close נרשמת בהצלחה
050-866-3028

הילד הפנימי ותסריט החיים

בכל אחד מאיתנו קיים 'ילד פנימי' המייצג את הליבה שלנו, זו שהתפתחה בעקבות ניסיון חיינו, לאורך כל הגלגולים. לכולנו יש את האפשרות ליצור מציאות בה אנחנו יותר מודעים, יוצרים קשר עם הילד הפנימי ובוחרים איך לחיות את החיים.
 
כמה פעמים פגשתם אנשים והרגשתם כימיה פנימית שאיננה מוסברת? כזו שלא ממש יש לכם הסבר אליה? כזו שגם לא ממש תוכלו להתנגד אליה? טרם ירידתנו לעולם הנוכחי, אנחנו כותבים את תסריט חיינו, כן, אנחנו חיים בתוך גורל שכתבנו לעצמנו מראש, שלא סותר את העובדה שיש לנו אפשרות לבחור בין סיטואציות רבות שהנשמה או הליבה שלנו אפשרה לנו לתכנן עבורנו, בעצם התסריט שלנו כל כך משוכלל שיש בו אפשרויות רבות של סיטואציות שיכולות להשתנות בהתאם לאותנטיות של החלק האנושי. וזה לא שאנחנו כאלה נדיבים או אכזריים זה פשוט שאנחנו נמצאים כאן כדי ללמוד ולהתפתח.
 
מי זו הליבה? 
הליבה הינה הנשמה הגדולה, זו שקיימת, בעולמות העליונים, זוהי אינטליגנציה שלנו, שהתפתחה בעקבות כל המסע שהיא עברה לאורך ההיסטוריה הגלגולית. כשאנו יורדים לחיים על פני האדמה אנחנו בעצם מוותרים על הזיכרון השלם ויורדים למקום סגור וממודר - כדור הארץ בו אנו חיים, הינו מקום עם סוג של מעגל פנימי סגור, בו אין לנו כל ידע על מה שמתרחש מחוצה לו. התסריט שכתבנו מוצפן במפת הלידה שלנו וגם לגביו אין לנו הרבה ידיעה אבסולוטית. הירידה לחיים על פני האדמה, מסונכרנת עם המחזוריות של מערכת השמש והכוכבים, כדי שכוח המשיכה של הכוכבים בעצם יניע אותנו לפעולה.
 
מי מושך בחוטים? 
הילד הפנימי הוא יצוג של הליבה, הוא יושב בספרייה האישית שלנו בעולמות העליונים כשהספרים פתוחים לפניו והוא בודק שהכל מתנהל כשורה בחיים על פני האדמה. הוא בעצם הבמאי של התסריט וכמו בסרט קולנוע שאין לנו קשר עם הבמאי, אנחנו רק מודעים לנוכחות של השחקנים, כך גם החיים שלנו מנוהלים על ידי במאי שאין לנו מודעות לקיומו, בזמן שאנו על הבמה משחקים את הסצנות של חיינו. סרט החיים שלנו חייב להיות מנותק וממודר מהידע השלם והכולל כדי שנצליח להיות אותנטיים לתסריט ולא נפגום בו מתוך הידע השלם.
 
תארו לעצמכם שהיינו רואים סרט ובמקביל יושבים עם התסריט הכתוב פתוח לפנינו ויודעים כל סצנה וסצנה שהולכת להתרחש. בחיים האמיתיים אנחנו בוחרים לנתק את הידע השלם מאיתנו כדי שלא נדע דברים עתידיים, כמו אילו אנשים אנחנו עומדים לפגוש, מתי נתחתן ועם מי, מתי נמות או באיזה דרך נצליח או ניכשל בחיים. העתיד לא חשוף בפנינו כדי שנהיה מאותגרים ותהיה לנו המוטיבציה להמשיך בהתפתחות ולהיות מלאי תושייה ברגע הזה שאנו חיים.
 
אם לרגע חלפה בראשכם השאלה 'אם אנחנו לא אמורים לדעת את העתיד שלנו, אז למה בעצם אנחנו צריכים אסטרולוג?' התשובה היא שהאסטרולוגיה איננה קיימת כדי שנדע את העתיד, היא נועדה כדי לעזור לנו לדייק את התסריט ולהפיק את המקסימום מהיכולות והפוטנציאלים הגלומים בתוך מפת הלידה שלנו. לכל אדם יש אוקיינוס שלם של עוצמה, כוח ולא תמיד אנחנו מודעים לכך, או מחוברים לאמונה ולהבנה לאן פנינו מכוונות. יש לנו ארגז כלים שלם שמוצפן במפת הלידה שלנו.
 
עולם החלום
הילד הפנימי הוא זה דואג שלא נהיה לגמרי אבודים בתוך עולם של אשליה או עולם החלום - זה המקום שאנו חיים בו, כדור הארץ, או הממד השלישי, הוא נקרא כך כיוון שהחיים בממד הנוכחי חסרים את הידע השלם, אנחנו חיים בסוג של סרט ולא מודעים לכך שמישהו/ או יד מכוונת מנהלת אותנו מאחורי הקלעים. אין לנו יכולת לדעת מה כתבנו ומה יהיה, אנחנו כלואים בתוך ממד סגור וממודר, ממש כמו בית האח הגדול שבתוכו לדיירים אין מושג מה קורה מחוצה לו. אנחנו גם לא יודעים שום דבר על הנשמה הגדולה שלנו, באיזה מצב היא נמצאת בתוך ההתפתחות הכוללת.

הליבה שלנו ציידה אותנו בילד פנימי, הילד הפנימי והידיעה שהוא קיים, בעצם נותנת לנו את המפתחות להצליח יותר טוב בחיים על פני האדמה. הילד הפנימי הוא סגו של הג'יני שבבקבוק שעד שלא נדע על קיומו או נשפשף את הבקבוק, הוא פשוט יחיה לו שם בשקט ובצניעות. אולם עם הגילוי והידיעה שהילד הפנימי קיים אנחנו יכולים לאט ובזהירות להתאמן לתקשר איתו וללמוד איך להפיק את המקסימום מכך.
 
איך לתקשר עם הילד הפנימי? 
לילד הפנימי שלנו, הבמאי של התסריט יש את היכולת להסתכל מגבוה, לראות את המפה כולה ולנהל את החיים על פני האדמה, לצפות עלינו מלמעלה. בלילה שאנחנו הולכים לישון, הוא לוקח פיקוד ועולה לספרייה שלנו כדי לתכנן את הימים הבאים, כדי לבדוק מה כתוב בתסריט ולדייק את הסצנות של היום הבא.
 
כשאנחנו ישנים אנחנו לא מודעים שמתרחשת פעילות מאחורי הקלעים. אולם דרך ההבנה שכך מתרחשים להם הדברים, אנחנו יכולים להתחיל וליצור קשר עם הילד הפנימי שלנו. לפני שאנחנו נרדמים בזמן שגלי האלפא מתחילים להיכנס לפעולה יש לנו הזדמנות לדבר עם הילד הפנימי ולבקש ממנו מידע מסוים אותו נרצה לדעת. כדי להתחיל, כמו בכל תהליך, מומלץ להתחיל בקטן ולתרגל את התקשורת אתו בסבלנות, לא תמיד כבר ביום הראשון נקבל תשובות.
 
ראשית, מומלץ לשאול שאלה פשוטה ולחזור ולדייק את השאלה עד שנקבל תשובה. איך נקבל תשובה? פשוט נתעורר עם הידיעה או שנחלום חלום עם מסר. לכל אחד מאיתנו יש רזומה אישי, ידע שצברנו לאורך כל הגלגולים העתיקים, לאורך כל התפתחות הכוללת. הכוח הגלום בנו קיים, לא תמיד חשוף בפנינו, על כן חשוב להסיר את הקליפות והתסכולים של חיי היום יום ולהיות מוזנים מהפנים ליבה שלנו, ללמוד להיכנס פנימה ולהקשיב.

חתימות משותפות
טרם ירידתנו לעולם החלום אנו כותבים את תסריט חיינו, כשאנחנו כותבים את התסריט אנחנו בוחרים לפגוש אנשים
שיכולים לעזור לנו בהתפתחות ולקדם אותנו בלמידה בחיים על פני האדמה וגם לתת לנו הרגשה טובה שיש שם מישהו שמוכר לנו מפעם. חתימות משותפות לרוב נבחרות עם כאלו שאנו מכירים אותם וכבר חתמנו איתם בעבר בגלגולים קודמים.
 
כשאנחנו פוגשים אדם שחתום אתנו, לרוב אנו מרגישים אש פנימית שנדלקת. כשאנו פוגשים חתום שלנו שאמור להיות בן זוגנו, מתעוררת עוצמה גדולה של מגנט בלתי מוסבר, כימיה עוצמתית שלעתים איננה מוסברת. אותה משיכה היא בעצם הסימן שפגשנו אחד שחתמנו אתו טרם ירידתנו לעולם הזה. וכנראה שיש לנו הרבה מה ללמוד יחד. הכרות של אדם שחתום אתנו איננה בהכרח מובילה אותנו לסיפור גן עדן, כשיש לנו מה ללמוד ולהתפתח, זה יקרה עם אדם השונה מאתנו, מאחד כזה שיאתגר אותנו וילמד אותנו תכונות אופי שאינם קיימות בנו.
 
היכן שאתם לא נמצאים זכרו שיש אנשים שחתומים אתכם ומחכים לפגוש אתכם, זה יכול לקרות מחר, או היום או בעוד חודש. מה שחשוב שנזכור – 'הזמן הוא רק אשליה' והדחיפה להתפתחות מתרחשת רק כשיש מוכנות. אז כדאי שניצור קשר עם הילד הפנימי, נדייק את רצוננו ונמקד את בקשותינו.