנה אסטרולוגית חדשה ואיתה גם האנרגיה שלכם שתמיד ממהרת לפרוץ כמו חלוצה לפני כולם. אם אתם מצליחים להתאפק עם הרעיון שלכם ולא לקפוץ בראש, דעו שכך ייטיב עמכם. נסו לבחור כמה שפחות מטרות כדי להצליח להוציא אותם לפועל. במילים אחרות – מיקוד יבטיח לכם הצלחה.

זוגיות: ונוס בדגים מחממת את גזרת הזוגיות שלכם. אם כי לא פעם אתם יכולים לסעור ולגעוש כמו דינמיט, הקפידו לא לעשות את זה כלפי אנשים כי אם כלפי מטרה. נסיגת מרקורי במזל שלכם (23.3-15.4) תשפיע על

מערכות יחסים ותיקונם, זוהי הזדמנות לדבר על זה, רק שימו לב שאתם לא מאבדים את זה. הקריאה הפנימית היא להתחבר לעצמכם, לרצונות שלכם ולשחרר את התלות החיצונית.

עבודה ופיננסי: יופיטר גם הוא עובר לנסיגה באזור של תמורה כספית (זוהי הזדמנות לנהל את הצד הכספי ולדאוג לכל התמורות).

מרס (שליט המזל) עובר לגדי ב-17: יש לכם יכולת לממש ברמת החומר. להוציא לפועל את היוזמות שלכם. כי כל הזמן שלפני אתם עדין סובבים סביב היוזמה והרעיון.

ב-31 ירח מלא במזל היורד (מאזניים) זה הזמן שלכם ליחסים ופופולריות.

תחזית חודשית

מזל שור, הורוסקופ חודש מרץ 2018

יופיטר יחל את נסיגתו במזל היורד שלכם בית הזוגיות, מה:9.3 - 10.7.

באסטרולוגיה העתיקה ההסבר שהוא מעצים את השפעתו (בזמן קרבתו לשמש) על כן אנו רוצים לאחל לכם שהנסיגה תשפיע ותעצים את המגנט הזוגי, את היחסים שלכם עם העולם (ולא שתחוו פאדיחות ותקלות). וגם אם יש לכם שותפים או שיתופי פעולה - זה הזמן לתקן את החלוקה, לשוות תדר ולעשות צדק. או לדעת לדרוש עבור עצמכם. האנרגיה של יופיטר היא אנרגיה של אש, היא יכולה להדליק את האבוקה אך שימו לב שאתם לא מגזימים ולוחצים חזק מידי.

ב-7 ונוס נכנסת לבית ה-12 למזל טלה, זה הזמן לעבוד מאחורי הקלעים ולהשקיע בעסק שלכם. נסו שלא להחביא דברים, שבסופם יתגלו.

כוכב נוסף שנכנס לנסיגה הוא מרקורי (במזל טלה) 23.3-15.4 ההשפעה של מרקורי היא שונה מזו של יופיטר, היא מחברת לרציונל ויכולה ליישב דברים ואם אתם עצמאיים, לגרום לכם להפיץ את הבשורה. יופיטר בבית ה-12 יכול גם לגרום לכם להתחבר לכתיבה או לחלימה.  

כספים: כדאי שתהדקו את ההתנהלות שלכם סביב הפיננסים. גם אם אתם מטפלים בבן משפחה, או עושים טובה גדולה, תשתדלו להיות מחושבים ולא לפעול מתוך רגש בתחום הכספי. מספר נושאים פיננסים דורשים את תשומת הלב שלכם ואתם מרגישים שאתם מותחים את הכוחות עד גבול היכולת, בניגוד לנטייה לסמוך בעיקר על עצמכם (שוב, אל תהססו לבקש עזרה). 

ב-20 יום השוויון האביבי, מניע אתכם ואת כולנו לפעולה. זה הזמן לחקור את האפקטיביות של העסק שלכם או היחסים שלכם.

תחזית חודשית

מזל תאומים, הורוסקופ חודש מרץ 2018

תאומים יקרים,

החודש מתחיל עם מרס כוכב הפעולה במזל היורד שלכם, זוהי הזדמנות להיות פעילים בכל הקשור למערכות יחסים, לצאת לטיולים ולפגוש חברים. רק שימו לב שאתם לא חסרי טקט ועלולים לפגוע באחרים.

כוכב יופיטר, נכנס לנסיגה ארוכה  מה-9.3-10.7. הנסיגה מתרחשת בבית הבריאות שלכם, זוהי הזדמנות לרפא את כל הבעיות הבריאותיות (אולי הכרוניות) שאתם לא מטפלים בהם. כמו כן אם אתם עובדים עם קהל, גם שם תוכלו לתרום יותר או להתנהל באופן שונה. הערת אזהרה היא להתייחס בכבוד לאנשים ולא להיות חסרי טקט.

מרקורי, שליט המזל שלכם, נכנס גם הוא לנסיגה (במזל טלה) 23.3-15.4 בבית החברים והארגונים, חשוב שתפקחו את העיניים מול אנשים מסביבכם ובחנו כל סיטואציה לעומק. אל תאמינו לכל סיפור שמסופר, את האמת תוכלו לקבל רק בהוכחות. וגם ביקורתיות היא החולשה שלכם החודש, נסו להתמקד בעיקר ולא בטפל.

זוגיות: יופיטר ממשיל את נסיגתו, זוהי הזדמנות עבורכם לתקן מערכות יחסים מן העבר או להשקיע באנשים שזנחתם אותם. רמז קל עבורכם: התחברו לחוויה, עשו דברים שאינם שגרתיים וצאו מתוך החשיבה הרגילה.

קריירה: הכוכבים נמצאים בבית הקריירה שלכם ברוב החודש, זוהי הזדמנות להתחבר לעבודה וליצירה, לחשוב על רעיונות חדשים, לחשוב על האפקטיביות שיש לכם על האנשים ועל תרומתכם לכלל. הירח המלא של התחלת החודש בפורים, יעיר לכם רעיונות חדשים.

ב-30 לחודש האסטרואידית פאלס אתנה נכנסת למזל שלכם – זוהי אלת החוכמה שעוזרת לכם לפתור בעיות, להפגין את ההברקות שלכם וגם תעזור לכם במשא ומתן ועסקאות.

מולד ירח ב-17 בבית הקריירה שלכם, זוהי הזדמנות להתחלה חדשה, רעננה ומלאת יצירה. ושוב אנו מזכירים לא להיות פזיזים.

האירוע האסטרולוגי של החודש יתרחש ב-20 – יום השוויון האביבי, האביב שהיא העונה שלכם, מתחילה לחמם את המנועים שלכם ולהכניס אתכם לפעולה ויצירה.  

תחזית חודשית

מזל סרטן, הורוסקופ חודש מרץ 2018

ב-15 לפברואר עברנו ליקוי חמה, שהשפיע עליכם באופן ישיר. עברתם תקופה מטלטלת, אך יחד עם זאת, כזו שיכולה להזניק אתכם מחדש בתחום הכספים. כידוע גם הירח שולט במזל שלכם, על כן מולד הירח והירח המלא הם אלו המשפיעים יותר מכל שאר המזלות, אז מה צפוי לכם?

ב-2 למרץ - ירח מלא בבתולה מול השמש בדגים ובצמידות לכירון. אלו הם ימים של 'חובת ההוכחה'. כדי לקבל אישורים או להיות סמוכים ובטוחים צריך הוכחות, כמו תעודות, מסמכים, אישורים, ציונים. זוהי השעה לקבל את האישור לעמלכם.

ב-17.3 מולד ירח בדגים, זוהי קריאה פנימית ללמידה והתפתחות. אם יש לכם דבר מה שאתם צריכים לטפל בו שקשור לחו"ל, ניירת, או טיפולים בחו"ל, זה הזמן ויש לכם חיזוק כוכבי. תוכלו להתחיל התחלה חדשה הקשורה בלימודים או הוראה.

ב- 31 ירח מלא במאזניים – התקשורת שלכם מושפעת מירח מלא זה, תוכלו ליצור קשרים, להיות פופולריים וגם זוהי הזדמנות לנסוע, לטייל, לצאת מחוץ לאזור אליו אתם מורגלים, גם לנסוע לעשות את החג רחוק זו הזדמנות. בכל מקרה מצפה לכם חג מלא באקשן.

עבודה וקריירה: מרקורי נכנס לנסיגה בבית הקריירה שלכם (במזל טלה) 23.3-15.4 זוהי הזדמנות עבורכם לדרוש את העצמאות או את התפקיד. אלו מכם שחולמים על לפתוח עסק או לעשות צעדים לקראת, תוכלו לטפל בעניינים בירוקרטיים.

משפחה: נסיגת יופיטר בבית המשפחה בין 9.3-10.7 דורשת מכם לטפל בענייני כספים, בעניינים משפטיים ובכאלה שאולי העדפתם להזיז הצידה או אולי סמכתם על המזל, שדברים יסתדרו מעצמכם. אז זוהי הזדמנות לרדת לעומקם של דברים.

תחזית חודשית

מזל אריה, הורוסקופ חודש מרץ 2018

אריות יקרים,

החודש מתחיל עם חג פורים הנופל ב-1 לחודש שהוא גם התזמון לירח מלא שמשפיע ישירות עליכם. יוצא שאתם לא חוששים להביע דעה ולנסות לשכנע אחרים לאמץ את דעותיכם, עם זאת שימו לב שהתזמון הוא נכון והתחושה היא טבעית אז אל תסתכנו בלאבד את הערכתם של אחרים, רק תמורת הביקורת שלכם.

השמש שליטת המזל שלכם נמצאת עד ה-20 לחודש במזל דגים ובבית עולמכם הפנימי, זוהי תקופה שקטה ומופנמת יותר עבורכם ואילו ביום ה-20 שהוא יום השוויון האביבי, אתם נולדים מחדש אל העולם וזוהי הזדמנות לצאת לבלות, להציג רעיונות חדשים ולזרוח ממש כמו השמש שלכם, שנכנסת לאזור האהוב עליכם.

כספים: ירח מלא ב-1-2 לחודש בבית המשאבים שלכם, סביר שתעברו סוג של בקרה, אולי תצטרכו להנדס את מקורות המימון או הבנקים. היו שקולים.

זוגיות: נסיגת מרקורי 23.3-15.4  במזל טלה (אש) משפיעה על הזוגיות. זוהי תקופה בה תרגישו שאתם פחות סבלניים, אולי אימפולסיביים ובמקרה הטוב פטפטנים יתר על המידה. זוהי תקופה בה תוכלו להתאמן על הצד הוורבלי שלכם, אם אתם מרצים או מורים, זוהי תקופה שתעמדו באתגר מסוג זה.

נסיגה נוספת שתחל החודש - של יופיטר בבית המשפחה מה- 9.3-10.7, יכולה לגרום לכם להיות עסוקים מתמיד עם בני משפחה, אנו מקווים שההתעסקות הזו תהיה רק חיובית.

ב- 17 מולד ירח בדגים, הירח נולד מחדש מתוך השמש, זוהי התחלה חדשה עבורכם במיוחד בתחום הלימודי, או ההתפתחותי. או שאתם מתפתחים דרך נסיעות וקשרים עם חו"ל. אנו ממליצים לכם לעבוד על הצד היצירתי, שגם ככה מפותח אצלכם, אבל זוהי הזדמנות לרדת לרזולוציות הקטנות. מולד ירח זה הוא זמן של קסם גם עבור הזוגיות.

האסטרואיד קרס דמטר עובר לתנועה קדימה ב-19 לחודש, אז אם הרגשתם שכושר הביטוי שלכם לא מדויק, זה הזמן לבטא את עצמכם ואולי ליישב במשא ומתן.

ב-31 מולד ירח במאזניים, השמש צמודה למרקורי, זהו יום מלא ברעש וקול גדול. אם לא בא לכם על זה, יש סיכוי טוב שתהיו בכלל בחו"ל.

תחזית חודשית

מזל בתולה, הורוסקופ חודש מרץ 2018

בתולות יקרים,

כנראה שהאביב עושה לכם משהו כי חודש מרץ מוקדש במידה רבה למערכות יחסים שמתעוררות מחדש, על אנשים שעומדים לצדכם ולפתע אתם מגלים ומעריכים אותם מחדש ואולי אף מתאהבים בהם.

ב-1 - ירח מלא במזל שלכם מול השמש בדגים ובצמידות לכירון. זוהי הזדמנות להשיג ריפוי למכאובים ולפרוץ קדימה עם היצירה שלכם

פורים מגיע בתזמון טוב כדי לתפוס איזו מסיבה או לפרוק מתח עם תחפושת ממש מגוחכת. אפילו יותר טוב, הירח מלא במזל שלכם, הופך אתכם לכוכבים של החג במסגרת שבה אתם בוחרים להעביר אותו.

נסיגת מרקורי 23.3-15.4  במזל טלה, תשפיע על נושא הכספים ולקיחת אחריות אישית על מה שנוגע לכם.

נסיגה נוספת שתחל החודש, בבית התקשורת מה- 9.3-10.7 – תאפשר לכם תיקון בכל הקשור למשא ומתן, קשרים ונסיעות או רכבים.

מערכות יחסים: ירח מלא במזל שלכם, בתחילת החודש ומולד ירח בדגים ב-17 מאפשרת לכם לאתחל את מערכות היחסים שלכם, או לזמן חדשות. זהו חודש ששם את נושא זוגיות ומערכות היחסים בעדיפות עליונה.

עבודה: האסטרואידית פאלס אתנה נכנסת לבית הקריירה שלכם ב-17, זוהי אלת החוכמה שתעזור לכם במיוחד אם אתם בתחום השיווק והתקשורת, וגם בכל הקשור לעסקאות ומשא ומתן.

ביקורת ושלמות: הירח החדש ב-17 עושה צעדים ראשונים במערכות יחסים ויחסים עם ממונים ועובדים, צעדו בזהירות והקדישו מחשבה, רק שימו לב שאתם לא מגזימים עם הביקורת שלכם, הקפידו להיות שלמים עם עצמכם.

תחזית חודשית

מזל מאזניים, הורוסקופ חודש מרץ 2017

עם בוא האביב נושא האהבה והיחסים חוזר להיות גורם משפיע ואתם מרשים לעצמכם להיסחף להרפתקה חדשה ולהחזיר לעצמכם את החדווה והתשוקה שקצת נרדמו לאחרונה.

פורים: הירח המלא של ה-1 הוא כמו סם שיכרון ואתם חוזרים למצב רוח מרומם. אם סבלתם מאיזה תסמונת בריאותית לאחרונה, זה הזמן לרפא את הכאב ולצאת לחגוג את החיים.

החודש, השמים מבשרים לנו על שתי נסיגות, הראשונה של יופיטר בבית הכספים שלכם מה- 9.3-10.7 – שיאפשר לכם תיקון בכל הקשור לכספים או חסכונות. יכול להיות שתצטרכו לפתוח חסכון, או להסדיר כספים. כיוון שיופיטר נמצא בעקרב, אנו ממליצים לכם להקפיד על חסכון. יופיטר נוגע גם בצד הבריאותי שלכם, המערכת ההורמונלית, אז חשוב שתבדקו ואל תזניחו. גם דיאטה כזו מהסוג שמתאים לכם כדאית, בדקו את סוג הדם או סוג התזונה שנכונה לכם והקפידו על ספורט מבוקר. (אחרת ייתכנו פציעות).

הנסיגה השנייה, נסיגת מרקורי 23.3-15.4  במזל טלה, בית הזוגיות שלכם, יכולה לגרום לכם ללכת על חבל דק בכל הקשור לקשרים אינטימיים ומערכות יחסים, שימו לב שאתם לא כופים את דעתכם. בתקופה זו כדאי שתכתבו ופחות תדברו או תרימו את הקול.

 

מולד ירח ב-17 במזל בתולה, אם חשתם לאחרונה, ירידה באנרגיה, או סוג של חולי, תוכלו להתחיל להרגיש טוב יותר מתאריך זה.

זוגיות: כניסת השמש למזל טלה ביום השוויון האביבי ב-20 – מחדירה לגופכם אנרגיה חדשה. צאו מתוך הקונכייה, לבלות, ליהנות, לפגוש חברים. הכי חשוב צאו מהקיבעון המחשבתי שלכם. תנשמו אוויר חדש, דמיינו חיים חדשים ושחררו את עצמכם.

ב-31 ירח מלא במזל שלכם, כמו כל שנה בערב פסח, באותו יום וונוס עובר למזל שור, זהו יום טוב עבורכם, ליהנות, לאכול, לשתות ולפגוש אנשים שלא פגשתם.  

תחזית חודשית

מזל עקרב, הורוסקופ חודש מרץ 2017

החודש יופיטר כוכב השפע שנמצא במזל שלכם, מתחיל נסיגה ב-9.3-10.7 הנסיגה אמורה לכוון אתכם לרדת לרזולוציות הקטנות ולהקפיד על הפרטים הקטנים. כשיופיטר נמצא במזל שלכם, החיים עוברים לעוצמות חזקות יותר, הזדמנויות רבות נקרות בדרכם ועכשיו תוכלו להתחיל לחשוב מה ניתן לשדרג בחייכם. כמו כן יופיטר הוא גם כוכב הצדק, זה הזמן בו הוא מוציא את הצדק לאור.

מרס בקשת עד ה-17 לחודש, מפעיל את האקשן בחייכם, אולי תרצו לנסוע לטיול או לחו"ל. בכל מקרה זה זמן טוב לעסוק בספורט. (זהירות מפציעות)

פורים: שנופל ב- 1 יחד עם ירח מלא בבית החברים, זוהי הזדמנות להוציא את הצד האפל בקטע של תחפושת.

מיוחדות אישית: ברוב החודש יופיטר יוצר היבטים חיוביים לכוכבים במזל דגים, זוהי הזדמנות להמציא את עצמכם מחדש, לעבוד על התדמית שלכם, על הלוגו שלכם, על הפרסום שלכם. כמו כן, הילדים שלכם, גם הם עשויים להפתיע אתכם לטובה.   

קריירה: השמש בבית המיוחדות האישית שלכם עד ה-20 לחודש, מאפשרת לכם להחצין את עצמכם, למתג את עצמכם ולהשתמש בפרסום אם צריך. מעברו של מרקורי לנסיגה בין 23.3-15.4  במזל טלה, מאותת לכם לבדוק את כל ההסכמים, החתימות או כל דבר שקשור במסמכים.

בריאות: ירח מלא ב-1 מדגיש את ההרגלים הלא טובים שלכם בתחום התזונה, הספורט או השמירה על הגוף הפיזי שלכם, משהו מתעורר בתוככם ואתם מבינים את חשיבות הבריאות והמודעות בנושא.  בשבוע האחרון של החודש וב-31 ירח מלא במאזניים, תרגישו יותר טוב.

תחזית חודשית

מזל קשת, הורוסקופ חודש מרץ 2017

החודש מתחיל עם מרס במזל שלכם, סביר להניח שהקצב שלכם בתחילת החודש הוא מהיר ואולי אף קצת עצבני. ב-17 מרס יעבור למזל גדי והקצב ירד ותוכלו להתפנות לתחזוקת הגוף.

ב-1.3 החודש מתחיל עם ירח מלא בבית הקריירה שלכם, ראשית זה מכניס לכם ביקורת לאזור הקריירה, בקרת איכות, כמה אתם מדייקים? שנית העבודה והחיים האישיים מתנגשים, יכול להיות שההקרבה שלכם מרגישה לכם מוגזמת או שמשפחתיות מעט לוחצת.

שליט המזל שלכם מתחיל נסיגה ב-9.3-10.7 ומאפשר לכם לרדת לרזולוציות הקטנות של תהליכים, אתם אמנם אנשי התמונה הגדולה והחזון. אבל כשיש חזון, מישהו צריך להוציא אותו לפועל ואם זה מתרחש בחייכם – אז זה הזמן להוציא לפועל ולדקדק בפרטים הקטנים. יופיטר משפיע גם על תהליכים חברתיים, של ארגון שלם או התאגדות, אל תהססו ללכת עד הסוף עם צדק חברתי שכזה.

להמציא את עצמכם מחדש -הנסיגה השנייה שמשפיעה עליכם היא נסיגת מרקורי, בין 23.3-15.4  במזל טלה. הנסיגה מתקשרת לכל הסיבות שאתם לא מרוצים או לא מסופקים, מהמסגרות שבה אתם עושים צעדים ראשונים.  


חיי חברה: האירוע של החודש הוא פורים בסופ"ש הראשון של החודש עם ירח מלא בבית היוזמה והחברים שמכניס אתכם לאווירה של חג, עם מפגשים ותחפושות שיזכירו לכם את גיל הטיפש-עשרה.

זוגיות: מרקורי המתקשר אצלכם לבית הזוגיות, בנסיגתו במזל טלה יכול בהחלט להפגיש אתכם עם אהבות ישנות, תוכלו להיתקל בהם ותהיה לכם ההזדמנות לסגור מעגל.   

האסטרואידית פאלס אתנה נכנסת לבית הזוגיות שלכם  ב-17 זוהי אלת החוכמה שתעזור לכם במיוחד בתחום התקשורת הזוגית או השותפית. וגם בכל הקשור לעסקאות ומשא ומתן.

הדגשים:  ב-20 יום השוויון האביבי, אנרגיות חזקות של התחלה חדשה היכולה להתקשר לדברים כגון מעבר דירה, חוזה חשוב שאתם חותמים עליו, או צעד גדול עבורכם.

סוף החודש – ב-31 לחודש ערב פסח וירח מלא במזל מאזניים, בבית החברים, כמו שאתם אוהבים החג הולך להיות מלא במפגשים מעניינים ואף מרגשים.

תחזית חודשית

מזל גדי, הורוסקופ חודש מרץ 2017

החודש מתחיל עם פורים: חג המסכות ב-1 וירח מלא ברום המפה שלכם, מבקש מכם להיות קצת פחות נוקשים עם עצמכם וליהנות מההישגים הקיימים.

ב-17 מרס יכנס למזל שלכם ויוסיף לכם אנרגיה של פעולה ואקשן, תוכלו להניע את החיים להילוך גבוה יותר וגם להוסיף ספורט (לאלו מכם שעוד נעים באיטיות).


זוגיות: כדי להצליח בזוגיות כדאי שתשחררו שליטה, תהיו פחות ביקורתיים כלפי עצמכם ותקצו זמנים שאתם מתמסרים לנושא הזוגי. יופיטר בנסיגה בבית החברים, ב-9.3-10.7 מאפשר לתקן מערכות יחסים, זהו מעבר ארוך ותהליכי ויהיה לכם מספיק זמן ליישב הדורים.

קריירה, והתפתחות אישית: מולד של ה -17 לחודש, משפר לכם את התקשורת, מאפשר לכם לנסוע למטרות עבודה, לתקשר בדרך אחרת ולשתף פעולה.

ביטחון עצמי - נסיגת מרקורי, בין 23.3-15.4  במזל טלה, גם היא יושבת בנדיר של המפה שלכם ומחבלת לכם קמעה בתחושה הפנימית. זה יכול להפריע לעצמאות שלכם או להרגיש שלא בדיוק הפקתם את המקסימום מעצמכם. קחו את השבועיים האלו לעבוד על התקשורת ולהיות פחות ביקורתיים כלפי עצמכם.

ב-31 ירח מלא בבית הקריירה שלכם, הירח המלא מזכיר לכם לשתף פעולה, להיזכר בחברים שלכם ובאלה שמפרגנים לכם. אתם ידועים ברצון שלכם להגיע למעמד, להשיג ולשעוט קדימה, אך חשוב שתזכרו גם את האנשים התומכים בכם, את החברים ואת בני הזוג. חג אביב שמח.תחזית חודשית

מזל דלי, הורוסקופ חודש מרץ 2017

דליים יקרים,

השליט המודרני שלכם אורנוס, מתודלק ממרס ברוב החודש, הלחימה על הצדק עשויה להוציא מכם את הצד הלוחמני, רק הקפידו שלא להגזים באימפולסיביות, או אל תלחצו יותר מידי, זכרו את המינונים הנכונים ואם אתם מאוזנים הכוכבים יזמנו לכם החודש הפתעות וריגושים.  

פורים: נופל על ירח מלא ב-1 לחודש, זוהי הזדמנות לצאת, לבלות, להתחפש ולפגוש את הצד היצירתי שלכם. הירח המלא בבית ה-8 שלכם בודק אתכם את הצד היצרי שלכם. אך גם עלול לחטט לכם בצד הכלכלי/כספי שלכם, אז כדאי שתבצעו בדיקה תקופתית.

קשרים ונסיעות - נסיגת מרקורי, בין 23.3-15.4  במזל טלה, היא תיקון דרך בכל הקשור לתקשורת ונסיעות. חשוב שתאמרו את כל שעל לבכם, אך שימו לב שאתם לא מגזימים. וגם, שמרו על הגרון שלכם, הקפידו על נשימות סדירות.

אהבה וזוגיות: ראש הדרקון בבית הזוגיות שלכם, מעורר את האמפטיה הזוגית. זהו חודש שאנרגיית האהבה שלכם מופנית כלפי חוץ ובדאגה לצרכים של בני הזוג. השמש בבית השני שלכם, בעונת הדגים מאפשרת לכם קצת לעוף למחוזות של אהבה ורגישות.

קריירה: יופיטר בבית הקריירה שלכם נוטה לנסיגה ב-9.3-10.7, על פי האסטרולוגיה העתיקה, כשכוכב בנסיגה הוא מתקרב לשמש ומדגיש את האנרגיה שלו פי כמה. על כן זוהי הזדמנות להדגיש את אזור הקריירה שלכם, להשקיע מאמץ, יסודיות ואף קשרים חובקי עולם. חשוב לזכור שקשרים הם הדרך הטובה ביותר להגיע להישגיות ולכם יש תמיד את הקשרים המתאימים אז הפעילו חיישנים והשתמשו דווקא בתקופת הנסיגה של הכוכבים כדי להגיע לאנשים המתאימים.

ב-31 ירח מלא בבית הקריירה שלכם (חג שמח) מצפה לכם אנרגיה חדשה של התחלה חדשה, של שיתוף פעולה.
בריאות: אל תקלו ראש עם הצד הבריאותי, טפלו בכל הבעיות הפיזיות, במיוחד שישנה פעילות בבית הבריאות והתחזוקה הפיזית, כך שחשוב שתתנו מענה לחיבור בין הגוף לבין הנפש.

תחזית חודשית

מזל דגים, הורוסקופ חודש מרץ 2017

דגים יקרים,

החודש הכוכבים מסתדרים לטובתכם בשמים, זוהי עונת הדגים והחג שלכם, פורים, פוצח עם ירח מלא בבית הזוגיות שלכם, כך שתוכלו ליהנות ממחוות רומנטיות, אולי עם תחפושת זוגית.

אז ב-1 לחודש, ירח מלא במזל היורד שלכם. החזון היצירתי שלכם קורם עור וגידים. בני הזוג שלכם משמחים אתכם ואולי אפילו גורמים לכם נחת. את האהבה ללא תנאים שמורעפת עליכם אתם לוקחים בשתי ידיים. רק שימו לב שאתם לא מפריזים, ביקורתיים ומתלוננים. אם אתם סובלים מאלרגיה או מתסמין חוזר, חפשו את מקור הסיבה, אולי הומאופתיה. אל תמהרו לקחת תרופות בתקופה זו.

ב- 17 מולד ירח במזל שלכם, עם בוא האביב והתחלה חדשה, תוכלו להפיח חיים, להתחיל מחדש, להרגיש את השמש מלטפת את עורכם ומחממת את לבכם. מצד שני, המולד נמצא בסמוך לכירון שיכול להרגיש כמו נקודת כאב, זה הזמן לרפא ולהזכיר לעצמכם שאתם בני אנוש.

מערכות יחסים וזוגיות: יופיטר שליט המזל שלכם פונה לנסיגה שנתית בין-9.3-10.7, על פי האסטרולוגיה העתיקה, כשכוכב בנסיגה הוא מתקרב לשמש ומדגיש את האנרגיה שלו פי כמה. על כן זוהי הזדמנות להדגיש את הדרך שלכם ל-אמת, להתפתחות ולגדילה. יופיטר בבית 9 מחבר אתכם למסעות, ללימודים ולהוראה, אז אם אתם שם, כדאי שתשקיעו זמן בדיוק החזון שלכם, הקורס שאתם מייצרים, או בדרך שאתם פונים אליה (זה לא הזמן לסמוך רק על המזל).

כספים: החודש מתחיל עם הישגים וציוני דרך בקריירה, אתם מתעסקים לא מעט בענייני כספים, האחריות עליכם גדולה ו ב-20 לחודש כשהשמש תיכנס לבית הכספים, אולי זה הזמן לחשב ולבדוק את סדר העדיפויות שלכם. נסיגת מרקורי, בין 23.3-15.4  במזל טלה, היא זו שתכריח אתכם לטפל בכל נושאי הכספים, גם אם אתם פחות אוהבים את הצד הזה.

קריירה: הירח מתקרב לרום המפה ב-20 לחודש והכוכבים עדין במזל שלכם. אם חשבתם שאתם יכולים להוריד את הרגל מדוושת הגז בכל הנוגע להתקדמות מקצועית וקידום בקריירה, לא כך הסיפור. ירח מלא של ה-31 (חג פסח) מפגיש אתכם עם רעיונות של שיתופי פעולה.