close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

וונוס וצדק יוצאים לבלות יד ביד בשמים

יופיטר וונוס נפגשים בצמידות בשמים במזל אריה והחגיגה בשמים... מה זה אומר?
 
איזה זוג משמיים- ונוס ויופיטר נפגשים לריקוד צמוד

"הנוגה שלחה אל הצדק חיוך, היי, יופיטר בוא ונציאה. 
בשביל החלב כוס קפה הפוך, נראה מה שלום קסיופאה 
נתפוס עגלה, קטנה או גדולה, הלילה הזה משגע.
זה לא מעט, שצדק וונוס לבד, יוצאים לבלות יד ביד בשמיים."

אז אחרי שנהנינו מהשירה :) בואו נדבר על זה לעומק כדי להבין מה זה אומר...

ונוס או נוגה, בשמה העברי, היא כוכבת האהבה, היופי, ההרמוניה, השלווה, השלום וכל מה שנעים וטוב במהותו. היא מעודדת אותנו להנעים את זמננו פה בכדור הארץ בעזרת כל תענוגות הגוף והנפש, עושר חומרי ונפשי, מחשבון הבנק וארוחה טובה כולל עוגת השוקולד בסוף ועד שיחה טובה ונעימה עם חבר קרוב או בן זוג. היא אוהבת אסתטיקה, את היופי והסימטריה שבטבע, במוסיקה ואומנות. היא שואפת להבנה, שיתוף פעולה, התחשבות והרמוניה עם האחר ומוכנה להתפשר ולוותר על מלחמות (ולהשאיר את מאדים מאחור) בשביל זה. היא מזכירה לנו ליהנות מכל הכיף, היופי, האהבה והטוהר בעולם הזה.

יופיטר או צדק, בשמו העיברי, הוא הכוכב שמרחיב את הלב והמיינד באמונה, הודייה, ראייה רחבה ומתרחבת של מהות העולם ומשמעות הקיום ועם חוויית השפע שהעולם מציע ברובד הפיזי, המנטלי, הרגשי והרוחני. הוא מביא התלהבות ואופטימיות לכל חוויה ולחיים בכלל. הוא מפנה את עינינו לאופק ומרחיב את ליבנו להכיל עוד ועוד ממנו ברעב שאינו נגמר וכל הזמן ממלא ומרחיב את אופקינו הפנימיים. הוא מעודד אותנו לחפש את האמת הנשגבת שלנו בטיול סביב העולם, בלימודים של כל נפלאות החיים, במסע האישי ובדברי החכמים. אחר כך באותה התלהבות, אמונה וחזון אנחנו נושאים את האמת שמצאנו ומפיצים אותה סביבנו כדי להרחיב לכולם את הלב ולחבר אותם למשמעות החיים, שמניעה אותנו לחיות במלואנו.

מזל אריה, המארח אותם מביא אלינו רוחב לב, הנאה בחיים, ביטוי עצמי מחמם ומאיר, אש של כיף, שימחת חיים ואהבה, רומנטיקה וסקס, יצירתיות, חיוך כובש, בלורית שיער כמו רעמת האריה, דוגמא אישית ומנהיגות מתוך ביטוי מלא של החיים שבנו, השראה, העצמה אישית, אהבה עצמית, חיים עשירים וחיוניות.
אגב, בהמשך לשיר המיקום המדויק של המפגש במזל אריה הוא ברגל של הדובה הגדולה, הנקראת גם העגלה הגדולה, "נתפוס עגלה קטנה או גדולה..."

השמש במשולש לנפטון מביאה עוד מהקסם, היופי הקוסמי, גן העדן והטוהר מעבר לזמן ולמרחב, ישר לתוך הלב שלנו. 
אוראנוס שבמשולש לונוס ויופיטר מביא המון אומץ לפרוץ את הדרך לחופש האישי וללכת בעקבות התשוקות הנשגבות שלנו.
אז הצמד המדהים והמיטיב הזה נפגש לריקוד וואלס צמוד ומרגש בשמי הערב שלנו, ועוד במזל אריה, ומביא לנו המון אור, שימחה, אהבה, ראש פתוח, הנאה, יצירתיות, שפע ותענוג. זה הזמן להתחבר לאהבה שלכם לעצמכם ולמה שעושה לכם טוב על הנשמה, בלב, בגוף ובמיינד, ולתת לעצמכם לעוף על זה מכל הלב. הכוכבים מזכירים לנו שכולנו מחוברים בינינו ולאור האינסופי הזה של טוב, יופי ואהבה ביקום ואנחנו רק צריכים להרים את הראש בלילה המשגע הזה לשמיים כדי להיזכר ולמלא את ליבנו באור הזה, ולתת לנו את החופש ללטף, לאהוב, להעריך ולהאמין בעצמנו וביקום. זה הזמן להתחבר ליופי שבפנים ובחוץ ולהפיץ את האור שלנו כמו כוכבים זוהרים.

חוץ מזה, אני ממליצה לכם להביט אל הצמד המלכותי הזה ולבקש משאלות אמיתיות מהלב, מאהבה ומחיבור שלכם לאמת הקוסמית הזו. הזמן האידיאלי הוא הלילה ב- 21:24. 

בכולנו יש את האור הזה בתוכנו ופתיחת הלב אליו וההכרה בו משחררת אותנו לחיות במלואנו ולבטא את כל היופי, השפע והאהבה ביצירתיות אינסופית!

תהנו, תאהבו וכל טוב לכם 

ממני רעות לוריא