close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

ירח מלא וסיפורו של חד קרן

היום הירח המלא בציר קשת ותאומים, אנרגיה אופטימית מלאה באש יצירה חודרת ליקום, אנרגיית ה'חד קרן' תופיע בחיינו רק כאשר הרגישות הגבוהה והאצילית המדויקת תפקוד את גופנו.
 

אומנות ההקשבה לפעימות היקום

ירח מלא בקשת


אין זה מקרה שאנו מרימים קלף ומקבלים תשובה, מי זה שנותן לנו את התשובה? אין זה במקרה שהיקום סובב סביב צירו וכל מה שאנחנו שולחים, חוזר אלינו. אין זה במקרה שתוצאה של תהליך תלויה באנרגיה הראשונית שאנו משרישים בה. אין זה במקרה שחוכמת הקבלה טוענת שמתעורר באדם רצון אמתי, חדור מוטיבציה, הטבע משתחווה לפניו. 

הכל תלוי באנרגיה שאנו מתבלים וכדי לקבל תוצאה לשביעות רצוננו, כדאי שנשקיע באופטימיות ובאסטרטגיה שתהיה מדויקת טרם התחלת התהליך.  


השמש עברה למזל קשת, אנרגיה אופטימית מלאה באש של יצירה חודרת ליקום, רגע לפני הירח המלא (26.11) שהינו המשך ישיר של המולד שחווינו ב-11.11 הכוח שלנו מתמקד ונאסף לתעצומות נפש ואמונה להניע את המשך הדרך ולהגיע לתוצאה המיוחלת. בתקופת העקרב שמגיעה לסיומה אנו עוברים את כל המבחנים הקשים ביותר, מבחני האמונה לעתים שוברים אותנו וגורמים לנו להרגיש שאנו מתים בתוכנו וכשמגיע הקשת יש לנו את ההזדמנות להיוולד מחדש וליצור את היש מאין. 


היקום הוא מגנט, דומה מושך דומה ואין מקריות בעולם הזה. זוהי חוקיות פיזיקלית. חוק הקצב - הינו חוק החמישי מתוך שבעת חוקי היקום. בכימיה פיזיקלית, משוואת קצב או - חוק הקצב – הינה המהירות בה מתרחשת תגובה שחוזרת חזרה. למשוואה שימוש נרחב בקינטיקה כימית. משוואת הקצב מקשרת בין קצב התגובה לריכוזים או לחצים של המגיבים. באיזה עוצמה זרקנו את הכדור? כך הוא יחזור אלינו.


החוכמה היא להתעלות מעל היצר, גם אם פגענו באדם מסוים, או פגעו באנו, זה לא נגמר, החוכמה היא להרפות ולשחרר ולהבין שהגלגל הוא עגול. כשאנו מפנים את כעסנו אל אדם מסוים אנו מחזקים אותו, כי הוא ניזון מהאש שלנו. חשוב לשחרר ולסמוך על תהליכי היקום, חשוב להפנות את האש לכיוון יצירה, לדעת להדליק את האש בצורה נכונה, כדי לברוא תהליך נכון. ליזכור שהקרמה יש לה את הדרך המפותלת במעגלים שנשגבים מבינתנו האנושית.


כעס על ממשלה או על אומה שלמה, על הרוע, על הצד האפל, הופכת את המקום שאנו חיים בו לביקורתי וקשה אפילו יותר ומאידך האנרגיה הקשתית מלמדת אותנו להפעיל תבונה, לשנות את המצב ולברוא מציאות אחרת. כשאכפת לנו ממה שקורה בחוץ החוץ משתנה, כשאנו לוקחים אחריות ומבינים שהמקום שאנו חיים מושפע מההדהוד שלנו. אם נאמין שאפשר לשנות, רק אז משהו יתחיל לקרות. מציאות הרסנית מתעוררת מתוך חשיבה הרסנית, אם כל אחד ישנה את דפוסי החשיבה וככל שזה יקרה ברמה הקולקטיבית

-כך נוכל להשפיע.


במקום להגיד, 'אני אמרתי לך' 'ידעתי' ננסה לחשוב אחרת, ננסה להשפיע, לקחת אחריות ולזמן את התוצאה שנרצה לברוא, זה יכול לקרות בכל תחום, גם במציאות הקשה שאנו חיים בה בימים אלו.


ליקום יש שפה מדויקת, הבריאה מהדהדת פנימה והחוצה, פועמת כמו לב, האנרגיה שנשלחת מתוכנו חוזרת, כל דבר שעולה, נופל חזרה, מה שמשתקף מתוכנו, תואם אותנו, יש דברים שחוזרים בקצב מהיר, יש דברים שחוזרים בקצב איטי, תלוי במחזוריות ובכוח שהפעלנו ביציאה, כך התגובה שמתקבלת, תנועת המטוטלת נעה בקצב הבריאה,מידת התנועה ימינה, משתווה למידת התנועה שמאלה, הקצב מאוזן ושווה, הנדנדה עולה ויורדת, הבריאה שלנו היא בריאת קטבים, מה שמושך בצד אחד, חוזר בצד השני, מה שנמצא למעלה משתקף למטה, הזמן עושה את שלו והגלגל עגול, האנרגיה ששלחתם החוצה מתקבלת פנימה, אנחנו במרכז והיקום מגיב מתוכנו, כמו פעימות הלב כך פועם היקום ומהדהד, אז כדאי שנלמד להקשיב.


זימון מציאות ואיך אפשר לדעת מה יקרה בעתיד?


התבוננו בחיים שלכם, ניתן להתבונן אנרגטית בכל תהליך וכשהאנרגיה הקשתית קיימת באוויר זה חזק הרבה יותר. קונסטלציית הקשת בשמים, יושבת באזור הפתח של הסיפרייה הקוסמית, בזמן שהכוכבים נעים באזור הזה, התודעה נפתחת וזה זמן רגיש במיוחד, ליצור קשר עם העולמות העליונים, לקבל מסרים, להיות יותר מודעים ופתוחים אנרגטית. 


מוזמנים להתבונן בתהליך שאתם רוצים ליצור,להכניס את האנרגיה שתרצו לזרוע בו, לטעת בו אופטימיות ולתכנן אותו במדויק. ככל שתהיו מדויקים כך התוצאה תהיה מדויקת. 

האנרגיה של האש, היא האנרגיה הראשונית שמדליקה את הרעיון, היא יכולה להחדיר בנו את אש היצירה, אולם צריך להיזהר מאש בכמות מופרזת, אש במינונים גבוהים עלולה להצית ולהדליק ולגרום להתלקחות, לאלימות ושריפת תהליכים. אם נדייק את האש ונוסיף לאש את האוויר המדויק (מחשבה) כדי להמשיך את התהליך בצורה רציונלית והגיונית, כך נוכל לגרום, לכל תהליך להמשיך את דרכו בצורה מדויקת עם תוצאה מכוונת מטרה.


מוזמנים להסתכל על תהליך שכבר מתחולל בחיים שלכם ולהבין איזה אנרגיה זורמת בתוכו, לחזור אחורה לרגע שהתהליך נברא ולבדוק איזה אנרגיה הדליקה את ההתחלה. הכוח הראשוני, האש שממנה ניצת התהליך, היא הכוח ליצירה ולתהליך כולו עד לתוצאה ובימים אלו יש לנו את הכוח לשנות מתוך כוח והתכוונות מחודשת.


תרגלו בכל יום את קצב פעימות היקום. נשמו נשימות נכונות, פנימה החוצה והחוצה פנימה ולימדו לברוא את האנרגיה המדויקת.

הקשת האגדי, הדמות המיתולוגית האופטימית במפה, שחציו סוס וחציו אדם, מדליק בלבנו ניצוץ של אופטימיות...בכל אזור בקונסטלציה השמימית יש איכות מסוימת, לא בכדי המיתולוגיה היוונית או הסיפורים הקדומים, הפכו את האנרגיה לסיפור והאנישו את האנרגיה כדי שתהיה קלה לתפיסה במציאות.


בתוך היער הסבוך, בתוך עמקי התודעה, מתרחש סיפורו של חד קרן, יצור אגדי נדיר בעדינותו היוצאת דופן. 

חד קרן נגלה רק בעתות של רגעים נשגבים, הוא גורם לנו לרחף מעל המציאות הפיזית וליצור כל מציאות שמתעוררת מתוך ה'אמת' הפנימית המדויקת. 

חד קרן יופיע בחיינו רק כאשר הרגישות הגבוהה והאצילית המדויקת תפקוד את גופנו.  


כשהאור פורץ מתוכנו, גם החושך נראה כמו אור.