close נרשמת בהצלחה

בועז פיילר

אסטרולוגיה
 
 
ברוכים הבאים, שלום. 

בועז פיילר, 38, הוא אסטרולוג התפתחותי. הוא לומד אסטרולוגיה מאז שנת 1999 עם מוריס פרננדז, וכיום מכהן כנציג הישראלי של הארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית. בועז מקבל לקוחות לייעוצים אישיים כבר עשר שנים, לפגישות תקופתיות לפתיחת מפה אסטרולוגית אישית, או לתהליך שבועי של ליווי התפתחותי רוחני. תוכלו ללמוד עוד על בועז בדף המקצועי שלו בפייסבוקבאתר האינטרנט שלו ולהיות עמו בקשר גם דרך boazfyler@gmail.comשמי בועז פיילר ואני המארח כאן, הביטו פנימה ובמידה ומשהו מדגדג במקום שאולי שכחתם לתת לו תשומת לב לאחרונה, אני אשמח להכיר אותו איתכם באופן אישי – גם מחוץ למימד הווירטואלי. יש רגע שבו כל אדם חייב לעצור רגע את המרוץ ולשאול לאן הוא בעצם רץ? המרוץ אינו נגמר לעולם, הוא יהיה שם גם לאחר שנחליט להבין מה המטרה שלנו בקצהו וניקח נשימה כדי לפסוע אל האמת שלנו, הכי קרוב שאפשר. 
אנו הענקנו תשומת לב בחיינו לכל דבר אפשרי: ללימודים, לקריירה, למשפחה, לילדים, להורים. גם לכם מגיעה תשומת לב מצידכם, ותשומת הלב הזו רק תיתן לכם כוחות גדולים יותר כדי לטפל בכל השאר. 
למה? 
טיפול חיוני עבור כל יצור חי. לעתים תכופות אנו כה עסוקים בלטפל בכל נושא אחר בחיינו שאנו שוכחים שכדי שנוכל להמשיך לעשות זאת בצורה מיטבית, עלינו גם לשמור ולטפח את עצמינו. בניגוד לתפיסת התרבות המערבית, טיפוח אינו חיצוני בלבד ואני מאמין כי טיפוח אמיתי נובע מן הפנים אל החוץ. כאשר אנו נמצאים בקשר עם עצמינו ועם האמת האישית שלנו, הדבר מרגיע, כמעט מנחם, ועוזר לנו לקבל פרופורציות נכונות יותר לגבי המתרחש בחיינו, כך אנו מסוגלים להגיב בצורה טובה יותר לאנשים איתם אנו נמצאים במערכות יחסים ולאתגרים איתם אנו נקראים להתמודד. 
איך? 
הטיפול והייעוץ אותו אני מציע מהווה אלטרנטיבה רוחנית לייעוץ רגיל. אני איני פסיכולוג, או קואצ'ר. הכלים בהם אני משתמש מתאימים לאנשים שמעוניינים לפסוע פנימה אל תוך נפשם, ולהביט על חייהם מנקודת מבט שאינה חומרית בלבד. הטיפול מתבצע קודם כל על ידי ביסוס ערוץ תקשורת אישי, נינוח ומהימן בין המטופל למטפל. תקשורת כנה וללא משוא פנים מצד שני הצדדים, היא חיונית כדי להגיע לרבדים בהם שאר הכלים יכולים להביא את ההשפעה אותה שנינו מבקשים. אסטרולוגיה התפתחותית, קריאה בכף יד, דמיון מודרך, טארוט, הילינג ומירב אמצעים נוספים יכולים לשמש כלי עבודה עם המטופל. 
לכל מטופל מוצמדים הכלים איתם הוא חש בנוח מחד ומתאימים לפתרון בעיותיו האישיות מאידך. ישנה אפשרות למפגש יחיד לפתיחת מפה אסטרולוגית והכוונה לגבי התהליכים המשפיעים על האדם בתקופה הקרובה, או לסידרת טיפולים משלימה, בפריסה של מספר פגישות אשר מלוות את המטופל ומאפשרות לו זווית ראייה רעננה וכלים חדשים לבחון את המעגליות החוזרת בחייו האישיים. 
יחד אנו בודקים מהן הנקודות, התהליכים והסיבות לכך שאותם מעגלים ממשיכים לחזור ולרדוף אותנו בחיינו. תוך כדי המסע פנימה, אנו מתפתחים, מחכימים, לומדים כלים חדשים להתמודד עם עצמינו ומייצרים טריגרים לשינוי חזק, אמיתי ועמוק. יש בליבכם מתנה שמחכה שתפתחו אותה מהיום בו נולדתם, מתנה מקרוב אהוב. בואו להוריד איתי את הסרטים, שרובנו שכחנו שנועדו רק לקשט אותה, ולא להשאירה קשורה וכפותה ללא אפשרות להיפתח ולפרוח בתוככם.

מוזמנים להתייעץ


ראשית, תודה שבחרתם להתייעץ איתי.

ייעוץ טלפוני עם שלי רום 
בדרך קלה ומאובטחת  - להלן הפרטים:

אנא מלאו את הטופס כאן למטה - 
המערכת תבנה לכם מפת לידה כדי שנהיה מוכנים לשיחה.
בטופס תוכלו לבחור כמה זמן תרצו להתייעץ. 

המערכת תשלח אליכם ואלי את מפת הלידה ואת האישור ששילמתם.
כאשר שילמתם, תוכלו להתקשר אלי ונבצע את השיחה במיידי, או בהקדם האפשרי. 
050-8663028 

מחכה לכם-

חשוב !! כדי לברר שעת לידה - התקשרו כוכבית 3450 למשרד הפנים ובררו את שעת לידתכם.
לא יודע את שעת הלידה
ברוכים הבאים לפגישת מפת לידה אישית
 
בפגישה נסרוק את הפוטנציאלים האישיים: 
את הייעוד ואת ציר ההתפתחות, נבדוק את עולם הסיבות ואיך להגיע לתוצאות.
(מה הסיבות שאנו חווים קשיים או התלבטות ולאן החיים אותנו מכוונים?)
 
נעמיק בתחומים: זוגיות, אהבה, מערכות יחסים, עסקים, פרנסה, בריאות, עסקים, משפחה, קריירה.

תהליך התפתחותי: 
אם אתם רוצים להיות עצמאיים, להשיג זוגיות, לנצח מחלה, 
למתג את עצמכם, להפיק את המקסימום פוטנציאל מעצמכם - 
בתהליך התפתחותי תוכלו לדייק את עצמכם ולכבוש מטרות. 
מוזמנים לתהליך התפתותי של סדרת מפגשים. 
כמנטורית שמלווה להצלחות אני ממליצה להגיע לתהליך התפתחותי של  5 מפגשים 
והמפגש השישי מתנה – ניתן להיפגש איתי גם בסקייפ או בשיחה טלפונית.

רוצים לברר שעת לידה? תתקשרו כוכבית 3450
(משרד הפנים, להתקשר בשעות הבוקר). 

איפה ניפגש?  בקליניקה שבגדרה או בהרצליה.

מחיר פגישה: 500 ש"ח

אורכה כשעה וחצי

צרו איתי קשר לקביעת פגישה 050-8663031

אפשרות תשלום: ניתן לשלם כאן למטה בפייפל או בקטגוריה של יעוץ טלפוני באשראי רגיל. 
או במעמד הפגישה. 
בכל מקרה התשלום מאובטח ואני באופן אישי מבטיחה לכם שתקבלו תמורה מלאה לכספכם. 


תשלום בפייפל

זמן הייעוץ

טופס פניה

שם הפונה
טלפון
איימיל
הודעה

 

חוות דעת

שם הפונה
טלפון
איימיל
כותרת
הודעה