close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

לידתה המחודשת של וונוס

היום !! 7.2.18 - כוכבית וונוס תיוולד מחדש, איך זה ישפיע על התחום הכספי שלנו, על מערכות יחסים? איך אפשר להשביח את המראה החיצוני שלנו?
 

וונוס ששולטת ב-דבק הזוגי ובעולם הכספים, הייתה מוסתרת מאחורי השמש (מתצפית כדור הארץ) מה- 10 בדצמבר 2017. ותיוולד מחדש ב -7 בפברואר,  היא תחזור להיות נוכחת ותופיע בשמי הלילה ככוכב ערב, אז אם תסתכלו אל השמים תוכלו לראות את וונוס אחרי השקיעה מה -8 לפברואר.
מהי המשמעות של וונוס ככובב ערב וכוכב בוקר.

וונוס במסלולה בשמים יוצרת את הפנטגרם, פרח החיים.

מתצפית כדור הארץ, וונוס יכולה להופיע מצד שמאל של השמש, או מצד ימין של השמש, אבל היא אינה מתרחקת יותר מ- 48 ° והיא יכולה להיראות רק בבוקר לפני הזריחה ובערב לאחר השקיעה ואז היא מופיעה כוכב בוקר או ערב.

בשנת 2018, ונוס תופיע ככוכב ערב ברוב השנה מפברואר ועד הסתיו (נובמבר) 2018

וונוס יכולה להיות נקבית וגם זכרית, כמו שהיא שולטת בשני מזלות, במאזניים (זכרי) ושור (נקבי)

ככוכב זכרי – היא זורחת בבוקר, היא נחשבת חזקה ועצמאית, אלת מלחמה, בעלת רצון משלה ועצמאות שאיננה יודעת פשרות.

ואילו ככוכב ערב (שוקעת לאחר החמה) כוכב נקבי, היא מגלמת את תפקידיה המסורתיים בתור אם מסורה, רעייה אוהבת, מתמסרת ופחות דומיננטית.

שני ארכיטיפים אלו של ונוס מציינים תכונות שונות להורוסקופים האישיים אך גם להורוסקופ המדיני וגורלו של העם. כמובן,  יש חשיבות רבה היכן וונוס מופיעה בשמים ברגע שהיא נחשפת מחדש והיכן היא נעלמת, כך גם המאפיינים וההשפעות.

 

איך לידתה מחדש של וונוס תשפיע ברמה האישית?

ונוס הפכה בלתי נראית בדצמבר במזל עקרב. היא תיוולד שוב ב 28 ° בדלי. זוהי הלידה הסמלית וזוהי נקודה חיובית, אזוטרית ורוחנית התומכת בהשתנות והמעבר בין העידנים, ונוס בדלי נמצאת במקום איכותי עבורה, היא מחברת אותנו לרוחניות, משפרת את האינטואיציה והכוח הפנימי הפורץ מתוכנו ומחזקת את הצד הנשי.

מכיוון שוונוס הפכה בלתי נראית במזל עקרב הראשונים להיפגע מכך היו העקרבים (כדוגמת שרה נתניהו).

וונוס הדליית יכולה לגרום לניצוץ של גאונות, חשיבה מחוץ לקופסה, יציאה מהארון והכי חשוב להתאגד מבחינה חברתית או עסקית.

אנו חווים קפיצה קוונטית של השתנות התדר האישי שמושפע מהארכיטיפ הדליי, מהתכונות ה"דלייות" המובהקות, האנרגיות הופכות אלקטרו מגנטיות חשמליות. נוכל להבחין כיצד מהחום הרגשי שחווינו עד פברואר האנרגיה תהפוך להיות קרה ופחות סנטימנטלית, יותר חברתית, ציבורית, טובת הכלל תהפוך להיות מרכז השיח הציבורי ופחות ניגע בטובתנו האישית.

כוכבית וונוס שאחראית על הזוגיות, הופכת "דליית", אנו מושפעים מהתדר והופכים לא שגרתיים בצורה כזו או אחרת. יתכן ששבירת ממד הזמן תתבטא בתפיסה עתידנית, אין  צורך לחיות עם אדם אחד חיים שלמים כדי למצות את התהליך, ונוכל להחליט שזוגיות או מערכת יחסים שאיננה משרתת אותנו תגמר.

כך גם הבריאות תושפע ממזל דלי: נוכל לחוות בעיות בדם, סוג של טירוף או חוסר שליטה ברמה העצבית.

ונוס הנולדת מחדש באזור הדליי, היא אמנם יוקרתית עבור וונוס אך יש גם את ההיבטים שהיא יוצרת ברגע שנחשפת, היא יוצרת ריבוע דיסהרמוני. זו יכולה להיות הסיבה לאתגרים מסוימים ביחסי האהבה ושינוי התפיסה כלפי ההנהגה.

 

איך היא תשפיע במובן הגלובלי

ההשפעה של התעוררותה של וונוס בדלי היא מקבילה להשפעת ליקוי החמה שיתרחש בדלי ב-15.2.18 זוהי השפעה שנוגעת בחיבור של העם כחברה שלמה. העם מתאחד ויכול להפוך מורד אם לא ישיג את מבוקשו. האריה שיושב ממול מצביע על חשיפת יתר לפרסום, לאגו, כך שנוצרים מצבים מבישים כמו שיימינג או גילויים מסעירים. גם המטבע כדוגמת הביטקויין יושפע מהמעבר, יתכן מהפך שיאזן את המטבע ואולי אף תהיה התערבות חוקתית.

המדינות שמושפעות מסימן דלי הם: סין, דנמרק, חלק מרוסיה, שוודיה, גרמניה, מצרים, ואפגניסטן.

הם אלו שיחוו את ההיבטים השליליים של הריבוע: החקלאות יכולה להיפגע, גם נזקי טבע באזורים אלו. כל הנושא של פליטים, מרד אזרחי וגם פיגועים.