close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

חשבתם פעם...

חשבתם פעם להיות פורצי דרך...?
 

 

חשבתם פעם מה היה קורה אם אברהם אבינו היה נכנע לאמונת ההמונים ונשאר עובד אלילים פגאני? איפה היינו היום?


חשבתם פעם מה היה קורה אם משה היה מוותר לעם קשה העורף אותו בחר להוביל לשינוי, ומחזיר אותו לסיר הבשר המוכר במצרים? איפה היינו היום?


חשבתם פעם מה היה קורה אם הרצל היה נכנע לקולות הסביבה ומוותר על חזונו לטובת קטני האמונה? איפה היינו היום?


חשבתם פעם למה כל כך קשה לנו להרפות מהאמונות הישנות שלנו, ולהיפתח להבנות חדשות?

חשבתם...?


איפה היינו כאנושות? לאן התפתחנו כאנושות? למה בעצם לעצור כאן? מה הבעיה להמשיך ולהתקדם?


כי נדמה לנו שאנחנו מחזיקים באמת המוחלטת!


תבניות...!  תבניות...! ושוב תבניות...!


אם נולדנו יהודים – שום נוצרי לא ישכנע אותנו שישו ידע על מה הוא מדבר. ואם נולדנו מוסלמים...


במשך תקופות ארוכות נשמעים בעולם קולות של שינוי מצד נביאים שונים בעבר – מצד מתקשרים שונים בהווה ממקומות שונים ומתרבויות ודתות שונות בעולם. כמה אחוז באנושות העקשנית והתבניתית מוכן להתרחב אל מעבר לגבולות ההבנה הקיימת בו?


כמה אלפי שנים נוספות ימשיך למשל העם היהודי (אם לקחת את עצמנו כדוגמא) לסבול כקורבן של אומות העולם ויסרב להבין את מהותו האמיתית? כמה זמן עד שיבין שמשהו בתבניות ההתנהלות שלו לא עובד נכון...?


שמתם לב שהעולם משתנה? שמתם לב שהאלימות משתוללת? שמתם לב שההתמכרות לחומר גואה? שמם לב שמזג האוויר משוגע?


כל המדיטציות לשלום העולם ש"האנושות המודעת" מייצרת בעת הזאת, כל אנרגיות האור והאהבה לא ממש עושות את העבודה. המצב רק הולך ומחריף. והרוחניות... הפכה לעוד סוג של טרנד ממכר. סיר הבשר שמילא בעבר את הכרס החליף עצמו בחוויית התעלות מרוממת ומלאה בעצמה – סוג של אורגזמה רוחנית, אם תרצו. והרחובות... שטופי זימה, אלימות ומרדף אחרי הנאות ריקות.


ל מ ה ? ? ?


חשבתם על זה, או שהמשכתם להתמסר לאנרגיות הריפוי הגבוהות שמשרתות את... מי...?


אנחנו מנסים בכל כוחנו ללכת לפי הספר (ספר הספרים... ספר החוקים... ספרי המדע...). אולי זה יעזור... אולי שם יש תשובות ברורות יותר למה שקורה.


אז זהו... שאין יותר ספרים! הם כבר לא רלוונטיים! שמתם לב? או שעדיין לא הרמתם את המבט מדפי הספר כדי להבחין שהעולם הולך ומשתנה בתאוצה הולכת וגוברת מסביב, שהקרקע נשמטת מתחת לרגליים שלנו.


אנשים!!! עידן המים והאדמה הסתיים, ואת מקומו תופס עידן האש והאוויר.


כשבני ישראל יצאו ממצרים אל המדבר הלא נודע, סימני הדרך היחידים שתמכו בהם והובילו את דרכם היו עמוד האש ועמוד הענן (מי שמכיר קצת את עולם הטארוט יודע שעננים מסמלים את יסוד האוויר). בני ישראל – לימים העם היהודי, נועד להיות מבשר עידן האש והאוויר. להוביל את העולם לשינוי העידנים. להוביל להבנת שליטה בחומר דרך הרוח. להוביל להבנת יכולת הבריאה האישית – אותו ניצוץ של אש, להבנת היכולת להפיק מקסימום תוצאות במינימום השקעה אנרגטית.


אבל אנחנו כעם, לא מבינים. ולא משנה כמה מכות ניחתו ועוד יינחתו עלינו – אנחנו נמשיך להתפלל לעזרה מלמעלה במקום להבין שנשלחנו א נ ח נ ו לעשות את העבודה כאן - לכתוב את הספרים החדשים – אלה שעדיין לא נכתבו – על התנהלות אנושית בעולם של חומר שמבוסס על אנרגיות של אש ואוויר, ולא עוד על אנרגיות של מים ואדמה.


אנרגיות של אש ואוויר, בניגוד למים ואדמה, הן אנרגיות קיצוניות ומהירות מאוד – חדות והרסניות. אם נמשיך להתנהל בעולם מהיר ודינאמי לפי חוקי ההתנהלות האיטיים, המובנים והלינאריים של עידן המים והאדמה, אנחנו נוביל עצמנו לאבדון. המעוף היצירתי יהפוך לטירוף, האש היוקדת תתרגם עצמה לאלימות חסרת פשר, אנחנו נסבול (כבר סובלים למעשה) מפיזור וחוסר מיקוד, מקושי לתרגם את הרעיונות המחשבתיים שלנו להגשמה ולמימוש ארצי, מתחושת חוסר טעם בחיים ומחוסר אונים מול קצב האירועים ומוגבלותנו הפיסית.


איך בכל זאת אפשר להתמודד עם כל השינויים?


לפתוח את הראש להבנות חדשות – להיות אברהם אבינו של העידן המודרני (כן... מסתבר שגם העולם שחשבנו שהוא מודרני, נמצא בקטגוריה של העולם העתיק – עוד הבנה חדשה...!).


אנחנו לא חייבים להישטף בשצף האנרגיות החדשות מבלי להבין מה קורה איתנו ולמה. אפשר גם להתנהל בעיניים פקוחות ובאופן מודע עם האנרגיות החדשות. אנחנו לא שפני ניסיון של איזה כוח עליון כמו שהיה נדמה לנו. אנחנו מנהלים את מעבדת הניסוי הזאת שנקראת כדור הארץ. ספר הספרים הבא הוא עלינו. לא יעשו בשבילנו את העבודה. אנחנו אלו שהתנדבו לשם כך.


"כדור הארץ לאנושות...! כדור הארץ לאנושות...! האם שומע...? עבור...! דרושים חלוצים אחראיים להסבת מעבדת ארץ לטובת ניסוי חדש – כאלה שלא יפוצצו את המעבדה בגלל שימוש לא נכון בחומרים..."


איך משתמשים נכון באנרגיות החדשות הללו? מאיפה הן מגיעות ולמה?


למרבה השמחה הידע הזה כבר קיים ונתון לנו. אנחנו כבר לא שבויים של עידן האדמה – העידן החדש כבר הניח רגלו על הסף, והמסקנות הראשוניות כבר מוכנות ומזומנות להינתן לכל דורש.

אז יאללה...! תדרשו ! ! !


כי במופלא ממך – חקור גם תחקור!


(מוגש באהבה מטעם פורצי הדרך לתודעה חדשה)


נ.ב – למי שתוהה עדיין, למי שחושב ששכחתי... ההבנות החדשות הועברו אלינו באמצעות תודעת העל ;-)www.iris.area.co.il