close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

הכל הכל אני יכול

ילדי מזל תאומים, ילדי העידן החדש, ילדי אוויר... מה יש בהם שצריך להבין?
 
היכרות עם ילדי מזל תאומים, שנולדו בין התאריכים 21.6-22.5, יכולה לשפוך אור על אישיותם של הילדים ולסייע להורים להכירם טוב יותר.

כוכב מרקורי השובב והחמקמק הוא השולט במזל תאומים, וכמותו כך גם ילדי המזל: פיקחים, שנונים, מלאי ברק ותזזית ופעלתנים, חיוך כובש ומצב רוח חיובי תמיד יש.

היסוד ששולט בילדים אלו הוא האוויר, יסוד שמניע אותנו לחשיבה, תכנון, הגיון ואינטליגנציה.  עם התפתחות הטכנולוגיה (מטוסים) ניתן לטייל בעולם, דרך המיינד, דרך המחשבה, דרך המחשב. על מנת להתאים עצמנו לעולם המשתנה יש צורך במעבר הדרגתי מהמוכר והבטוח בו אנחנו נאחזים. התאומים הם בעלי המוח המאיץ התפתחות ולא בהכרח בעלי הכוח הפיזי. 
ילדי התאומים, ילדי העידן החדש, הם הילדים המגשרים בין העולם הפרימיטיבי של העידן הישן לבין העולם החדשני, לעיתים קשה לנו להבין מהי הסיבתיות, אבל דעו לכם שהם אלו שמלמדים אותנו לחשוב מחוץ לקופסה, אנחנו רק צריכים להציב להם גבולות.
יש להם את היכולת להוציא אותנו מתוך מסגרות החשיבה הישנות ולחשוב במונחים של העידן החדש בו מחשבה יוצרת את המציאות.

ילדי תאומים ידידותיים לסביבה, שובבים, זריזים, חשיבתם מהירה וחדשנית ולא פעם חסרי מנוחה. עבור ההורים, הם ילדים "מטריפים", תרתי משמע: עירניים וסקרניים, זקוקים לגירויים, ודורשים הצבת גבולות מתמדת.

בו בזמן, ילידי מזל תאומים ניחנים ביכולת חיקוי וחוש הומור, נהנים ממעשי קונדס (שלעיתים יצחיקו רק אותם עצמם), והדרך הטובה להשיג מהם שיתוף פעולה היא לדבר איתם בהיגיון. כבר בגיל צעיר מומלץ לגרות את מוחם באופן קבוע, לספר, לשתף ולעניין אותם. משום שהם משתעממים במהירות וזקוקים לתנועה מתמדת -- טיולים מחוץ לבית ירגיעו אותם.

קל מאוד להסיח את דעתם וכדי לעזור להם להתרכז ולמקד את תשומת לבם, רצוי לדבר אל ליבם ולא לכפות עליהם עיסוק שיגרתי או לימודים משעממים; הם מסוגלים להתעניין בנושאים רבים ולרוב הם אוטודידקטים. יש להם פוטנציאל אדיר לרכישת ידע ויכולת למידה גבוהה, אולם זו עלולה להיות בעוכריהם בכיתות הנמוכות, מכיוון שקשה להם להתמיד ולשבת בכיתה בלי לאבד את הריכוז מגירויים סביבתיים.

הם משתוקקים לעצמאות כבר מגיל צעיר והחופש כמוהו כאוויר לנשימה עבורם. ברוב המקרים הם ימחו על נסיון להנחות או לכפות עליהם בחירה, וחשוב לתת להם להגיע למסקנות לבדם וללמוד בעצמם מטעויות. הגבלת החופש אף עלולה לגרום להם לבעיות נשימה פסיכוסומטיות, נזלות וליחה.

כמתבקש משם המזל שלהם, בני מזל תאומים הם רבגוניים וחיים בעולם של סינתזות ורצון לבחירה אבסולוטית. עולמם החברתי עשיר, אולם בסופו של דבר הם תאומים – דואליים ואוהבים סיעור מוחות אחד על אחד.

ילדים אלה יגרמו נחת להוריהם או יוציאו אותם מהכלים בפיקחותם ובשמחת החיים האינסופית שלהם. הם אוהבים לעזור במטלות הקשורות ליציאה מהבית, כמו קניות, שליחויות ושאלות אתגר שתחדדנה את מוחם.

כוכב שולט: מרקורי
יסוד: אוויר
אותיות החודש: ר' ו-ז'
שמות מומלצים: זיו, רעות, רזיאל
צבע: צהוב
אבן המזל: אגת מוס, מנטרלת אנרגיות תוססות
תחביבים: משחקי אתגר וחשיבה, ריצה, שחיה, מכוניות, אופניים ואופנועים, משחקי מחשב, טלוויזיה וטלפון.
רגישות: ידיים, כתפיים, כלי נשימה,  נטיה למצבי רוח.
המלצות לאיזון: טיול בחיק הטבע, משחקי כדור לחיזוק הכתפיים, תרגילי נשימה, שחיה, שהיה בחברת אנשים, עודדו אותו ולמדו אותם להביע את רגשות בכתב.